• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal tertibatlar

Sonuçlar

Metal tertibatlar - Ithalat/Ihracat

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  JIT Homes kırılmaz camdan yapılan aksesuarların tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünler: kenar bağlantı parçaları, cam kapı rayları, cam takoz sistemleri, yer hidrolikleri, kollar, duş menteşeleri, cam kelepçeler, kapı tokmakları, havlu askıları, gergi çubukları, duş fitilleri, musluklar, duş stabilizörleri, cam kanallar, döner donanım, kilitler, kapı menteşeleri, sürgülü kapı bağlantı parçaları, boydan boya cam kapı aksesuarları, ayaklı bağlantı parçaları vb.

 2. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ternberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  ANGLO STAINLESS LTD, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, alçak basınç rakorları, yüksek basınçlı rakorlar, metalik ekleme bileziği, Paslanmaz çelik flanşlar, paslanmaz tespitleme için malzemeler, boru montaj parçaları, Paslanmaz çelik boru dirsekleri, basınç boruları için form parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 5. DORMAKABA BELGIUM

  Belçika

  DORMAKABA BELGIUM, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Almanya

  HANS-PETER HUMMEL E. K., yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Legau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Çek Cum.

  ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya için madeni eşyalar, Mobilya için bakır ve demir madeni eşyalar ve tertibatları, Mobilya için madeni eşyalar, Mobilya için bakır ve demir madeni eşyalar ve tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Přeštice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD, yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tertibatlar, Motorsuz el aletleri, Mekanik transmisyon - bileşenler, kulaklık parçaları, Metal tertibatlar, Motorsuz el aletleri, Mekanik transmisyon - bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 4. OZBIRLIK MAKINA, CONSULTATION, MANUFACTURING

  Türkiye

  OZBIRLIK MAKINA, CONSULTATION, MANUFACTURING, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tertibatlar, pirinç borular, makina mühendisliği konusunda teknik danışmanlık, firma kuluçka (başlangıç) dönemi yönetimi, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. AL FEEL TRADING LLC

  Birleşik Arap Emirlikleri

  AL FEEL TRADING LLC, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tertibatlar, Hidrolik hortumlar, Metal tertibatlar, Sıkıştırmalı rakorlar, basınç boruları için form parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 1. NEXA S.P.A.

  İtalya

  NEXA S.P.A., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zocco Di Erbusco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Fransa

  SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Metal tertibatlar, burçlar, Su tesisatları güvenlik valfleri, contalar, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grand Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AXOR INDUSTRY

  Ukrayna

  AXOR INDUSTRY, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kapı ve pencere menteşeleri, çatı kaplama işleri için pvc aksesuarlar, pvc pencereler, Yapı/bina - Demir eşya, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. KD-BESCHLÄGE

  Almanya

  KD-BESCHLÄGE, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. klima, Kanca tutamaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FITING SZR

  Sırbistan

  FITING SZR, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ıso onayları, pirinci basınçlı kalıplama, Hidrolik bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, pirinç supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novi Sad, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. VITO RIMOLDI SPA

  İtalya

  VITO RIMOLDI SPA, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme, endüstriyel contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LOCUS CO.,LTD.

  Güney Kore

  LOCUS CO.,LTD., yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Busan, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. ACIERIES DE BONPERTUIS

  Fransa

  ACIERIES DE BONPERTUIS, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Apprieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. JOAQUIM MACHADO LDA

  Portekiz

  JOAQUIM MACHADO LDA, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. banyo aksesuarları, mutfaklar için paslanmaz çelik eşyalar, tesisatçılık aksesuarları, bilyalı parlatıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. OTTO ROLLER

  Almanya

  OTTO ROLLER, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARTELS SYSTEMBESCHLÄGE GMBH

  Almanya

  BARTELS SYSTEMBESCHLÄGE GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalletal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DECOANTIK UG HAFTUNGSBESCHRÄNKT

  Almanya

  DECOANTIK UG HAFTUNGSBESCHRÄNKT, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MICHAEL PREXLER

  Almanya

  MICHAEL PREXLER, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geroldsgrün, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. F. HEIN GMBH

  Almanya

  F. HEIN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gärtringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RICHARD MALZAHN

  Almanya

  RICHARD MALZAHN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HOPPE AG

  İsviçre

  HOPPE AG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Müstair, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. ANUBA AG

  İsviçre

  ANUBA AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Margrethen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. EDELHOFF HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  EDELHOFF HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HMT HEIM + MÖBEL TECHNIK GMBH

  Almanya

  HMT HEIM + MÖBEL TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eitorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. STIL-ECHT GMBH

  Almanya

  STIL-ECHT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trierweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz