• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • onshore ve offshore sondaj hizmetleri

Sonuçlar

Onshore ve offshore sondaj hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  İsviçre

  KONPLAN SYSTEMHAUS AG, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rotkreuz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. EXSIF OCS LTD

  Birleşik Krallık

  EXSIF OCS LTD, yılında kurulan ve Depolama tankları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, Yatay depolama tankları, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. EUROSKYPARK GMBH

  Almanya

  EUROSKYPARK GMBH, yılında kurulan ve Uydu - malzeme ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, Magnezyum döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JENZ PEOPLE

  Hollanda

  JENZ PEOPLE, yılında kurulan ve İnsan kaynakları - dışa açılma yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geçici yardım - Uluslararası eleman alımı, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, insan kaynaklarının iyileştirilmesi, offshores çalışmalar, Geçici yardım - Uluslararası eleman alımı, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geleen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. GN SOLIDS CONTROL UK

  Birleşik Krallık

  GN SOLIDS CONTROL UK, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Pompalar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ILLIATIV SERVICES

  Fas

  ILLIATIV SERVICES, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yazılım editörleri, Web sitesi tasarımı ve yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marrakech, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE

  Türkiye

  SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. jeolojik sondaj çalışmaları, jeolojik araştırmalar, sondaj çalışmaları, Zeminler için geoteknik çözümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HI-TECH ITO

  Amerika Birleşik Devletleri

  HI-TECH ITO, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Santa Clara, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. FIDUSUISSE OFFSHORE

  İsviçre

  FIDUSUISSE OFFSHORE, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari hayata atılma danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geneve, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LIONS IN LAW CORP

  Belize

  LIONS IN LAW CORP, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Belize City, Belize 'de bulunmaktadır.

 2. SMARTCOM

  Fas

  SMARTCOM, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çağrı merkezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fes, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC

  Birleşik Arap Emirlikleri

  PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli deniz motoru, su pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 2. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  İtalya

 3. MORELLO NICOLA

  İtalya