• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kozmetik amaçlı fırçalar

Sonuçlar

Kozmetik amaçlı fırçalar - Ithalat/Ihracat

 1. WALDKRAFT GMBH - BÜRSTEN- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Knotz Bürsten GmbH tarafından kurulmuş olan Waldkraft GmbH, altmış yılı aşkın süredir müşterilerine her türlü ahşap, plastik ve enjeksiyon döküm saplı fırçalar üretmektedir. Bağımsız bir aile şirketi olarak, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla dayanışmalarımızla öne çıkmaktayız. Ürünlerimizin mükemmel kalite standartları işimizin merkezinde yer almaktadır. Ürünlerimizin çok yönlülüğü şirketimizi ön plana çıkartmaktadır. Bunun ölçütü, müşterilerimizin gereksinimleridir. Müşteri velinimetimizdir. Çalışanlarımızın motivasyonu, nitelikleri ve memnuniyeti bu hedeflere ulaşmak için vazgeçilmez koşullardır. Kendimizi çevremizden sorumlu hissediyoruz. Bu nedenle ahşap atıklarımızı fabrikamız için bir ısıtma malzemesi olarak kullanmaktayız. Ayrıca, üretim için %100 doğal enerji kullanmaktayız.

 2. KUZEYLER GRUP KOZMETIK VE ELEKTRONIK DIŞ TICARET SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Kuzeyler Grup Kozmetik İstanbul Merkezli 2009 yılında kuruldu, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kozmetik ve güzellik ürünleri kapsamında İstanbul ve Shenzen'de üretim gerçekleştirmektedir .18 ülkede bulunan müşteri ve markalar -Kiko-Maybeline, X Ariel gibi dünya markalarının çözüm ortağı olarak üretici üretici ve özelleştirici olarak rol üstlenmektedir Profesyonel ve amatör makyaj kullanıcılarına özel üretim yüksek kaliteli makyaj fırçaları ve makyaj ürünleri özelleştirerek tedarik etmektedir Makyaj fırçaları alanında profesyonel üretim , zamanında tedarik, özelleştirme alanında tecrübeli iş birliği için iletişime geçebilirsiniz Tüm üretim / tedarik çalışmaları sırasında müşterilerimize kendi markalarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.İhtiyaç duyulan ürünler hakkında sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız alanlarda tüm yasal vergilendirme, gümrükleme süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak çalışılan ürün kimliğini oluşturuyoruz. Kuzeyler Kozmetik Fason üretim ve tedarik tesisleri ile GMP standartlarında üretim / tedarik yapmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "kozmetik amaçlı fırçalar"

 3. VENUSLINE

  Türkiye

  1953 yılında İzmir'de kurulmuş olan Venüsline Kozmetik Fırça Sanayi, kaliteli ürünleriyle fırça sanayi sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Yıllar içerisinde üretim kapasitesini büyük ölçüde artırmış, elde ettiği konumu muhafaza etmek ve sektörün öncüleri arasında yer almak adına değişerek gelişmiştir. 2000 yılında kozmetik sektörü için de üretim yapmaya başlayan firma, gelecek nesillere daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam hazırlamayı amaç edinmiştir.Kozmetik ve kişisel bakım ürü nleri imalatında her geçen gün daha da gelişen Venüsline Kozmetik Fırça Sanayi, saç, sakal, ense ve kuaförlere yönelik profesyonel fırçalar ile taraklar, topuk törpüleri, saç boyama fırçaları ve benzeri kaliteli ürünler üretmektedir. İmalatını yapmış olduğu saç şekillendirme ürünlerinin tamamı ağaç gövde ve birincil kalite Alman menşei kıl kullanılarak hazırlanmakta, dünya çapında satışa sunulmaktadır. Üretim parkurunu ve satış kadrosunu her geçen gün genişletmekte olan Venüsline Kozmetik Fırça Sanayi bünyesin

 4. ESU GRUP

  Türkiye

  Deneyimli ekibimiz ile uzmanlık alanımız olan alışveriş sektöründe, her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyoruz. İlerlememiz hiç durmadan devam ediyor ve bu durum sizler karşısında bize saygınlık kazandırıyor. Elde ettiğimiz itibar ile İstanbul dan Dünyaya sesimizi duyuruyoruz, bizleri tanımayan kalmadı diyebiliyoruz. Makine ve donanımlarımızla işimizde kolaylık sağlayarak zamandan tasarruf elde ediyoruz. Bu da işlerimizin teslimatını seri şekilde gerçekleştirme olanağını sunuyor. Sektörde, müşterilerimize karşı verdiğimiz kaliteli hizmet sonucunda, hak ettiğimiz saygınlığı ve gururu yaşıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönütler ile her geçen gün ekibimizi büyütüyoruz ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet veriyoruz. Eksiklerimizin farkına vararak, kendimizi her anlamda gelişime açık hale getirip daha iyisi olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 5. RUMEDIQUE PHARMA

  Türkiye

  kozmetik saglık urunleri guzellik urunleri sac sampuanları sac serumları detoks maske

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KINGYIN MAKEUP BRUSHES CO LTD

  Çin

  KINGYIN MAKEUP BRUSHES CO LTD, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. HUBER BÜRSTEN GMBH

  Almanya

  HUBER BÜRSTEN GMBH, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fırçalar, özel fırçalar, Endüstriyel fırçalar, fırçalar, Metal fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Todtnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COULEUR CARAMEL

  Polanya

  COULEUR CARAMEL, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kozmetik ve güzellik ve hijyen ürünleri, Vücut bakımı - ürünler, yüz güzelleştirme ürünleri, Güzellik - ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrzeszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. CENTRO ODONTOIATRICO GIOIA

  İtalya

  CENTRO ODONTOIATRICO GIOIA, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Latina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LIFTING VISAGE ESPOIR

  Tunus

  LIFTING VISAGE ESPOIR, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. KOCIE OKO ANITA KOWALIK

  Polanya

  KOCIE OKO ANITA KOWALIK, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ostrowiec Swietokrzyski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. KAPOK BEAUTY INDUSTRY LIMITED

  Çin

  KAPOK BEAUTY INDUSTRY LIMITED, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CASA MEROLLA

  İspanya

  CASA MEROLLA, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parfüm, Parfüm, Tavan beton bloğu, takılar, bayan ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. G&D SRLS

  İtalya

  G&D SRLS, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ATLANTIALOE

  İspanya

  ATLANTIALOE, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal kozmetik ürün üreticisi, sarısabır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Laguna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MUNDIAL COSMETICS

  Belçika

  MUNDIAL COSMETICS, yılında kurulan ve Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kozmetik amaçlı fırçalar, Güzellik ürünleri, Kozmetik amaçlı fırçalar, Makyaj - malzemeler, Güzellik ürünleri, mesleki eğitim kursları organizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GREEN INDUSTRIAL DEVELOPMENT LIMITED

  Çin

  GREEN INDUSTRIAL DEVELOPMENT LIMITED, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. IMPIANTI ZIGOMATICI

  İtalya

  IMPIANTI ZIGOMATICI, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. implant bilimi, diş protezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SOOYOUNG COSMETIC PRODUCT CO.,LTD.

  Güney Kore

  SOOYOUNG COSMETIC PRODUCT CO.,LTD., yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenyang, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 8. YUZONE IMAGINE TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  YUZONE IMAGINE TECHNOLOGY CO.,LTD., yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liaobu Town,dongguan City, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ALPHA PHARMA

  Türkiye

  ALPHA PHARMA, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akrilik plastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SHENZHEN BELIFA COSMETIC TOOLS CO.,LTD

  Çin

  SHENZHEN BELIFA COSMETIC TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guanlan/shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MY BEAUTY TOOLS LIMITED

  Çin

  MY BEAUTY TOOLS LIMITED, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SHIJIAZHUANG DONGSHEN HAIR BRUSH CO,LTD

  Çin

  SHIJIAZHUANG DONGSHEN HAIR BRUSH CO,LTD, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kozmetik aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. LIVA FIRCACILIK

  Türkiye

  LIVA FIRCACILIK, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Basaksehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. NIYAZI ZIYA COSMETIC & PERFUMERY

  Türkiye

  NIYAZI ZIYA COSMETIC & PERFUMERY, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kozmetik amaçlı fırçalar, Kozmetik amaçlı fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Famagusta, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ECZABIRLUK ILAC MED.ITHALAT IHRACAT PAZ.LTD.STI

  Türkiye

  ECZABIRLUK ILAC MED.ITHALAT IHRACAT PAZ.LTD.STI, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vücut bakım ürünleri, Agri kremleri catlak kremi varis kremi el kremleri, Dogal yaglar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. BEAUTY MEE INTERNATIONAL CO., LTD

  Çin

  BEAUTY MEE INTERNATIONAL CO., LTD, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SAEHAN TRADING CO.,LTD

  Güney Kore

  SAEHAN TRADING CO.,LTD, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. maskara sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 10. SHENZHEN ZONGHANG COSMETIC TOOLS CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN ZONGHANG COSMETIC TOOLS CO., LTD, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz