• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • matkap uçları

Sonuçlar

Matkap uçları - Ithalat/Ihracat

 1. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - 50 yılı aşkın bir süredir safir ve elmaslı kaplamalar için partnerinizdir! Çeşitli ürün yelpazemiz özellikle aşağıdaki alaları kapsar: Endüstriyel kullanımlar için (örn. makine imalatı, manikür ve pedikür, seramik ve cam işleme, plastik işleme, tıp teknolojisi, takı endüstrisi, baskı endüstrisi) özel kaplamalar/elmas kaplamalar; burada kıstırma, tutma, taşlama, sabitleme, taşıma, fırça kıllarını yuvarlama, boruların kelepçeler vb. gibi alanlarda çeşitli sorunlar için çözümler sunuyor. Elmas dişçi aletlerinin üretimi (FG diş törpüsü, HP laboratuvar törpüsü, elmas diskler vb.) ve safir tırnak törpülerinin üretimi. Safir tırnak törpülerimiz yaylı çelikten üretilir ve çeşitli tanecik boyutlarındaki safirlerle kaplanır.

 2. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB MANDRINI A PINZA patentli markası altında penseli torna aynası üretimi, hidrolik torna aynaları, entegre silindirli pnömatik torna ayakları, entegre silindirli hidrolik torna ayakları, pnömatik/hidrolik statik tabanlar, frezeler, MINT tipi penseler, dahili silindirli hidrolik torna ayakları ve delik üzerinde parça alma için genişleyen penseli torna aynası.

 3. ADT DIAMANTTECHNIK GMBH

  Almanya

  ADT DIAMANTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AUXILIAR EURO INDUSTRIAL, S.L.

  İspanya

  AUXILIAR EURO INDUSTRIAL, S.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. maden ocağı ve taş ocakları için hidrolik delme makinaları, Matkap uçları, penetrometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mostoles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CP DIAMANT IVS

  Danimarka

  CP DIAMANT IVS, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yüksek hassasiyette elmas aletleri, Matkap uçları, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tinglev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELITE - FICINA GROUP

  İtalya

  ELITE - FICINA GROUP, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Matkap uçları, elmaslı aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molicciara Di Castelnuovo Magra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. A3 FIXINGS LTD

  Birleşik Krallık

  A3 FIXINGS LTD, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkap uçları, cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tadworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VACO FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vaco, tüm Fransa’da yer alan ticari ağı üzerinden kesici alet (uçlar, frezeler, pafta, yiv, dişler, ...) serisi sunmaktadır. HSS, karbür ve CBN. Aynı zamanda, makine takımlarınızı sıkma, dikey ve yatay flanş ve bağlantılar ile donatıyoruz. Kırk yılı aşkın süredir aynı zamanda, VALCUT matkaplarının da distribütörünü yapıyoruz. 4 grup çevresinde seri : metal aletleri, paslanmaz aletler, metroloji aletleri ve bina için aletler. VACO France, makine takımları donanımı ve metal çalışma için yenilikçi ve kaliteli geniş bir alet serisi sunmaktadır.

 5. GRÄWO DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın süredir, örn. PCD ve PCBN gibi ultra sert kesme malzemeleriyle donatılmış yüksek hassasiyetli freze ve torna takımları üretmekteyiz. Ürün yelpazemiz, diğerlerinin yanı sıra, PCD / CBN frezeler, değiştirilebilir kesici uçlar, PCD matkaplar ve kademeli matkaplar, elmas uçlu ara yatak taşları ve CBN uçlu gravür kalemlerini içermektedir. Bu takımlar, yeşil seramik, karbon, cam elyaf takviyeli plastik (GRP), alüminyum, gri dökme demir, sertleştirilmiş çelikler, plastikler ve karbürlerin işlenmesi için idealdir. Ayrıca, bizim tarafımızdan ve üçüncü taraflarca üretilmiş takımlar için hızlı ve ucuz bir takım onarım hizmeti sunmaktayız. Takımlarımızın neredeyse tamamı vakumda lehimlenmektedir (vakumlu lehimleme). Bu nedenle size lehimleme hizmeti de sunabilmekteyiz. Tel erozyon alanındaki geniş deneyimimiz sayesinde, döner PCD veya PCBN takımlarınızdan istediğiniz elmas segmentlerini hızlı ve malzemeden tasarruflu bir şekilde kesmek için PCD / CBN kesim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

 1. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BERGER technologie GmbH Gwatt'da (İsviçre) bulunan uluslararası arenada faaliyet gösteren küçük bir şirkettir. Metal ve ahşap sanayisi için matkap ve takım taşlama makinelerinin yanı sıra yine aynı sanayi kolları için bir dizi müşteriye özel çok milli matkap kafası da üretmekte ve uluslararası arenada satmaktayız. HSS / HM / VHM sürümlerinin hangisi olursa olsun, geleneksel olarak kusursuz taşlanmış matkaplar söz konusu olduğunda, . makinelerimiz dünya çapında sektörde standartları belirlemektedir. Makineler, tamamen İsviçre'de bulunan Gwatt tesisimizde üretilmektedir. Bizden aldığınız bir matkap taşlama makinesi size şu avantajları sağlar: iyileştirilmiş çap hassasiyeti, iyileştirilmiş konum hassasiyeti, matkap ucunuzun kullanım ömründe belirgin artış, ilerleme kuvvetlerinde belirgin düşüş, hızlı ve kolay ardıl taşlama, matkap takımlarındaki dar boğazlardan kurtulma, matkap takım maliyetlerinde belirgin düşme, makine ve matkap takımlarınızın hızlı amortismanı.

 2. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 1. REMO BORDEAUX

  Fransa

  1979 yılında faaliyete geçmiş olan REMO matrisiyel delme makineleri alanında uzmanlaşmıştır. REMO EL ALETLERİ ve REMO MAKİNELERİ gibi iki ana bölümden oluşmaktadır. REMO El Aletleri bölümü, delme aletleri, pres matrisleri, kesme makinelerinin bıçaklarını üretilmesiyle ve ayrıca freze ve matkap uçlarının, manyetik delicilerin, katlama ve kesme makineleri bıçaklarının, şerit testere bıçakları ve benzerlerinin dağıtımıyla görevlidir. REMO Makineler bölümü ise "GEKA" delme makineleri, kıvırma makineleri, rulo makineleri, katlama ve kesme makineleri, şerit testereler ve doğrayıcılar gibi makinelerin ithalatı alanında çalışmaktadır. Tüm Avrupa'ya ve diğer ülkeleri satış yapmaktayız. En büyük metal konstrüksiyon ve metal bina iskeleti imal şirketleri, sac üretim yerleri, dökümhaneler, kazan imalatçıları, metal dökümhaneleri, SNCF-RATP gibi demiryolu şirketleri, "LEP" gibi kamu şirketleri ve diğer büyük kuruluşlar, deniz kuvvetleri ve ordu bizim makine ve aletlerimizi kullanmaktadır. Bordo, Paris Bölgesi ve Lyon Bölgesinde olmak üzere 3 büyük satış acentemizle nerede olurlarsa olsunlar daima müşterilerimizin hemen yakınındayız.

 2. DIEWE GMBH

  Almanya

  İnşaat sektörü için en yüksek kalitede özel yapım elmas takımlar sağlamaktayız. Çünkü ister beton, asfalt, tuğla, sert taş veya klinker isterse de diğer malzemeler olsun - kesme ve frezeleme disklerimiz, taşlama çanaklarımız, karot matkaplarımız ve matkap uçlarımız her gereksinim için doğru çözümü sunar. Sürekli araştırma, geniş bir ürün yelpazesi, kapsamlı kalite yönetimi, karakteristik müşteri odaklılık ve geniş bir hizmet yelpazesi – DIEWE araçlarının hızlı, ekonomik ve hassas çalışmasını olanaklı kılan temeller bunlardır. Öncü elmas kesme disklerimiz “MASTER” ve “TWISTER” dan sonra araştırmamızı daha da yoğunlaştırdık. En modern teknoloji ürünü olan test robotumuz (KUKA KR125 / 2) ile müşterilerimizle birlikte özel çözümler geliştiriyoruz. Elmas kesme diskimiz "DFX TECHNOLOGY" ile kesme hızı açısından bir kilometre taşına daha imza attık.

 3. SENOL YILMAZ TECHNICAL HARDWARE AND HAND TOOL CORP.

  Türkiye

  Biz Türkiye'de üretici ve toptan satıcı bir şirketiz. 10000 çeşit ürün yelpazesi ile hem yurtiçi hemde yurt dışı siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kendi markamız olan ŞEYIL marka ürünlerini üretip sektörde en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.Toptancısı olduğumuz CETA-FORM el aletleri , RETTA el aletleri , MERİDYEN SUNTA VİDALARI VE MERİDYEN ÜRÜNLERİ , ŞEYIL SICAK SİLİKON , MASTİK , YAPIŞTIRICILAR , KARBOSAN , MAKİNA TAKIM MATKAP UÇLARI , ŞEYIL MARKA RECTUS ÇEŞİTLERİ , CİVATA SOMUN ÇEŞİTLERİ ve daha birçok hırdavat ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 4. AKS CUTTING TOOLS-KESICI TAKIMLAR

  Türkiye

  AKS kesici takımları ; ağaç işleme makinaları ve kompozit makinaları konusunda Avrupa’da lider firmalarla çalışmaktadır ayrıca firmamız ahşap işleme sektöründe kullanılan her tür kesici takım ( testereler, freze bıçakları, matkap uçları, CNC freze bıçakları, jiletler, corian işleme kesici takımları, alüminyum kesim testereleri, takım tutucular, mandrenler, pensler vb. ) ithalatını ve Türkiye geneli satşını da gerçekleştirip, teknik servis , bileme ve onarım konularındada müşterilerine tam bir hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda firmamız ürün geliştirme, kurumsal yapılanma ve üretim kalitesi bakımından dünyada genel kabul görmüş ISO-9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve CE standartlarına sahiptir. Firmamiz bugün Türkiye'de kesici takımlar konusunda uzmanlaşmış genç ve dinamik kadrosu ile iç piyasaya % 100' lük bir hizmet verirken, müşterilerinin dışa bağımlı olması da tamamen ortadan kalkmıştır. Firmamız, kesici takımların onarımını ve yenileştirilmesini de üstlenmiş ve hizmet dışı kalmış, yıpranmış kesici akımlarını en son sistemle yenileştirerek, müşterinin tekrar üretimde kullanmasını sağlamaktadır. Misyonumuz tasarımdan teknik servis, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, gelişen dünyamızda farklılaşan gereksinimlere uygun çözümler sunmaktır.

 5. ABR TOOLS GMBH

  Avusturya

  Elmas aletler üretimi alanında çalışan ve tüm dünyada faaliyet gösteren bir şirketiz. Lazer kaynak teknolojisini kullanarak en yüksek teknik standartta duvar testereleri ve matkap uçları imal ediyoruz. Ürünlerimiz: Elmas matkap uçları, beton freze takımları, elmas takımlar, plastik işleme için elmas takımlar, taş işleme için elmas takımlar, elmas eğeler, elmas testere bıçakları, polikristalin elmas (PKD) ve CBN kesiciler içeren torna takımları, elmas kesme diskleri, elmas freze takımları

 6. ARTI CNC MAKINE

  Türkiye

  cnc machine makina takımları matkap ucu parmak freze pens tutucular makina tutucular artı cnc makine makina imalatı

 7. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TORNA TEZGAHLARI HAKKINDA HER ŞEY40 yılı aşkın bir süredir Avrupa ve tüm dünyada torna parça endüstrisindeki hassas takımların lider ticari firmasıyız.Takım tezgah aynaları, kılavuz burçlar, sıkıştırma manşonları, takım tutucular, kesme takımları veya torna tezgahlarınız için gereken herhangi bir takım için doğru ortak biziz.Tornalama için gereken her şeyi sağlarız.34.000'den fazla ürün sürekli stokta Almanya'nın en büyük depolarından biri ve özel işleme ve üretim atölyemizle tüm isteklerin yerine getirilmesini sağlıyoruz.Sipariş edilen depo ürününü 24 saat içinde hızlı, yetkin ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz.Kalite konusunda da bize güvenebilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir DIN EN ISO 9001 sertifikamız mevcuttur. Ürün ve süreçlerimizdeki kalıcı iyileştirmeler, sürekli artış gösteren müşteri memnuniyetine katkı sağlar.

 8. JONGEN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1974 yılında kurulmuş olan Jongen Werkzeugtechnik GmbH şirketinin merkezi Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki Willich'te bulunmaktadır. 40 yıldır metal ve plastik işleme sanayisi için freze ve matkap takımları üretmekte ve bunları Avrupa çapında ihraç etmekteyiz. Bizi başarıya taşıyan unsurlar eğitimli çalışanlar, müşteri odaklı bir tutum, araştırma ve geliştirmeye verilen destek, en modern makine parkı, entegre üretim bilgi birikimi ve kaliteye verilen tavizsiz önemdir. Teknik bilgi birikiminin eksiksiz olarak aktarılmasını sağlamak için, kendi çalışanlarımızın şirket içi eğitimlerine büyük önem vermekteyiz. Size hemen hemen tüm malzeme ve frezeleme uygulamaları için en yüksek hassasiyete sahip araçlar sunmaktayız. Ayrıca, size yerel satış ofislerimiz aracılığı ile, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış mükemmel danışmanlık ve problem çözümleri de sunmaktayız.

 1. TEMIS ITALY

  İtalya

  Verified by europages badge

  10 yılı aşkın bir süredir tüm Avrupa'da ve ayrıca tüm diğer kıtalarda lastik üreticilerine ve kaplayıcılara alet, malzeme ve eğitim hizmetleti sağlıyoruz. Yeni ve kaplanmış lastiklerin görünümü ve algılanan kalitesi için önemli bir süreç olan lastik kalıplarının temizlenmesi ve bakımı ekipmanları konusunda uzmanız. Lastik üreticilerine ve kaplayıcılara hem yenilikçi çözümler hem de geçerliliği kanıtlanmış teknolojiler sunuyoruz.

 2. ISS INDUSTRIESERVICE SCHLAGER INH. UDO SCHLAGER

  Almanya

  ISS Industrieservice Schlager şirketi Leipzig'de bulunmaktadır ve endüstriyel hizmet sektöründe faaliyet gösterir. Toz toplama ve elmas tekniği satışı ve kiralanmasında uzmanlaştık. Size danışmanlık hizmeti ve teknik için doğru kullanım planlaması yardımı da sunuyoruz. Kansere neden olan ince tozların emilmesi için HEPA filtreli toz emme sistemlerimizi özellikle öneriyoruz. Diğer makineler, cihazlar ve güvenli ekstra düşük voltajlı elektrikli alet ihtiyaçlarınız için kiralama tekliflerimizi inceleyiniz. Özel makinelerimiz yangın güvenlikli yapılar, fırın inşaatları, endüstriyel fırın inşaatları vb. için özellikle uygundur. Ayrıca sert köpükten kalıp yapı parçaları da üretiyoruz - sert köpük kesimler. Özel kalıp parçalarını özel bir sıcak tel yöntemi kullanarak otomatik biçimde ve sizin çizimlerinize uygun olarak üretiyoruz. Koni, küre, elips, silindir, boru, egzoz kanalları için dallanmalı kanallar vb. için farklı yapı parçaları üretebiliyoruz.

 3. DIACOM

  Belçika

  DIACOM, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. elmaslı bileği çarkları, Elmas matkap uçları, mermer için elmas diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Çin

  GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, doğal gaz çıkarmak için sondaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. MASSA PETROLEUM

  Türkiye

  MASSA PETROLEUM, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. donmalı kurutucular, Su - kimyasal filtreleme, sondaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eyüsultan, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI

  İtalya

  PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmas teller, elmas matkap uçları, elmaslı bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaverla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GPS RECICAR

  İspanya

  GPS RECICAR, yılında kurulan ve Otomobil işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elmas matkap uçları, demiri hurdaya ayırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'hospitalet De Llobregat-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAIER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  BAIER MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap parçaları, elektronik aletler, karotaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asperg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MIJLPAAL PRODUKTEN

  Hollanda

  MIJLPAAL PRODUKTEN, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. karo keskisi, elmas matkap uçları, Fayans aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. R2P - RECICLAGEM E PEÇAS, SA

  Portekiz

  R2P - RECICLAGEM E PEÇAS, SA, yılında kurulan ve Otomobil işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. parçalar, geri dönüşüm, çıkma araba parçaları ve bileşenler, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penacova, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz