• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal fırçalar

Sonuçlar

Metal fırçalar - Ithalat/Ihracat

 1. KULLEN-KOTI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sizi dünyanın en geniş fırça ürün yelpazesini tanımaya davet ediyoruz.. Sadece Kullen-Koti dünyasından neredeyse sınırsız fırça çeşitlerine ek olarak KOTI grubunun sonsuz olanakları hakkında konuşmaya zaten gerek olmayacak kadar açık. Bu bizim için de geçerli. Fırçalarımız 74'ten fazla ülkeye ihraç ediliyor. Yaratıcılık ve deneyim, teknik bilgi birikimi ile el ele. Kendisi için doğru çözümü bulamadığımız bir uygulama alanı neredeyse yok. Mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş olan modern üretim tesislerimizi görün. Teknik fırçalara ve özellikle ürünlerimize koyduğumuz yüksek standartları tanıyın. Kalite ve güvenilirlik bizde standarttır ve müşterilerimizin memnuniyetinin de garantisidir. Bu nedenle bizden özel bir şeyler bekleyin. Sıkı KG yönergelerimiz DIN EN ISO 9001: 2008 ve 14001: 2004 ile uyumludur. Bunlar, yalnızca yüksek kaliteli ürünler kullanacağınızı garanti eder.

 2. SIMONI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Simoni s.r.l. işletmesi 1830 yılından beri fırçalar üretiyor. İşletme teknik resime göre veya sipariş üzerine teknik, endüstriyel fırça tasarımı ve imalatında uzmanlaşmıştır. Simoni şirketi, ürünlerini müşterilerin özel gereksinimlerine uyarlayabilme yeteneği ve yenilikçi çözümlerin tasarımıyla öne çıkıyor. Endüstriyel fırçalar birbiri arasında pek çok farklı mekanik işlem için kullanılır ve birçok farklı üretim sektöründe kullanılır.

 3. SPAZZOLIFICIO BUSTESE SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Spazzolificio Bustese 50 yılı aşkın süredir endüstriyel fırçalar üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır; tamamen kendi tesislerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi üretir: kendi atölyesinde hammadelerin montajından, insulaston departmanlarında ürün gerçekleştirme ve tamamlamaya kadar tüm aşamaları kapsar. Zaman içinde sektörde elde edilen deneyim ile birleşen bu yöntem sayesinde izlenmesi gereken kurallar ve prosedürler, hatasız bir şekilde, yeni fırça modelleri gerçekleştirilirken de uygulanır.

 4. SEWA-WERKZEUGE E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SEWA-WERKZEUGE E.U., yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Weiz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER, yılında kurulan ve Yağdanlık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fırçalar, Yağlama pompaları, yağ konteynerleri, Yağlama armatürleri, Metal fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Schwartau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRIEDRICH MERKLE INH. MICHAEL HIRT

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH MERKLE INH. MICHAEL HIRT, yılında kurulan ve Fırçalar ve boya fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel fırçalar, çizime göre fırçalar, teknik kullanımlar için fırçalar, metal fırçalar, Endüstriyel fırçalar, renk incelemesi, sanayi için fırçalar, sanayi kullanımına yönelik fırçalar, metaller için fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JOBO BORSTELFABRIEK BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  JOBO BORSTELFABRIEK BV, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fırçalar, renk incelemesi, fırça üreticisi, Kolimatörler, Endüstriyel fırçalar, çizime göre fırçalar, özel fırçalar, silindirik fırçalar, Seminerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogeveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. DEVIRIEUX

  Fransa

  DEVIRIEUX fırçacılık 1933 yılında mevcut yöneticinin büyük babası tarafından kurulmuştur. 1960 yılında, topraklama ve döner köprü raylarının temizliği için sürtünmeli fırçanın icadı ona belli bir saygınlık kazandırmıştır. Sanayi kullanımda uzman fırçalar üretiyoruz : aplikatör - kopilya, silindir, dairesel, düz, tepsi, döner fırçalar, çubuklu, şerit fırçalar, ince fırçalar, kollu fırçalar, vs.

 4. KIBROS SAS

  Fransa

  KIBROS SAS, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çizime göre fırçalar, silindirik fırçalar, döner fırçalar, özel fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plancher-Bas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CEPILLOS TRENZO

  İspanya

  CEPILLOS TRENZO, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Aşındırıcılar , Yüzey ön işleme, zımparalama, saten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KOTI-DAWSON TECHNICAL BRUSHES LTD

  Birleşik Krallık

  KOTI-DAWSON TECHNICAL BRUSHES LTD, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fırça şeritler, fırçalar, besin işlerinde kullanılan fırçalar, resim fırçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CEPILLO TÉCNICO - ALL FUTURE XXI SLU

  İspanya

  CEPILLO TÉCNICO - ALL FUTURE XXI SLU, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, El Masnou-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HUBER BÜRSTEN GMBH

  Almanya

  HUBER BÜRSTEN GMBH, yılında kurulan ve Kozmetik amaçlı fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fırçalar, özel fırçalar, Endüstriyel fırçalar, fırçalar, Metal fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Todtnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KOTI-NABO INDUSTRIËLE BORSTELS, BROSSES INDUSTRIELLES

  Belçika

  KOTI-NABO INDUSTRIËLE BORSTELS, BROSSES INDUSTRIELLES, yılında kurulan ve Fırçalar ve boya fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fırçalar, metal fırçalar, sanayi için fırçalar, sipariş üzerine sanayi fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamont-Achel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. EMILIANA SCOVOLI SRL

  İtalya

  EMILIANA SCOVOLI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarotta Di Luzzara-Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PDC BRUSH

  Belçika

  PDC BRUSH, yılında kurulan ve Fırçalar ve boya fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. fırçalar, soğuk odalar, metal fırçalar, büyük fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SZCZOTPOL A.SPYCHALA SP.J.

  Polanya

  SZCZOTPOL A.SPYCHALA SP.J., yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wronki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. KOTI-TRIBOLLET

  Fransa

  KOTI-TRIBOLLET, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. renk incelemesi, Çapak alma fırçaları, metaller parlatma fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LAMPAR S.R.L.

  İtalya

  LAMPAR S.R.L., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fırçalar, elektrik motorları fırçalar, Metal fırçalar, Endüstriyel fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TOSCANA SPAZZOLE INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

  TOSCANA SPAZZOLE INDUSTRIALI S.R.L., yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel fırçalar, silindirik fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montemurlo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AEB BROSSERIE

  Fransa

  AEB BROSSERIE, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Givry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KLEENEZE - KOTI LTD

  Birleşik Krallık

  KLEENEZE - KOTI LTD, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fırça şeritler, özel fırçalar, şerit düz fırçalar, renk incelemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. FALCÓN INGENIERÍA,S.L.

  İspanya

  FALCÓN INGENIERÍA,S.L., yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şerit fırçalar, lifli fırçalar, Endüstriyel fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llinars Del Vallès (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HILAL FIRCA TEMIZLIK URUNLERI MAK. SAN. TIC. LIM.STI.

  Türkiye

  HILAL FIRCA TEMIZLIK URUNLERI MAK. SAN. TIC. LIM.STI., yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. HEFEI WEIXUAN WIRE BRUSHES FACTORY

  Çin

  HEFEI WEIXUAN WIRE BRUSHES FACTORY, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hefei, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. P.G. BRUSH

  Belçika

  P.G. BRUSH, yılında kurulan ve Fırçalar ve boya fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal fırçalar, Metal fırçalar, fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. RICOPLAST

  İtalya

  RICOPLAST, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CAZZOLA SPAZZOLE SRL

  İtalya

  CAZZOLA SPAZZOLE SRL, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırçalar ve boya fırçaları, Endüstriyel fırçalar, Fırçalar ve boya fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Vicentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TECNOSPAZZOLA FIORENTINA DI CONTI MASSINO E CONTI MAURO S.N.C.

  İtalya

  TECNOSPAZZOLA FIORENTINA DI CONTI MASSINO E CONTI MAURO S.N.C., yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektronik ev eşyaları için fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DUWA BROSSES

  Fransa

  DUWA BROSSES, yılında kurulan ve Metal fırçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz