• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar

Sonuçlar

Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar - Ithalat/Ihracat

 1. RINO MASTROTTO GROUP SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Rino Mastrotto Group'un tarihi geleneği, İtalya'dan Brezilya'ya ve İspanya'dan Çin'e uzanan, kadim bir sanata ve geleceğin stratejik vizyonuna dayanan prestijli bir uluslararası markayı temsil etmektedir. Bu girişimci modelin temelinde güvenilirlik, girişimcilik yeterliliği, araştırma, stilistik yeniliği, çevreye saygı ve yönetsel ve finansal kapasite için sürekli bir taahhüt vardır. Rino Mastrotto Group, ağ olarak yapılandırılmış üretim bölümlerinin ve kontrollü şirketlerinin yönetimi sayesinde, usulüne uygun olarak seçilen hammaddenin tedarikinden, pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin özel üretimine kadar, tabakhanenin tam döngüsünü gerçekleştirir.

 2. KARL F. G. SOHRE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sohre-Leder ayakkabı endüstrisi, ortopedik altlık üretimi, kemer ve deri ürün üretimi, binicilik ve spor faaliyetleri için deri tedarikçisidir.Kendi ham maddelerimizden elde edilen ürünler, ünlü Alman deri fabrikalarında seçtiğimiz çeşitlerde istenilen derilere dönüştürülmektedir. Güney Almanya'daki mezbahalarla uzun süredir devam eden iş ilişkilerimiz, ham maddeden hazır deriye "Made in Germany kalitesinde deri" sunmamızı sağlıyor. Geniş depolama kapasitemiz sayesinde, ürün yelpazemizdeki tüm derilerin tek parçadan daha büyük miktarlara kadar teslimatını garanti edebiliriz.İstediğiniz deri, belirli minimum miktarlara uyulması şartıyla fikirlerinize göre de geliştirilebilir. Diğer hizmetlerimiz: Deri delme, deride CNC kesimler. Daha fazla ayrıntı ve işbirliği için irtibata geçebilirsiniz!

 3. VANESSA RÉVEILLON

  Fransa

  Verified by europages badge

  VANESSA RÉVEILLON, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri malzemeli büro aksesuarları, deri aksesuarlar, deri ajandalar, deri hediyelik eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GRUPPO CONCIARIO C.M.C. INTERNATIONAL SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  GRUPPO CONCIARIO C.M.C. INTERNATIONAL SPA, yılında kurulan ve Ayakkabı için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, su geçirmez sığır derisi, sepili ham deri ve deri, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, kunduracılık ve ayakkabı üretimi için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miniato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RIGATO ROMANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RIGATO ROMANO SRL, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabı için deri ve postlar, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, marokencilik, maroken işleri için ham koyun derisi, Ayakkabı için deri ve postlar, deri, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, sepilenmiş ham keçi derisi, ham at derisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GUANTIFICIO CAMINATI - PELLAMI STOCK

  İtalya

  Eşsiz kalitede benzersiz bir ürün yaratmak sadece en iyi malzemelerle ve en ince ayrıntısına kadar özenli bir işçilikle mümkün olur, işte Caminati Leather scrap & stock işletmesinin tercihi de budur. Parça derilerin, stoklu deri kırpıklarının ve numunelerinin alım satımında uzman işletme bir yandan geleceğe dönük çalışmalar yaparken bir yandan da geçmişi unutmayan bir dehanın meyvesidir. İşletme 35 yılı aşkın bir deneyim ve profesyonelliği bünyesinde barındırmaktadır. Forli (İtalya) ilinde Caminati Ernesto ed Enrico derileri.

 2. CONCERIA DANIELA SRL

  İtalya

  Conceria Daniela, maroken eşya, ayakkabı ve giysi sektörleri için tam işlenmiş yumuşak deri ile süet deri üretimi konusunda ihtisaslaşmış bir deri tabakhanesi işletim şirketidir. Talep üzerine su geçirmezlik işleminden geçirme. Ayrıca ayakkabılar için astar üretmekteyiz. Daha ileri teknik ürünlerle ilgili sürekli araştırma yapıyor olmamız bizi hazır giyim ve benzeri ürünlerin üretilmesine yönlendirmiştir.

 3. SOZ LEATHER

  Türkiye

  Soz Leather is proud to share its knowledge and experience with its costomers. With its expert staff, Soz Leather does leather trade in international market.we tan leathers for shoe, belt and bags.Also we interest air dried cow leathers, dry salted raw leathers.

 4. TMM TANNERY

  Tunus

  TMM TANNERY, yılında kurulan ve Tabaklanmış deriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, ayakkabı için deriler, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, sığır derisi, koyun derisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grombalia, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. TRACOLLE CHITARRA BMC

  İtalya

  TRACOLLE CHITARRA BMC, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marokencilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palazzolo Sull'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALRAN S.A.S.

  Fransa

  ALRAN S.A.S., yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı için deri ve postlar, Mobilya için deri ve postlar, tabakhane, Ayakkabı için deri ve postlar, Mobilya için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazamet Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. THE ENGLISH LEATHER COMPANY

  Birleşik Krallık

  THE ENGLISH LEATHER COMPANY, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Worcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SOFIC CUIR

  Fransa

  SOFIC CUIR, yılında kurulan ve Saraciye sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Ayakkabı için deri ve postlar, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Ayakkabı için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Andre De La Marche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NIGIZ DERI

  Türkiye

  NIGIZ DERI, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. POULAIN PEAUSSERIE

  Fransa

  POULAIN PEAUSSERIE, yılında kurulan ve Renklendirilmiş deriler sektöründe faaliyet gösteren bir. Ayakkabı için deri ve postlar, Süet, Mobilya için deri ve postlar, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Ayakkabı için deri ve postlar, Süet, Mobilya için deri ve postlar, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EDEN ESPRIT CUIR

  Fransa

  EDEN ESPRIT CUIR, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bauge En Anjou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CARTERAS DE PIEL SANTOMAR

  İspanya

  CARTERAS DE PIEL SANTOMAR, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, El Bosque, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. AVERPEAUX

  Fransa

  AVERPEAUX, yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabı için deri ve postlar, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, sepili ham deri ve deri, Ayakkabı için deri ve postlar, deri ihracatı, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazamet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. TANNERIE ARNAL SAS

  Fransa

  TANNERIE ARNAL SAS, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tabakhane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Monastère /s Rodez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TANNERIE REMY CARRIAT

  Fransa

  TANNERIE REMY CARRIAT, yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Deri ve imitasyon deri ithalat ve ihracatı, Saraciye, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Deri ve imitasyon deri ithalat ve ihracatı, Saraciye, ayakkabı üretimi için deri aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espelette, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LOVATO GIORGIO

  İtalya

  LOVATO GIORGIO, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, marokencilik işleri için deriler, wet blue deriler, maroken işleri için ham sığır derisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. YAGMUR DERI SAN. VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  YAGMUR DERI SAN. VE TICARET ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Tabaklanmış deriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, deri, deri ve kürk işleme ve boyama, sepili kürk işleri için tamamlama işleri, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Usak, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SKINSONS INTERNATIONAL

  Pakistan

  SKINSONS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 4. LEATHER HOUSE

  Hollanda

  LEATHER HOUSE, yılında kurulan ve Tabaklanmış deriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, toptan ham deri, deri, Alikobant paneller, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. ETS AZAIS ET CIE

  Fransa

  ETS AZAIS ET CIE, yılında kurulan ve Tabaklanmış deriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, mobilyalar için deri ve ham deriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MAZAMET, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TANNERIES PECHDO

  Fransa

  TANNERIES PECHDO, yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Ayakkabı için deri ve postlar, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Ayakkabı için deri ve postlar, deri ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Millau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RUDI BÖRSCH GMBH

  Almanya

  RUDI BÖRSCH GMBH, yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, İnce kürkler, Saraciye, Motorlu taşıtlar - Deri döşemeler, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, İnce kürkler, Saraciye, Motorlu taşıtlar - Deri döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmelshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AR QUALITY

  Pakistan

  AR QUALITY, yılında kurulan ve Ayakkabı için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Suni deri, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Binicilik ekipmanları için deri, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Suni deri, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Binicilik ekipmanları için deri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 9. STEP FORWARD INTERNATIONAL

  Pakistan

  STEP FORWARD INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Askeri giysiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Ayakkabı için deri ve postlar, Erkek giysileri, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, Ayakkabı için deri ve postlar, Erkek giysileri, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sialkot, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 10. CURTIDOS CASTAÑER SL

  İspanya

  CURTIDOS CASTAÑER SL, yılında kurulan ve Ayakkabı için deri ve postlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar, boyalı dana derisi, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Kaliteli deri eşyalar için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Igualada, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz