• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • merkezi ısıtma - sistemler

Sonuçlar

Merkezi ısıtma - sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. AXINAR SMPC

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  AXINAR SMPC, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Merkezi ısıtma - Sistemler, imalat borular, endüstriyel ekipman, hava taksisi, basit makarna şekilleri, Lazer kesimi, paslanmaz çelik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. SOS CHAUFFAGISTE DEPANNAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOS CHAUFFAGISTE DEPANNAGE, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Montreuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DÉPANNAGE FRISQUET

  Fransa

  Verified by europages badge

  DÉPANNAGE FRISQUET, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısıtma, ev ısıtma sistemleri, ısıtma tesislerinin tasarımı, ısınma tesisatı bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LES ARTISANS PROS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES ARTISANS PROS, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru tesisatçılık işleri, Merkezi ısıtma - Sistemler, kilitlerin tamiri, Boru tesisatçılık işleri, Merkezi ısıtma - Sistemler, su ısıtıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PLASTHERM - PLATIN ISI MAKINA MUHENDISLIK TAAHHUT VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  PPRC Pipes and Fittings boru ve ek parçaları, PVC pipes and fittings boru ve ek parçaları üretimi yapan, PP-R ve PEX Pipes sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1992 yılınndan günümüze, ürünlerin imalatından başlayıp nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar olan bütün aşamalarda kaliteden ödün vermemeyi ilke edinen Plastherm'in, 350'den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Tesis ve Ürün Çeşitliliği Plastherm, İstanbul Hadımköy'de 50 bin metrekarelik üretim tesisinde, PVC waste water pipes and fittings , PPRC pipes and fittings boru ve ek parçaları, PEX underfloor and fittings PLS Siyah ve Galvaniz Fittings üretmektedir ve pazarlamaktadır. 30 bin ton kapasiteli geniş bir makine parkına sahip bulunan Plastherm, yüksek teknolojili modern tesislerinde ayni anda bir çok ürünün üretimini, etkin bir planlama ile gerçekleştirmektedir. İhracat ve Yurtdışı Operasyonlar Plastherm, 5 kıtada 60 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu sayede Plastherm, ülkemizin uluslararası pazarlarda hakkettiği saygın konuma ulaşması için üstüne düşen görevi yapmaktadır. Uluslararası ISO 9001, TSE, DVGW, SKZ, TZW, PCT, CSTB VE GOST kalite belgelerine sahiptir

  Tüm ürünler arasında "merkezi ısıtma - sistemler"

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Üretim alanındaki uzmanlığını anahtar teslim proje uygulamalarındaki kazanımlarla birleştiren Frigoline Group, soğuk hava deposu üretimindeki inovatif tasarımları ve tecrübeleri ile kişiye özel, akılcı ve kalıcı çözümler sunmakta ve maksimum verim elde etmektedir. Frigoline Group, AR-GE / ÜR-GE tabanlı ürünler geliştirerek gıda, tarım, hayvancılık, sağlık, lojistik ve ihtiyacın oluştuğu her sektöre soğuk hava deposu ve ürün muhafazası için ekonomik ve yüksek verimli enerji tasarruflu hizmet çözümleri sunmaktadır. Global pazarda, anahtar teslim proje hizmetleri ile kalite, uzun ömürlü ürün ve teknolojik gelişmelere açık ekipmanları bir arada sunan firmamız aynı zamanda satış ve satış sonrası hizmetini tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "merkezi ısıtma - sistemler"

 2. ŞAHI MEKANIK TEKNOLOJI LTD STI

  Türkiye

  Yapi/i̇nşaat projeleri̇nde kullanilan her türlü mekani̇k kisim isitma ve soğutma si̇stemleri̇ ve parçalari i̇le boru ve boru ekleme parçalari (fi̇tti̇ngsler)(pvc, pprc, patent, döküm) boyler vs. Si̇stemleri̇ni̇n paket yada parçalar hali̇nde tedari̇ği̇ ve tesli̇mi̇ yapilmaktadir.Gerekli̇ durumlarda mühendi̇sli̇k desteği̇ ve tekni̇k destek veri̇lmektedi̇r.

  Tüm ürünler arasında "merkezi ısıtma - sistemler"

 3. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Üret Brülör Türkiye sanayisinde 1979 yılında öz sermaye ile kurulmuş ve Türk mühendislik yapısıyla varlık göstermektedir. Doğalgaz Brülörü, Hafif, Orta Yağ, Ağır Yağ Brülörleri, Çift Yakıtlı Brülörler, Kurutma Brülörleri, Gaz Yakıcılar, Toz Kömür yakıcıları, Proses yakıcılar ve Özel Yakıcılar ile havalandırma ve özel amaçlı fanlar ürün gamıdır. 12 – 7500 kW kapasitesindeki Üret Brülörlerinin uzun ömürlü monoblok ve sağlam yapıları, yüksek verimli çalışmaları sayesinde pek çok sektörde talebi ve gereksinimi karşılayacak yeterliliktedir. Endüstriyel brülör imalatında yüksek yanma teknolojilerine ulaşma, çevreyi koruma politikası çerçevesinde düşük emisyon değerlerini artırma çalışmaları; makine üreticileri, üniversiteler ve sanayi tesislerindeki partner işbirlikçiler ile sürdürülmektedir. Üret Brülör; Türkiye’deki en yaygın, etkili ve ulaşılabilir brülör servis ağına sahiptir.

  Tüm ürünler arasında "merkezi ısıtma - sistemler"

 4. POLAND

  Polanya

  Setlans markası, 1995 yılından bu yana takım tezgahı gövdelerinin bir parçası olan sac parçaların üretiminde uzmanlaşmış Kon-Bud firmasının bir parçası olarak 2012 yılında kuruldu. O zamandan beri çimento ve ağır sanayiye hizmet veriyoruz. 25 yılı aşkın bir süredir ürünlerimizi ve süreçlerimizi daha çevreci ve kullanıcı dostu olacak şekilde ayarlamak için sürekli çalışıyoruz. Bir aile şirketi olarak, sunulan ürün ve hizmetlerin yüksek kalitesinin korunmasına büyük önem veriyor, mevcut ve potansiyel müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Uluslararası pazarlara açılmak için birçok imkana sahip tanınmış Polonyalı bir üreticiyiz. Çalışanlarımız uzun yıllardır ekibimizin bir parçasıdır. Deneyimli ve sertifikalı kaynakçılar, demirciler ve teknik danışmanlardır. Günümüzde ana üretim hattımız ekolojik ısıtma kazanlarıdır: hem otomatik - eko-taneli kömürü ve pelet ve doldurma - odun ve kömür. Ayrıca şu kapasitelerde tampon tanklar da sunuyoruz: 100, 200, 380 ve 550 litre. Her ürün, herhangi bir kusur riskini en aza indirmek için sertifikalı bir kişi tarafından yüksek basınç altında test edilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 5. EVRE ISI

  Türkiye

  Buderus, Demirdöküm, Eca, Baymak kombi fiyatları İstanbul, klima, hermetik şofben, termosifon ve kombi bayi satış hizmetleri 2004 yılından günümüze İgdaş yetkili firması olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası Fatih, Bakırköy, Eyüp Alibeyköy, Gop, Bayrampaşa, Esenler, Kağıthane, Beyoğlu, Etiler, Esenler bölgeleri ağırlıklı Baymak, ECA Demirdöküm kombi yetkili satış bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Evre ısıtma Kombi ve Klima Mağazası 2004 yılında kurulmuştur. Günümüze kadar uzanan süreçte kuruluşumuzdan bugüne en iyi kaliteyi, en iyi hizmeti sizlere sunmayı amaçlayan doğalgaz ve mekanik tesisat, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla kendini sürekli geliştiren ve bu çizgisinden hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam eden firmamız 14 yıllık tecrübesi ile tüm bu çalışma gücünü veren siz müşterilerimizin güveni ve kalite anlayışına teşekkür eder, herkese saygılarımızı sunarız. Kombi satış sitesinden 7x24 sipariş verebilirsiniz online ödeme imkanlarımızla siparişiniz kapına kadar teslim olur.

 1. GES ENDUSTRIYEL ISITMA SOGUTMA SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Isıtma ve Soğutma Sektöründeki teknolojik gelişmeleri devamlı olarak takip eden, müşterilerimizi hem kısa hem uzun vadede mutlu edecek en ideal çözümleri sunan, satış öncesi ve satış sonrası aşamaların tamamında müşterilerimizin aldığı hizmetin en üst seviyede olması için hiç yorulmadan çalışan, yaptığı işi gerçek anlamda severek yapan, genç, dinamik bir ekibiz. Projelerimizin tamamında yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanan çözümler sunuyoruz. Yılların getirdiği tecrübenin yanında, sektörün önde gelen markalarını iyi tanıyor olmanın avantajıyla projelerimizi en iyi ve verimli şekilde hayata geçiriyoruz.

 2. EMTAŞ HEATING SYSTEM

  Türkiye

  Emtaş, 1988 yılında banyo kazanı, mangal kuzine sobaları vb. gibi birçok ürünün fason emaye kaplamasını yapmaya başladı. 1993 yılına gelindiğinde emaye termosifon üretimine başlayan Emtaş, kendi markasıyla termosifon satışına başladı. Isıtma sistemlerindeki hızlı gelişmeleri yakından takip eden Emtaş, hedeflerini belirlemeye başlayarak, panel radyatör ve kalorifer kazanlarının üretimini yapmak için yatırımlarına başladı. 2002 yılında başladığı yatırımlarını 2004 yılında hız vererek panel radyatör ve katı yakıtlı alev dönüşümlü kalorifer kazanlarının üretimine başladı.Emtaş 2012 yılında yeni yapmış olduğu yatırımla mevcut bulunan 10.000 metrekare olan üretim alanını 27.000 metrekareye tamamlayarak, panel radyatör üretim hattınıda 2'ye çıkararak üretim kapasitesini yıllık 1.500.000 m.tül'e çıkarmış bulunmaktadır. Isıtma sistemleri pazarının önemli oyunculardan biri olan Emtaş, üretim kapasitesini her geçen gün artırmakta ve bununla beraber yatırımlarına da hiç hız kesmeden devam ettirmektedir. Günümüzde Türkiye nin tüm noktalarında Emtaş markalı panel radyatör ve kalorifer kazanlarını bulmak mümkündür. 2010 yılında başladığı ihracatına her geçen gün artan taleplerle dünya çapındada ismini marka haline getirmeye başlamıştır. Hedeflerimiz ısıtma sistemleri konusunda yatırımlarımızla Türkiye ve dünyadaki pazar payımızı arttırarak sektörde lider firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmaktır.

  Tüm ürünler arasında "merkezi ısıtma - sistemler"

 1. KOFIRST CO., LTD

  Güney Kore

  Kofirst, ısıtma sistemleri için know-how ve yüksek teknolojiye sahip pazar lideridir. Yıllar içinde müşterilerimiz ile birlikte deneme yanılma yöntemiyle geliştik. Sıcaklıktan öte, Kofirst Nature asırlar boyunca insanlığın rahat yaşamı için fedakarlık yapmaya zorlanmıştır. Kofirst Co., Ltd mevcut cihazların elverişsizliklerini çözebilecek Avrupa'nın iyi durumdaki elektrik cihazlarına adapte olmuştur ve enerjiyi sadece uygun yerde ve uygun miktarda kullanmak üzere enerji sarfiyatını azaltmaktadır.

 2. ARYA WINDOW

  Türkiye

  Tetra Floor Yerden Isıtma Sistemi, HVAC sektöründeki 20 yıllık deneyim ile kuruldu. Avrupa’nın önde gelen iklimlendirme markalarının çözüm partneri olan TetraFloor, yerden ısıtma alanında ve özellikle de renovasyon işlerinde tercih edilen, parke altı şapsız oluklu yerden ısıtma sisteminde uzmanlaşmıştır.

 3. HOSSEVEN ISI VE YALITIM SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  We produce & export stoves, fireplaces, boilers, cookers, heaters and derivatives. Pellet/Wood/Gas Burning.

 4. RADIVA TOWEL WARMERS

  Türkiye

  RADIVA TOWEL WARMERS, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havlu ısıtıcılar, çelik havlu radyatörü, havluluk, mobilya tipi kalorifer radyatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CELLA S.N.C. DI CELLA D. E CELLA F.

  İtalya

  CELLA S.N.C. DI CELLA D. E CELLA F., yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakacak odun, yakacak odun, yakacak ağaç tomrukları, Yakacak odun, yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MLT PLUMBING & HEATING

  Birleşik Krallık

  MLT PLUMBING & HEATING, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısıtıcı tesisatları, ısıtıcının takılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plymouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. THE PLUMBING DOCTOR

  Birleşik Krallık

  THE PLUMBING DOCTOR, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tesisatçı, termik santrallerin montajı, banyo yenileme, mutfak tadilatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plymouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. VIRA ISI

  Türkiye

  VIRA ISI, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınçlı sistem vanaları, termik santrallerin montajı, basınçlı cihazlar, metal genleşme bağlantısı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. VERSOL LTD (VERSOLGROUP)

  Birleşik Krallık

  VERSOL LTD (VERSOLGROUP), yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. güneş enerji sistemleri için sıcak su depolama tankları, Pompalı ısıtma, kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. IDROSERVICE

  İtalya

  IDROSERVICE, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısıtma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ancona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BRUSCIA IMPIANTI

  İtalya

  BRUSCIA IMPIANTI, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili ısıtma kazanları, gaz kazanı tesisatı, ısıtma tesisatı kurulumu, Dahili ısıtma kazanları, termik tesisat montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VAN ESPEN MARC

  Belçika

  VAN ESPEN MARC, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Klima/havalandırma - Ekipman, Merkezi ısıtma - Sistemler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Klima/havalandırma - Ekipman, klima tesisatları, Merkezi ısıtma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Booischot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VERSANI

  Belçika

  VERSANI, yılında kurulan ve Su tesisatı donatım ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Merkezi ısıtma - Sistemler, Merkezi ısıtma - Sistemler, havalandırma, sağlık hizmetleri, Isıtma üniteleri, taşınabilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herenthout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. VEH TECHNICS

  Belçika

  VEH TECHNICS, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Merkezi ısıtma - Sistemler, hvac tasarımı, havalandırma, Merkezi ısıtma - Sistemler, Yenilenebilir enerjiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lennik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DE CNIJF

  Belçika

  DE CNIJF, yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Merkezi ısıtma - Sistemler, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, sıhhi tesisat, Merkezi ısıtma - Sistemler, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Maria-Lierde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SIG AIR HANDLING

  Belçika

  SIG AIR HANDLING, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Havalandırma, Klima sistemleri, ısı pompaları, vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. LEENARDS WARMTE- EN LUCHTTECHNIEK

  Hollanda

  LEENARDS WARMTE- EN LUCHTTECHNIEK, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. IMMO DK

  Belçika

  IMMO DK, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Merkezi ısıtma - Sistemler, Sanayi zemin yenileme, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Merkezi ısıtma - Sistemler, endüstriyel havalandırma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Andries, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Merkezi ısıtma - sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.688 Şirketler