• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • jeotermik enerji - sistemler

Sonuçlar

Jeotermik enerji - sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. PERFOITALIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PERFOITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Kumanda tablosu - elektrik, Jeotermik enerji - Sistemler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, dalgıç pompalar, elektropompalar, Endüstriyel kazanlar, elektrik tabloları, Kumanda tablosu - elektrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WE PLUS GROUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  WE PLUS GROUP, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Organik - gıda, Gıda ambalajları, Şarküteri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Elektrik jeneratörleri, Jeotermik enerji - Sistemler, Topak sobası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BURKHARDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BURKHARDT GMBH, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EPD

  Fransa

  EPD foraj malzemesi konusunda uzman bir şirkettir, yeni (Fransa'da CMV, Massenza, Petrogen markalarının satıcısı) ikinci el malzeme. Şunları sunuyoruz: su forajı, sondaj, temeller, ocaklar, petrol forajı, trepan, kompresör, çamur poması, kaya matkabı, zemin burgusu, çok amaçlı çekiçler, bıçak ucu, çubuk, kazıklar. CFA, jeotermi uzmanı. ÇOK ÇEKİÇLİ CLUSTER. Tüm parçalar sipariş üzerine temin edilebilir.

 5. HIFI WIND SPA

  İtalya

  Yakında üretimde olacak, enerji toplamak için yeni bir prototip üzerinde çalışıyoruz. Şirketimizin dünya pazarına açılmasını sağlayacaktır. Güç kontrolü için bakımdan geçirilen tüm türbinler üzerinde yenilikçi bir frenleme sistemi gerçekleştirdik. Enel Energia'nin yeni kuralları ile, güç kontrolü rüzgar türbinlerinin doğru çalışması için belirleyicidir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POWERSAFE SRL

  İtalya

  Kurduğumuz tesisler, sağladığınız tasarruf ve çevreye saygı! Powersafe Srl «Enerjiden daha fazlası»

 2. TERAMEX AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  TERAMEX AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Radenthein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. RAINER GMBH & CO KG

  Avusturya

  RAINER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Villach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. NAVEN INGENIEROS

  İspanya

  NAVEN INGENIEROS, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, klima kurulumu anlayışı, endüstriyel tesislerin tasarımı, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mutilva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEOTERMIA Y BIOMASA

  İspanya

  GEOTERMIA Y BIOMASA, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyokütle, aerotherm, güneş enerji sistemi konusunda danışmanlık, prefabrike ısıtmalı zemin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. POMPES A CHALEUR - VELUM

  Fransa

  POMPES A CHALEUR - VELUM, yılında kurulan ve Isı pompaları - Dahili ısıtma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bischoffsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GEOPARTNER

  Lüksemburg

  GEOPARTNER, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zemin tesviyesi, Su ve toprak analizleri, Zemin tesviyesi, Su ve toprak analizleri, jeoteknik araştırmalar, Zeminler için geoteknik çözümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederanven, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. TERRAVOLT

  Belçika

  TERRAVOLT, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısı pompaları, ev için klima cihazları, klima tesisatlarının yerleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CHIARINI E FERRARI ENERGIA

  İtalya

  CHIARINI E FERRARI ENERGIA, yılında kurulan ve ELEKTRİK TESİSATLARI sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, fotovoltaik tesisatlar, güneş panellerinin bakımı, Jeotermik enerji - Sistemler, güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUALE

  Belçika

  AQUALE, yılında kurulan ve Çevre - Danışmanlık ve kontrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, hidrojeoloji, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noville-Les-Bois, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VERHELST LUC

  Belçika

  VERHELST LUC, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Jeotermik enerji - Sistemler, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, yatay delme operasyonları, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warneton, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SCHELDIMMO

  Belçika

  SCHELDIMMO, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, villa tasarımı, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schelderode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. TIPFOR SRL

  Romanya

  TIPFOR SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. SANTORO DM

  İtalya

  SANTORO DM, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, Jeoloji - Çalışmalar ve araştırmalar, artezyen kuyularının bakımı, Jeotermik enerji - Sistemler, su işletme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GUILLE ONTIVERO

  İspanya

  GUILLE ONTIVERO, yılında kurulan ve Isıtma ve havalandırma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, klima, Klima ve ısıtma, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AM CONSTRUCTIONS

  Yunanistan

  AM CONSTRUCTIONS, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. LOGOTECH

  Fransa

  LOGOTECH, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jeotermik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faulquemont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HOLVEN LTD

  Ukrayna

  HOLVEN LTD, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MCCOMMONS GEOTHERMAL

  Amerika Birleşik Devletleri

  MCCOMMONS GEOTHERMAL, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermal ısıtma, jeotermik enerji konusunda teknik danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechanicsburg, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. GEOTHERM SRL - EARTH ENERGY SYSTEMS

  İtalya

  GEOTHERM SRL - EARTH ENERGY SYSTEMS, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Soave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KRAFT GEOTHERMIE

  Fransa

  KRAFT GEOTHERMIE, yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik, Pompalı ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, gigean, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SARL DASSONVILLE

  Fransa

  SARL DASSONVILLE, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir. Jeotermik enerji - Sistemler, Isıtma ve havalandırma işleri, Jeotermik enerji - Sistemler, Isıtma ve havalandırma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurbaix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GALAICONTROL S.L.

  İspanya

  GALAICONTROL S.L., yılında kurulan ve Jeotermik enerji - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. MAESTRAT GLOBAL SL

  İspanya

  MAESTRAT GLOBAL SL, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Jeotermik enerji - Sistemler, Jeotermik, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. CFG SERVICES

  Fransa

  CFG SERVICES, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jeotermik enerji - Sistemler, Jeotermik enerji - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orleans, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz