• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol - dağıtımı

Sonuçlar

Petrol - dağıtımı - Ithalat/Ihracat

 1. RUCATHO B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. dünya çapında %100 Rafine Yemeklik Yağ üreticisidir. Gıda endüstrisinin üretim/tedarikinde gururlu bir oyuncuyuz. Başlıca ürünlerimiz: - Rafine Ayçiçeği - Rafine Mısır Yağı - Buğday, Arpa - Sarı Mısır - Ayçiçeği tohumları - Mercimek. Şirket Hollanda'da bulunmaktadır. Rafine ayçiçek yağı, Rafine mısır yağı üretiminde ve ayrıca dünya çapında tahıl ve hububat ticaretinde yıllar içinde deneyim kazandık. RuCaTho B.V., esnekliği, pragmatizmi ve değişen piyasa koşullarına hızlı tepki vermesiyle öne çıkmaktadır. Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçları ve kalite talepleri için mümkün olan en iyi çözümleri sunuyoruz. Kalite kontrolünde sürekli olarak sıkı önlemler alarak, rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmetler sunarak her müşteriyle güçlü bir ilişki kurabileceğimize ve sürdürebileceğimize kalpten inanıyoruz. Yılların tecrübesi sayesinde, tacirlerden oluşan ekibimiz, uluslararası gıda emtia piyasasının işleyişi hakkında büyük bir birikime sahiptir. Bağlılığımız ve profesyonelliğimizle birleştiğinde bu, bizi küresel üreticiniz ve ihracatçınız olarak ilk seçenek haline getirecektir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 4. INDUSTRIE- UND TANKANLAGEN FÜHRER & WEINGARTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE- UND TANKANLAGEN FÜHRER & WEINGARTNER GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Peißenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAMOA-HALLBAUER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAMOA-HALLBAUER GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PRESSOL SCHMIERGERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRESSOL SCHMIERGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Umkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEW PROCESS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  NEW PROCESS AG, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Felben-Wellhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. OECHSSLER TANKSCHUTZANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OECHSSLER TANKSCHUTZANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REINHOLD WESSELMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REINHOLD WESSELMANN GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lastrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Yarım asırdan bu yana, IPT, Pozitif Deplasmanlı pompa ve sayaç üretimi ve uygulamalarında liderdir. Daha önce İsmet Petrol olarak bilinen IPT, 1958’de kurulmuş, kendi alanında 63 senedir liderliğini korumuş ve kaliteli ve güvenilir ürünleri ile fark edilmiş ve kabul görmüştür.IPT, kendi üretimi olan pozitif deplasmanlı pompa ve sayaçların, endüstri uygulamalarında en iyi ürün ömür/maliyet çevrimine sahip olduğu taahhüdünü vermektedir. Bugün ürün çözümlerimiz birçok endüstri dalında güvenle kullanılmaktadır.Ana üretim konumuz akaryakıt sayaçları ve pompaları, transfer setleri, dispenserler, filtreler, numaratörler, makara, tanker ve bu alanlardaki hizmetler olduğu halde, IPT ürünleri, kimyasal süreçler, rafine yakıtlar, petrol, yiyecek/gıda ve gezici araçlar gibi çeşitli endüstri dallarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yıllar boyuncapazarın ihtiyacıyla paralel olarak ürün yelpazesi gelişmiştir.IPT, 1997’de tüm firma faaliyetlerinde ISO 9001 sistemine geçen, 2008’de PD sayaçlar ve pompalar için ATEXbelgesi, 2015 yılında ise MID sertifikasyonunu alan girişimci ve ilerici bir firmadır. Günümüz itibariyle ihracat yapmakta olduğumuz toplamda 25 ülke ile dünyanın bir çok yerinde ürünlerimizle satış öncesi ve sonrası olarak faaliyet göstermekteyiz. IPT ailesi olarak, 1958’den beri edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerin ışığında daha güçlü üretim için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla...

 1. ALI GUNDOGDU

  Türkiye

  iran Bander Abbas limanindan yükleme yapılmak kaydıyla iran ham petrol ü için alıcı arıyoruz. kara nakliye yapılması mümkündür. ödemeler Türkiye ye yapılacaktır irana para transferi yapılmayacaktır.

 2. NEUDÖRFFER WERKSTATT-TECHNIK WTS GMBH

  Almanya

  NEUDÖRFFER WERKSTATT-TECHNIK WTS GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Fransa

  VARO ENERGY FRANCE SAS, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol, petrol rafinasyon işlemleri, rafineri, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LUKOIL LUBRICANTS EUROPE GMBH

  Avusturya

  LUKOIL LUBRICANTS EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Arabalar için yağlayıcılar, yağlar, tarımda kullanılan yağlar, Arabalar için yağlayıcılar, endüstriyel yağlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vienna, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. SYNTEX LUBRICANTS

  Amerika Birleşik Devletleri

  SYNTEX LUBRICANTS, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel sentetik yağlar, motosiklet için yağlayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyle, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. BERTHET P. SARL

  Fransa

  BERTHET P. SARL, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yakıt distribütörü, yakıt depoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FERAPA S.L.

  İspanya

  FERAPA S.L., yılında kurulan ve Arabalar için yağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol - Dağıtımı, sentetik yağlayıcı, motor yağları, benzinli motorlar - petrol, Petrol - Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres De La Alameda/ Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. HOSCHEID MICHEL

  Lüksemburg

  HOSCHEID MICHEL, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fuel oil, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eischen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. HENS VAN MEULDER

  Belçika

  HENS VAN MEULDER, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol - Dağıtımı, Petrol - Dağıtımı, yağlama yağları, petrol endüstrisi için servis hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bornem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. TEMPO OIL

  Belçika

  TEMPO OIL, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yakıtlar, yağ pompası, gresler, yakıt distribütörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GALL THOMSON

  Birleşik Krallık

  GALL THOMSON, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Great Yarmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VALLIER PRODUITS PETROLIERS

  Fransa

  VALLIER PRODUITS PETROLIERS, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Dağıtımı, Petrol - Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marignier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TANKBAU WILLBERGER DIPL.-ING. (FH) ALBERT WILLBERGER

  Almanya

  TANKBAU WILLBERGER DIPL.-ING. (FH) ALBERT WILLBERGER, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Feldkirchen-Westerham, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TANKYOU

  Fransa

  TANKYOU, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HEATINGOILSHOP.COM

  Birleşik Krallık

  HEATINGOILSHOP.COM, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısıtma için motorin, yakıcı kerosen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caterham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CANOVEN

  İspanya

  CANOVEN, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. benzin istasyonları, ısıtma için motorin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. LLC "DERSIM"

  Ukrayna

  LLC "DERSIM", yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayçiçek yağları, ham petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kahovka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. SOREXI

  Fas

  SOREXI, yılında kurulan ve Plasterler, macunlar ve neme dayanıklı/su geçirmez ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Petrol - Dağıtımı, Duvardan duvara halılar, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Petrol - Dağıtımı, Duvardan duvara halılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 9. S.A.D.O.

  Fas

  S.A.D.O., yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir. Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Endüstriyel yağlama ürünleri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Petrol - Dağıtımı, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Endüstriyel yağlama ürünleri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Petrol - Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ouarzazate, Fas 'de bulunmaktadır.

 10. PETRO-LOGISTICS SA

  İsviçre

  PETRO-LOGISTICS SA, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. açık hava oyun takımları, petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geneva, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Petrol - dağıtımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.564 Şirketler