• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol - ağır türevler yan ürünler

Sonuçlar

Petrol - ağır türevler yan ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S.

  Türkiye

  Baykim Kimya Ürünleri Sanayi A.Ş. was established by Ahmet İsfendiyar Balgüç in 1983, and has continued its development both at home and abroad as one of the leaders in the petro chemistry industry since that day. Entering the sector through the production of paraffin wax, which has various areas of usage, ranging from food to decoration and from furniture to packing, Baykim A.Ş. has improved its product range in a short time and become the producer of more than fifty wax types with both its standard products and its production ability appropriate for the special needs of customers. BAYKİM, exporting 90% of its production capacity, established its second factory in 2007 in Romania. Continuing its non-stop production 24/7 with its two factories, BAYKİM provides service for its customers with the production capacity that equates to 12.000 MT paraffin wax and 20.000 MT emulsion yearly in an area of 5000 m2 in Romania, 35.000 MT wax and 12.000 MT emulsion in an area of 12.500 m2 in Turkey, and with its 150 personnel. BAYKİM, exporting to more than ninety countries in five continents, is a preferred producer across the world with its quality and price advantage and dynamic and customer oriented service policy. Maintaining its investments without pausing, our company continues its development combining technology along with needs of the industry.

 2. PETROX OIL

  Türkiye

  PETROX OIL, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. hidrolik yağlar, motor yağları, Benzinli ve Dizel Motorlar için Yağlar, petrox sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DYM RESOURCES GMBH

  Almanya

  DYM RESOURCES GMBH, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. petrol koku, parafin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OMV DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  OMV DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MUTLULAR PETROL

  Türkiye

  MUTLULAR PETROL, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel yağlar, Benzinli ve Dizel Motorlar için Yağlar, gresler, hidrolik, Endüstriyel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malatya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. A-Z GLOBAL

  Birleşik Krallık

  A-Z GLOBAL, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ticaret borsaları, değerli metaller - asallar ve alaşımlar, Konsantre demir filizi, Polimerler, Ticaret borsaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. RWE DEA AG

  Almanya

  RWE DEA AG, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMPAGNIE INDUSTRIELLE MARITIME

  Fransa

  COMPAGNIE INDUSTRIELLE MARITIME, yılında kurulan ve Depolar ve gümrük depoları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Depolama hizmetleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Depolama hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GIANNI PETROLI S.R.L.

  İtalya

  GIANNI PETROLI S.R.L., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chioggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VOPAK EMEA BV

  Hollanda

  VOPAK EMEA BV, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. petrol endüstrisi için servis hizmetleri, total istasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. MAREMMANA PETROLI S.R.L.

  İtalya

  MAREMMANA PETROLI S.R.L., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guidonia Montecelio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA

  İspanya

  ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol katranları, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Petrol katranları, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camargo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CARUSO PETROLI S.R.L.

  İtalya

  CARUSO PETROLI S.R.L., yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PETROLI VALSASSINA DI MANZONI GIOVANNI

  İtalya

  PETROLI VALSASSINA DI MANZONI GIOVANNI, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METAX OLIE A/S

  Danimarka

  METAX OLIE A/S, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. AL JAZEERA TRADING

  Suudi Arabistan

  AL JAZEERA TRADING, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dammam, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 5. TAMOIL ITALIA S.P.A.

  İtalya

  TAMOIL ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NEOMEDIA S.R.L.

  İtalya

  NEOMEDIA S.R.L., yılında kurulan ve Veri bankaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LYONDELL CHIMIE FRANCE SAS

  Fransa

  LYONDELL CHIMIE FRANCE SAS, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fos Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVA C.L.A.R. S.R.L.

  İtalya

  NUOVA C.L.A.R. S.R.L., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SUD CARBURANTI SRLS

  İtalya

  SUD CARBURANTI SRLS, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Almanya

  ALPHA-CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parafinler, Baharat özü ve baharat, Parafinler, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freital, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECOTHERM S.R.L.

  İtalya

  ECOTHERM S.R.L., yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz ve petrol işleme, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Gaz ve petrol işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SAN MARCO PETROLI S.P.A.

  İtalya

  SAN MARCO PETROLI S.P.A., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FACO PETROL KIMYA SANAYI DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  FACO PETROL KIMYA SANAYI DIS TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gresler, motor yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aliaga, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. NERI DEPOSITI COSTIERI S.P.A.

  İtalya

  NERI DEPOSITI COSTIERI S.P.A., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PAKTERMINAL AS

  Estonya

  PAKTERMINAL AS, yılında kurulan ve Depolama hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harjumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 8. ERGENYA PETROLI

  İtalya

  ERGENYA PETROLI, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giugliano In Campania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. FRATELLI BARILI S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI BARILI S.R.L., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalto Di Castro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MAXCOM PETROLI S.P.A.

  İtalya

  MAXCOM PETROLI S.P.A., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassina De' Pecchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz