• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik contalar

Sonuçlar

Mekanik contalar - Ithalat/Ihracat

 1. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz aşağıdaki contaların üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir: Kayar halka contalar, toplama kutuları, zımbalanmış yassı contalar, PTFE (Teflon®), grafit contalar, spiral contalar, ayrıca yassı conta şeritler, kayar halka contalar, toplama kutuları ve çok daha fazlasını temin ediyoruz. Kapsamlı envanterimizden faydalanın. Neredeyse tüm standart contalar neredeyse tüm malzeme çiftleri ve boyutlar için depomuzdan temin edilebilir (80.000 parça).

 2. CHETRA DICHTUNGSTECHNIK AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek kalite için tasarlanmıştır. CHETRA'ya hoş geldiniz! Zorlu şartlarda kullanılan ve etkin mekanik salmastralar konusunda uluslararası bir uzman bir şirketiz. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz, sadece yüksek zorluk seviyesindeki talepleri değil, en zorlu gereksinimleri de karşılamaktadır. CHETRA'nın uzmanlığı ve deneyimi sadece geniş bir alana yayılmış olmayıp, en önemli endüstriyel sektörleri de kapsamaktadır. CHETRA ayrıca her ürün için "Made in Germany" kalitesini sağlamak için çalışmaktadır. Bireysel müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak, ister karmaşık uygulamalar için en son standartlara uygun mekanik salmastralar, isterse de paketler, contalar, sızdırmazlık bantları, temiz contalar, sıvı contalar, sızdırmazlık macunları veya servis olsun: CHETRA'nın ürün yelpazesinde her türlü ihtiyacınız için çözüm bulacaksınız. Bunun ötesinde, temel ürün paletinin yetersiz kalması halinde: Uzmanlarımız sizin için özel bir çözüm geliştirmeye hazırdır. İlk fikirden işletmeye almaya ve satış sonrası hizmetimize kadar size danışmanlık yapar ve eşlik ederiz.

 3. WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Auerbach In Der Oberpfalz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik contalar, Karıştırıcılar, Karıştırıcı ünitesi, Endüstriyel karıştırıcılar, Eş merkezli karıştırıcı, Karıştırıcılar ve mikserler, İnşaat endüstrisi için karıştırıcılar, Eczacılık endüstrisi için karıştırma makineleri, Sıvılar için karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ebreichsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SICIL CARBONGRAFITE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SICIL CARBONGRAFITE, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar ve paketleme malzemeleri, Mekanik contalar, Dış mekan sinyal direkleri, grafit burçlar, Contalar ve paketleme malzemeleri, karbon halkalar, Mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Michele Di Ganzaria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GASKET TECHNOLOGY ITALY

  İtalya

  Gasket Italy endüstriyel contalar sektöründe 40 yıllık bir geleneğin evrimi olup, sürekli değişen uluslararası iş gerçekliğinin getirdiği zorluklarını karşılamak üzere yaratılmıştır. Bizim müşterilerimize sunduğumuz, kendilerine özel olarak hazırlanmış en iyi kaliteli hizmettir. Uzun yıllar boyunca kazanılan bilgi birikimimiz, kalitelerini daha da artırmak için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan yüksek hassasiyetli ürünler oluşturmamızı sağlar. Kapsamlı ürün kataloğumuzda, yalnızca, tamamen İtalyan üretimi garantisi ve tüm hammaddelerin ve yarı mamul ürünlerin Avrupa menşeli olduğu, kalitesi sertifikalanmış ürünler yer almaktadır. Spiral sarımlı endüstriyel contalar, metalplastik contalar, RING eklem contaları, metal contalar, kalıp kesim (asbest, grafit, mantar, kauçuk, PTFE içermeyen) contaların yer aldığı geniş kapsamlı bir üretim hattımız vardır..

 3. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  1987 de kurulan R.B.S. Ltd. Şti. otomotiv yan sanayiye üretim yapmaktadır. 200 çalışana sahip firmada kalıphane, sac şekillendirme, hamur yapımı, kaplama, boyama, vulkanizasyon dahil üretimin tüm aşamaları kendi bünyesinde olup, alanında dünyanın en seçkin firmalarına ihracat yapmaktadır. Teknik resimleri bünyesinde 3D olarak yorumlayıp 1 haftada yeni projeler için numune sunmaktadır. TS/ISO 16949: 2009, ISO 9001: 2008 ve ISO 14001: 2004 belgelerine sahip olup, üretimin her aşamasında bu standartlara bağlıdır. Bu performans ve verimlilik R.B.S.’nin Avrupa kalitesini Uzakdoğu fiyatlarıyla sunmasını sağlar.

 4. BEKAERT SEALS

  Belçika

  Döner miller için conta alanında uzman olan Bekaert Seals tozlara, aşındırıcalara ve yüksek akışkanlı maddelere karşı sızdırmazlık sağlayan komple bir conta serisi sunar. Ek olarak, Woodex-MECO mil contaları millerin eksantrik hareketleri toleransı konusunda eşsizdir. Bu contalar genellikle sas dozajında kullanılır, taşıyıcı vidalarda, vurucularda, ekstrüderlerde ve kurutucu vs için kullanılır. Ek olarak, yağ sızdırmaz mekanik garnitürler, örgüler, halkalar ve hidrolik contalar sunuyoruz.

 5. EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH

  Almanya

  EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karıştırıcılar, patlama-dirençli, manyetik karmaçlar, Endüstriyel karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schopfheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH

  Almanya

  MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wehr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P.

  Ukrayna

  KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P., yılında kurulan ve Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik contalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, resme göre lastikten yarı hazır ve hazır contalar, Mekanik contalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, döner miller için sızdırmazlık keçeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pischane, Kremenchuk District, Poltava Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. RS RITTEL GMBH

  Almanya

  RS RITTEL GMBH, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gladbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukrayna

  KB UKRSPETSMASH, LTD., yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüksek basınç contaları, mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sumy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH

  Almanya

  TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik contalar, Silikon şişme conta, Mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PROTECHSEAL D.O.O.

  Hırvatistan

  PROTECHSEAL D.O.O., yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zagreb, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 5. RAM REMAN LTD

  Birleşik Krallık

  RAM REMAN LTD, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik pompalar, Hidrolik vanalar, Mekanik contalar, Hidrolik pompalar, Hidrolik vanalar, Mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wimborne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. LAHAYE

  Belçika

  LAHAYE, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel borular, sıhhi tesisat, Endüstriyel borular, boru tesisatı, mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montigny-Le-Tilleul, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FGTI JOINTS D'ETANCHEITE

  Fransa

  FGTI JOINTS D'ETANCHEITE, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. o ring, mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. HEBEI FUYANG SEAL FACTORY

  Çin

  HEBEI FUYANG SEAL FACTORY, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xingtai, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CALDER FLOWSERVE QRC

  İsviçre

  CALDER FLOWSERVE QRC, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Egliswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. TEDD-CHESTERTON

  Fransa

  TEDD-CHESTERTON, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik contalar, Contalar, conta kesme aletleri, Mekanik contalar, Contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fos Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BROCAL

  Belçika

  BROCAL, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme, conta üretimi, mekanik contalar, parça işçliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ACHARD ET COMPAGNIE

  Fransa

  ACHARD ET COMPAGNIE, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çatı kaplama işleri, Bölme duvarlar, Çatı kaplama işleri, mekanik contalar, Bölme duvarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JOHN CRANE BELGIUM

  Belçika

  JOHN CRANE BELGIUM, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik contalar, endüstriyel contalar, filtrasyon tesisleri, pnömatik boru rakorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SAPPARTS EUROPE GMBH

  Almanya

  SAPPARTS EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TOM SMITH

  Birleşik Krallık

  TOM SMITH, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, hidrolik tesisat, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, motorlu taşıtlar için transmisyon rulmanları, mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haverfordwest, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. LEKON INDUSTRIAL PARTS

  Almanya

  LEKON INDUSTRIAL PARTS, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pompalar, Pompalar, mekanik parça üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KROMA LTD

  Sırbistan

  KROMA LTD, yılında kurulan ve Mekanik contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pompalar için kartuşlu mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 10. FLUIDTECNO DI MATTIODA ROBERTO E C. S.A.S.

  İtalya

  FLUIDTECNO DI MATTIODA ROBERTO E C. S.A.S., yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. resme göre keçeler contalar, mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellamonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz