• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • offshore delme hizmetleri

Sonuçlar

Offshore delme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. PERFOX S.L.

  İspanya

  PERFOX S.L., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. M&G DRILLING SERVICES

  Amerika Birleşik Devletleri

  M&G DRILLING SERVICES, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. delme, kazma ve kuyu açılması, offshore petrol çıkarma platformları inşaatı, doğal gaz çıkarmak için sondaj, delik delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houston, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT

  Çin

  BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xian, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  İtalya

  IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamezia Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD

  Çin

  ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jining, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOIL TEST S.R.L.

  İtalya

  SOIL TEST S.R.L., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CFE

  Belçika

  CFE, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz dibini tarama müteahhitleri, Offshore delme hizmetleri, Deniz dibini tarama müteahhitleri, Offshore delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, AUDERGHEM, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TOUCHE A TOUT

  Belçika

  TOUCHE A TOUT, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bruxelles (belgique), Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FAC ENGENHARIA

  Brezilya

  FAC ENGENHARIA, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Vila Velha, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 5. XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD

  Çin

  XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sondaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  İtalya

 2. MORELLO NICOLA

  İtalya

 1. CARINI TRIVELLAZIONI S.R.L.

  İtalya

 2. EUROFONDAZIONI ITALIA S.R.L.

  İtalya

 3. GEOALPINA S.R.L.

  İtalya

 4. I.LA.SPE. - IMPRESA LAVORI SPECIALISTICI - S.R.L.S. UNIPERSONALE

  İtalya

 5. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  İtalya

  AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'andrea Frius, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PROSPEZIONI S.R.L.

  İtalya

  PROSPEZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalto Uffugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TRIVELLAZIONI CUPO DI CUPO GERARDO

  İtalya

 8. CARUSO MARIO

  İtalya

 1. SI.AR. TRIVELLAZIONI

  İtalya

 2. CARDUCCI FRATELLI

  İtalya

 3. VINCIGUERRA SRLS

  İtalya

 4. GEOTER S.R.L.

  İtalya

 5. PERGEMINE S.P.A.

  İtalya

  PERGEMINE S.P.A., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Offshore hizmetler, Kazıcılar, Offshore hizmetler, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GWS OFFSHORE

  Liechtenstein Prensliği

  GWS OFFSHORE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Balzers, Liechtenstein Prensliği 'de bulunmaktadır.

 8. OFFSHORE INDIA DATA ENTRY

  Amerika Birleşik Devletleri

  OFFSHORE INDIA DATA ENTRY, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schaumburg Il, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. OEG OFFSHORE LTD

  Birleşik Krallık

  OEG OFFSHORE LTD, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. off shore tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Hollanda

  TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. rüzgar enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz