• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • menteşeler

Sonuçlar

Menteşeler - Ithalat/Ihracat

 1. AGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kilit imalatçısı. Yüksek güvenlik kilitleri, kulplar, menteşeli kapaklar sunuyoruz. Açma ve kapama sistemlerinde liderlik pozisyonunu sağlamlaştırıyoruz. Üç sistem ve çözüm hattı sunuyoruz: Genel Sanayi, yüksek güvenlik endüstrisi ve enerji dönüşüm endüstrisi. AGA, İspanyol ve uluslararası iç pazarda kilit sektörünü temsil ediyor. Amacımız her zaman çevremizdekilerle sosyal etkileşimi sürdürmek ve olduğumuz yerde fırsatlar yaratmak olmuştur. Yolu AGA'dan geçen, bu iş projesini mümkün kılan insanlara çok şey borçluyuz. Motive ettikleri beklentileri ve coşkuyu korumak istiyoruz.

 2. KIPP ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  HEINRICH KIPP FABRİKASI germe teknolojisi, norm birimleri ve kullanım parçaları alanında üreticidir. Büyük makine parkurlu Almanya merkezinde üretim yapmaktayız. Yüksek üretim derinliği ile standart elemanlar, yapı grupları ve ayrıca özel çözümler gerçekleştirilebilir. Ürün programımız lojistik merkezi üzerinden hızla tedarik edilebilen 65.000'in üzerinde parçayı kapsıyor. KIPP ürünlerinin tamamını kendi üretir ve kalite güvencesi bakımından birçok kez kontrol eder. Tamamı güvenli bir şekilde çalışır, uzun ömürlüdür ve sürdürülebilir tedarik edilebilmektedir. Bizim için her yeni geliştirmede ergonomi ve dayanırlık merkezi önem taşır. KIPP kataloglarımızda sadece %100 güvendiğimiz ürünleri bulabilirsiniz. Sahibi tarafından yönetilen geleneksel şirket bunu tam temsil etmektedir.

 3. TITBAS ZIPPER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Titbas Fermuar (TIT), 46 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle, Türkiye'nin ilk ve önde gelen fermuar imalatçısı ve dünya genelinde ürün tedarik eden markasıdır. Metal, naylon, plastik fermuarlar ve metal aksesuarlar üretmekteyiz. Ürünlerimiz, Inditex, Asos, Bestseller, Superdry, LC Waikiki, Puma, New Balance, H&M, George, River Island, Primark, New Look, Reiss, El Corte Ingles, LPP, Tesco, Tally Weijl ve daha fazlası dahil olmak üzere dünya çapında birçok büyük marka tarafından onaylanmıştır! Titbas, GRS/RCS sertifikasına sahip Türkiye'de tek, dünyada ise birkaç fermuar tedarikçisinden biridir. Hepimiz işimizin çevresel açıdan öneminin farkındayız. Gelecek nesillerin menfaati için çevre dostu olmak ve çevre dostu ürünler geliştirmek çok önemliydi. Geri dönüştürülmüş malzeme içeren ve GRS/RCS Sertifikası'na sahip tüm fermuarları üretebiliyoruz. Mühendislik ve tasarım ekiplerimiz kalite ve fiyatlandırmada rekabet avantajını garanti eder. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 4. GRONBACH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRONBACHWASSERBURG şirketi, 1964 yılından bu yana 290 çalışanıyla 20.000 m2'den büyük üretim alanı üzerinde bileşenler ve karmaşık yapı grupları geliştirmekte ve üretmektedir. Ayrıca GRONBACHWASSERBURG, paslanmaz çelik ve alüminyumun işlenmesi, yüzeylerin ıslahı ve plastik enjeksiyon kalıplama konularında da uzmanlaşmıştır. Ayrıca, şirket bünyesinde bir departman yeni bir yüzey teknolojileri, üretim ve montaj süreçlerinin geliştirilmesine ayrılmıştır. GRONBACHWASSERBURG tesisinin temel yetkinlikleri aşağıdaki alanlarda bulunmaktadır: Metal işleme (bükme, frezeleme, derin çekme, delme, vb.) Yüzey işleme (eloksal, toz boya, baskı, lazer gravür) Plastik teknolojisi (hibrit, ardıl enjeksiyonlu kalıplama) Hibrit cihaz teknolojisi Geliştirme hizmetleri

 5. FATH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FATH plastik ve metal makine yapım bileşenlerinin üreticisidir. Konstrüksiyon / Takım yapımı fikrinden ve üretimden lojistiğe kadar – Hepsi tek elden.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. NORELEM FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  NORELEM FRANCE, yılında kurulan ve Aktarma elemanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, menteşeler, Endüstriyel bakım, kayın kereste çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaines Les Gres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TURNA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  TURNA D.O.O., yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beyaz eşya, SMS ile bilgilendirme, bağlantı malzemeleri, Üniversal menteşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Šoštanj, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  MORO & SPREAFICO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, menteşeler, Endüstriyel Hırdavat, Kriyojenik ekipman, asma kilit, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Marenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHMALE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMALE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boy menteşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WESTFALIA-EICHMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFALIA-EICHMANN, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt/main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Guntershausen B. Aadorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Menteşeler, Soğuk odalar, gazlı piston, Diş takımı, Telli mandallar, destek ayakları, traverten basamaklar, Menteşeler, tutamaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfungstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş parçalar, mobilya menteşeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KIPP SCHWEIZ AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KIPP SCHWEIZ AG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Liestal Bl, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. OESCH GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  OESCH GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kopçalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar, baskı yayları, Teknik amaçlı yaylar, Kopçalar, tokalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. FEM S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FEM S.R.L., yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat, metal tespitleme pimleri, dekorasyon menteşeleri, Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granarolo Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RÄDER BUSCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÄDER BUSCH GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INDUSTRILAS AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRILAS AG, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Demir ve çelik zincirler, Menteşeler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, bulaşık makinesi menteşeleri, izole devamlı duvarlar, Hazır gıdalar, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MINEON HANDEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MINEON HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çamaşır makinesi menteşeleri, CNC çevrilmiş parçalar, CNC delikli parçalar, Kablo kanalları, mobilya için kilit, Silindir tıpalar, kapı tamponları, Boy menteşeler, Özel tıpalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TB INDUSTRIE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  TB INDUSTRIE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CAN MENTESE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Can Menteşe started production in Istanbul in 1996. Since the day it was founded, it has been showing itself with high customer satisfaction due to the importance it has given to quality. Supporting the needs of the domestic market with hinge production for many years, Can Menteşe has gained universal brand awareness by selling its products abroad. In 2011, it started the production of door handles in cooperation with Miray Door Handles company. Thanks to this cooperation realized without sacrificing quality, it appeals to a wider market. Our company, which also pays due attention to R&D activities; works for more functional, durable and modern products. It will continue to work uninterruptedly to keep up with the changes in the world. Our company has adopted the principle of customer satisfaction and quality. For this purpose, since the day it was founded, it has worked without compromising its quality and has reached high customer satisfaction. In addition, by increasing its production power and product diversity, it has made its name among the respected companies both at home and abroad.

 5. UTK INTERNATIONAL TRADE CO.

  Türkiye

  Firmamız uzun yillardır PVC ve Alüminyum Aksesuar Sektöründe daha çok ihracaata dayali olarak faaliyet göstermekte olup, Alüminyum ve PVC Profil ihracaati da yapmaktadir. Sektörde uzun yıllardan beri gelen tecrübemizle her türlü PVC ve Alüminyum Aksesuarı satış ve pazarlama faaliyetinde bulunmaktayız. Ayrıca projeler dahilinde hazır kapı ve pencere tedariki de yapmaktayız: Temel Ürünlerimiz: Çift Açılım ve Çift Kanat SistemleriKilit ve Kilitli Kapı Sistemleri (Ahşap içinde mevcuttur)İspanyoletlerParalel Sürme SistemleriKapı ve Pencere KollarıMenteşeler (3D Menteşe Çeşitleri)Zamak Orta Kayıt ve İspanyolet KarşılıklarıPlastik ve Metal Diğer Aksesuarlar

  Tüm ürünler arasında "menteşeler"

 6. BUYUKOGLU INSAAT MALZ. VE DIS TICARET

  Türkiye

  Kocaeli Dilovası'da kapı ve pencere kolu ve 3d menteşe üretimi yapmaktayız. Ayrıca her türlü kapı ve pencere aksesuarları tedariği de tarafımızdan sağlanmaktadır. İç pazarda ve ihracatını gerçekleştirdiğimiz 30'dan fazla ülkede kapı ve pencere kolları konusunda büyük bir marka haline geldik. İhtiyaçlarınıza göre ürettiğimiz kapı ve pencere kollarını güvenle sizlere ulaştırıyoruz. Wboss markasıyla çıktığımız bu yolda bütün müşterilerimize bütün ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir hizmeti yüksek kalite ile sunuyoruz. Ürettiğimiz 3 farklı kapı ve pencere kolu modeliyle zevkinize ve stilinize göre seçenekler sunuyoruz. En büyük referansımız güveniniz ve kalitemiz.

  Tüm ürünler arasında "menteşeler"

 7. Galaxy Hardware Industry Co., Ltd

  Çin

  GALAXY HARDWARE menteşe & kulp gibi kapı donanımlarının %100 üreticisidir, örn., paslanmaz çelik bilyalı menteşeler, okka menteşeler, yönsüz menteşelere ilave olarak kapı kolları, açma kulpları, ve çeşitli kapı cıvataları, kapı stoperleri, kilit vs. Ürünlerimizin yüksek kalite standartlarında ısrarlıyız. 7 model paslanmaz çelik menteşemiz 3 saate kadar ateşe dayanıklılığı ile UL® tarafından setifikalandırılımıştır, BHMA 156.7 standardını karşılamaktadır ve 3 menteşemiz Intertek CE setifikalıdır, EN 1935 standardına uymaktadır.

 8. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Almanya

  Lider standart eleman ortağınız. 1894 yılında Furtwangen Kara Orman'da bir mekanik atölyesi olarak kurulan Ganter, 1912'de, yani Alman Endüstri Standartları (DIN) ortaya çıkmadan beş yıl önce, ilk standart eleman kataloğunu tanıttı. Günümüzde ise ailenin dördüncü jenerasyonuyla ve 60.000'i aşkın stoktan teslim standart elemanıyla, standart elemanların geliştirilmesi, üretimi, ve dağıtımında lider bir firmadır. Bunu gelecekte de sürdürmek için Ganter, dünya çapında ağa ve güçlü ortaklara sahip olduğu gibi en modern üretim ve lojistik imkanlarıyla da ürün portföyünde devamlı ve tutarlı bir gelişim gösteriyor.

 9. SAHSUVAR KILIT

  Türkiye

  Fabrikamızda kapı kilitleri, oda kapı kilitleri, banyo wc kapı kilitleri menteşe üretimi yapılmaktadır.Avrupa birliği standartlarında ce belgesi olan Türkiye'nin en köklü üreticilerinden biri olan firmamız bu yıl 65. yılını kutlamaktadır.Firmamız istanbu-Türkiye'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "menteşeler"

 10. MERSAN OTOMOTIV LTD. STI.

  Türkiye

  Mersan Otomotiv was established in Izmir Turkey in 1980 and quickly became a well known supplier in Automotive spare parts industry. Initially specialized in automotive bearings, Mersan Otomotiv has added finished product solutions like King Pin Sets, Roller Guides for small commercial vehicles and solutions for Tractor industry. In 2015 Mersan Otomotiv moved its production to a new 4000 sqm factory in Manisa Turgutlu. With the flexible design and production ability and latest technology testing equipment, Mersan can comply with complex customer needs and offers complete project solutions to its customers. Apart from long term OEM relationships manufacturing companies in Turkey, with the registered MRS brand, Mersan Otomotiv exports its products to over fifteen countries, including Germany, United States and United Kingdom.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz