• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otomatik kasalar

Sonuçlar

Otomatik kasalar - Ithalat/Ihracat

 1. EPS REGISTRIERKASSEN UND COMPUTER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  EPS REGISTRIERKASSEN UND COMPUTER AG, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. SHENZHEN AMPRON SENSITIVE COMPONENTS CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN AMPRON SENSITIVE COMPONENTS CO., LTD, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. AUTOMATIKA S.R.L.

  İtalya

  AUTOMATIKA S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik kasalar, otomatik sigara dağıtım makineleri, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montichiari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SIDA S.P.A.

  İtalya

  SIDA S.P.A., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik kasalar, Yiyecek dağıtıcıları, Otomatik kasalar, bozuk para makinesi, Yiyecek dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montichiari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CONCEPT INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  CONCEPT INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Vitrinler ve teşhirler - Tasarım ve hazırlık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektronik güvenlik ve gözetim göstergeleri, Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları, Görsel işitsel sistemler, Elektronik güvenlik ve gözetim göstergeleri, Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları, Görsel işitsel sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. M&S SYSTEMSOLUTIONS GMBH

  Almanya

  M&S SYSTEMSOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTECH24 MAREK ŁUKASZEWICZ

  Polanya

  ANTECH24 MAREK ŁUKASZEWICZ, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gorzów Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALFARICHI

  Birleşik Krallık

  ALFARICHI, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GUANGZHOU VEISSEN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  GUANGZHOU VEISSEN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. etiket baskıları, kontrol saatleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TELLERMATE GMBH

  Almanya

  TELLERMATE GMBH, yılında kurulan ve Otomatik ödeme yapma ve nakit çekme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhasebecilik makineleri, Otomatik para ödeme - Sistemler, Otomatik kasalar, Muhasebecilik makineleri, Otomatik para ödeme - Sistemler, kasalı mobilyalar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heidelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HS-SOFT GMBH

  Almanya

  HS-SOFT GMBH, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhasebecilik makineleri, Otomatik kasalar, Muhasebecilik makineleri, Etiket hatları, fırın ve pastane için kayıtlı kasalar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KDF KASY I DRUKARKI FISKALNE

  Polanya

  KDF KASY I DRUKARKI FISKALNE, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nakit sayaçlar, ambalaj için barkod yazıcıları, barkot dekoderi, tezgah terazileri, Nakit sayaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. HELLWIG KASSENSYSTEME.DE

  Almanya

  HELLWIG KASSENSYSTEME.DE, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Holthusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TOUCHPOS UG

  Almanya

  TOUCHPOS UG, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TALLERES LISAVENCU

  İspanya

  TALLERES LISAVENCU, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomatik kasalar, araçlar için transmisyonlar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Franqueses Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAFIX-BIS. PHU

  Polanya

  GRAFIX-BIS. PHU, yılında kurulan ve Ofis ofset makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Otomatik kasalar, Baskı, Otomatik kasalar, renkli fotokopi makinaları, endüstriyel grafik sektörü için elektronik tarama cihazları, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. LBS EPOS SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  LBS EPOS SYSTEMS, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. HÜBNER KASSENSYSTEME

  Almanya

  HÜBNER KASSENSYSTEME, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları, Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EPOS HYBRID

  Birleşik Krallık

  EPOS HYBRID, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Edinburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. DINET S.R.L.

  İtalya

  DINET S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GREGOR. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

  Polanya

  GREGOR. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nakit sayaçlar, Nakit sayaçlar, Perakende satış için yazarkasalar, eşyaların marka fiyatları, Etiketlendirme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Włocławek, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. DISCOUNT CASH REGISTERS

  Birleşik Krallık

  DISCOUNT CASH REGISTERS, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomatik kasalar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doncaster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. POS PDS ELECTRONICS LTD

  Kıbrıs (Güney)

  POS PDS ELECTRONICS LTD, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. pos (programlanabilir seçme opsiyonu) sistemleri, satın alma-lojistik- dağıtım işleri için uygulama yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limassol, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 4. ETS. LEJEUNE F. SPRL

  Belçika

  ETS. LEJEUNE F. SPRL, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları, bilgisayarlı tartı sistemleri, ticari elektronik terazi, Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VERVIERS, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. KASA FISKALNA

  Polanya

  KASA FISKALNA, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. KASSEN MERKL VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  KASSEN MERKL VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Otomatik kasalar, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, fırın ve pastane için kayıtlı kasalar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SAMUELSON UNTERNEHMENSBERATUNG UND SOFTWARE-ENTWICKLUNG GMBH

  Almanya

  SAMUELSON UNTERNEHMENSBERATUNG UND SOFTWARE-ENTWICKLUNG GMBH, yılında kurulan ve Yazılım - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, Nakit sayaçlar, Otomatik kasalar, İşyerleri yönetimi için yazılım, Nakit sayaçlar, fırın ve pastane için kayıtlı kasalar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ACTUM

  İspanya

  ACTUM, yılında kurulan ve Otomatik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torrent Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. LUDWIG TESTA

  Almanya

  LUDWIG TESTA, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Elektronik veri işleme - yazılım, Nakit sayaçlar, Otomatik kasalar, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Elektronik veri işleme - yazılım, Nakit sayaçlar, Otomatik kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GNEHM KASSENSYSTEME GMBH

  İsviçre

  GNEHM KASSENSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektronik veri işleme - yazılım, Nakit sayaçlar, Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları, Elektronik veri işleme - yazılım, Nakit sayaçlar, Otomatik kasalar, Kasa sayıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frauenfeld, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz