• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik kürekler

Sonuçlar

Mekanik kürekler - Ithalat/Ihracat

 1. NEGRINI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Negrini şirketi hidrolik ve mekanik kepçeler; hidrolik, mekanik, kablosuz, çevre dostu kancalar, diyafram duvarlar için kovalar, dragline kovalar üretmektedir. Teknik büromuz her zaman uygun çözümler sunarak ve açıklayarak teknik sorunların üstesinden gelmeye ve çözmeye hazırdır. Negrini, karmaşık sorunlara bir çözüm bulunması söz konusu olduğunda, gerekirse, mühendislere başvurmaktadır. Ürünler vasıflı personelce kontrol edilmektedir.

 2. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM SCHÄFER GMBH, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Çin

  JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL

  Polanya

  DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mesnetler ve kovalar, yükleme küreği, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opole, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAWOO COMPANY CORP.

  Güney Kore

  BAWOO COMPANY CORP., yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. skıd steer loader (mini yükleyici) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jeonbuk, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  İtalya

  CARMI OLEOMECCANICA SPA, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. arazi düzeltme makinaları, ekskavatörler, hafriyat makinelerinin yedek parçaları, arazi düzeltme /toprak makinaları kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Bolognese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekskavatör dişleri, ekskavatör örümcekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longyan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulgaristan

  STROITELNA MEHANISACIA AD, yılında kurulan ve Yük vagonlarına takılan vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Yapı/bina vinçleri, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shumen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. ITP - TOOMAT

  Fransa

  ITP - TOOMAT, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel araçlar için ayrı parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SOMTP EXPORT

  Fransa

  SOMTP EXPORT, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, hafriyat makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Pryve Saint Mesmin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. OEM TOPLINE ROMANIA

  Romanya

  OEM TOPLINE ROMANIA, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Dizel motorlar için yedek parçalar, İnşaat - makineler ve malzemeler, Mekanik kürekler, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Dizel motorlar için yedek parçalar, İnşaat - makineler ve malzemeler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAKO

  Lüksemburg

  MAKO, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Evle ilgili vakumlu temizleyiciler, inşaat ve yol makinalarının kiralanması, elektrojen gruplar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Evle ilgili vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  İspanya

  HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL, yılında kurulan ve Yıkım müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kanalizasyon işleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Mekanik kürekler, İş makineleri, Kanalizasyon işleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Mekanik kürekler, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUAGUANG

  Çin

  HUAGUANG, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portekiz

  JJM ESPERANÇA, LDA, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kadehler, Nakış ve dantel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ALIA

  Fransa

  ALIA, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bayındırlık İşleri, Mekanik kürekler, çelik kablo dağıtımı, Bayındırlık İşleri, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guyancourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PERREGRINI FABIO

  İtalya

  PERREGRINI FABIO, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IDROMECCANICA ITALIANA S.R.L.

  İtalya

  IDROMECCANICA ITALIANA S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molfetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. C. & P. S.N.C.

  İtalya

  C. & P. S.N.C., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontanellato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. VOLVO POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  VOLVO POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Mekanik kürekler, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wroclaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. NDG S.R.L.

  İtalya

  NDG S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gricignano Di Aversa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TI ESSE S.R.L.

  İtalya

  TI ESSE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlimpopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ASSOLARI GROUP S.R.L.

  İtalya

  ASSOLARI GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zandobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NUOVA EUROMACCHINE

  İtalya

  NUOVA EUROMACCHINE, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaglia', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ARDEN EQUIPMENT

  Belçika

  ARDEN EQUIPMENT, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Flemalle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FORMEC DI FORNASARI LUIGI

  İtalya

  FORMEC DI FORNASARI LUIGI, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bondeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S.

  İtalya

  MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DOFRA S.R.L.

  İtalya

  DOFRA S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalgrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GODINO SCAVI S.R.L.

  İtalya

  GODINO SCAVI S.R.L., yılında kurulan ve Yıkım müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bricherasio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SANZO ANTONIO

  İtalya

  SANZO ANTONIO, yılında kurulan ve Yıkım müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olgiate Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz