• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • onshore ve offshore sondaj hizmetleri

Sonuçlar

Onshore ve offshore sondaj hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE

  Türkiye

  Ramazan CUMUR; 2009 yılından itibaren ; EFOL Jeoteknik Hizmetler Tic. Ltd. Şti. firmalarında NABUCCO Doğalgaz Boru Hattı, Baraj-Hes-Gölet ve Su Yapı projelerinde proje mühendisi ve şantiye şefi; 2011 yılında Azerbaycan/Gence Şemkir barajında Saha Mühendisi, 2011-2015 yılları arasında İMC-S Teknik Sondaj ve Proje Müşavirlik Ltd. Şti firmasında Saha şefi, 2015-2021 yılları arasında TUĞRA Zemin Mühendislik firmasında kurucu Müdür, Setra Teknik Sondaj ve Proje Müşavirlik Ltd. Şti Firmasında ise Şirket Müdürü olarak görev yapmıştır.Ayrıca hali hazırda Piayasada birçok firmaya Danışmanlık hizmeti vermektedir. 2013 Yılından beri C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olup, Ayrıca İSTANBUL-KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ GEOTEKNİK Alanında Yüksek Lisans Yapmış Olup "GEOTEKNİK UZMAN" Olarak Hizmet Vermektedir. Selçuk DURAN; 1994 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Kendisi 1996 yılından bu yana özel sektörde karayolu, demiryolu, metro, sanayi tesisleri, baraj, bina projelerinde sondaj işleri, jeofizik çalışmalar ve raporlama, zemin etüd işleri ve temel mühendisliği raporlama işlerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca Uluslararası Bir çok Projede Jeoteknik Uzmanı Danışmanlık Hizmeti Vermektedir. Murat Arslan: 2010 yılından itibaren sektörün öncü firmalarından Harmas Harita bünyesinde ölçüm çizim haritalandırma ve arazi koordinatörü olarak çalışmıştır. 2014 yılında Anadolu Ünv. CBS Bölümünden uzmanlık belgesini almıştır. MSB-nato-dsi-Kgm-tcdd-tkgm k

 2. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  İsviçre

  KONPLAN SYSTEMHAUS AG, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rotkreuz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. EUROSKYPARK GMBH

  Almanya

  EUROSKYPARK GMBH, yılında kurulan ve Uydu - malzeme ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, Magnezyum döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXSIF OCS LTD

  Birleşik Krallık

  EXSIF OCS LTD, yılında kurulan ve Depolama tankları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, Yatay depolama tankları, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. JENZ PEOPLE

  Hollanda

  JENZ PEOPLE, yılında kurulan ve İnsan kaynakları - dışa açılma yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geçici yardım - Uluslararası eleman alımı, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri, insan kaynaklarının iyileştirilmesi, offshores çalışmalar, Geçici yardım - Uluslararası eleman alımı, Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geleen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GN SOLIDS CONTROL UK

  Birleşik Krallık

  GN SOLIDS CONTROL UK, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Pompalar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ILLIATIV SERVICES

  Fas

  ILLIATIV SERVICES, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yazılım editörleri, Web sitesi tasarımı ve yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marrakech, Fas 'de bulunmaktadır.

 3. HI-TECH ITO

  Amerika Birleşik Devletleri

  HI-TECH ITO, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Santa Clara, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zarar vermeyen testler/provalar, Zarar vermeyen testler/provalar, gezi tekneleri bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. FIDUSUISSE OFFSHORE

  İsviçre

  FIDUSUISSE OFFSHORE, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari hayata atılma danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geneve, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SMARTCOM

  Fas

  SMARTCOM, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çağrı merkezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fes, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC

  Birleşik Arap Emirlikleri

  PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli deniz motoru, su pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 2. LIONS IN LAW CORP

  Belize

  LIONS IN LAW CORP, yılında kurulan ve Onshore ve Offshore sondaj hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Belize City, Belize 'de bulunmaktadır.

 3. MORELLO NICOLA

  İtalya

 4. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  İtalya