• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaşe - makineler ve malzemeler

Sonuçlar

Kaşe - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. ERNST REINER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST REINER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Furtwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEMPEL SPERLING

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEMPEL SPERLING, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FIRMENSTEMPEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIRMENSTEMPEL, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HITECH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  HITECH AG, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Selzach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. REMO BORDEAUX

  Fransa

  1979 yılında faaliyete geçmiş olan REMO matrisiyel delme makineleri alanında uzmanlaşmıştır. REMO EL ALETLERİ ve REMO MAKİNELERİ gibi iki ana bölümden oluşmaktadır. REMO El Aletleri bölümü, delme aletleri, pres matrisleri, kesme makinelerinin bıçaklarını üretilmesiyle ve ayrıca freze ve matkap uçlarının, manyetik delicilerin, katlama ve kesme makineleri bıçaklarının, şerit testere bıçakları ve benzerlerinin dağıtımıyla görevlidir. REMO Makineler bölümü ise "GEKA" delme makineleri, kıvırma makineleri, rulo makineleri, katlama ve kesme makineleri, şerit testereler ve doğrayıcılar gibi makinelerin ithalatı alanında çalışmaktadır. Tüm Avrupa'ya ve diğer ülkeleri satış yapmaktayız. En büyük metal konstrüksiyon ve metal bina iskeleti imal şirketleri, sac üretim yerleri, dökümhaneler, kazan imalatçıları, metal dökümhaneleri, SNCF-RATP gibi demiryolu şirketleri, "LEP" gibi kamu şirketleri ve diğer büyük kuruluşlar, deniz kuvvetleri ve ordu bizim makine ve aletlerimizi kullanmaktadır. Bordo, Paris Bölgesi ve Lyon Bölgesinde olmak üzere 3 büyük satış acentemizle nerede olurlarsa olsunlar daima müşterilerimizin hemen yakınındayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LASER POINT DI SORCINELLI JONATHAN E THOMAS SNC

  İtalya

  Laserpoint çeşitli malzeme serisi üzerinde lazer kesim ve işaretleme, su jeti ile kesim, frezeleme, yapıştırma, katlama, boyama işlemleri gerçekleştirir. Plastikten ahşaba, mermerden metale değişik malzemeler üzerinde, farklı lazer kesim tipleri gerçekleştiriyoruz. Katamaranlar için karbon küçük parça su püskürtmesi ile kesim yapıyoruz.

 2. METALLIC ELEPHANT

  Birleşik Krallık

  METALLIC ELEPHANT, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. maden kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frating, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ELLENBERGER BIEDENKOPF

  Almanya

  ELLENBERGER BIEDENKOPF, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biedenkopf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIMBRIMANIA

  İtalya

  TIMBRIMANIA, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. mühür aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vibo Valentia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VANZO

  Belçika

  VANZO, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yaylar, metal işlemeye yönelik makine tezgahlarını bileme ekipmanları, tel yaylar, havalı yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. NYDANSTEMPLER A/S

  Danimarka

  NYDANSTEMPLER A/S, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Rødovre, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. STEMPEL-WOLF GMBH

  Almanya

  STEMPEL-WOLF GMBH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşe - Makineler ve malzemeler, Park sayaçları, Damgalar ve mühürler, Istampa/Damgalama mürekkepleri, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Park sayaçları, Damgalar ve mühürler, Istampa/Damgalama mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHAARMANN UND RINK GMBH

  Almanya

  SCHAARMANN UND RINK GMBH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIMBRO ART

  İtalya

  TIMBRO ART, yılında kurulan ve Damgalar ve mühürler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşe - Makineler ve malzemeler, kişiye özel plakalar, reklam malzemeleri yaratımı, Kaşe - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gravina In Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LUIGI VILLA E FIGLIO SRL

  İtalya

  LUIGI VILLA E FIGLIO SRL, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STEMPEL ILLY

  Almanya

  STEMPEL ILLY, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mindelheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STÜDELI STEMPELFABRIKATION

  İsviçre

  STÜDELI STEMPELFABRIKATION, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solothurn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. STEMPEL LOBENHOFER E.U.

  Avusturya

  STEMPEL LOBENHOFER E.U., yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. mühürler, sinyalizasyon, mumlu kağıtlar, tüm malzemeler üzerine yazma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. AUTOMATIK ITALIA

  İtalya

  AUTOMATIK ITALIA, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bisignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. STEMPEL MEYER KG

  Almanya

  STEMPEL MEYER KG, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IL TIMBRO S. GRUBER- RUSCONI SA

  İsviçre

  IL TIMBRO S. GRUBER- RUSCONI SA, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugano, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. TRACK TIMBRI

  İtalya

  TRACK TIMBRI, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Istampa/Damgalama mürekkepleri, lastik damgalar, Istampa/Damgalama mürekkepleri, el mühürleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TOSH

  Fransa

  TOSH, yılında kurulan ve Kaşe - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tampografi, klişeler, mürekkepler, mühürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beynost, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VOEGELI STEMPEL, GRAVUREN AG

  İsviçre

  VOEGELI STEMPEL, GRAVUREN AG, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Baskı, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostermundigen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. STAMP AND MORE

  Almanya

  STAMP AND MORE, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INES HAUSWALD-KARNICK

  Almanya

  INES HAUSWALD-KARNICK, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STAMPO S.A.

  İsviçre

  STAMPO S.A., yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chalais, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. W. LORENZ GMBH

  Almanya

  W. LORENZ GMBH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STIEBER STEMPELWAREN

  Almanya

  STIEBER STEMPELWAREN, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Metal ev eşyaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiferde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ADOLF KOCH

  Almanya

  ADOLF KOCH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kaşe - Makineler ve malzemeler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz