• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesilme diskleri

Sonuçlar

Kesilme diskleri - Ithalat/Ihracat

 1. REXOTEC AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  REXOTEC AG, yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Betzenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STRIKO VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRIKO VERFAHRENSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, damla ayırıcılar, alarm düzenekleri, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reichshof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZÜRCHER-TECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ZÜRCHER-TECHNIK AG, yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sissach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. NOVA WERKE AG - NOVA SWISS

  İsviçre

  Mükemmel şirketlerin mükemmel geliştirme ortaklarına ihtiyacı vardır, çünkü ne olduğunu ve ne olacağını bilir. NOVA SWISS, öncü ruhu ve uyarlanabilirliğiyle ürünleriniz için geleceğe yönelik çözümler üzerinde çalışır. Gelecek yeni - gelecek NOVA. Geleceğe giden yolda bize katılın. NOVA WERKE AG, merkezi Effretikon'da ve yan kuruluşları Fransa, Almanya ve Hong Kong'da bulunan bir İsviçre teknoloji şirketidir.. Şirket, NOVA SWISS® kalite markası altında dört ürün hattında geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünleri: Yüksek basınç teknolojisi, dizel bileşenleri, yüzey teknolojisi ve hidrojen bileşenleri. Kapsamlı hizmetlerimiz, yenilikçi yüksek teknoloji bileşenlerimiz ve yöntemlerimiz en zorlu uygulamalar için çözümler üretir ve kalite, güvenilirlik, standartlaştırma ve güvenlik alanındaki en sıkı beklentileri karşılar. Müşterilerimiz ve onların çıkarları odak noktamızdır.

 5. PALIWODA AG

  İsviçre

  PALIWODA AG, yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erlenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEMPF.SGT

  Almanya

  DEMPF.SGT, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kesilme diskleri, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELFAB LTD

  Birleşik Krallık

  ELFAB LTD, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, North Shields, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. NUOVA GENERAL INSTRUMENTS S.R.L.

  İtalya

  NUOVA GENERAL INSTRUMENTS S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Sıhhi su tesisatı vanaları, Kesilme diskleri, Musluklar ve valfler, güvenlik subapı, Sıhhi su tesisatı vanaları, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianello Val Tidone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BERSTSCHEIBEN SCHLESINGER GMBH

  Almanya

  BERSTSCHEIBEN SCHLESINGER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Kesilme diskleri, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schalksmühle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASKIA GMBH

  Almanya

  ASKIA GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kesilme diskleri, yüksek basınçlı vanalar, rakorlar, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. REMBE MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Avusturya

  REMBE MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Kesilme diskleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Vakumlu pompalar, Musluklar ve valfler, Kesilme diskleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SCANDELLARI COMPONENTES

  İtalya

  SCANDELLARI COMPONENTES, yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. pnömatik valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola Dell'Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DOTT.ING. MARIO COZZANI S.R.L.

  İtalya

  DOTT.ING. MARIO COZZANI S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, Piston kompresörler, Kesilme diskleri, Piston kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BOSCH REXROTH OIL CONTROL S.P.A.

  İtalya

  BOSCH REXROTH OIL CONTROL S.P.A., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı vanaları, Kesilme diskleri, Sıhhi su tesisatı vanaları, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nonantola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CONTEL CONTROL EQUIPMENT AG

  İsviçre

  CONTEL CONTROL EQUIPMENT AG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kesilme diskleri, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Kesilme diskleri, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gumligen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. PADOVAN VALERIO & C.

  İtalya

  PADOVAN VALERIO & C., yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yanıcı sıvılar için güvenlik musluk ve supapları, kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RUBINETTERIE RITMONIO S.R.L.

  İtalya

  RUBINETTERIE RITMONIO S.R.L., yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Kesilme diskleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TAI MILANO S.P.A.

  İtalya

  TAI MILANO S.P.A., yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yanıcı sıvılar için güvenlik musluk ve supapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AST S.P.A.

  İtalya

  AST S.P.A., yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik valfler, güvenlik subapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornaredo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. WEHBERG SAFETY GMBH

  Almanya

  WEHBERG SAFETY GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BS&B SAFETY SYSTEMS GMBH

  Almanya

  BS&B SAFETY SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großwallstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VICARI MASSIMO & C. S.R.L.

  İtalya

  VICARI MASSIMO & C. S.R.L., yılında kurulan ve Kesilme diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yanıcı sıvılar için güvenlik musluk ve supapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dormelletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OLEODINAMICA O.D.M.

  İtalya

  OLEODINAMICA O.D.M., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilme diskleri, Vakumlu pompalar, Kesilme diskleri, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monselice, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CONTINENTAL DISC DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  CONTINENTAL DISC DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kesilme diskleri, Kesilme diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FIKE EUROPE B.V.B.A.

  İtalya

 6. MG INDUSTRY S.R.L. VALVOLE DI SICUREZZA

  İtalya

 7. NICOLINI CLAUDIO S.R.L.

  İtalya

 8. RIT S.R.L.

  İtalya

 9. TECO S.R.L.

  İtalya

 10. COI TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz