• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaplamalı odalar

Sonuçlar

Kaplamalı odalar - Ithalat/Ihracat

 1. L'ITALIANA CASSEFORTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  L'ITALIANA CASSEFORTI, yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplamalı odalar, sağlam zemin üstü dolapları, sağlam duvar kasaları, Kaplamalı odalar, zırhlı odalar, kurşun geçirmez zırhlı bölmeler, zırhlı dolap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfiorentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PLIENINIS SKYDAS, UAB

  Litvanya

  JSC PLIENINIS SKYDAS, zırhlı güvenlik kapıları (EN 1627: 2011 standardıyla güvenlik sınıfı RC2, RC3 ve RC4), ateşe dayanıklı (EI30/45/60/120), kurşun geçirmez FB4 ve giriş kapıları üretmektedir. Diğer ürünlerimiz arasında güvenlik pencereleri, kapılar ve kasa odaları sayılabilir. Kapılar, Almanya'da bulunan lft Rosenheim laboratuvarında, test edilmektedir. Fabrikamız ISO sertifikalıdır. SKYDAS kapılarını eşsiz yapan özellik, yüksek güvenlik düzeyinde sınırsız tasarım olanakları sunulmasıdır. Skydas kapılar – güvenli ve güzel!

 3. PARITET-K

  Ukrayna

  PARITET-K, yılında kurulan ve Elektronik çelik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Yangın Geçirmez Dolaplar, büro kasaları, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. KLUISSHOP.BE

  Belçika

  KLUISSHOP.BE, yılında kurulan ve Kaplamalı odalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Hoogstraten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SIMPLYSAFES.CO.UK

  Birleşik Krallık

  SIMPLYSAFES.CO.UK, yılında kurulan ve Kaplamalı odalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yanmaz dolaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIOTTI VITTORIO

  İtalya

  LIOTTI VITTORIO, yılında kurulan ve Kaplamalı odalar sektöründe faaliyet gösteren bir. kişiye özel zırhlı kapılar, zırhlı kapı kilitleri, güvenlik hücresi, zırhlı çelik konstrüksiyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ABC SECURITY

  Belçika

  ABC SECURITY, yılında kurulan ve Sanayi kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Kaplamalı odalar, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, parmaklık, kapılar ve otomatik dev kapılar, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. OUTLETKLUIZEN.BE

  Belçika

  OUTLETKLUIZEN.BE, yılında kurulan ve Kaplamalı odalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. hırsıza karşı saklama kutuları, yanmaz dolaplar, büro kasaları, kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogstraten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. IPEK ENDUSTRI

  Türkiye

  IPEK ENDUSTRI, yılında kurulan ve Kaplamalı odalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. GUNNEBO LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  GUNNEBO LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Alarmlar ve gözetim - ekipmanlar ve sistemler, Kaplamalı odalar, sağlam kutular, elektrikli güvenlik düzenekleri, Alarmlar ve gözetim - ekipmanlar ve sistemler, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schifflange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. SFS LOCHER GMBH

  Avusturya

  SFS LOCHER GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik boru ve tüpler, Kaplamalı odalar, Çelik tel ve kablolar, Çelik levha ve şeritler, Çelik boru ve tüpler, Kaplamalı odalar, Çelik tel ve kablolar, Çelik levha ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klaus, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNOMAX S.R.L.

  İtalya

  TECHNOMAX S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Croce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MANGILI S.R.L.

  İtalya

  MANGILI S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paratico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DUJARDIN BRANDKASTEN B.V.

  Hollanda

  DUJARDIN BRANDKASTEN B.V., yılında kurulan ve Kaplamalı odalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yanmaz dolaplar, kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leerdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. LA FORGIA S.R.L.

  İtalya

  LA FORGIA S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RAPISARDA MOSCHETTO DI RAPISARDA ANTONINO

  İtalya

  RAPISARDA MOSCHETTO DI RAPISARDA ANTONINO, yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. APEX CASSEFORTI S.R.L.

  İtalya

  APEX CASSEFORTI S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Lupatoto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PARMA ANTONIO & FIGLI S.P.A.

  İtalya

  PARMA ANTONIO & FIGLI S.P.A., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SA.FI. S.N.C. DI SALVAGGIO LEONARDO & C.

  İtalya

  SA.FI. S.N.C. DI SALVAGGIO LEONARDO & C., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altofonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAVER SRLS

  İtalya

  MAVER SRLS, yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Teatino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GICOS S.A.S. DI COLOMBO A. E C.

  İtalya

  GICOS S.A.S. DI COLOMBO A. E C., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SIDERTECK DI LOBERTO TOMMASO

  İtalya

  SIDERTECK DI LOBERTO TOMMASO, yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crispiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SCIBO S.N.C. DI SCICOLONE B. E BOZZI PIETRA R.

  İtalya

  SCIBO S.N.C. DI SCICOLONE B. E BOZZI PIETRA R., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. JUWEL S.P.A.

  İtalya

  JUWEL S.P.A., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vanzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SECURITY ITALIA S.R.L.

  İtalya

  SECURITY ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rossano Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CIPRIANI SICUREZZA S.R.L.

  İtalya

  CIPRIANI SICUREZZA S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pomezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TRESOR-BAUMANN GMBH

  Almanya

  TRESOR-BAUMANN GMBH, yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplamalı odalar, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordesholm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PUNTO SICUREZZA S.R.L.

  İtalya

  PUNTO SICUREZZA S.R.L., yılında kurulan ve Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar, Emniyet dolabı, Kaplamalı odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. DIMITRI CARMELO

  İtalya

 10. THISTED RIDECENTER V/JENS OVERGAARD

  Danimarka

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz