• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • offshore delme hizmetleri

Sonuçlar

Offshore delme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. PERFOX S.L.

  İspanya

  PERFOX S.L., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CFE

  Belçika

  CFE, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz dibini tarama müteahhitleri, Offshore delme hizmetleri, Deniz dibini tarama müteahhitleri, Offshore delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, AUDERGHEM, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TOUCHE A TOUT

  Belçika

  TOUCHE A TOUT, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bruxelles (belgique), Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  İtalya

  IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamezia Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOIL TEST S.R.L.

  İtalya

  SOIL TEST S.R.L., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEOALPINA S.R.L.

  İtalya

 2. MORELLO NICOLA

  İtalya

 3. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  İtalya

 4. CARINI TRIVELLAZIONI S.R.L.

  İtalya

 5. EUROFONDAZIONI ITALIA S.R.L.

  İtalya

 1. PROSPEZIONI S.R.L.

  İtalya

  PROSPEZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalto Uffugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GEOTER S.R.L.

  İtalya

 1. PERGEMINE S.P.A.

  İtalya

  PERGEMINE S.P.A., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Offshore hizmetler, Kazıcılar, Offshore hizmetler, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VINCIGUERRA SRLS

  İtalya

 3. I.LA.SPE. - IMPRESA LAVORI SPECIALISTICI - S.R.L.S. UNIPERSONALE

  İtalya

 4. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  İtalya

  AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'andrea Frius, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CARDUCCI FRATELLI

  İtalya

 6. CARUSO MARIO

  İtalya

 7. SI.AR. TRIVELLAZIONI

  İtalya

 8. TRIVELLAZIONI CUPO DI CUPO GERARDO

  İtalya

 1. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GWS OFFSHORE

  Liechtenstein Prensliği

  GWS OFFSHORE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Balzers, Liechtenstein Prensliği 'de bulunmaktadır.

 3. OEG OFFSHORE LTD

  Birleşik Krallık

  OEG OFFSHORE LTD, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. off shore tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Hollanda

  TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. rüzgar enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. TIPFOR SRL

  Romanya

  TIPFOR SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. AGORA ROCK DRILL A.S.

  Türkiye

  About AGORA Rock Drill As AGORA Rock Drill A.Ş., we continue our work by bringing together our many years of experience in the field of rock drilling machinery and mining equipment. We produce professional solutions for spare parts, service and maintenance needs of rock drilling machines. - 20 years of sectoral experience and corporate structure - Experts speaking English, Russian and Turkish - Extensive product knowledge and strong inventory - Reliable product with original and alternative parts - Export to dozens of countries Located in a confined area of more than 700 square meters in Ankara Ostim Alınteri Boulevard, our company provides professional solutions for Rock Drilling Spare Parts, Service and Maintenance needs with a team of experts working in many areas of the sector.

 7. GEBO

  Belçika

  GEBO, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu inşaatları, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, sondaj çalışmaları, kuyu açma için delme makinaları, Delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SANA FONDATIONS

  Belçika

  SANA FONDATIONS, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Jeotermik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naninne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Romanya

  FORAJE PUTURI FORAMAT, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kazıcı ve sıkıcı işler, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu yönetim hizmetleri, Kazıcı ve sıkıcı işler, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu yönetim hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. SC N&A TRADE SRL

  Romanya

  SC N&A TRADE SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz