• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nitrojen azot

Sonuçlar

Nitrojen azot - Ithalat/Ihracat

 1. ALL-IN-GAS E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek kalitede müşteriye özel gaz karışımları! All-in-Gas firması deney gazları alanında yetkin ortağınızdır. En kısa sürede en iyi ve en yüksek kalitede yüzlerce gazı güvenilir şekilde tedarik ederiz. Kalibrasyon veya test gazları arıyor ve makul fiyatlarla hızlı teslimatı mı değerlendiriyorsunuz? Öyleyse test gazlarınızı All-in-Gas.com'dan online satın alabilirsiniz! Yüzlerce test gazı konsantrasyonları ve çeşitli şişe boyutlarıyla yüzlerce seçenek sunulmaktadır: Asetilenin A'sından (C2H2) Metanın M'sine (CH4), gaz dedektörleri için test gazlarının T'sine ve iki gazlı karışımların İ'sine kadar. Kalibrasyon gazları veya sıfır gazların da dahil olduğu test gazlarımız elbette CE uyumludur ve DIN EN talimatlarına uygundur. Bunlar verdiğiniz bilgilere göre doldurulur ve teslim edilir.

 2. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1980'lerin başlarında, L&W kurucusu Bernd Wagner, yüksek basınçlı çözümlere olan artan ihtiyacı fark etti ve yüksek basınçlı sistemlerin onarımı, bakımı ve yüksek basınçlı kompresör ticareti alanında faaliyet göstermeye başladı.Bu da diğer üreticilerin mevcut sistemlerinde teknik gelişmelere ve kendi kompresör modellerimizin geliştirilmesine neden oldu. Lenhardt & Wagner GmbH günümüzde yüksek basınç uygulamaları alanında dünya çapındaki lider ve ünlü firmalar arasında yer almaktadır. Kompresör yapımı alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde yüksek basınç uygulamaları alanında lider adreslerden biri haline geldik. Kompresörler, filtre sistemleri, depolama çözümleri, dolum çubukları veya denetleme alanında size uygun yüksek kaliteli çözümler sunarız.

 3. EPM HANDELS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  EPM HANDELS AG, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dottikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. OCO ORTENAUER GASE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OCO ORTENAUER GASE GMBH, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schwanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CRYOSOLUTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CRYOSOLUTION GMBH, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rheinberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INGAS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  INGAS, yılında kurulan ve Tıbbi gazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Nitrojen / Azot, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Gaz karışımları, sıkıştırılmış gaz, kriyojenik gaz, Özel ve karma gaz, özel gazlar, laboratuar gazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuzhne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 3. OZAK GAZ TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  ÖZAK GAZ TEKNOLOJİLERİ 1993 yılında sanayi ve sağlık kuruluşlarının ve insanlarımızın gaz ihtiyacını emniyetli bir şekilde, standartlara uygun olarak ve makul fiyatlarla karşılamak amacıyla kurulmuştur. Bu bağlamda Türkiye'de bir ilk olarak kendi tasarımımız olan Özak Azot Jeneratörünü geliştirmiş bulunuyoruz. Özak Azot Jeneratörü, azotu pahalı bir gaz olmaktan çıkarıp herkesin -basınçlı hava gibi- kolayca ve büyük paralar ödemeden elde edebileceği bir gaz haline getirmiştir. Azot gazı, azotlu gaz karışımı üretimi veya azot uygulamasıyla ilgili bir projeniz varsa doğru yerdesiniz. Ne istediğinizi bize söyleyin; gerçekleştirelim...

  Tüm ürünler arasında "nitrojen azot"

 4. AGROPOROS ORGANIK GUBRE TARIM HAYVANCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  AGROPOROS ORGANIK GUBRE TARIM HAYVANCILIK SANAYI VE TICARET A.S, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyoteknoloji, Gübreler ve toprak verimliliği, Nitrojen / Azot, aminoasitler- peptitler, Biyoteknoloji, Gübreler ve toprak verimliliği, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. FLAIRMO APS

  Danimarka

  FLAIRMO APS, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı filtreleri, hava kurutucular, baskılı devre üretimi, Sıvı filtreleri, nitrojen jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. KKS KOHLENSÄURE UND TROCKENEIS DIPL.-ING. HELMUT KAPPES

  Almanya

  KKS KOHLENSÄURE UND TROCKENEIS DIPL.-ING. HELMUT KAPPES, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönenberg-Kübelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHROMALYTIC LTD

  Birleşik Krallık

  CHROMALYTIC LTD, yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nitrojen / Azot, azot, Nitrojen / Azot, nitrojen jeneratörleri, hidrojen jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fareham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. RHÔNE ALPES AZOTE

  Fransa

  RHÔNE ALPES AZOTE, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sıvı azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grazac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. 3C IMPIANTI S.A.S.

  İtalya

  3C IMPIANTI S.A.S., yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğutma cihazları vanaları, kriyojeni tesisat, Ultra-soğutma amaçlı kriyojenik teçhizat, teknik gazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cameri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. H+H ENGINEERING & SERVICE GMBH

  Almanya

  H+H ENGINEERING & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sonnefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PEAK SCIENTIFIC

  Birleşik Krallık

  PEAK SCIENTIFIC, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. azot, hidrojen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inchinnan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PJSC KHARKIV PLANT OF TRANSPORT EQUIPMENT

  Ukrayna

  PJSC KHARKIV PLANT OF TRANSPORT EQUIPMENT, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH

  Almanya

  WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Karbon ve yan ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. LPG, Nitrojen / Azot, Tıbbi gazlar, LPG, Nitrojen / Azot, Tıbbi gazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. JINAN MAO AN INSTRUMENT CO.,LTD

  Çin

  JINAN MAO AN INSTRUMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrojen jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. TRASC EIRL

  Peru

  TRASC EIRL, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir. Zarar vermeyen testler/provalar, organik gübreler, potasyum ve türevleri, fosfor ve türevleri, Zarar vermeyen testler/provalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 1. NOX ADVIES

  Hollanda

  NOX ADVIES, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. azot, çevre danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oisterwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. AB HUNGARY LTD

  Macaristan

  AB HUNGARY LTD, yılında kurulan ve Nitrojen / Azot sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. LOW CARBON PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  LOW CARBON PRODUCTS, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hebden Bridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PLANTWORKS

  Birleşik Krallık

  PLANTWORKS, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sittingbourne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. S G L CARBON LTD

  Birleşik Krallık

  S G L CARBON LTD, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. HANSELL COMPOSITES LTD

  Birleşik Krallık

  HANSELL COMPOSITES LTD, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middlesbrough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. BOWMAN STOR

  Birleşik Krallık

  BOWMAN STOR, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walsall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SAFAGROW

  Birleşik Krallık

  SAFAGROW, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. UK NUTRITION

  Birleşik Krallık

  UK NUTRITION, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Whitchurch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. POTASH DEVELOPMENT ASSOCIATION

  Birleşik Krallık

  POTASH DEVELOPMENT ASSOCIATION, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot, Kimyasal gübre, Nitrojen / Azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz