• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mektup kutuları

Sonuçlar

Mektup kutuları - Ithalat/Ihracat

 1. GLORI IR KO, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  UAB Glori Ir Ko, sac metal işleme konusunda uzmanlaşmış bir imalat şirketidir. Mektup kutuları, koli kutuları, erişim panelleri, rüzgar fırıldakları, yangın sepetleri, reklam panoları vb. üretiyoruz. Kişiye özel üretim, imalat sürecinin önemli bir parçasıdır. Yine de, standartlaştırılmış bir seri üretim yelpazesi vardır. Aşağıdaki teknolojileri kullanıyoruz: lazer kesim, damgalama, bükme, kaynak, toz boyama. Hizmetlerimiz arasında ürün tasarımı, üretim süreci, paketleme ve nakliye düzenlemeleri bulunmaktadır.

 2. MORELLI STYLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  MORELLI STYLE, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plakalar ve tabelalar, kürsü, Plakalar ve tabelalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zola Predosa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Au, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER

  Almanya

  Posta kutuları, zil sistemleri, posta kutusu anahtarları ve vitrinler ayrıca bunlara ait yedek parçalar için bir uzman mağazayız. Zil veya posta kutusu sistemlerinizi öne çıkarmak artık çok kolay. Size memnuniyetle danışmanlık hizmeti verir ve satın aldıktan sonra memnuniyetle yanınızda oluruz. Güvende olmak işte bu kadar kolay. Renz, JU, Klauke, DAD, Basi, Lira ve Sykon gibi piyasada bulunan tüm markalar teklifimize dahildir. Ürün yelpazemize BKS ve Legallais markalarının profil silindirleri de dahildir. Bu teklifleri daha da genişleteceğiz. Düzenli olarak bizi ziyaret edin ve yeniliklerimizi keşfedin. İstediğiniz ürünü mağazamızda bulamamanız halinde lütfen bizimle iletişime geçin, memnuniyetle yardımcı oluruz. Bizde iş ilişkisi satın alma ile sonlanmaz, memnun kalmanızı isteriz.

 2. IMCOREX

  Türkiye

  Core boxes are made of polypropylene.The most difficult climatic conditions (-25 º to +40 º) can be used.Article be written on them in order to determine the pension fund.Core boxes can be used as cover or without cover. Self-locking, cover. Or wire lead seal with an additional safety requirement is to fix the holes.Nested core boxes lined up in the same direction through the empty, is full (the use of cover requested) placed on top of stacked staggered. Thus, a significant savings in transport and storage costs.Boxes can be carried by a single person.Transport and is ideal for places where access is limited.Core boxes are available in four different types of model.All models are used for the same cover.

 3. BRUCH PATRICK

  Belçika

  BRUCH PATRICK, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, Taş merdivenler, Çatı kaplama taşları, Mektup kutuları, Taş merdivenler, Çatı kaplama taşları, dekoratif taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Welkenraedt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ALMACENES AGRUPADOS, S.L.

  İspanya

  ALMACENES AGRUPADOS, S.L., yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kent düzenlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riba-Roja del Turía (Valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH

  Almanya

  SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neubrandenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK

  Almanya

  SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RAUM-BLICK GMBH

  Almanya

  RAUM-BLICK GMBH, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Murr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRIEFKASTENDIREKT.CH

  İsviçre

  BRIEFKASTENDIREKT.CH, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Triesen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. HUMER & PARTNER KG

  Avusturya

  HUMER & PARTNER KG, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Micheldorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. S&Z ZÄUNE OG

  Avusturya

  S&Z ZÄUNE OG, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pöchlarn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. LOY GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  LOY GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. OLIVEIRA & SAMPAIO LDA

  Portekiz

  OLIVEIRA & SAMPAIO LDA, yılında kurulan ve Karton kutular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, pizza kutuları, Mektup kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. VARBOX S.R.L.

  İtalya

  VARBOX S.R.L., yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polyester iplikler, değerli eşya dolapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Almanya

  HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freital, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BÖSCH MASCHINENBAU

  İsviçre

  BÖSCH MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, ağaç işleme makineleri, Mektup kutuları, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zuzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. EPC SIGN

  Belçika

  EPC SIGN, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plakalar ve tabelalar, küllükler, çöp sepetleri, yıkama tüneller, Plakalar ve tabelalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BOVEN YVO

  Belçika

  BOVEN YVO, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum pencereler, Mektup kutuları, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Duvar bölme ve kapı camı, Alüminyum pencereler, Mektup kutuları, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Duvar bölme ve kapı camı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beveren-Waas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CUSTAFER

  Belçika

  CUSTAFER, yılında kurulan ve Gezi treylerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal merdivenler, Mektup kutuları, ana kapılar, oto park barakası, Metal merdivenler, Mektup kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasmechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. STERLING LOCKS (BW UK LTD)

  Birleşik Krallık

  STERLING LOCKS (BW UK LTD), yılında kurulan ve Elektronik çelik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, sürgüler, bina doğrama işleri için kilitler, kapalı devre televizyon, Mektup kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MR GROUP

  Portekiz

  MR GROUP, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, Mektup kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. ARGENT ALU

  Belçika

  ARGENT ALU, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, Mektup kutuları, Sürgülü kapı aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruishoutem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. VAN EYCK LEUVEN

  Belçika

  VAN EYCK LEUVEN, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mektup kutuları, Paslanmaz çelik, Mektup kutuları, Paslanmaz çelik, kapı kolları, hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ETS DECAYEUX

  Fransa

  ETS DECAYEUX, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, yangın çıkışları, metal kilitler, Kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feuquières En Vimeu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. HOFFMANN & PARTNER SCHLIESSANLAGEN SERVICEGES. MBH

  Almanya

  HOFFMANN & PARTNER SCHLIESSANLAGEN SERVICEGES. MBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mektup kutuları, Kilitler, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Asma kilitler - Üretim/İmalat makineleri, Mektup kutuları, Kilitler, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Asma kilitler - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. RENZ

  Fransa

  RENZ, yılında kurulan ve Mektup kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parsel kutular, eve teslim, çoklu sistem koli taşımacılığı yönetimi, metal posta kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woustviller, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz