• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pas önleyici kimyasal ürünler

Sonuçlar

Pas önleyici kimyasal ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. KERONA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Öncü teknolojilerimiz için şimdiden, örneğin ALMAN HAMMADDE VERİMLİLİK ÖDÜLÜ (DEUTSCHEN ROHSTOFF-EFFIZIENZ-PREIS) veya Baden-Württemberg Eyaleti Çevre Teknolojisi Ödülü (Umwelttechnikpreis des Landes Baden-Württemberg) gibi birçok ödüle layık görülmüş bulunmaktayız. Yüksek fayda değerine sahip yenilikçi ancak kullanımı kolay ürünler - Smart Chemicals - bizim markamızdır. İster atölyede, ister uzman mağazalarda veya sanayide olsun: Kimya sektöründeki özel etiketimiz olan KERONA ile teknik aerosoller alanında birçok ödüllü ürünlere sahip olursunuz. El sanatları ve atölye sektöründe üretim yetkinliği ve yılların deneyimi ile öne çıkmaktayız. Hem pazara hem de kullanıcılarımıza yakınız. Biz sizin dilinizi konuşuyoruz. Kendi araştırma ve geliştirme laboratuvarımızda yarının ürünleri üzerinde çalışıyoruz ve size pazar liderliği ve inovasyon sunuyoruz.

 2. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

  Tüm ürünler arasında "pas önleyici kimyasal ürünler"

 3. MAGONTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGONTEC Limited, Asya, Amerika ve Avrupa'daki satış ve dağıtım ağı üzerinden sunduğu sıcak su depolama için korozyon koruma sistemlerinin yanı sıra katodik korozyon koruma ürünleri ve magnezyum alaşımlarında da lider bir tedarikçidir. 60 yıldan uzun bir süredir, dünya çapındaki otomotiv ve ev aletleri sanayisine doğrudan tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz. Geçmişi Norsk Hydro Magnesium şirketine dayanan Magontec Şirketler Grubu, şu anda en büyük batılı, bağımsız magnezyum alaşım üreticisidir. Esas olarak iki ana alana hizmet vermekteyiz: Otomotiv sanayisinde basınçlı magnezyum döküm ve işlemenin yanı sıra sıcak su depolama endüstrisinde ve katodik korozyon koruması. Şirket Avustralya Borsasın'a kotedir.

 4. EXCOR KORROSIONSSCHUTZ-TECHNOLOGIEN UND -PRODUKTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge
 5. ARNO MARX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARNO MARX GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Malterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. R. E. MÜLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R. E. MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RSG EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RSG EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dessau-Roßlau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAT MEDIZINTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAT MEDIZINTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Quitzdorf Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MC FISCHER U. FUHRMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MC FISCHER U. FUHRMANN GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. P&H OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  P&H OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwarzenbach / Saale, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TROPACK PACKMITTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TROPACK PACKMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Ambalajlama kumaşları, Paketleme filmleri, Pas önleyici kimyasal ürünler, nem göstergeleri, silis jeli üretimi, silikajel, paket mühürleme, ambalaj için termokaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lahnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRENZEL & HENKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRENZEL & HENKE GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schmölln-Putzkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HUNDT METALLBAU - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUNDT METALLBAU - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Untersiemau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOTHO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOTHO GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seelze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRAXAIR SURFACE TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRAXAIR SURFACE TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IBS INDUSTRIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBS INDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FESTEMA BAUDIENSTLEISTUNGS GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FESTEMA BAUDIENSTLEISTUNGS GESMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gratkorn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. STRETCHFOLIENPROFI BY ENZENSBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRETCHFOLIENPROFI BY ENZENSBERGER GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dietmannsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INDUSTRIELACKIEREREI LEHNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIELACKIEREREI LEHNER, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fürstenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FAID ANTICORROSIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAID ANTICORROSIONE, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, satış sonrası destek, ateknik yardım, Pas önleyici kimyasal ürünler, binalar için kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portogruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TEKNOS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEKNOS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PMS W. PULVERICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PMS W. PULVERICH GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAHNER KG.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LAHNER KG., yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ARTHUR HENNINGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTHUR HENNINGER GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hagenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LACKIERHAUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LACKIERHAUS GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Langenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SILICONI COMMERCIALE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SILICONI COMMERCIALE SPA, yılında kurulan ve Silikonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, Endüstriyel yağlama ürünleri, silikon, Pas önleyici kimyasal ürünler, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gambellara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MBW GRUPPE

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBW GRUPPE, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nikel kaplama, Elektro kaplama, Nikel kaplama, Galvanizasyon, parlak krom kaplama, Sert krom kaplama, süt kavanozu, Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheinmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MARICAHN GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARICAHN GBR, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Raubling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SIKA BELGIUM NV

  Belçika

  Verified by europages badge

  SIKA BELGIUM NV, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, antistatik zeminler, poliüretan epoksi kaplamalar, seviye ölçümleri, Zemin kapama, vernik koruyucu, bitümlü diyaframlar, beton ve harçlar için değişken maddeler, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. KÖLBEL VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KÖLBEL VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pas önleyici kimyasal ürünler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

721 Şirketler