• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk ve plastik çıkarımı eldesi

Sonuçlar

Kauçuk ve plastik çıkarımı eldesi - Ithalat/Ihracat

 1. PROGRESS SILICONES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES, 1985'ten beri sanayi ve medikal sektör için silikon ve diğer elastomer parça üretiminde uzmanlaşmıştır. PROGRESS SILICONES en zorlu sanayi sektörleri için silikon parça tasarlar, üretir ve pazarlar. Aşağıdaki sektörler gibi : tarım-gıda, nükleer, kozmetik, Havacılık, ilaç ve biyomedikal. Tek parçadan büyük serilere, kalıplama, üst kalıplama, ekstrüzyon, ko-ekstrüzyon, imalat ve kesim ile her türlü parçayı gerçekleştiriyoruz. Tüm bu ürünler spesifikasyonlarınıza göre özel işaretleme ve paketleme işlemleri ile birleştirilebilir. Tıbbi ve farmasötik ürünlerin üretimi için uygun, ISO 7 ve ISO 8'de sınıflandırılmış toplam 550 m2'lik 2 temiz odamız bulunmaktadır. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalıdır.

 2. MARIS FRATELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SBS/SEBS/TPV-PVC, bileşik-kompozit malzemeler, ahşap unu ve diğer unlar, cam elyafı, karbon elyafı ve doğal elyaflar, güçlendirilmiş kompozit malzemeler, organik ve inorganik pigmentler ve katkı maddeleri masterbatch'leri, sıcakta eriyen ve solvent bazlı yapıştırıcılar, doğal ve sentetik kauçuk bileşikleri, reaktif ekstrüzyon polimerleri, polimer alaşımları ve geri dönüştürülmüş malzemeler gibi malzemerden bileşik oluşturma ve granülasyonü için modüler kendi kendini temizleyen vidalara sahip birlikte dönen çift vidalı ekstrüderlerin lider üreticisi.

 3. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Fransa

  Verified by europages badge

  WESTLAKE PLASTICS EUROPE, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, termoplastik malzemelerin kalıplanması, plastik malzemelerin ektrükziyonu, plastik malzemelerin termo dökümü, plastikler için ısıl şekillendirme, plastik üreticisi, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DEXTR

  Belçika

  Verified by europages badge

  DEXTR, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik profil ekstrüzyonu, birlikte sıkma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wevelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EXTRUPLESA

  İspanya

  Verified by europages badge

  EXTRUPLESA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, plastik malzemelerin ektrükziyonu, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Muela-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VITAL PARTS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  VITAL PARTS LTD, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, mobilyalar için bileşenler, Soğuk şişirme, bile?en imalat?, mü?teriye özel kal?plama, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, plastik aksam ve parçalar, boru bileşenleri, Mobilya ayakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maidstone, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SOPREX PROFIL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOPREX PROFIL GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzemeden profiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik pencere profilleri, uPVC plastik profiller, Plastik profiller, kalıplanmış, plastik profil ekstrüzyonu, Sıkma profiller, birlikte çekilmiş sert plastik profiller, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, bina için profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rehau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mörlenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FLEXOPLAST S. L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  FLEXOPLAST S. L., yılında kurulan ve Plastik malzemeden profiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, sert profiller, esnek profiller ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'hospitalet De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, plastik maddeler için ekstruderler, ikiz vidalı extrüderler, otomatik otopark, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Ekstrüksiyon hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OZGUR RUBBER

  Türkiye

  Ozgru Rubber , 40 yılı aşkın süredir, 100’den fazla çalışan, 3000’ten fazla ürün portföyümüzle, Tekirdağ tesisimiz de, Kauçuk sektöründe hizmet vermekteyiz. “Ozgur Rubber” Markası adı altında 20 ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmekte. -Yapı Sektörü, -Denizcilik Sektörü -Altyapı Sektörü -Ambalaj Sektörü -Makine Sektörü -Otomotiv Sektörü gibi bir çok sektöre elastomer bazlı kauçuktan ekstrüde ve baskı ürünlerini tedarik etmekteyiz. Tesisimiz de EPDM, SBR, Nitrile, NR, NBR, TPE, Silicone, PVC hammaddeleri ile üretimler yapılmaktadır. Başlıca üretimini yaptığımız ürün grupları -Aluminyum Cephe Sistem fitilleri -Kapı ve Cam fitilleri -Entegre Contalar -Otomotiv Kapı bagaj fitileri -Dorse Fitilleri -Aydınlatma Contaları -Gemi Ambar Kapak lastikleri -Sünger Profiller - Sac Varil ve Plastik Bidon Contaları -Oring Fitiller… Daha fazla bilgi almak için websitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.ozgurrubber.com

 2. EMS BAUSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  EMS'den, açılı profiller, süpürgelikler, yassı çıtalar - yassı çubuklar, yuvarlak borular veya barlar, dikdörtgen kesitli borular, boru profilleri, mantolama profilleri, plaka malzeme veya levhalar gibi sentetik profiller ve alüminyum profillerin yanı sıra müşteri şartnamesine uygun her türlü teknik profili de edinebilirsiniz. Tüm ürünler, DIN/ISO 9001: 2008 standardına göre Alman imalatı yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Sentetik hammadde kızıl ötesi ışınlara ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Alüminyumun bir çok alaşımı mevcuttur.

 1. FLUORTEK INC.

  Almanya

  1980 yılından beri FLUORTEK dünya çapındaki öncü üretici olarak hassas hortumlu medikal araçlar üretmektedir. Müşteriye özgü ekstrüzyonların üretiminde ve geliştirilmesinde uzmanız. Ekibimiz size geliştirmeden üretime kadar eşlik eder ve her ekstrüzyona hızlı ve maliyet verimli çözümler sunar. Her ekstrüzyon müşteriye özgü bir üründür. Medikal endüstrisinde dünya çapında müşteriye özgü PTFE hortumlarının öncü üreticilerinden biri olarak FLUORTEK, ETFE ekstrüzyonları konusunda eşsiz bir palet sunmaktadır. FLUORTEK dünya çapında az sayıda şirketlerden biri olarak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF ve EFEP gibi çok sayıda floropolimer maddeyi ihraç eder. Ayrıca müşteriye özgü renk isteklerini ve röntgende görünebilen dolgu maddelerini dikkate alıyoruz. FLUORTEK dünya çapında az sayıda şirketlerden biri olarak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF ve EFEP gibi çok sayıda floropolimer maddeyi ihraç eder.

 2. MANUPLAST

  Fransa

  Manuplast, ekstrüzyon, şişirme ve enjeksiyon yöntemleriyle plastik parça ve ambalaj üretimi alanında uzmanlaşmış ve plastik malzeme üreten bir şirkettir. Manuplast, malzemenin nihai ürüne dönüştürülmesi (Yüksek hızda malzeme işleme (UGV), finisyon işlemleri, serigrafi, parça birleştirme) hizmetleri de sunmaktadır. Manuplast ayrıca ölçüye göre teknik parçalar, prototipler ve örnek parçaların gerçekleştirilmesini de sağlamaktadır. Manuplast, ISO 9001 ve TS16949 sertifikalarına da sahiptir. Şirket son derece geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır: Kişi ve kuruluşlara özel ambalajlar; Rezervuar, küvet, tank, havalandırma kanalı, hava giriş ağızları, rezonatör gibi teknik parçalar; Konstrüksiyona ya da korumaya yönelik elemanlar (karterler, mobilya modülleri, zemin kaplama elemanları, sandalyeler, vb...); Borular ve körükler (paketlemeye yönelik silindirler, dolum elemanları, kardan mili körükleri, amortisörler, havalandırma boruları…); Yol işaretleri, flotörler, şamandıralar (karayolu sinyal işaretleri, şantiye için yol işaretleri, yüzme havuzu ve denizde kullanılan şamandıralar…). Manuplast tarafından üretilenler ABD, Meksika ve Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.

 3. TAKIMSAN MACHINERY

  Türkiye

  Homogenization & Dispersion Technologyonthe Planet for Soft PVC, Rigid PVC, Wood-Plastic Composites, Acrylics andPE+Composites. - Planetary Roller Screws ensure perfect mixing &compounding- Optimum Degassing in special Vacuum Chamber- High Production Capacity (600-900-1200-2000 kg/hr)- Substantial electric power savings- Self-Cleaning screws- Short formula change times- Maximum Filler(like CaCO3) plastification capacity- Low Cost Products- Competitive Products ensuring your market expansion Our customers are manufacturers of PVC Cables, PVC Hoses, PVC Pipes, PVC Profiles, Wood-Plastic Composites, PE+Composites, Curtain Rails, Floor Covers, Wall Covers, Shrink-Stretch Films, Rain Gutters, PVC Sealings etc.

 4. AQUATECHNIK GROUP SPA

  İtalya

  Aquatechnik, sivil ve sanayi kurumların sıhhi, ısıtma, havalandırma ve sıkıştırılmış hava tesisleri için sistemler üretir ve dağıtır. Enjeksiyonla profil çekme ve kalıplama teknikleri. Hidrolik tesisler ve ısıtma tesisleri için borular ve rakorlar.

 5. THERMOPLAST PROFILS SAS

  Fransa

  THERMOPLAST PROFILS aşağıdaki faaliyet sektörlerine yönelik plastik profiller üretir : bina, ziraat, elektrik sanayisi, soğuk sanayi. Şirket, modern ve performanslı makine parkına sahiptir ve küçük ve orta seri olarak 7, 5m doğrusal metre ile 5 ile 4, 100g profiller işler. Performanslı kontrol araçları sayesinde, üretimi sağlam bir güvenirlik ve Fransız Normlarına uygun kalite sistemi ile sürekli optimize olur.

 6. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Çin

  Pres döküm, kum döküm, dövme demir, pres demir parçalar, işlenmiş ürünler ve özellikle metal olmak üzere muhtelif malzemelerden imal edilmiş ürünler için profesyonel tedarikçi.

 7. GNEUSS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  plastik işleme ve geri dönüştürme makineleri. Ekstrüder, vakum teknolojisi, kumanda teknolojisi, eriyik filtreleri, basınç sensörleri, sıcaklık sensörleri, güvenlik sistemleri ve aksesuar imalatı.

 8. BEYZA GERI DÖNÜSÜM SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  firmamiz geri dönüsüm lisansli olarak fabrikalarin hurda plastik kaucuk kasa moblen antisot vb.ürünlerini cevresel geri dnüsümde degerlendirmektedir.

 1. FLEXPLAS

  Türkiye

  FLEXPLAS, yılında kurulan ve Plastik hortumlar, borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik profil çıkarma - Makineler, plastik malzeme ekstrüzyon makineleri, plastik maddeler için ekstruderler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. NINGBO DALILAI MANUFACTURING CO.,LTD

  Çin

  NINGBO DALILAI MANUFACTURING CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastiğin birlikte sıkılması, plastik profil ekstrüzyonu, pvc ekstrüzyon borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo,, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. EVERFLON POLYMER CO.,LTD

  Çin

  EVERFLON POLYMER CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ptfe sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. CONET RUBBER INDUSTRY

  Çin

  CONET RUBBER INDUSTRY, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. MYTECH LTD

  Bulgaristan

  MYTECH LTD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kauçuk yapraklar, endüstriyel contalar, yaprak plastik malzemeler, o ring sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Romanya

  EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Sıcak hava jeneratörleri, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stefanestii De Jos, Ilfov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. BELLAFORM GMBH

  Almanya

  BELLAFORM GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik profil çıkarma - Makineler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, plastik plakadan termik kalıplama, plastiğin işlenmesi ve yeniden dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Algesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FIG PLÁSTICOS

  Portekiz

  FIG PLÁSTICOS, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik enjeksiyon, Plastik enjeksiyon makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zona Industrial En 1 Norte, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. RESTINET - RESTICERCA UNIPESSOAL, LDA

  Portekiz

  RESTINET - RESTICERCA UNIPESSOAL, LDA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grijó Vn Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. INDUSTRIEVERTRETUNG K.P. KÖPPEN EXTRUSIONPARTNER

  Almanya

  INDUSTRIEVERTRETUNG K.P. KÖPPEN EXTRUSIONPARTNER, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rüsselsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kauçuk ve plastik çıkarımı eldesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

229 Şirketler