• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol - çıkarma

Sonuçlar

Petrol - çıkarma - Ithalat/Ihracat

 1. RUCATHO B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. dünya çapında %100 Rafine Yemeklik Yağ üreticisidir. Gıda endüstrisinin üretim/tedarikinde gururlu bir oyuncuyuz. Başlıca ürünlerimiz: - Rafine Ayçiçeği - Rafine Mısır Yağı - Buğday, Arpa - Sarı Mısır - Ayçiçeği tohumları - Mercimek. Şirket Hollanda'da bulunmaktadır. Rafine ayçiçek yağı, Rafine mısır yağı üretiminde ve ayrıca dünya çapında tahıl ve hububat ticaretinde yıllar içinde deneyim kazandık. RuCaTho B.V., esnekliği, pragmatizmi ve değişen piyasa koşullarına hızlı tepki vermesiyle öne çıkmaktadır. Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçları ve kalite talepleri için mümkün olan en iyi çözümleri sunuyoruz. Kalite kontrolünde sürekli olarak sıkı önlemler alarak, rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmetler sunarak her müşteriyle güçlü bir ilişki kurabileceğimize ve sürdürebileceğimize kalpten inanıyoruz. Yılların tecrübesi sayesinde, tacirlerden oluşan ekibimiz, uluslararası gıda emtia piyasasının işleyişi hakkında büyük bir birikime sahiptir. Bağlılığımız ve profesyonelliğimizle birleştiğinde bu, bizi küresel üreticiniz ve ihracatçınız olarak ilk seçenek haline getirecektir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Türkiye

  MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM is a leading supplier of spare parts for hydraulic breaker hammers, serving clients in a wide range of industries, including construction, demolition, mining, and quarrying. With years of experience and extensive industry knowledge, we are committed to providing our customers with the highest quality parts and exceptional service. WE selL spare parts suitable for Epiroc, Rammer, Furukawa, DNB, Atlas Copco, MTB, Krupp, MSB, Allied, Montabert, Daemo, Hanwoo, CP, Kwanglim, Soosan, Topa and others.

 3. ENERGAA

  Türkiye

  Energaa firması olarak Petrol ve Enerji konularının danışmanlık, inşaat, yapım, bağımsız denetçilik, kalite kontrol, ar-ge, yatırım ve personel tedariği konusunda hizmetler veren bir iş yönetim firmasıdır.http: //app.emaze.com/451974/untitled#slidenum=7

 4. MASSA PETROLEUM

  Türkiye

  MASSA PETROLEUM, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. donmalı kurutucular, Su - kimyasal filtreleme, sondaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eyüsultan, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Çin

  GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, doğal gaz çıkarmak için sondaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangxi, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MERLIN ERD LTD

  Birleşik Krallık

  MERLIN ERD LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Perth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Fransa

  GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. petrol rafinerileri çin tesisat ve ekipmanlar, petrol rafinasyon işlemleri, petrol lojistiği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence Cedex 3, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GROUPE CVA

  Fransa

  GROUPE CVA, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vasıflı işçiler için uluslararası istihdam ajansı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Fransa

  INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. incelemeler ve laboratuar kontrolleri, testler ve analizler, petrol ve doğal gaz çıkartmak için kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis Robinson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. STRUK ALTA INGENIERIA

  Meksika

  STRUK ALTA INGENIERIA, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Juarez, Meksika 'de bulunmaktadır.

 1. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD., yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Houston, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. MARKET RESEARCH REPORT

  Almanya

  MARKET RESEARCH REPORT, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO.

  Iran

  ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO., yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mashhad, Iran 'de bulunmaktadır.

 2. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Fransa

  LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yağlama ürünleri, Yağlama maddesi, Endüstriyel yağlama ürünleri, yağlar, motor yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belleville-Sur-Vie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD

  Çin

  GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gongyi, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BIOSHELL

  Türkiye

  BIOSHELL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol sondaları, atık su temizliği, petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için gereçler, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TTS ENERGY

  Norveç

  TTS ENERGY, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. offshore petrol çıkarma platformları inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kristiansand, Norveç 'de bulunmaktadır.

 6. GINDUSTREZ TRADING INC

  Kanada

  GINDUSTREZ TRADING INC, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calgary, Kanada 'de bulunmaktadır.

 7. SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT

  Tunus

  SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 8. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukrayna

  FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol tankları, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. PAQELL

  Hollanda

  PAQELL, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD

  Çin

  HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xinxiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. METAX OLIE A/S

  Danimarka

  METAX OLIE A/S, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. FENGYANG PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  FENGYANG PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. WINGAS STORAGE UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  WINGAS STORAGE UK LIMITED, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Petrol - Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Petrol - Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD.

  Çin

  KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD., yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD.

  Çin

  XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD., yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Xuchang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. LUOYANG MAIDE CERAMICS(PROPPANT) CO.,LTD.

  Çin

  LUOYANG MAIDE CERAMICS(PROPPANT) CO.,LTD., yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luoyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. R&L INTERNATIONAL(SHANGHAI) CO.,LTD

  Çin

  R&L INTERNATIONAL(SHANGHAI) CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz