• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kompensatörler dengeleyiciler

Sonuçlar

Kompensatörler dengeleyiciler - Ithalat/Ihracat

 1. FERGO ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FERGO Armaturen GmbH şirketi le kontrol teknolojisi sektöründe artık yetkin ve güvenilir bir iş ortağınız var. Pnömatik ve elektrikli tahriklerin yanı sıra her türlü sürgülü vana, kesme ve çek vanalar konusunda size danışmanlık vermekten mutluluk duyarız. Doğaldır ki, size çevresel cihazlar için kapsamlı çözümler de sunmaktayız - örneğin, solenoid valfler, konumlayıcılar, limit anahtarlama kutuları ve çok daha fazlası gibi; ürünlerimizin kullanımına hangi koşullar altında ve hangi endüstriyel uygulamalarda ihtiyaç duyuluyor olursa olsun. Biz regüle ederiz - bu bizim şirket felsefemiz! FERGO Armaturen GmbH şirketinde mutlak müşteri memnuniyeti birincil önceliktir. Kaliteli bileşenler ve malzemeler, uygun koşullar, düşük işleme ve teslimat süreleri, müşterilerimize, tutarlı bir şekilde taleplerinin ötesinde ürün ve hizmet sunmamızda yardımcı olur. Bizden talepte bulunun! Mümkün olan en kısa sürede ihtiyaçlarınıza göre esnek çözümler üreteceğimizden enin olun.

 2. REIFLEXA - P. REISCHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Daha önce Gummi Reischl unvanı altında faaliyet göstermiş olan REIFLEXA 1960 yılından bu yana kompansatör ve hortum bağlantıları alanında faaliyet göstermektedir. Hamburg'dan uluslararası iş ortaklarımızla birlikte çalışmaktayız. Almanya ve Avrupa'nın en etkin tedarikçileri ile yakın işbirliğinin yanı sıra derin bilgi birikimimiz pazarda güçlü konumumuzu sağlamaktadır. Bizi farklı kılan şeyleri su şekilde sıralayabiliriz: Kuruluşumuzdan bu yana, biz ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Son yıllarda, yeni fikirler, yenilikler ve kısmen patentlerle koruma altına alınmış geliştirmelerle standartlar oluşturduk: Döner flanşlı ilk körüklü kompansatörün geliştirilmesi. Kara ve deniz kuvvetlerindeki ağır kullanım koşullarında kullanılmak üzere DN 150'ye kadar tam simetrik hortum bağlantısının geliştirilmesi. Deniz kuvvetleri için seyir sırasında ikmal yapılabilmesi için gerilim önleyici hortumlarla pruva ve pupa ikmal hatlarının geliştirilmesi. İlgili armatürleri ile birlikte borun hattı yüksek basınç hortumlarının geliştirilmesi.

 3. FLEXOMAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH tanınmış bir kompansatör, metal körük ve metal hortum üreticisidir. Kurucusu, 1975 yılından beri bu ürünlerle ilgilenmiş, tüm evrelerinde deneyim sahibidir. Metal körükler ve kompanzatörler, kabul görmüş teknik kurallara ve yöntemlere göre hesaplanır ve CAD ile tasarlanır. Bir PPS sistemi ile organize edilen ürünler en yeni kesme, biçimlendirme ve kaynak makineleri ile üretilir. Flexomat üretici olarak AD-2000 veri sayfası HPO, TRD 201 ve DIN EN ISO 3834-2'e göre kontrol edilmiş ve kabul görmüş, TÜV SÜD, GL ve DVGW tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca Flexomat ISO 9001: 2015'e uygun bir kalite yönetim sistemine sahiptir.

 4. SENAPLASTICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SENAPLASTICS AG, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC frezeleme, Korozyon koruması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aesch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler, Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Vidalı konveyörler, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traiskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASPAG GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASPAG GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. AL GUMMI- + KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AL GUMMI- + KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dormagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHIERITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHIERITZ GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großröhrsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOREMA® GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Gaz türbinleri, politetraflorüretilen borular, boru ve kanal tesisatları, dokuma kompansatörler, Yumuşak malzemeden kompansatörler, Özel üretim kompansatörler, Duman kanalları için kompansatörler, Boru genleşme dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiterstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Teknik tekstil, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Teknik kullanım için kumaşlar, endüstriyel kumaşlar, Asbestos içermeyen ip, ambalaj, bantlar, Sızdırmaz malzemeler, Teknik tekstil, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hummeltal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PTFE-SPEZIALVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PTFE-SPEZIALVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HÖHL & WESTHOFF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÖHL & WESTHOFF GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IBK WIESEHAHN GMBH

  Almanya

  Kalite en iyi bağlantıdır. IBK WIESEHAHN GMBH 50 yıldan bu yana endüstriyel teknolojide, deneyim ve yenilik tarafından desteklenen, çağdaş çözümlere kendini adamış bir aile şirketidir. Geçen yıllar içinde ürün yelpazemiz, hortum, conta ve kompansatör teknolojisi alanlarında endüstri için kapsamlı bir program haline gelmiştir. Bunlara ilave olarak, ürün paletimizde çok çeşitli kaplinler ve plastik parçalar da mevcuttur. Yarım asırdır konseptler ve özel ürünler de sağlamaktayız. Müşterilerimize, bir iş ortağı olarak danışmanlık vererek destek oluruz. Çelik endüstrisi, kimya ve gıda teknolojisi, tesis ve makine yapımı gibi çok çeşitli sanayi kollarında müşterilerimiz bulunmaktadır. Bu arada, IBK Wiesehahn nesiller boyunca azami güvenilirlik, uzun kullanım ömrü ve maliyet etkinliği ile eş anlamlı hale gelmiştir. Günlük zorluklarınıza kişisel cevaplar veriyoruz - kişisel, güvenilir ve hızlı.

 2. WELLFLEX GMBH

  Almanya

  Welllflex'e hoş geldiniz - kompansatörler, buhar tutucular ve endüstriyel armatürler söz konusu olduğunda iş ortağınız. Wellflex, 1989 yılında şahıs şirketi olarak kurulmuş ve 1990 yılında limited şirkete dönüştürülmüştür. Şirketimiz aşağıdaki ürün gruplarında uzmanlaşmıştır: Kompansatörler, esnek metal hortumlar, buhar tutucular, çek valfler, menteşeli tip çek valfler, kurbağacık tulumbalar, kapatma valfleri, seviye elektrotları, manyetik seviye göstergeleri.-.

 3. EUROPOLIT SP. Z O.O.

  Polanya

  Europolit LTD, Polonya'da önde gelen teknik kaplama ve ısı izolasyon malzemeleri imalatçılarından biridir. Asbestsiz conta malzemeleri, yüksek ısı izolasyonları, sürtünme malzemeler ve yapı dengeleyicilerinin imalatçı ve dağıtımında uzmanlaşmış durumdayız.

 4. KOREMA® GMBH & CO. KG

  Almanya

  KOREMA® yumuşak malzeme kompansatörleri - bireysel ölçümler mümkündür ve gereklilikleriniz için sertifikalı malzemeler kullanılır!

 5. SENIOR FLEXONICS GMBH

  Almanya

  SENIOR FLEXONICS GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HD INDUSTRIE GMBH

  Almanya

  HD INDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. D&M ABSAUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  D&M ABSAUGTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Rheinbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. STENFLEX

  Fransa

  STENFLEX, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompensatörler/dengeleyiciler, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Kompensatörler/dengeleyiciler, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, elastomer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuilly-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PRO-SEPT

  Fransa

  PRO-SEPT, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal genleşme kompasatörleri, aksial kompansatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Vincent Sur Graon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. P. BOONEN EN CO

  Belçika

  P. BOONEN EN CO, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Yarı işlenmiş, Kompensatörler/dengeleyiciler, Kauçuk - Yarı işlenmiş, Kompensatörler/dengeleyiciler, Kaymayı önleyici paspaslar, gaz akış kanalizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PIREP BELGIUM

  Belçika

  PIREP BELGIUM, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ptfe (politetraflor üretilen) elyaf, ptfe, Körük kavramaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overijse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KTA FLEXIBLE TECHNOLOGY GMBH

  Avusturya

  KTA FLEXIBLE TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pöchlarn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SEALUX

  Belçika

  SEALUX, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompensatörler/dengeleyiciler, Dış mekan sinyal direkleri, endüstriyel kumaşlar, Kompensatörler/dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertrix, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. LUMOX

  Fransa

  LUMOX, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metallerden ince borular ve borular, ınıx çelik esnek borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ouen-L'aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BAMEX SP. Z O. O.

  Polanya

  BAMEX SP. Z O. O., yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompensatörler/dengeleyiciler, Koruyucu torbalar - Sipariş üzerine paketleme, Kompensatörler/dengeleyiciler, beyaz gres, yağlama yağları, Koruyucu torbalar - Sipariş üzerine paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kutno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. DEKOMTE BENELUX

  Belçika

  DEKOMTE BENELUX, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İşaret sistemleri ve tesisatları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Kompensatörler/dengeleyiciler, İşaret sistemleri ve tesisatları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Kompensatörler/dengeleyiciler, gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. EXOMISSION UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  EXOMISSION UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. INSULCON GMBH

  Almanya

  INSULCON GMBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar ve paketleme malzemeleri, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Kütük odunlar, Contalar ve paketleme malzemeleri, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz