• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • piston kompresörler

Sonuçlar

Piston kompresörler - Ithalat/Ihracat

 1. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NITTO KOHKI Europe GmbH; Pompa & Kompresör, Hızlı kaplin ve Alet tasarımı ve üretiminde faaliyet gösteren dünyaca ünlü Japon firması. Hava kompresörleri, vakum pompaları ve sıvı pompaları, örn. analiz, tıbbi teknoloji ve ölçüm tekniği için idealdir. Patentli havalandırma kompresörlerimiz küçük arıtma tesislerinde ve biyogaz tesislerinde kullanılmaktadır. Ortalama basınç, düşük basınç ve yüksek basınç seviyeleri için uygun olan hızlı kaplinlerimiz ve çoklu kullanıma uygun kaplinlerimiz (manüel & otomatik) hemen akla gelen her uygulamada kullanılabilmektedir: Örneğin temiz oda teknolojisi, soğutma ve klima, hidrolik ve pnömatik teknolojisinde sızdırmazlık testleri. Yağ, su, hava ve gaz tedariki yapılmaktadır. Bu bağlamda gemi ve çelik işleme endüstrisine yönelik basınçlı hava aletleri üretmekteyiz, örneğin pnömatik iğne kazıyıcı, silindirik taşlama makinesi, açılı taşlamalar, yüzey taşlamalar, metal testereleri, kenar frezeleri, tank zımparalar, eksantrik zımpara makineleri, titreşimli zımparalar vb.

 2. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1980'lerin başlarında, L&W kurucusu Bernd Wagner, yüksek basınçlı çözümlere olan artan ihtiyacı fark etti ve yüksek basınçlı sistemlerin onarımı, bakımı ve yüksek basınçlı kompresör ticareti alanında faaliyet göstermeye başladı.Bu da diğer üreticilerin mevcut sistemlerinde teknik gelişmelere ve kendi kompresör modellerimizin geliştirilmesine neden oldu. Lenhardt & Wagner GmbH günümüzde yüksek basınç uygulamaları alanında dünya çapındaki lider ve ünlü firmalar arasında yer almaktadır. Kompresör yapımı alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde yüksek basınç uygulamaları alanında lider adreslerden biri haline geldik. Kompresörler, filtre sistemleri, depolama çözümleri, dolum çubukları veya denetleme alanında size uygun yüksek kaliteli çözümler sunarız.

 3. OMEGA AIR

  Slovenya

  Verified by europages badge

  OMEGA AIR ltd şti. 1998 yılında kurulan Ljubljana, Slovenya'nın başkenti Ljubljana'da bulunan özel, teknoloji odaklı bir şirkettir. OMEGA AIR d.o.o. şu anda yaklaşık 400 kişiye istihdam sağlıyor. Gaz filtreleme ve arıtma konusunda uzman olarak tüm dünyada temsil ediliyoruz. Geniş ürün yelpazemiz genel sanayi, elektronik sanayi, gıda ve içecek sanayii, kimya sanayi, petrokimya sanayi, plastik sanayi, ilaç ve otomotiv sanayinde kullanılabilir. Kalite yönetim sistemimiz ISO ve ASME sertifikalarına sahiptir: Yüksek nitelikli ve motive olmuş bir Ar-Ge mühendisleri ekibi, temel araştırma, ürün tasarımı, elektronik tasarım, prototip oluşturma, takımlama ve test çalışmaları yürütür. Bu bizi dünyanın önde gelen basınçlı hava filtresi üreticilerinden biri yapar.

 4. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Çin

  Verified by europages badge

  Sürekli dökme demir çubuk üreticisinin lideri olan HENGONG, sürekli dökme demir çubuk araştırma, üretim ve işleme hizmetine odaklanmaktadır. Ar-Ge merkezi, üretim merkezi ve pazarlama hizmet merkezi Handan, Suzhou ve Şanghay'da bulunmaktadır. Hengong, akışkan gücü iletimi, hava teknolojisi ve inşaat makineleri endüstrileri için daha yüksek kalite, daha düşük maliyet, daha az enerji çözümü sağlar. Hengong, 40'tan fazla ülkede 20 farklı endüstriden 1000'den fazla şirkete tedarik sağlamaktadır. Siemens, Bosch Rexroth, Ingersoll Rand, Atlas Copco, Baosi, Zoomlio, MCMG, Danfoss ve Eaton gibi sanayi devleri ile uzun vadeli stratejik işbirlikleri kurulmuştur. "Akıllı Akışkan Gücü İletim Projesi"ne 180 milyon dolarlık yatırım yapılması planlanmaktadır. Hegong, her zaman daha yeni endüstriler için daha iyi metal malzeme ve işleme çözümünü aramaktadır.

 5. AF COMPRESSORS

  Belçika

  Verified by europages badge

  AF COMPRESSORS, PET şişelerin şişirme yöntemiyle üretilmesine yönelik üç-katlı, OIL-FREE (yağsız) ve pistonlu kompresörlerin üretimini yapan ve dünya çapında 6700 kompresörü çalışan konusunun lideri bir kuruluştur. Çok sayıda bayisi ve teknik destek ağı sayesinde mükemmel bir bakım ve onarım hizmeti desteği. Sürekli olarak yenilikler tasarlayan bir Ar-Ge bölümü, pazarın en yüksek enerji verimli ve en düşük bakım masraflı ürünler sunulmasını sağlamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AERZEN FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AERZEN FRANCE, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kompresörler, hava kompresörü onarımı, Yıkama düzenekleri, Hava kompresörler, Nakliye otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antony Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU

  Avusturya

  Verified by europages badge

  JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aerzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALS MOTORLU ARACLAR - KAMYON TIR YEDEK PARÇA - TRUCK SPARE PARTS

  Türkiye

  ALS Motorlu Araçlar, 1983 yılından beri sektörde köklü bir geçmişe sahip olan, Konya merkezli bir kamyon ve tır yedek parça satış mağazasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, kaliteli ürünler ve deneyime dayalı hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Zengin tecrübe ve uzmanlıkla donanmış bir ekiple, Man ve Mercedes gibi önde gelen kamyon ve tır üreticilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize güvenilir, etkili ve tam teşekküllü çözümler sunmaktayız. Firmamızın envanterinde Man ve Mercedes grubunun kamyon ve tır yedek parçaları bulunmaktadır. Bu sayede, araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ALS Motorlu Araçlar'ı tercih etmeniz için güçlü bir neden sunmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

  Tüm ürünler arasında "piston kompresörler"

 5. AKKUS YEDEK PARÇA

  Türkiye

  AKKUŞ firma olarak dizel ve benzinli araçların kompresör gömlekleri , piston gömlekleri üretiminde kalitesinden ödün vermeyerek örnek olabilecek şekilde ürünlerinden söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Firmamız , müşterilerimizi uzun süreli iş ortağı olarak görmekte ve siz değerli müşterilerimiz için her gün daha iyisini yapma arzusuyla yola çıkıp müşteri ilişkilerimizi , ürünlerimizi en üst kalite de yapabilmeyi gaye-i hayal edinmiştir. Misyonumuz : yüksek kaliteye uygun fiyatla ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz; akkuş ailesi , tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız bunun için çalışıyoruz. Vizyonumuz : ‘’her gün daha iyisi’’ sloganımızla çalışmalarımızı daha verimli ürünlerimizi daha kaliteli üretme hedefinde olan , başta çevre ve insan değerlerine saygılı , müşterilerini en değerli aktifi olarak kabul eden buna istinaden beklentilerin ötesinde fark ve değer ortaya koyan bir firma olmaktır.

 1. AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L.

  İspanya

  AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L., yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH

  Almanya

  DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Unterensingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EL-MA SRL

  İtalya

  EL-MA SRL, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pozzuolo Martesana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SYNAIRGIES

  Fransa

  SYNAIRGIES, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kompresör aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenciennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SENSI LTD

  Ukrayna

  SENSI LTD, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sumy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MAPRO INTERNATIONAL S.P.A.

  İtalya

  MAPRO INTERNATIONAL S.P.A., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, sntrifüj vantilatörler, boşaltma pompası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nova Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BOUTIQUE-MTMI

  Fransa

  BOUTIQUE-MTMI, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. aır compressors, Filtre kartuşu, basınçlı hava sistemi tesisi ve ekipmanları, Tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS

  Türkiye

  AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakumlu kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. GECOMSUR

  İspanya

  GECOMSUR, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kompresör bakım ve tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Fransa

  ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, endüstriyel kullanımlar için şartlandırma kompresörleri, Piston kompresörler, yoğuşma ürünleri ayırma makina ve tesisatları, sessiz kompresör bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aigrefeuille Sur Maine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ERVOR

  Fransa

  ERVOR, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Piston kompresörler, Merkezkaç kompresörler, Diyafram kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Piston kompresörler, Merkezkaç kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. F-DGS

  Fransa

  F-DGS, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, gaz kompresörleri, Kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, EVRY CEDEX, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GIRODIN SAUER - COMPRESSEURS

  Fransa

  GIRODIN SAUER - COMPRESSEURS, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kompresörler, Kompresörler, Yasal hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cormeilles En Parisis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. D-H-V DUDERSTÄDTER HANDELSVERTETUNG GMBH

  Almanya

  D-H-V DUDERSTÄDTER HANDELSVERTETUNG GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAERCKER DRUCKLUFTTECHNIK INH. ENRICO MAERCKER

  Almanya

  MAERCKER DRUCKLUFTTECHNIK INH. ENRICO MAERCKER, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vechelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SHANGHAI SONGYU TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ukrayna

  SHANGHAI SONGYU TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz sıkıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. HOWDEN BC COMPRESSORS

  Fransa

  HOWDEN BC COMPRESSORS, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, santrfüj kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nogent-Sur-Oise Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DRUCKLUFTTECHNIK VPT GMBH & CO. KG

  Almanya

  DRUCKLUFTTECHNIK VPT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler, Makine aletleri - Metal İşleme, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KOMPRESSOREN SCHMITT E.K.

  Almanya

  KOMPRESSOREN SCHMITT E.K., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Piston kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MGF COMPRESSORS SRL

  İtalya

  MGF COMPRESSORS SRL, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tıbbi kompresörler, susturuculu kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abbiategrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz