• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuyu delme izleme hizmetleri

Sonuçlar

Kuyu delme izleme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. SC N&A TRADE SRL

  Romanya

  SC N&A TRADE SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ITAL SONDA S.R.L.

  İtalya

  ITAL SONDA S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'agata Li Battiati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  İtalya

  TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebello Della Battaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. I.GE.M. S.R.L.

  İtalya

  I.GE.M. S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prisco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. M.C.S. S.R.L.

  İtalya

  M.C.S. S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OBERTO S.R.L.

  İtalya

  OBERTO S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  İtalya

  TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TEKNOSONDA S.R.L.

  İtalya

  TEKNOSONDA S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamezia Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VENTURA VINCENZO

  İtalya

  VENTURA VINCENZO, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gela, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. IMPRESA SONDEDILE S.R.L.

  İtalya

  IMPRESA SONDEDILE S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rieti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EREDI S.R.L.

  İtalya

  EREDI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caccamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PIETRO SUCCIO S.R.L.

  İtalya

  PIETRO SUCCIO S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Fıskiyeli sulama sistemleri, Sulama sistemleri, Fıskiyeli sulama sistemleri, Sulama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  İtalya

  G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GEONEBRODI S.R.L.

  İtalya

  GEONEBRODI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capo D'orlando, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L.

  İtalya

  F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Felice A Cancello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  İtalya

  DELL'ORSO APPALTI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camerano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TRANZA GINO

  İtalya

  TRANZA GINO, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marrubiu, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ING. MARIO BERLANDA S.A.S.

  İtalya

  ING. MARIO BERLANDA S.A.S., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GEOUMBRIA SERVICE S.N.C.

  İtalya

  GEOUMBRIA SERVICE S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gualdo Cattaneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SIME S.R.L.

  İtalya

  SIME S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C.

  İtalya

  PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gravina In Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PERAZZOLI DRILLING S.R.L.

  İtalya

  PERAZZOLI DRILLING S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cortemaggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. COGNIGNI ROSSANO

  İtalya

  COGNIGNI ROSSANO, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montegranaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  İtalya

  GEOTECNICA LAVORI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IDROMILAN S.R.L.

  İtalya

  IDROMILAN S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corsico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GEOSONDAGGI

  İtalya

  GEOSONDAGGI, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giardini Naxos, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PAG S.R.L.

  İtalya

  PAG S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miniato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  İtalya

  SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alghero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  İtalya

  SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Farigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz