• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuyu delme hizmetleri

Sonuçlar

Kuyu delme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., yılında kurulan ve Bayındırlık İşleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, kamu çalışmaları için servisler, sondaj işleri için makina ve ekipmanlar, Kuyu delme hizmetleri, su kuyusu açma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santarcangelo Di Romagna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  MASSA PETROLEUM is the raw material supplier that is marketing and selling petroleum derivatives and petrochemicals. The Istanbul-based company supplies products and raw materials to its customers through representative offices in Europe and Asia. The company is rapidly advancing to become a pioneer in the industry with its on-time delivery policy, wide range of products and value given to the customers. OUR VISION Being an innovative, pioneering, exemplary and constantly developing institution that contributes to the world, regional and country economies in the petroleum and energy industry to have a say in foreign markets. OUR MISSION • To supply the right product that meets the standards at a fair price • To be customer-focused on selling products • To keep up-to-date with the developments in the sector • To develop strategic partnerships to ensure sustainable profitability • To provide employee motivation and job satisfaction • To implement the "On-time Delivery Principle" in the procurement and sales process • To contribute to world, regional and country economies.

 5. DIETER HÄSELBARTH E.K.

  Almanya

  DIETER HÄSELBARTH E.K., yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kretzschau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE

  Almanya

  MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mörfelden-Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRUNNENBAU SCHAB

  Almanya

  BRUNNENBAU SCHAB, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wilhelmsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ötigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SC N&A TRADE SRL

  Romanya

  SC N&A TRADE SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. AMCAL

  Belçika

  AMCAL, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik matkaplar, Kuyu delme hizmetleri, Pnömatik matkaplar, pompalar, Kuyu delme hizmetleri, pompa tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtervelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AQUA DEWULF

  Belçika

  AQUA DEWULF, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fıskiyeli sulama sistemleri, Kuyu delme hizmetleri, Pompalar, Fıskiyeli sulama sistemleri, Kuyu delme hizmetleri, Pompalar, su temizleme ve arıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loppem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BRUNNENBOHR TEAM NORD

  Almanya

  BRUNNENBOHR TEAM NORD, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Meine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. APER-VERMEULEN

  Belçika

  APER-VERMEULEN, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu inşaatları, Kuyu delme hizmetleri, Pompalar, Kuyu inşaatları, Kuyu delme hizmetleri, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtervelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Romanya

  FORAJE PUTURI FORAMAT, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kazıcı ve sıkıcı işler, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu yönetim hizmetleri, Kazıcı ve sıkıcı işler, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu yönetim hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. YOUCOND

  İtalya

  YOUCOND, yılında kurulan ve Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, Tesisat yönetimi hizmetleri, ortak mülkiyetler için temizlik hizmeti, Kuyu delme hizmetleri, ortak mülkiyet anteni tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Polanya

  CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kuyu inşaatları, Kuyu inşaatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Przodkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRATELLI MOLÈ S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI MOLÈ S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chiaramonte Gulfi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TIPFOR SRL

  Romanya

  TIPFOR SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. EDIL PALI SOC. COOP.

  İtalya

  EDIL PALI SOC. COOP., yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. delme, kazma ve kuyu açılması, artezyen kuyularının bakımı, özel kullanımlı su kuyuları, endüstriyel kullanımlı su kuyuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceccano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. WERNER STUCKMANN GMBH

  Almanya

  WERNER STUCKMANN GMBH, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Werl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SANA FONDATIONS

  Belçika

  SANA FONDATIONS, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Jeotermik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naninne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AVSDRILL

  Portekiz

  AVSDRILL, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, Kazıcı ve sıkıcı işler, Kuyu delme hizmetleri, Kazıcı ve sıkıcı işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C.

  İtalya

  MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kuyular, temel direkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frosinone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  İtalya

  LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio Saliceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. I.GE.M. S.R.L.

  İtalya

  I.GE.M. S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prisco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EURO GEO DRILLING S.R.L.

  İtalya

  EURO GEO DRILLING S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kuyu açma, artezyen kuyu açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bibbona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ECOPOZOS

  İspanya

  ECOPOZOS, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kuyular, endüstriyel kullanımlı su kuyuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S.

  İtalya

  SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S., yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campagnola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. OBERTO S.R.L.

  İtalya

  OBERTO S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L.

  İtalya

  PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz