• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • motor azaltıcılar

Sonuçlar

Motor azaltıcılar - Ithalat/Ihracat

 1. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Düsterloh şirketi 100 yıldan fazla bir süredir hidrolik ve pnömatik motorlar geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, en zorlu çalışma koşullarında bile Hattingen'de üretilmiş olan radyal, eksenel ve dişli motorların mutlak güvenilirliğine değer vermektedir. Hassas tahrikler, çok düşük devir sayılarında bile tam senkronizasyon sağlar. Düsterloh Fluidtechnik GmbH şirketi, özel ihtiyaçlar, özel cihaz çözümleri ve kısa teslimat süreleri için tek uğrak noktasıdır: Sahibi tarafından yönetilen şirketin kendi geliştirme ve tasarım bölümlerinin yanı sıra geniş ürün yelpazesi, yüksek düzeyde esneklik ve müşteri odaklılık sağlamaktadır.

 2. KAISER-MOTOREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  100 yılı aşkın şirket deneyimi ve değişen pazarlar hakkındaki bilgisiyle Kaiser-Motoren GmbH, çok çeşitli tasarım ve sektörlerde tahrik çözümleri için müşteriye özel gereksinimlerin uyarlanması ve uygulamasında uzmandır. Şirketimizin ve rutin süreçlerimizin yüksek esnekliği, müşteri taleplerini hızlı ve doğrudan belirlememizi ve uygulamamızı sağlamaktadır. Paslanmaz çelik motorlara, raylı ve medikal uygulamalara yönelik elektrik motorlarına ve özel şaftlı motorlara odaklanıyoruz. Ek olarak, gerektiğinde, tahrik aksamlarını UL sertifikalı bir yalıtım sistemi ve ATEX Zone 22 için onaylanmış paslanmaz çelik motorlarımızın bir versiyonuyla geliştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimize konvertör çalışmasında özel tahrik problemlerinin simülasyonu alanında bilgi birikimimizi sunuyoruz. Müşteri yararına olan optimum iddiamız: Normalden daha fazlası!

 3. ROLLSTAR AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  1966 yılında kurulmuş olan ROLLSTAR, 1968 yılında hem hidrolik motor hem de planet dişli kutuları üreten ilk üreticisi olmuştur. Buradan hidrolik dişli motor kavramı doğmuştur. Rollstar o günden beri kompakt boyutlar, modüler tasarım sayesinde kısa teslim süreleri, müşteriye özel tahrik çözümleri, yüksek kalite, dünya çapında hızlı servis anlamına gelmektedir. Hidrolik motorlar ve planet dişli kutuları standart olarak ve 1.500 Nm'den 6.500.000 Nm seviyesine kadar torklar için son teknoloji ürünü makinelerde modüler tasarımla büyük partiler halinde seri olarak üretilmektedir. Buna ek olarak, giriş ve çıkış tarafında çok sayıda tasarım varyantı vardır, böylece neredeyse tüm uygulamalar çözülebilir. Özel talepler CAD destekli tasarım ofisi tarafından kısa sürede işlenmekte ve tüm üretim sürecinin yanı sıra program dahilinde esnek bir imalatla zamanında sevk edilecek şekilde yürütülmektedir. Geniş stok mevcudu ihtiyaç halinde kısa tedarik sürelerini olanaklı kılmaktadır.

 4. KÄHLIG ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  40 yıldır, KAG 2, 5 Watt ve daha güçlü AC ve DC motorlar için karmaşık, ısmarlama ve uzun vadeli güvenilir tahrik çözümleri anlamına gelmektedir. Kählig Antriebstechnik GmbH şirketi, sürekli güç seviyesi 2, 5 Watt ve daha üstü olan fırçalı ve fırçasız DC motorlar konusunda uzmandır. Branşımızda dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olarak kabul edilmekteyiz. 40 yılı aşkın deneyimimiz ve uygulama mühendislerimizin sürekli artan bilgi birikimi sayesinde size, ekonomik, yenilikçi ve istediğinizde ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış tahrik konseptleri sunmaktayız.

 5. POWER JACK MOTION

  Çin

  Verified by europages badge

  POWER JACK MOTION, çeşitli uygulamalar için küçük elektrik motorları, lineer aktüatör & planet dişli kutusunun lider tedarikçisidir. 2003 yılında kurulan, yüksek hassasiyetli, uygun maliyetli hareket kontrol ürünlerinde uzmanız. Proje ne olursa olsun, OEM hedeflerinize tam çözüm sunmak için yıllara dayanan deneyimimize güvenin. Başarılı bir iş ilişkisinin anahtarının, müşterilerimizin isteklerini & ürünlerimizin performans göstermesi gereken ortamı tam olarak anlama sözümüz olduğunu düşünüyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. L.I.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LIP, Milano ilinde Corsico'da yer alan, her metal malzemeden silindirik, spiral, içten dişli ve konik dişliler ve mikro dişliler üreten bir firmadır; frezede işlenmiş ve rektifiye edilmiş sonsuz vidalar. Termoplastik reçinelerden hassas dişlilerin kalıplanması. Düşük güç aktarımı için redüktörler ve motorlu redüktörler. Ürün kataloğunda yer alan standart dişliler. İhtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmak için bizi ziyaret edin.

 2. HALSTRUP-WALCHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  halstrup-walcher şirketi boyut ayarlama için konumlandırma sistemleri, mekatronik tahrik çözümleri ve (müşteriye özel çözümleriyle beraber) basınç ölçüm cihazları üretmekte ve satmaktadır.

 3. ABPRO (INDIAN SME CONSORTIUM) INH. TASVVAR ALI

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABPRO (INDIAN SME CONSORTIUM) INH. TASVVAR ALI, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DR. FRITZ FAULHABER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DR. FRITZ FAULHABER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schönaich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIPL. ING. DR. TECHN. HEINZ ZOEBL EIN- UND AUSFUHRHANDELSGES MBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DIPL. ING. DR. TECHN. HEINZ ZOEBL EIN- UND AUSFUHRHANDELSGES MBH, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Klosterneuburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. ORIENTAL MOTOR (EUROPA) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORIENTAL MOTOR (EUROPA) GMBH, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğrusal motor, Adım adım motorları, servomotorlar, kendinden frenli motorlar, elektrik motorları, elektrikli amortisörler, doğrusal sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELEKTROMOTORENWERK BRIENZ AG EMWB

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ELEKTROMOTORENWERK BRIENZ AG EMWB, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brienz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. HAYDON KERK MOTION SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAYDON KERK MOTION SOLUTIONS, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauf An Der Pegnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFRED IMHOF AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ALFRED IMHOF AG, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Münchenstein, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ASPINA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASPINA GMBH, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Motor azaltıcılar, Elektrikli motorlar - doğrudan akım, Elektrikli motorlar ve parçalar, işyeri otomatizasyonu, Motor azaltıcılar, Elektrikli motorlar - doğrudan akım, hortum pompaları, Adım adım motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEVA-TEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEVA-TEC GMBH, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahlhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEINLEN ELEKTROMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEINLEN ELEKTROMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Burgwedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLZI INGRANAGGI

  İtalya

  Verified by europages badge

  SOLZI INGRANAGGI, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişliler, dişli çark düzenleri, transmisyonlar için sonsuz vida dişlileri, Dişliler, silindirik dişli grupları, helisel dişliler, transmisyon için dişliler, ara tahrik milli motoredüktörler, hassas redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PREMIUM STEPHAN HAMELN

  Almanya

  Verified by europages badge

  PREMIUM STEPHAN HAMELN, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hameln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SPN SCHWABEN PRÄZISION FRITZ HOPF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPN SCHWABEN PRÄZISION FRITZ HOPF GMBH, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nördlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AMS ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMS ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Illertissen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GROSCHOPP AG DRIVES & MORE

  Almanya

  Groschopp şirketi 96 yıldan bu yana, en yüksek seviyede elektrikli tahrik teknolojisi için hizmetinizdedir. Kendimizi, konveyör teknolojisinde müşterilerimize özel çözümlerde uzmanlaşmış ısmarlama üretim yapan bir tedarikçi olarak görmekteyiz. Groschopp, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına ve isteklerine mükemmel bir şekilde uyarlanmış tahrikler, motorlar ve kontrol cihazlarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli tesisler için komple çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Her şeyden önce, gıda sanayisi, ambalaj sanayisi, farmasötik ve kimya sanayileri, medikal teknoloji, malzeme taşıma ve tekstil sanayisinin yanı sıra kaynak tel beslemesi, zarflama gibi makine mühendisliğinin seçilmiş uzmanlık alanları veya baskılı devre kartı üretimindeki konveyör teknolojisi alanlarında Groschopp şirketinin tahrik çözümleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Geliştirme ve konstrüksiyondan, prototip imalatına ve ardından gelen testlere ve montaj ve seri üretime dek size destek olmaktayız.

 3. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Almanya

  HEYNAU 1931 yılından beri tahrik teknolojileri konusunda faaliyet göstermektedir. Kademesiz çekiş şanzımanları (H tahrik ve Minidrive) ve şanzıman motorları, ürün portföyümüzde önemli bir konuma sahiptir. HEYNAU ayrıca, özel şanzımanların geliştirilmesi ve üretilmesi, özel elemanların üretilmesi veya şanzımanların ve endüstriyel radyatörlerin servisi ve onarı söz konusu olduğunda ideal bir iş ortağıdır. HEYNAU-Gears özel şanzımanları sizin için özel olarak ve sizinle sıkı işbirliği halinde özel olarak geliştirilmektedir. Ayrıca küçük serilerden orta serilere kadar veya prototip yapımı için ideal bir iş ortağıyız. HEYNAU-Gears özel şanzımanları tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Odak noktamızda yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar ve yüksek güç yoğunluğu vardır, örn. takım makinesi konusunda. HEYNAU-Production ayrıca üretim için uzman bir iş ortağıdır.

 4. SUMITOMO (SHI) CYCLO DRIVE GERMANY GMBH

  Almanya

  Tesis üreticilerinin ve mekanik tahrik teknolojisi uygulayıcılarının tedarikçisi. Tahrik teknolojisi sektöründe ürünlerimiz sevk tesisleri, soğutma kuleleri, karıştırma tesisleri, havalandırma sistemleri, ekstrüderler, selüloz presleri, baskı makineleri, vinç tesisleri, yükleme köprüleri, kurutma tamburları, hava savakları, dökümhane ve takım tezgahlarının sabit birer bileşenidir. Ürünlerimiz: Tahrikler, açılı dişli grupları, sanayi tipi dişli grupları, planet dişlileri, hassas tahrikler, servo tahrikler, özel dişli grupları, çevrimsel redüktörler.

 5. LEAX DETMOLD GMBH

  Almanya

  LEAX Detmold - 1945'ten itibaren şanzıman ve dişli üretiminde yetkin ve deneyimli ortak olarak faaliyetine Gebr. Brinkmann adı altında başlamıştır ve 2013'ten bu yana İsveç LEAX Grubu ile birleşerek yaratıcılık ve yenilikçi gücüyle daha ileriye taşımıştır. Detmold merkezinde, 125 çalışanı ile LEAX Detmold özel istek ve gereksinimlerinizi karşılamaktadır. Tasarımdan seri üretime kadar dişli ve şanzıman projelerinizin uygulanmasında size destek oluyoruz. DIN EN ISO 9001: 2015, ISO 14001 ve IATF 16949: 2016 sertifikalarına sahibiz.

 6. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Almanya

  SWC'nin kuruluşundan bu yana geçen 25 yıl içinde marka dünya çapında kendini kanıtlamış ve tüm kıtalardaki müşteriler tarafından takdir edilmiştir. FAG'ın eski bir bölümü olarak, özellikle kalite yönü her zaman ön planda olmuştur. Bugüne kadar, müşterilerimizin SWC'nin makaralı rulmanlarıyla katma değer elde edebilmeleri için yüksek kaliteli ürünlere ve bireysel tavsiyelere büyük önem verdik. SWC, 1994 yılında Schweinfurt'taki FAG Kugelfischer şirketinden kurulmuştur. Bugün SWC Grubu, farklı pazarların çeşitli taleplerini karşılamak için iki şirkete bölünmüştür: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH Niederwerrn, Almanya merkezli SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. Samutprakan, Tayland merkezli SWC Group, en başından beri, ister üretilen ürünlerde, ister yukarı yönde sağlanan tavsiyelerde veya iki aile şirketi içindeki süreçlerde olsun, kaliteye büyük önem vermiştir. 25 yılı aşkın bir süredir aklımızın bir köşesinde hep bir şey vardı: Müşterilerimiz için katma değer. Grubumuzun yapısı ve dünyanın dört bir yanındaki seçkin tedarikçiler ve yetkili bayilerle stratejik işbirliği, kalite seviyesini ihmal etmeden genel giderleri en aza indirmemize ve mesafeleri kısa tutmamıza olanak tanıyor. Bileşenleri depoda tutmaya yönelik mükemmel konseptimiz, katalog ürünleri için yüksek esneklik ve kısa üretim süreleri sağlar.

 7. SMOLKA TOR UND ANTRIEBSTECHNIK BERLIN

  Almanya

  Hörmann, BFT, Marantec, Einhell, Sommer, NICE, Came gibi çok sayıda öncü kapı ve tahrik sistemleri üreticileri ile uzun yıllardır sıkı işbirliğimiz (40 yıllık pazar tecrübesi) sayesinde çok sayıda yedek parçayı ve uzaktan kumandayı tedarik edebilecek durumdayız. Aynı şekilde garaj kapıları için yaylar, yay paketleri ve burulma yayları. Ayrıca Smolka firması şanzıman motorları ve cam sileceği motorları konusunda da uzmandır. SWF, VALEO, NIDEC, ITT ve SEEFRID gibi tanınmış markalar tedarik programımızın bir parçasıdır. Berlin'de bu alanın en büyük depolarından birine sahibiz. Buradan her gün motorları, aksesuarları ve parçaları tüm dünyaya gönderiyoruz. www.Smolka-Berlin.de sayfası altında bulunan sanal mağazamızı ziyaret etmeniz sizi etkileyecektir. Gücümüzü ve bilgi birikimimizi keşfedin. Size memnuniyetle bir uzman danışmanlık hizmeti verebiliriz.

 8. ROSSI SPA

  İtalya

  1953 yılında faaliyete geçmiş olan şirket seri üretim olarak motorlu, sonsuz vidalı, koaksiyal, paralel ve dikey konumlandırmalı, episikloidal redüktörler, sarkaçlı redükt., kaplinli transmisyonlar, doğru akım motorlu redüktörler, kesintisiz güç kaynakları, servo motorlar ve servo motorlu redüktörler, normal veya kendinden frenlemeli motorlar üretmektedir. Şirket 1992 yılında ISO 9001 sertifikasını alan ilk İtalyan ve Avrupa'da da ikinci şirket olmanın gururunu yaşamaktadır. Kuruluş bünyesinde doğrudan, merkez aracılığıyla ve ülke dışındaki yetkili bayiler aracılığıyla satış yapmaktadır.

 9. GEORGII KOBOLD GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEORGII KOBOLD 1924'ten beri, makine ve tesis yapımında elektromekanik tahrik tekniğinin adıdır. GEORGII KOBOLD, 65 nitelikli ve yüksek motivasyonlu çalışandan oluşmaktadır, çalışanlarımız istekleriniz için hazırdır. GEORGII KOBOLD bünyesinde torklu motor, servo motor, servo şanzıman motoru ve tahrik elektroniği elemanları üretilmektedir. Paslanmaz çelik motorlar ile fren ve alternatif akım motorları da mevcuttur.

 10. MICRO - MOTORS SRL

  İtalya

  Micro Motors küçük boyutlu tahrik motorları ve yüksek güçlü episiklik tahrik motorları tasarlamakta ve üretmektedir. Teknik, üretim, idari ve satış personeli en modern ve esnek yönetim teknolojileri ile organize edilmiştir. Müşteri memnuniyeti, yüksek kalite standartlarının sürekli olarak korunması, müşteri desteği, sabit fiyatlar ve küçük kişiselleştirmeleri gerçekleştirebilme imkanı sayesinde ulaşılmayı hedeflenen başlıca gayemizdir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz