• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kullanılmış kamyonlar

Sonuçlar

Kullanılmış kamyonlar - Ithalat/Ihracat

 1. SIA TRUCK1.EU

  Latviya

  Verified by europages badge

  SIA TRUCK1.EU, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış taşıtlar, Kamyonlar, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Yarı römorklar ve çekiciler, Traktörler, yük araçları, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Seyyar evler, Kullanılmış taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. ENC

  Fransa

  ENC şirketi ikinci el karayolu taşımacılık araçlarının, her türlü uzun yol tipi çekicilerin, büyük hacimli kamyonların, standart kamyonların, her tipte yarı-römorkların Doğu Avrupa ülkelerine ihracatında lider firmalardan biridir. Aracın ihraç edildiği ülke neresi olursa olsun, geçici İTHALAT/İHRACAT sigortası sunulmaktadır. 15 yıldan beri otomotiv alanında profesyonel hizmet veriyoruz. İkinci el endüstriyel araçların Rusya'ya ihracatında en başta gelen firmayız. Doğu Avrupa ülkelerine Fransa çıkışlı ihracatta uzman şirketiz.

 3. K.W.B. - KEMPISCHE WAGENBOUW N.V.

  Belçika

  KWB, Bree’de (Belçika’nın Kuzey Doğusunda) yer alan bir römork üreticisidir. KWB, hızlı değişen nakliye dünyasına çözümler bulma konusunda özel bir üne sahiptir. KWB bir veya daha fazla direksiyon akslı yarı römork lider üreticilerinden biri olmuştur. KWB'yi tarif eden anahtar kelimeler: Küçük seri üretim; Yüksek kalite standartları; Siparişe göre üretim; Direksiyon aksları üretimi ve geliştirmesi konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

 4. KOT AUTOHANDEL

  Polanya

  Tanınan ve beğenilen markalar için yeni ve kullanılmış yedek parçalar sunuyoruz: VOLVO, MAN, RENAULT, SCANIA, IVECO, DAF, MERCEDES BENZ, KAMAZ, JELCZ, STEYR, STAR, KÖGEL, ve SCHWARZMÜLLER Çekici araçlar ve kullanılmış kamyonların satışı Kamyon alım satımı yapıyoruz. Kusursuz çalışır halde kazasız araçlar sunuyoruz. Araç alımı için kredi temininde destek sağlayabiliriz. Başka bayilerce sunulamayacak koşullar ve cazip fiyatlar.

 5. LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN

  Almanya

  LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Kullanılmış kamyonlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, yarı-römorklar, Kullanılmış kamyonlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MIRFIELD AUTOMOTIVE SPARES LTD

  Birleşik Krallık

  MIRFIELD AUTOMOTIVE SPARES LTD, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FRAMERY

  Fransa

  FRAMERY, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. askeri kamyonlar, itfaiyeci malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santeny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VOLVO TRUCKS BELGIUM

  Belçika

  VOLVO TRUCKS BELGIUM, yılında kurulan ve Kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonlar, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GARAGE SCVI

  Belçika

  GARAGE SCVI, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomobil arıza servisi, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voroux-Liers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BRAEM

  Belçika

  BRAEM, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, ikinci el kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handzame, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. KLEYN TRUCKS

  Hollanda

  KLEYN TRUCKS, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, Traktörler, yük araçları, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Kullanılmış kamyonlar, Traktörler, yük araçları, ikinci el kamyonlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vuren, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. HOCKE

  Belçika

  HOCKE, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Kullanılmış taşıtlar, Oto aksesuarları, Kullanılmış kamyonlar, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Kullanılmış taşıtlar, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dilbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GARAGE DU CARREFOUR

  Belçika

  GARAGE DU CARREFOUR, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kamyonlar, Kullanılmış kamyonlar, Kamyonlar, Kullanılmış kamyonlar, kamyon lastikleri, yasal temsilcilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hotton, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. TRUCK CENTER FREDERIX

  Belçika

  TRUCK CENTER FREDERIX, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, ağır vasıta revizyonu, Kullanılmış kamyonlar, ikinci el kamyonlar, ağır vasıta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CUBA CAMIONES

  İspanya

  CUBA CAMIONES, yılında kurulan ve Kamyon tankerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, sarnıç kamyonlar, kamyonlar, Kullanılmış kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quart De Poblet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TURBO'S HOET PARTS

  Belçika

  TURBO'S HOET PARTS, yılında kurulan ve Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıt nakil araçları, Traktörler, yük araçları, Kullanılmış kamyonlar, Taşıt nakil araçları, Traktörler, yük araçları, Kullanılmış kamyonlar, yarı-römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. NORDRHEIN-WESTFALEN GEBRAUCHTWAGEN ANKAUF VERKAUF

  Almanya

  NORDRHEIN-WESTFALEN GEBRAUCHTWAGEN ANKAUF VERKAUF, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WIBO LUXTRUCKS

  Lüksemburg

  WIBO LUXTRUCKS, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, Kamyonlar, Kullanılmış kamyonlar, otomobil römorkları, Kamyonlar, banyo mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wincrange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. HERBEUVAL

  Belçika

  HERBEUVAL, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, kamyon lastikleri, Kullanılmış kamyonlar, yasal temsilcilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jamoigne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. NEYT TRUCKS

  Belçika

  NEYT TRUCKS, yılında kurulan ve Kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ağır vasıtalar için tamir ve römork, Kullanılmış kamyonlar, Ağır vasıtalar için tamir ve römork, Kullanılmış kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GARAGE DE PLECKER - PAUWELS

  Belçika

  GARAGE DE PLECKER - PAUWELS, yılında kurulan ve Kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Kullanılmış kamyonlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Kullanılmış kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steenhuffel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. STOLL TRUCKS

  Lüksemburg

  STOLL TRUCKS, yılında kurulan ve Kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Kullanılmış kamyonlar, ağır vasıta, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. RENAULT TRUCKS

  Fransa

  RENAULT TRUCKS, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İkinci el - araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NUYTTENS TRUCKS

  Belçika

  NUYTTENS TRUCKS, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ithalat, ihracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOANKAUF

  İsviçre

  AUTOANKAUF, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, otomobil müzik sistemi, ikinci el alım-satımı, Kullanılmış kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. CROMWELL TRUCK

  Birleşik Krallık

  CROMWELL TRUCK, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler, Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walsall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CICELEY TRUCK & VAN CENTRE

  Birleşik Krallık

  CICELEY TRUCK & VAN CENTRE, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler, Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darwen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MANHEIM

  Birleşik Krallık

  MANHEIM, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler, Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dursley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. A & M COMMERCIALS

  Birleşik Krallık

  A & M COMMERCIALS, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler, Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. MERTRUX LTD

  Birleşik Krallık

  MERTRUX LTD, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler, Kullanılmış kamyonlar, Kullanılmış kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kullanılmış kamyonlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.974 Şirketler