• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • menteşeler

Sonuçlar

Menteşeler - Ithalat/Ihracat

 1. ZERMOTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Lauenburg/Elbe'de bulunan ZERMOTECH GmbH orta ölçekli bir şirkettir ve 20 yılı aşkın süredir tornalama ve frezeleme sektöründe işleme teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Makine mühendisliği tedarikçisi ve fason üretici olarak, modern CNC ve konvansiyonel makinelerimizle çok yüksek bir kalite standardında çalışıyoruz. Yenilikçi ve esnek işleme süreçlerimizle, en küçük tolerans aralıklarında bile yüksek düzeyde tekrarlama doğruluğu ile Endüstri 4.0 seviyesinde üretim yapıyoruz. Alüminyum, pirinç veya plastik gibi çeşitli malzemelerin işlenmesinden özel çeliklere kadar, özellikle paslanmaz çeliklerin işlenmesinde uzmanlaştık. Ayrıca makine ve araç yapımı, araştırma ve geliştirme, prototip yapımı ve havacılık için son derece karmaşık bileşenler üretiyoruz. Kuzeyde ve sınırların çok ötesinde güçlü bir ortak olarak, müşterilerimiz arasında gıda ve ilaç sektörlerinde tanınmış makine mühendisliği şirketleri de bulunmaktadır. Ayrıca münferit bileşenlerin veya tüm montajların montajını da sunuyoruz. Diğer bir hizmetimiz de asitleme, elektro-parlatma, kaplama veya sertleştirme gibi çeşitli prosesler kullanarak metal finisajıdır. Eğer ilgileniyorsanız ve yanınızda güçlü ve güvenilir bir ortak arıyorsanız, ekibimiz sizden haber almaktan mutluluk duyacaktır. Kısa sürede yanınızda olmaktan da mutluluk duyarız.

 2. AGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kilit imalatçısı. Yüksek güvenlik kilitleri, kulplar, menteşeli kapaklar sunuyoruz. Açma ve kapama sistemlerinde liderlik pozisyonunu sağlamlaştırıyoruz. Üç sistem ve çözüm hattı sunuyoruz: Genel Sanayi, yüksek güvenlik endüstrisi ve enerji dönüşüm endüstrisi. AGA, İspanyol ve uluslararası iç pazarda kilit sektörünü temsil ediyor. Amacımız her zaman çevremizdekilerle sosyal etkileşimi sürdürmek ve olduğumuz yerde fırsatlar yaratmak olmuştur. Yolu AGA'dan geçen, bu iş projesini mümkün kılan insanlara çok şey borçluyuz. Motive ettikleri beklentileri ve coşkuyu korumak istiyoruz.

 3. GRONBACH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRONBACHWASSERBURG şirketi, 1964 yılından bu yana 290 çalışanıyla 20.000 m2'den büyük üretim alanı üzerinde bileşenler ve karmaşık yapı grupları geliştirmekte ve üretmektedir. Ayrıca GRONBACHWASSERBURG, paslanmaz çelik ve alüminyumun işlenmesi, yüzeylerin ıslahı ve plastik enjeksiyon kalıplama konularında da uzmanlaşmıştır. Ayrıca, şirket bünyesinde bir departman yeni bir yüzey teknolojileri, üretim ve montaj süreçlerinin geliştirilmesine ayrılmıştır. GRONBACHWASSERBURG tesisinin temel yetkinlikleri aşağıdaki alanlarda bulunmaktadır: Metal işleme (bükme, frezeleme, derin çekme, delme, vb.) Yüzey işleme (eloksal, toz boya, baskı, lazer gravür) Plastik teknolojisi (hibrit, ardıl enjeksiyonlu kalıplama) Hibrit cihaz teknolojisi Geliştirme hizmetleri

 4. FATH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FATH plastik ve metal makine yapım bileşenlerinin üreticisidir. Konstrüksiyon / Takım yapımı fikrinden ve üretimden lojistiğe kadar – Hepsi tek elden.

 5. ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NORELEM FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  NORELEM FRANCE, yılında kurulan ve Aktarma elemanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, menteşeler, Endüstriyel bakım, kayın kereste çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaines Les Gres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SCHMALE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMALE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boy menteşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  MORO & SPREAFICO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, menteşeler, Endüstriyel Hırdavat, Kriyojenik ekipman, asma kilit, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Marenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WESTFALIA-EICHMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFALIA-EICHMANN, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt/main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Menteşeler, Soğuk odalar, gazlı piston, Diş takımı, Telli mandallar, destek ayakları, traverten basamaklar, Menteşeler, tutamaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfungstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş parçalar, mobilya menteşeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OESCH GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  OESCH GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kopçalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar, baskı yayları, Teknik amaçlı yaylar, Kopçalar, tokalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. FEM S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FEM S.R.L., yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat, metal tespitleme pimleri, dekorasyon menteşeleri, Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granarolo Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RÄDER BUSCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÄDER BUSCH GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRILAS AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRILAS AG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Demir ve çelik zincirler, Menteşeler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, bulaşık makinesi menteşeleri, izole devamlı duvarlar, Hazır gıdalar, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CAN MENTESE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Can Menteşe started production in Istanbul in 1996. Since the day it was founded, it has been showing itself with high customer satisfaction due to the importance it has given to quality. Supporting the needs of the domestic market with hinge production for many years, Can Menteşe has gained universal brand awareness by selling its products abroad. In 2011, it started the production of door handles in cooperation with Miray Door Handles company. Thanks to this cooperation realized without sacrificing quality, it appeals to a wider market. Our company, which also pays due attention to R&D activities; works for more functional, durable and modern products. It will continue to work uninterruptedly to keep up with the changes in the world. Our company has adopted the principle of customer satisfaction and quality. For this purpose, since the day it was founded, it has worked without compromising its quality and has reached high customer satisfaction. In addition, by increasing its production power and product diversity, it has made its name among the respected companies both at home and abroad.

 7. UTK INTERNATIONAL TRADE CO.

  Türkiye

  Firmamız uzun yillardır PVC ve Alüminyum Aksesuar Sektöründe daha çok ihracaata dayali olarak faaliyet göstermekte olup, Alüminyum ve PVC Profil ihracaati da yapmaktadir. Sektörde uzun yıllardan beri gelen tecrübemizle her türlü PVC ve Alüminyum Aksesuarı satış ve pazarlama faaliyetinde bulunmaktayız. Ayrıca projeler dahilinde hazır kapı ve pencere tedariki de yapmaktayız: Temel Ürünlerimiz: Çift Açılım ve Çift Kanat SistemleriKilit ve Kilitli Kapı Sistemleri (Ahşap içinde mevcuttur)İspanyoletlerParalel Sürme SistemleriKapı ve Pencere KollarıMenteşeler (3D Menteşe Çeşitleri)Zamak Orta Kayıt ve İspanyolet KarşılıklarıPlastik ve Metal Diğer Aksesuarlar

 8. BUYUKOGLU INSAAT MALZ. VE DIS TICARET

  Türkiye

  Kocaeli Dilovası'da kapı ve pencere kolu ve 3d menteşe üretimi yapmaktayız. Ayrıca her türlü kapı ve pencere aksesuarları tedariği de tarafımızdan sağlanmaktadır. İç pazarda ve ihracatını gerçekleştirdiğimiz 30'dan fazla ülkede kapı ve pencere kolları konusunda büyük bir marka haline geldik. İhtiyaçlarınıza göre ürettiğimiz kapı ve pencere kollarını güvenle sizlere ulaştırıyoruz. Wboss markasıyla çıktığımız bu yolda bütün müşterilerimize bütün ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir hizmeti yüksek kalite ile sunuyoruz. Ürettiğimiz 3 farklı kapı ve pencere kolu modeliyle zevkinize ve stilinize göre seçenekler sunuyoruz. En büyük referansımız güveniniz ve kalitemiz.

 1. TITBAS ZIPPER

  Türkiye

  Titbas Fermuar (TIT), 46 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle, Türkiye'nin ilk ve önde gelen fermuar imalatçısı ve dünya genelinde ürün tedarik eden markasıdır. Metal, naylon, plastik fermuarlar ve metal aksesuarlar üretmekteyiz. Ürünlerimiz, Inditex, Asos, Bestseller, Superdry, LC Waikiki, Puma, New Balance, H&M, George, River Island, Primark, New Look, Reiss, El Corte Ingles, LPP, Tesco, Tally Weijl ve daha fazlası dahil olmak üzere dünya çapında birçok büyük marka tarafından onaylanmıştır! Titbas, GRS/RCS sertifikasına sahip Türkiye'de tek, dünyada ise birkaç fermuar tedarikçisinden biridir. Hepimiz işimizin çevresel açıdan öneminin farkındayız. Gelecek nesillerin menfaati için çevre dostu olmak ve çevre dostu ürünler geliştirmek çok önemliydi. Geri dönüştürülmüş malzeme içeren ve GRS/RCS Sertifikası'na sahip tüm fermuarları üretebiliyoruz. Mühendislik ve tasarım ekiplerimiz kalite ve fiyatlandırmada rekabet avantajını garanti eder. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 2. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Almanya

  Lider standart eleman ortağınız. 1894 yılında Furtwangen Kara Orman'da bir mekanik atölyesi olarak kurulan Ganter, 1912'de, yani Alman Endüstri Standartları (DIN) ortaya çıkmadan beş yıl önce, ilk standart eleman kataloğunu tanıttı. Günümüzde ise ailenin dördüncü jenerasyonuyla ve 60.000'i aşkın stoktan teslim standart elemanıyla, standart elemanların geliştirilmesi, üretimi, ve dağıtımında lider bir firmadır. Bunu gelecekte de sürdürmek için Ganter, dünya çapında ağa ve güçlü ortaklara sahip olduğu gibi en modern üretim ve lojistik imkanlarıyla da ürün portföyünde devamlı ve tutarlı bir gelişim gösteriyor.

 3. SAHSUVAR KILIT

  Türkiye

 4. MERSAN OTOMOTIV LTD. STI.

  Türkiye

  Mersan Otomotiv was established in Izmir Turkey in 1980 and quickly became a well known supplier in Automotive spare parts industry. Initially specialized in automotive bearings, Mersan Otomotiv has added finished product solutions like King Pin Sets, Roller Guides for small commercial vehicles and solutions for Tractor industry. In 2015 Mersan Otomotiv moved its production to a new 4000 sqm factory in Manisa Turgutlu. With the flexible design and production ability and latest technology testing equipment, Mersan can comply with complex customer needs and offers complete project solutions to its customers. Apart from long term OEM relationships manufacturing companies in Turkey, with the registered MRS brand, Mersan Otomotiv exports its products to over fifteen countries, including Germany, United States and United Kingdom.

 5. 1ASCHRAUBEN.DE KROBOTH & SCHARF GBR

  Almanya

  1aSchrauben.de Kroboth & Scharf GbR şirketine hoş geldiniz! Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için hazırız. Lütfen bizimle irtibat kurunuz! Ürünlerimiz: vida aksesuarları; tespit çivileri; tespit vidaları; kör perçinler; çatal pimler; beton cıvataları; kopilyalar; tıpalar, tıkaçlar, dübeller; alçıpanel vidaları; menteşeler, kancalar ve kuş gözleri; hortum kelepçeleri; izolasyon somunları; boru kıskaçları; plastik kılıf kapakları; vidalar ve cıvatalar; paslanmaz ve aside dayanıklı vidalar; conta vidası; sızdırmaz bantlar...

 6. ZIPSAN FERMUAR SANAYI VE TICARET. A.S.

  Türkiye

  Zipsan Fermuar 1977 yılında kurulmuştur. Her çeşit fermuar ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel tasarım metal ve plastik elcikler üretir. Amacı müşterilerinin istediği kalitedeki fermuarı, mümkün olan en uygun fiyata en hızlı şekilde üretmek ve sürekli kendisini yenileyerek müşterilerine en uygun hizmeti vermektir. Ürünlerimiz Almanya, Bulgaristan, Fas, Fransa, İspanya, İsrail, İtalya, Mısır, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Tunus, Ürdün ve Yunanistan’a ihraç edilmektedir. Çalıştığımız markalar arasında Adidas Türkiye, Armani, Asics, Ben Sherman, Benetton, Bershka, Billcee, Brax, Camel Active, Collezione, Decathlone, Energy, Exuma, Gemex, Graystone, Hugo Boss, Kappa, Karstadt, Kenk's, Koton, Lee, le coq sportif Türkiye, Leke, Mango, Mudo, Neckermann, Noboys, Orsay, Otto, Pierre Cardin, Pimkie, Reusch, Sportalm, Vakko, Xanaka, Zara bulunmaktadır.

 7. MENSAN MENTEŞE

  Türkiye

  İmalat hayatına mobilya menteşeleri ile başlayan firmamız daha sonra kapı ve pencere menteşeleri imalatı ile pazarda önemli bir yer ve marka oluşturmuştur. 1994 yılında limited şirket ünvanı alan firmamız yeni pazarlar ve yeni müşteriler edinmek üzere savunma sanayi, otomotiv , makine, raylı sistemler ve bilimum endüstriyel alanda hizmet veren ülkemizde yerleşik bir çok firma ile ticari irtibat kurmuştur. Son zamanlarda Endüstriyel pazara yönelik ürün geliştirme ve üretimi için odaklanan firmamız altyapısını bu amaçla en iyi şekilde geliştirmiş ve müşteri taleplerine göre istenilen kalitede menteşe üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız, prensiplerinden ödün vermeyerek ulaştığı kalite sayesinde büyük beğeni toplamış, kısa süre içinde yurt çapında geniş bir alana yayılmıştır. Üretim çeşitlerimiz her geçen gün artmakta, kalitemiz yükselmektedir. Menteşe çeşitlerimizden bazıları şöyledir: Ağır Demir Kapı Meteşe, Kelebek Menteşe, Mil Menteşe, Yaylı Menteşe, Paslanmaz Çelik Menteşe, Dolap Menteşe, Kilitli Menteşe, Frenli Menteşe, Stoplu Menteşe, Demir Menteşe, Ters Menteşe, Gizli Menteşe, Mobilya Menteşe, Gömme Menteşe, Metal Menteşe, Krom Menteşe, Yaprak Menteşe, Ayarlı Menteşe, Yavaşlatıcı Menteşe, Şerit Menteşe, Kutu Menteşe, Dolap Kapağı Menteşe, Panel Kapı Menteşe Çeşitleri ve İmalatı. Menteşe fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 8. IZMIR DEMIR

  Türkiye

  İzmi̇r demi̇r; hirdavat sektöründe i̇malatçi olarak hi̇zmet vermektedi̇r. Üretti̇ği̇mi̇z ürünler: - kepli̇ makara , - kepsi̇z makara , - şaryo makarasi , - çi̇ftli̇ metal makaralar , - denge makaralari , - ayarli denge makaralari , - vi̇dali denge makaralari , - saçli bayrak makaralari , - kablo taşiyici makaralar, - standart mi̇l menteşeler, - uzun boylu mi̇l menteşeler, - bi̇lyali mi̇l menteşeler, - çeli̇k kapi menteşeleri̇, - karasör i̇lave menteşeleri̇, - yayli ferforje sürgüler ürünleri̇mi̇zi̇n kanitlanan üstünlükleri̇ni̇, artan yeni̇ müşteri̇ler olarak göreceksi̇ni̇z...

 9. SAMET KALIP A.S.

  Türkiye

  Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 3000'i aşkın ürün çeşidi ve 44 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır. SAMET A.Ş., 32.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 80.500 m²’lik bir alanda en son teknolojiyle donatılmış modern ve yüksek kapasiteli üretim tesislerinde 1.350 çalışana sahiptir. SAMET AR-GE Enstitüsü 130 kişilik mühendis kadrosu ile inovasyon ve tasarım odaklı üretim yömtemleri geliştirerek sektöre yön vermektedir. İç pazarda 500'ü aşkın aktif bayi, A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya ve Çin ağırlıklı olmak üzere beş kıtada toplam 110 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren SAMET, sürekli daha iyiye ulaşma hedefi ve çevre bilinciyle, global pazarda sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

 10. CEFEX FURNITURE HARDWARE & ACCESSORIES

  Türkiye

  Cefex Furniture Hardware and Accessories, yapı ve mobilya aksesuarları imalatı ve tedariği servisi ve siparişlerinizin zamanında, kalite standartları çerçevesinde ve rekabetçi fiyatlar ile üretimi için danışmaklık servisi verir. Metal çekmece rayı, kalkar kapak mekanizması, masa konsolu, çelik menteşe, alüminyum menteşe, yaylı menteşe, kapı tamponları, sürgü çeşitleri, çelik dübel, plastik dübel, metal köşe gönye, kapı kolu ve çivi üretimi yapılan ürünlerden bazılarıdır. Özellikle menteşe ve metal çekmece rayı konusunda sektörde kendini ispat etmiş ve rekabetçi fiyatları ile hırdavat tedariklerinde mutlaka danışılması gereken adres olmuştur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz