• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kilitler

Sonuçlar

Kilitler - Ithalat/Ihracat

 1. AGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kilit imalatçısı. Yüksek güvenlik kilitleri, kulplar, menteşeli kapaklar sunuyoruz. Açma ve kapama sistemlerinde liderlik pozisyonunu sağlamlaştırıyoruz. Üç sistem ve çözüm hattı sunuyoruz: Genel Sanayi, yüksek güvenlik endüstrisi ve enerji dönüşüm endüstrisi. AGA, İspanyol ve uluslararası iç pazarda kilit sektörünü temsil ediyor. Amacımız her zaman çevremizdekilerle sosyal etkileşimi sürdürmek ve olduğumuz yerde fırsatlar yaratmak olmuştur. Yolu AGA'dan geçen, bu iş projesini mümkün kılan insanlara çok şey borçluyuz. Motive ettikleri beklentileri ve coşkuyu korumak istiyoruz.

 2. SINA SERRATURE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1973 yılında kurulan SINA SERRATURE SRL, EN 12209 standardına uygun olarak CE işareti taşıyan, 72 mm akslar arası mesafeye sahip emniyet kilitleri, acil durum kilitleri, tüm bileşenleri paslanmaz çelikten yapılmış, 72 mm akslar arası mesafeye sahip emniye tkilitleri üretmektedir. Akslar arası mesafesi 70 - 72 - 90mm olan patentli kilitler, akslar arası mesafesi 70 - 85 - 90mm oan silindirli kilitler, kilit mekanizmaları için silindirler. Firma, çalışmakta olduğu piyasanın ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği üretimini hem dış pazarlara hem de İtalya pazarına yönlendirmiştir. Sürekli devam eden teknolojik gelişimi sayesinde, dürüstlük ve karşılıklı güven üzerine ilişkilerini kurduğu müşterilerinin gereksinimlerini dikkatli bir şekilde takip edebilmektedir. Kuruluş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. SINA SERRATURE, geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile üretim süreçlerini iyileştirerek, tamamen müşterileri üzerine odaklanmış hizmetler sunmayı amaçlar: Özellikle müşterilerinden gelen şikayetleri sürekli olarak değerlendirerek onların memnuniyetini arttırmaya izin veren bir politika benimsemeyi istemektedir.

 3. B&B LOCKS

  Belçika

  Verified by europages badge

  1980'lerde şirketimiz güvenlik kapıları için elektronik kilit teknolojisini optimize etti. Elektronik güvenlik kilitlerinin oluşturduğu özel pazarı kararlılıkla seçtik ve Technilock markası altında faaliyet gösterdik. Uzmanlığımız sayesinde hızlı bir şekilde yüksek kaliteli kilitleme çözümleri geliştirdik. 2000 yılında Technilock markası satıldı ve yeni bir isme geçtik: B&B Locks. Kapsamlı deneyimimiz sayesinde B&B Locks, modern kaliteli güvenlik kilitleri konusunda size derinlemesine bilgi birikimi sunar.

 4. BERICOPLAST SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1974'ten beri Bericolaplast S.p.A. plastik malzemeleri kalıplayarak monokok koltuk üretiminde Avrupa'nın önde gelen firmalarından biridir. 30 yılı aşkın bir süredir spor tesisleri alanında faaliyet gösteren şirket, 2006 yılından bu yana FIFA'nın resmi tedarikçisi olarak Dünya, Avrupa ve Afrika kupalarında başarılara imza atıyor. Spor tesislerinin yanı sıra tiyatrolar, okullar, kongreler, arenalar, spor salonları, köyler ve tarihi alanlar gibi sosyal tesisler için koltuklar da üretmektedir.

 5. ARTISAN JONATHAN SERRURIER ET PLOMBIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  ARTISAN JONATHAN SERRURIER ET PLOMBIER, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kilit silindirleri, kilit açılması, zırrhlı kilitler, ankastre kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Créteil, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MONSIEUR BLINDAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  MONSIEUR BLINDAGE, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Garaj kapıları, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Garaj kapıları, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kilitler, Kilitler, sürgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chailloué, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SERRURIER DU COIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  SERRURIER DU COIN, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kilitlerin tamiri, kasa tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BKR SECURITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  BKR SECURITY, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Güvenlik hizmetleri, kilit değiştirme, kapıların açılması, çelik kapı açılması, Güvenlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PRO-HOBB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRO-HOBB GMBH, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lichtenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KPVA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KPVA GMBH, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LES SERRURIERS OCCITANS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES SERRURIERS OCCITANS, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kilit montajı, kilitlerin tamiri, kilit açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colomiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ADP HABITAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADP HABITAT, yılında kurulan ve Metal perdeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Hırdavat işleri, kilit, çelik kapı, alev önleme kapısı, garaj kapıları, Alüminyum pencere, PVC cam, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OLIVARES GINO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLIVARES GINO SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, Pompalar, mekanik atölyeler, metal dökme, Kilitler, demirli ve alaşım madenlerin işlenmesi, Pompalar, mineli metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gessate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LES ARTISANS PROS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES ARTISANS PROS, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru tesisatçılık işleri, Merkezi ısıtma - Sistemler, kilitlerin tamiri, Boru tesisatçılık işleri, Merkezi ısıtma - Sistemler, su ısıtıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MIKAEL SERRURIER BRUXELLES

  Belçika

  Verified by europages badge

  MIKAEL SERRURIER BRUXELLES, yılında kurulan ve Ev sigortası sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kilit, kilit açılması, Hırdavat işleri, zırrhlı kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SERRURIER POINTFORT FICHET

  Fransa

  Verified by europages badge

  SERRURIER POINTFORT FICHET, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hırdavat işleri, kilitlerin tamiri, çelik kapı açılması, çelik kapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MON DEPANNEUR IDF

  Fransa

  Verified by europages badge

  MON DEPANNEUR IDF, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hırdavat işleri, kilitlerin tamiri, kilit açılması, kapıların açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SERRURIER VACHETTE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SERRURIER VACHETTE, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Hırdavat işleri, kilitlerin tamiri, çelik kapı açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. UTK INTERNATIONAL TRADE CO.

  Türkiye

  Firmamız uzun yillardır PVC ve Alüminyum Aksesuar Sektöründe daha çok ihracaata dayali olarak faaliyet göstermekte olup, Alüminyum ve PVC Profil ihracaati da yapmaktadir. Sektörde uzun yıllardan beri gelen tecrübemizle her türlü PVC ve Alüminyum Aksesuarı satış ve pazarlama faaliyetinde bulunmaktayız. Ayrıca projeler dahilinde hazır kapı ve pencere tedariki de yapmaktayız: Temel Ürünlerimiz: Çift Açılım ve Çift Kanat SistemleriKilit ve Kilitli Kapı Sistemleri (Ahşap içinde mevcuttur)İspanyoletlerParalel Sürme SistemleriKapı ve Pencere KollarıMenteşeler (3D Menteşe Çeşitleri)Zamak Orta Kayıt ve İspanyolet KarşılıklarıPlastik ve Metal Diğer Aksesuarlar

 1. DOLARAX

  Türkiye

 2. SAHSUVAR KILIT

  Türkiye

 3. ISTANBUL CILINGIR EVI

  Türkiye

  İstanbul Çilingir Evi 7/24 tüm ilçelerde kapı açma (çelik, ahşap, demir) oto çilingir, anahtar, kasa açma hizmeti verir. Istanbulun tüm ilçelerinde adalardan, ataşehire, Zeytinburnu'ndan Beylikdüzü ne kadar 39 ilçenin merkez ilçe dahil olmak üzere tüm mahalle ve semtlerinde aktif olarak çilingir servisi verilmekte, nasıl her yere ulaşılıyor? Tüm bu bölgelerde bulunan çilingir servisleriyle bayilik ağı kurulmuştur. Profesyonel servis veren özellikle dürüst olan insanlardan Seçilen ekip 24 saat prensibiyle çalışır. Sabit fiyat garantisiyle gece gündüz aynı ücretlendirme politikası uygulanır. Öncelik olarak ilin 39 ilçesi Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla diğer 3 ilçe..

 4. YIGIT METAL OTO KILIT VE YEDEK PARCA

  Türkiye

  YİĞİT METAL ( oto kilit ve havalandırma sistemleri )Oto kilit sistemleri , panelvan dizayn ürünleri cam havalandırma sunroof cam havalık, cam havadanlık , magirus kilitleri , Kabin kilitleri , ispanyolet kilitleri, yaylı kilitleri , kurtağzı kilitleri, havalı kapı mekanizması , doblo-kango koltuk kilidi, oto cam havalık havalandırma kapağı, menteşe grubu, oto kilit ve havalandırma sistemleri sac havadanlık sac havalık. kabin kilt traktör kilidi. trafo kilidi jeneratör kilidi iş makinesi kilidi kapı kayışı gergi kayışı dizayn malzemeleri , panelvan dizayn grupları magrus kilidi kurtağzı kilit grubu ispanyolet kilitler mazot kapağı kilidi motor kapağı kilidi şanzuman kilidi magrus kaput kancası doblo kango koltuk kilidi panelvan dizayn ürünleri...1975 yılında Ali Yiğit tarafından kurulan müessesemiz faaliyetlerini geliştirerek bugüne gelmiştir. Firmamız geçmişten gelen birikimleri ve günümüz teknolojisini kullanan uzman kadrosuyla kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma

 5. GÜÇLU AMORTISÖR BURSA

  Türkiye

  www.gucluamortisor.com, info@gucluamortisor.com, Amortisör, gazlı amortisör, kabin amortisörü, bagaj amortisörü, oto kilit ve havalandırma sistemleri )Oto kilit sistemleri, panelvan dizayn ürünleri cam havalandırma sunroof cam havalık, cam havadanlık, magirus kilitleri, Kabin kilitleri ispanyolet kilitleri, yaylı kilitleri , kilitleri, havalı kapı mekanizması , doblo-kango koltuk kilidi, oto cam havalık havalandırma kapağı, menteşe grubu, oto kilit ve havalandırma sistemleri sac havadanlık sac havalık. kabin kilt traktör kilidi. trafo kilidi jeneratör kilidi iş makinesi kilidi kapı kayışı gergi kayışı dizayn malzemeleri , panelvan dizayn grupları magrus kilidi kurtağzı kilit grubu ispanyolet kilitler mazot kapağı kilidi motor kapağı kilidi şanzuman kilidi magrus kaput kancası doblo kango koltuk kilidi panelvan dizayn ürünleri... ,

 6. GOAT METAL

  Türkiye

  We, GOAT METAL are the manufacturer and exporter of metal building materials  Our company is located in Istanbul, Turkey and dealing the business since 2005 Enclosed you’ll find our detailed company introduction informing who we are, what we do, working terms and product catalogue. I’ve checked your website and seeing that our businesses are relevant, I’d like to make our offer to you. If you would be interested, I’d be happy to send you any further information you may need. Thanking for your kind interest and I look forward to your early reply. Best Regards,

 7. EZCURRA ESKO SA

  İspanya

  Yüksek güvenlikli kilit imalatçıları. Ürünlerimiz: yüksek güvenlikli kilitler, yüksek güvenlikli kilit ve anahtarları, zırhlı kapılar için özel kilitler, çubuklu yüksek güvenlikli kilitler, silindirli yüksek güvenlikli kilitler, yüksek güvenlikli anti levye sistemli kilitler.

 8. KEYA

  İspanya

  KEYA, kilit üretimi alanında faaliyet göstermek üzere 1965 yılında kuruldu. O devirde şirket mobilya üreticilerine yönelik kilit üretimi yapmaktaydı. Bu ilk dönemden sonra devrin pazar yönelimlerinin getirdiği bir zorunluluk olarak yeni bir ürüne yönelme ve yeni bir ürün serisini başlatma kararı aldık : Bozuk para veya jeton ile açılan ünlü KEYA kilitleri.

 9. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  İtalya

  Üniversal kilitler, Amerikan tipi kilitler, düşük gerilimli çalıştır/durdur anahtarlı kilitler; metal konstrüksiyonlar, elektrik panoları, taşıt araçları, mobilyalar, otomat makineleri için entegre anahtarlı kapı kolları ve butonlar üretimi alanında uzmanlaşmış fabrika. Sürgülü kilitler, fişekli kilitler, 3 noktadan saplamalı kilitler, alarmlı kilitler. Amerikan tipi kiltler, anahtarlı tutma sapları, anahtarlı topuzlar, sürgülü kilitler; fişekli kilitler konusunda uzman bir firmayız.

 10. WWW.PVCAKSESUAR.COM

  Türkiye

  System solutions for windows and doors, wholesaler, manufacturer, distributor, Fly screen, insulating material, screw, lock, tilt and turn, push and slide systems, hinges, mullion ties, every kind of material used in production and mounting of a upvc frames. Over 22 years of experience in sector since 1994. First sectorial online e-trade web site in Turkish since 2010. 24 yıllık ticaret ve 7 yıllık e-ticaret tecrübesi. www.pvcaksesuar.com

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kilitler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.909 Şirketler