• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kullanılmış otomobiller

Sonuçlar

Kullanılmış otomobiller - Ithalat/Ihracat

 1. MAYUMBE CONNECTING

  Belçika

  Verified by europages badge

  MAYUMBE CONNECTING, yılında kurulan ve Hava taşımacılığı hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Uluslararası navlun, Konteynerler - Hava Taşıması, Hava Çartırı, Deniz nakliyeciliği, İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları, Kullanılmış otomobiller, Kullanılmış kamyonetler, İthalat/İhracat - elektrikli ve elektronik aletler, İthalat-ihracat - bilgisayar malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MHH INTERNATIONAL

  Birleşik Krallık

  MHH INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları, İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cranleigh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MASTERNOU

  İspanya

  MASTERNOU, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Otomobiller - aksesuarlar, otomobil garaj hizmeti, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HYBRID CARS ATHENS

  Yunanistan

  HYBRID CARS ATHENS, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Nea Erithrea, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. AUTO GEEBELEN

  Belçika

  AUTO GEEBELEN, yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, yasal temsilcilik, Kontrol blokları, hidrolik, bisiklet, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasmechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. S.C. WELTKLASSE AUTOMOBILE S.R.L.

  Romanya

  S.C. WELTKLASSE AUTOMOBILE S.R.L., yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. GREGOIR JETTE

  Belçika

  GREGOIR JETTE, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Kullanılmış otomobiller, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, araç kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CARS BENELUX

  Lüksemburg

  CARS BENELUX, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Basınçlı hava tesisatları, kayıt işlemleri, Boyasız göçük tamiri, finansman, Basınçlı hava tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinfort, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. AJM CAR

  Belçika

  AJM CAR, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobil işleri, Kullanılmış otomobiller, Otomobil işleri, Kullanılmış otomobiller, Kurtarma aparatı, hidrolik, otomobiller için sökülebilir elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quevaucamps, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ZUCAR

  İrlanda

  ZUCAR, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Cork, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 1. GARAGE WAUTERS

  Belçika

  GARAGE WAUTERS, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış taşıtlar, Otomobiller, Kullanılmış otomobiller, Kullanılmış taşıtlar, Otomobiller, kamyon revizyonu, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leefdaal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. STARTERRE

  Fransa

  STARTERRE, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, yeni araçlar, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Fons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAWA

  Amerika Birleşik Devletleri

  GLOBAWA, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. garantili ikinci el kamyonlar, tarım makine ve ekipmanları, tarım traktörleri, ağır endüstriyel araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greenwich, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. DENAYER

  Belçika

  DENAYER, yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Kullanılmış otomobiller, şirket araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AUTOANKAUFDAVID

  Almanya

  AUTOANKAUFDAVID, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bergkamen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VAN KELST

  Belçika

  VAN KELST, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış otomobiller, yasal temsilcilik, Kullanılmış otomobiller, otomoil aksesuarları, kaporta işçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schriek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FORD ALCALÁ MÓVIL

  İspanya

  FORD ALCALÁ MÓVIL, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. VIKØBERBILER.DK

  Danimarka

  VIKØBERBILER.DK, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ikinci el otomobiller, hurdalarının toplanması, çöp gübresi akıtma hunisi ve huni boşaltma tesisatı, araçlar için kelepir aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rødekro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. MOTOR REPRIS SA

  İspanya

  MOTOR REPRIS SA, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. PKAUTO SKUP AUT WROCŁAW

  Polanya

  PKAUTO SKUP AUT WROCŁAW, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. MEIRESONNE JIMMY

  Belçika

  MEIRESONNE JIMMY, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MERCEDES BENZ WEMMEL

  Belçika

  MERCEDES BENZ WEMMEL, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Büyük tur arabaları, Otomobiller - aksesuarlar, Kullanılmış otomobiller, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wemmel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MULLENS DIEST

  Belçika

  MULLENS DIEST, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Büyük tur arabaları, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Kullanılmış otomobiller, Büyük tur arabaları, yasal temsilcilik, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diest, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AUTOBEDRIJF VANDER STICHELE

  Belçika

  AUTOBEDRIJF VANDER STICHELE, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, otomobil garaj hizmeti, arabalar, Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CARS NI

  Birleşik Krallık

  CARS NI, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Belfast, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ROMEIN

  Belçika

  ROMEIN, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Büyük tur arabaları, yasal temsilcilik, Kullanılmış otomobiller, Büyük tur arabaları, Otomobiller - aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dendermonde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MORREN MOTOR

  Belçika

  MORREN MOTOR, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, Araç bakım ürünleri, Büyük tur arabaları, Otomobiller - aksesuarlar, Kullanılmış otomobiller, Araç bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Truiden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. AUTOCENTRO OLGIATA FOCANTE

  İtalya

  AUTOCENTRO OLGIATA FOCANTE, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. otomobil bayi, Otomobiller - Yardım, Kullanılmış otomobiller, otomobil bayi, Otomobiller - Yardım, Kullanılmış otomobiller, yeni araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MUTTI GIOVANNI & C. SNC

  İtalya

  MUTTI GIOVANNI & C. SNC, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobiller, ikinci el otomobiller, yeni araçlar, Otomobiller, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Delle Stiviere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. KESHCAR

  Fas

  KESHCAR, yılında kurulan ve Kullanılmış otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Marrakech, Fas 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kullanılmış otomobiller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

16.590 Şirketler