• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol - çıkarma

Sonuçlar

Petrol - çıkarma - Ithalat/Ihracat

 1. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Türkiye

  MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM is a leading supplier of spare parts for hydraulic breaker hammers, serving clients in a wide range of industries, including construction, demolition, mining, and quarrying. With years of experience and extensive industry knowledge, we are committed to providing our customers with the highest quality parts and exceptional service. WE selL spare parts suitable for Epiroc, Rammer, Furukawa, DNB, Atlas Copco, MTB, Krupp, MSB, Allied, Montabert, Daemo, Hanwoo, CP, Kwanglim, Soosan, Topa and others.

 2. ENERGAA

  Türkiye

  Energaa firması olarak Petrol ve Enerji konularının danışmanlık, inşaat, yapım, bağımsız denetçilik, kalite kontrol, ar-ge, yatırım ve personel tedariği konusunda hizmetler veren bir iş yönetim firmasıdır.http: //app.emaze.com/451974/untitled#slidenum=7

 3. MASSA PETROLEUM

  Türkiye

  MASSA PETROLEUM, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. donmalı kurutucular, Su - kimyasal filtreleme, sondaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eyüsultan, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Fransa

  INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. incelemeler ve laboratuar kontrolleri, testler ve analizler, petrol ve doğal gaz çıkartmak için kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis Robinson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Fransa

  GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. petrol rafinerileri çin tesisat ve ekipmanlar, petrol rafinasyon işlemleri, petrol lojistiği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence Cedex 3, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARKET RESEARCH REPORT

  Almanya

  MARKET RESEARCH REPORT, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GROUPE CVA

  Fransa

  GROUPE CVA, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vasıflı işçiler için uluslararası istihdam ajansı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MERLIN ERD LTD

  Birleşik Krallık

  MERLIN ERD LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Perth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Fransa

  LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yağlama ürünleri, Yağlama maddesi, Endüstriyel yağlama ürünleri, yağlar, motor yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belleville-Sur-Vie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TTS ENERGY

  Norveç

  TTS ENERGY, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. offshore petrol çıkarma platformları inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kristiansand, Norveç 'de bulunmaktadır.

 1. BIOSHELL

  Türkiye

  BIOSHELL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol sondaları, atık su temizliği, petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için gereçler, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukrayna

  FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol tankları, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. PAQELL

  Hollanda

  PAQELL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GEOSTOCK HOLDING

  Fransa

  GEOSTOCK HOLDING, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rueil Malmaison, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. METAX OLIE A/S

  Danimarka

  METAX OLIE A/S, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. MINIJOS NAFTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litvanya

  MINIJOS NAFTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gargzdai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. DANA PETROLEUM PLC

  Birleşik Krallık

  DANA PETROLEUM PLC, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. NOBLE DRILLING (LAND SUPPORT) LTD

  Birleşik Krallık

  NOBLE DRILLING (LAND SUPPORT) LTD, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GLOBAL-EXPRESS24

  Almanya

  GLOBAL-EXPRESS24, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OEL-HINZE & KRANZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  OEL-HINZE & KRANZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INSPECTOR TRAINING

  Birleşik Krallık

  INSPECTOR TRAINING, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. jimnastik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. REGION LLC

  Ukrayna

  REGION LLC, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. DEZHOU BORU PETROLEUM MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

  Almanya

  DEZHOU BORU PETROLEUM MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dezhou, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WINGAS STORAGE UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  WINGAS STORAGE UK LIMITED, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Petrol - Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Petrol - Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PETKONTUR KONUT INSAAT VE TURIZM A S

  Türkiye

  PETKONTUR KONUT INSAAT VE TURIZM A S, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. KCA DEUTAG DRILLING LIMITED

  Birleşik Krallık

  KCA DEUTAG DRILLING LIMITED, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MP SERVICES SARL

  Fransa

  MP SERVICES SARL, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Décines-Charpieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ERIELL

  Türkiye

  ERIELL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karatay/konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. BP P.L.C.

  Birleşik Krallık

  BP P.L.C., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. LUKOIL NEFTOCHIM BURGAS AD

  Bulgaristan

  LUKOIL NEFTOCHIM BURGAS AD, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz