• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paketleme ve ambalaj firmaları

Sonuçlar

Paketleme ve ambalaj firmaları - Ithalat/Ihracat

 1. DEVE PACK

  Belçika

  Verified by europages badge

  DeVe-Pack şirketi 1990 yılında kuruldu. Yılların verdiği deneyim sayesinde, şirket sürekli olarak faaliyetlerini uluslararası pazarda geliştirmeyi sürdürdü. Paketlenmesi veya ambalajlanması gereken ham maddeleri müşterilerimizden teslim aldıktan sonra üretiyor ambalajlarını basıyor, paketliyor, torbalıyor veya poşetliyoruz. Modern ve çeşitli makinelerden oluşan makine parkımız sayesinde, her müşterimizin beklentisine uygun torba ve poşeti sunabilme durumundayız. 10 poşetleme hattımızda günlük torbalama kapasitemiz 500.000 ambalaja kadar çıkabilmektedir. Ardından gerekli olması halinde ambalajlanmış ürünleri depolayabilmekteyiz. Geleneksel ambalaj şekillerinin ötesinde DeVe-Pack sunduklarını sürekli çeşitlendirmekte ve geliştirmektedir. Böylece müşterilerimize taleplerine yönelik olarak ambalajlama alanında sürekli yeni olanaklar sunabilmeyi denemekteyiz. Kalite bizim için olmazsa olmaz bir özelliktir. Her aşama sadık ve deneyimli çalışanlarımız tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Üretimin takibi ve satış sonrası servis hizmetleri daima üretim alanında bulunan iki endüstri mühendis tarafından sağlanır.

 2. NISSHA EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  organik ambalaj, ilaç, kozmetik, gıda. Biyolojik olarak parçalanabilen ambalaj ve ürünler için selüloz enjeksiyon döküm. biyolojik olarak tamamen bozunabilir ve mikro plastik içermez. Tam geliştirme ve üretim hizmeti.

 3. CSJ EMBALLAGES

  Fransa

  Verified by europages badge

  CSJ Emballages çevrimiçi mağazamıza hoş geldiniz! Gıda ambalajlarının toptan satışında ve özellikle de ticaretteki profesyonellere yönelik bakım ürünlerinde uzmanız. Pasta kutuları, pizza kutuları, paket servis için yemek tepsileri, ayrıca alüminyum folyo ve streç film gibi, yiyecek filmleri gibi çok çeşitli kaliteli ürünleri size çok cazip fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca tesisinizin bakımı için hijyen ürünleri ve ekipmanlarımız mevcuttur. Ek bilgiye ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

 4. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge
 5. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün GAI 200 kişilik bir yapıdır. Personel insan sermayesi, kaynak olarak kabul edilir. Üniversitelerde ve en üst düzey meslek okullarında seçilir. Mühendisler, teknisyenler, test teknisyenleri, montaj teknisyenleri. İnsan kaynaklarına yapılan yatırım, tesis içinde en yüksek teknik bilgiyle tasarlanan makinelere dönüşerek GAI makinelerinin yıllar içinde sürekli olarak gelişmesini sağlamıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SARCA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Yasal merkezi Soragna'da olan Sarca firması, ısıl şekillendirilmiş ve ortam içerisinde Cyrovac vakum torbaları ve film ile, sert ve yarı sert peynirlerin, Parmigiano Reggiano ve Grana Padano peynirlerinin ambalajlanmasını sağlar. Konteyner yükleme, grupaj işlemleri ile İtalya içinde ve yırtdışına nakliye, birleştirme, depolama ve taşımacılık platformları organizasyonu.

 2. LAUWERS EMBALLAGES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LAUWERS EMBALLAGES, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta paletler, karton paletler, ahşap kasalar, tekrar kullanılabilir kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasnon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DISTRIPLAST

  Fransa

  Verified by europages badge

  DISTRIPLAST, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ambalaj, Plastik kasalar, Plastik kutular, Plastik ambalaj, Plastik kasalar, Plastik kutular, petekli polipropilen plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dunkerque Cedex 2, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FOURNIPAC

  Belçika

  Verified by europages badge

  FOURNIPAC, yılında kurulan ve Gıda ambalajları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Sipariş üzerine paketleme, Paketleme ve ambalaj firmaları, Sipariş üzerine paketleme, Paketleme ve ambalaj firmaları, dondurulmuş gıdalar, Gıda ürünleri ambalajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seilles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ATELIER CAMBIER

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIER CAMBIER, yılında kurulan ve Sipariş üzerine paketleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj, posta gönderimi, Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MPACK POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  MPACK POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sipariş üzerine paketleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Kozmetik kremler için esnek tüpler, ambalaj tüpleri, Şirket kaydı, ambalaj tüpleri, paketleme için etiketler, kozmetik ürün paketleme, Paketleme ve ambalaj firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karczew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEALA

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEALA, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Paketleme, termal Yalıtım, Laminasyon, Gıda ambalajları, Karton kutu ambalajı, Kozmetik ürün ambalajı, ecza ürünleri ambalajı, elektronik için alüminyum ambalajlar, pet ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LOHNPACK GMBH ABFÜLL- UND VERPACKUNGSSERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOHNPACK GMBH ABFÜLL- UND VERPACKUNGSSERVICE, yılında kurulan ve Ambalajlama firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Paketleme ve ambalaj firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asperg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PANGEA SERVICE

  İtalya

  Verified by europages badge

  PANGEA SERVICE, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ambalaj hizmetli birleştirme taşeronluğu, zarflama, taşeron selofan ambalaj işleri, lojistik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volvera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MEDIO AMBIENTE PACK S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  MEDIO AMBIENTE PACK S.A., yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj sistemleri, Oluklu karton gıda ürünleri ambalajı, parlak tel, dondurucular için küçük kayık kaplar, kişiye özel kutular, gıda ve konserve endüstrisi için kağıt ve karton kaplar, gıda ve konserve endüstrisi için kağıt ve karton malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xativa-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LPVS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LPVS, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton/Mukavva - Üretim, taşınma, Balonlu ambalaj, Karton/Mukavva - Üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Étienne-Du-Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EUSKOPACK S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  EUSKOPACK S.L., yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton kutular, Plastik kasalar, ambalaj, Karton kutular, Plastik kasalar, Damperler, EGAVAN sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Derio-Bizkaia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GENERAL PACK S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GENERAL PACK S.R.L., yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tek kullanımlık keselerin taşeron kondisyon işleri, düzenleme taşeronluğu, dekupaj hizmetleriyle birlikte taşeron ambalaj ve kondisyon işleri, taşeron ambalaj ve kondisyon işleri, plastikleme hizmetleriyle birlikte taşeron ambalaj ve kondisyon işleri, ambalaj hizmetli birleştirme taşeronluğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciampino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FA COMPANY INH. FERHAT ALKAN

  Almanya

  Verified by europages badge

  FA COMPANY INH. FERHAT ALKAN, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, polistiren ambalajlar, Paketleme ve ambalaj firmaları, Balık ambalajları, elektrikli ev aletleri ambalajı, genleşmiş polistiren konteynerler, ambalaj, genleşmeli polistiren, senterlenmiş genleşmeli polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'angelo Di Piove Di Sacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MAGO-PACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGO-PACK GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEOFOL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NEOFOL GMBH, yılında kurulan ve Esnek ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Paketleme ve ambalaj firmaları, Dik torbalar, baskılı zarflar, Gıda ambalajları, Paketleme ve ambalaj firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SEMOULIN PACKAGING

  Belçika

  Verified by europages badge

  SEMOULIN PACKAGING, yılında kurulan ve Kağıt torbalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Kağıt imalatı için hammaddeler, Kağıt - Hammaddeler, Kağıt - Üretim, Ambalaj sanayi için kağıt, polipropilen çuvallar, kağıt poşetler, kağıt ambalaj, Çevre dostu ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thulin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. G.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.N.C., yılında kurulan ve Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Karton kutular, Paketleme ve ambalaj firmaları, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik kutular, blıster paketleme, vitrin, Karton kutular, ambalaj, Paketleme ve ambalaj firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VERPET S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  VERPET S.R.O., yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Kablo montajı, Ambalaj, mekanik imalat, paketleme ve ambalaj, Otomotiv, Otomotiv kabloları, otomobil sanayi, endüstriyel uygulamalar için montaj ve makine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Náchod, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. TRACIA INTERNATIONAL PACKAGING INH. CARMELINA TRACEA

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRACIA INTERNATIONAL PACKAGING INH. CARMELINA TRACEA, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marxzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INDUSTRIE- UND WERKSLOGISTIK O. GERSOMKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE- UND WERKSLOGISTIK O. GERSOMKE GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ratekau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TASK ITALY SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TASK ITALY SRL, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj, Ambalaj konsepti geliştirme, Sipariş üzerine paketleme, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme makineleri, Ofis etiketleme makineleri - Makineler, Plastik şişeler ve kutular, Ambalajlama firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA, yılında kurulan ve Karton kutular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Sipariş üzerine ambalajlama şirketleri, Paketleme ve ambalaj firmaları, Ağaç ambalajlar, Sipariş üzerine paketleme, Mücevher kutuları, karton kutu ve ambalaj, karton kutu, ambalaj kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. ROPEKS LABEL AND TEXTILE ACCESORIES LTD.

  Türkiye

  From our early beginning in Istanbul, Turkey- First established company is "GUNAYLAR" since 1964. It was an accessory company. Then the Label and Label Materials Company was founded "POLYCORD" in 2010. As a final point, ROPEKS established in 2012 & commenced Label and Packaging solutions to the Apparel & Footwear Industry around the Globe in 2018.ROPEKS is a global designer, manufacturer and distributor of apparel branding products including: • Woven Labels • Care & COO Labels • Screen Printed Labels• Heat Transfers (HTL) • Price Tickets & Stickers • Paper - Packaging• Hangtag String Loop• Cord/ Seal• Lace/ Ribbon/ Tape• Adhesive/ Sticker Labels• Barcode Stickers/ Labels• Rubber & Silicone Patch• Jacron, PU & Leather Patch• Specialized LabelsAll operations are 100% owned and managed by the ROPEKS Group.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Paketleme ve ambalaj firmaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.545 Şirketler