• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal tertibatlar

Sonuçlar

Metal tertibatlar - Ithalat/Ihracat

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  JIT Homes kırılmaz camdan yapılan aksesuarların tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünler: kenar bağlantı parçaları, cam kapı rayları, cam takoz sistemleri, yer hidrolikleri, kollar, duş menteşeleri, cam kelepçeler, kapı tokmakları, havlu askıları, gergi çubukları, duş fitilleri, musluklar, duş stabilizörleri, cam kanallar, döner donanım, kilitler, kapı menteşeleri, sürgülü kapı bağlantı parçaları, boydan boya cam kapı aksesuarları, ayaklı bağlantı parçaları vb.

 2. ANGLO STAINLESS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  ANGLO STAINLESS LTD, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, alçak basınç rakorları, yüksek basınçlı rakorlar, metalik ekleme bileziği, Paslanmaz çelik flanşlar, paslanmaz tespitleme için malzemeler, boru montaj parçaları, Paslanmaz çelik boru dirsekleri, basınç boruları için form parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ternberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 5. ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING

  Türkiye

  ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tertibatlar, pirinç borular, makina mühendisliği konusunda teknik danışmanlık, firma kuluçka (başlangıç) dönemi yönetimi, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DORMAKABA BELGIUM

  Belçika

  DORMAKABA BELGIUM, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Çek Cum.

  ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya için madeni eşyalar, Mobilya için bakır ve demir madeni eşyalar ve tertibatları, Mobilya için madeni eşyalar, Mobilya için bakır ve demir madeni eşyalar ve tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Přeštice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Almanya

  HANS-PETER HUMMEL E. K., yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Legau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AXOR INDUSTRY

  Ukrayna

  AXOR INDUSTRY, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kapı ve pencere menteşeleri, çatı kaplama işleri için pvc aksesuarlar, pvc pencereler, Yapı/bina - Demir eşya, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. KD-BESCHLÄGE

  Almanya

  KD-BESCHLÄGE, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. klima, Kanca tutamaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VITO RIMOLDI SPA

  İtalya

  VITO RIMOLDI SPA, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme, endüstriyel contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Fransa

  SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Metal tertibatlar, burçlar, Su tesisatları güvenlik valfleri, contalar, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grand Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FITING SZR

  Sırbistan

  FITING SZR, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ıso onayları, pirinci basınçlı kalıplama, Hidrolik bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, pirinç supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novi Sad, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 2. NEXA S.P.A.

  İtalya

  NEXA S.P.A., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zocco Di Erbusco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ACIERIES DE BONPERTUIS

  Fransa

  ACIERIES DE BONPERTUIS, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Apprieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. JOAQUIM MACHADO LDA

  Portekiz

  JOAQUIM MACHADO LDA, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. banyo aksesuarları, mutfaklar için paslanmaz çelik eşyalar, tesisatçılık aksesuarları, bilyalı parlatıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. FORNATURE ROLF PRIEBS E.K.

  Almanya

  FORNATURE ROLF PRIEBS E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leopoldshöhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WEISSENBACH GMBH & CO. KG

  Almanya

  WEISSENBACH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ANTON GUCK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ANTON GUCK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hallstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KARL STREHLE INH. DIETMAR STREHLE

  Almanya

  KARL STREHLE INH. DIETMAR STREHLE, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mayen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HIRA_PARTS

  Türkiye

  HIRA_PARTS, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ataşlar, pıgnone sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. REINHOLD POLLAK GMBH

  Avusturya

  REINHOLD POLLAK GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Valentin, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. BRAUN BESCHLÄGEHANDEL

  Almanya

  BRAUN BESCHLÄGEHANDEL, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Mobilya gereçleri, Mobilya için madeni eşyalar, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Mobilya gereçleri, Mobilya için madeni eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REPLICATA GBR

  Almanya

  REPLICATA GBR, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRIFFWERK GMBH

  Almanya

  GRIFFWERK GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blaustein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ISOPLAN BAUBESCHLÄGE GMBH

  Almanya

  ISOPLAN BAUBESCHLÄGE GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langewiesen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HELMUT GOLL AG

  İsviçre

  HELMUT GOLL AG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Margrethen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. STEFAN VOIGT

  Almanya

  STEFAN VOIGT, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Metal tertibatlar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. NICKAL SA

  İsviçre

  NICKAL SA, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yverdon-Les-Bains, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. HÄFELE GMBH & CO KG

  Almanya

  HÄFELE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz