• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik malzeme - kaplamalar ve laminantlar

Sonuçlar

Plastik malzeme - kaplamalar ve laminantlar - Ithalat/Ihracat

 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JEDI Kunststofftechnik GmbH tüm dünyada yumuşak PVC rulolar, plakalar ve hat ürünleri konusunda ve farklı perde genişliklerinde şerit perdeler alanlarında önde gelen üreticiler arasındadır. JEDI Kunststofftechnik GmbH'nın başarısının sırrı şirket felsefesidir – müşteri çıkarlarına odaklı şirket stratejisini sürekli korumak. Bu şirket stratejisi hem tasarım, hem üretim hem de servisi içerir. Müşterilerimizin her biri kendi ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanmasını ister ve bunu gerçekleştirmek, iş proseslerimizin temel kuralıdır. Ancak bu şekilde kapsamlı bir müşteri memnuniyeti sağlayabiliriz ve müşteri memnuniyeti bizim için her siparişte en önemli hedeftir.

 2. GEBRÜDER BURGER GMBH & CO KG PRÄGEFOLIENFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gebrüder Burger GmbH & Co KG firması sosyal sorumluluğunun farkındadır uluslararası davranış kurallarına uyum sağlar. Girişimci faaliyetlerimiz; bizim için ve çalışanlarımız için büyük önem teşkil eden, öngörülen yasal ve etik normlara uyum sağlar. Bunun da ötesinde çevreyi korumaya çalışırız. Tesislerimizin çalışmaları yasal talimatlara uyumluluk açısından denetlenir. Ayrıca, önceden kaydedilmiş veya kayıtlı ham maddeler kullanırız. Bu, Avrupa dışındaki yerlerden gelen folyolarımız için de geçerlidir. Folyolar, 18.12.2006 tarihli 1907/2006 sayılı AB yönetmeliği kapsamında olup, kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. Folyolarımızın çoğu Almanya'da üretilmektedir. Almanya dışında üretilen folyolar için ise ham madde ve üretimde değişmeyen yüksek kaliteye önem veriyoruz.

 3. FREVA SANDWICHSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FREVA SANDWICHSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Wildungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden profiller, Sıkma borular, uPVC plastik profiller, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blankenfelde-Mahlow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RENOLIT HISPANIA S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  RENOLIT HISPANIA S.A., yılında kurulan ve Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Plastik malzeme - iç tasarım/mobilyacılık sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, plastik kaplamaları, plastik yapılar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, plastik plakalar, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villatuerta-Navarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÖZEMEK - A1 PVC EDGE BAND & PLASTIC PROFILES

  Türkiye

  As a company we are a manufacturer of PVC & Plastic Profiles and exporter for furniture and interior decoration industry. With our professional experience, customer-oriented approach, and the latest technology, we are delivering our products to more than 50 countries, including United Kingdom, Russia, Denmark and Balkan countries also many African and Middle East countries. If you are interested in our products, we will be pleased to cooperate with you. You can get to know more about our products via our website and online catalog which linked below. For further information you are always welcomed to ask me any details. Hope to be helpful and looking forward to see you as our valuable customer. Our Main products; Pvc Edge Band Plastic and Aluminium Skirting Profiles Roller Shutter Systems Plastic H Coupling Profiles Pastic Door Case Wicks

 2. PLASTIC EXTRUDERS LTD - PLASTEX

  Birleşik Krallık

  PLASTIC EXTRUDERS LTD - PLASTEX, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzemeler - kaplamalar, Plastik malzeme Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, plastik kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wickford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. KST GEORG TRIEBEL

  Almanya

  KST GEORG TRIEBEL, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küplerin sızdırmazlığının sağlanması, cam elyafı konteynerler, terasların su yalıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seelscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PLASTIQUES DES NEIGES

  Fransa

  PLASTIQUES DES NEIGES, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allinges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RUMP FOLIEN GMBH

  Almanya

  RUMP FOLIEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, plastik malzemeden filmler, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaarst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PALMEX INTERNATIONAL INC.

  Kanada

  PALMEX INTERNATIONAL INC., yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Sauveur-Des-Monts, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. ANAF

  Belçika

  ANAF, yılında kurulan ve Pas önleyici tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oeselgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. IDEAL PLASTIC WORKS

  Belçika

  IDEAL PLASTIC WORKS, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plâstik - mekanik için malzemeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plâstik - mekanik için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erembodegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HÜNI & CO. KG

  Almanya

  HÜNI & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik malzemeden kaplamalar, Plastik malzemeden kaplamalar, Soğuk sıkma parçalar, yapışmaz malzemeler, Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedrichshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REHAU

  Belçika

  REHAU, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, termoplastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heverlee, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GROCHE TECHNIK GMBH

  Almanya

  GROCHE TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzemeden ambalajlar, hadde, şapkalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalletal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BURKHARDT GMBH

  Almanya

  BURKHARDT GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, plastik malzemelerin kalıplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. POLYROOT

  Ukrayna

  POLYROOT, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kalush, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. SCHUR STAR SYSTEMS GMBH

  Almanya

  SCHUR STAR SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KUSIMEX GMBH

  Almanya

  KUSIMEX GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik boru sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BAUM KUNSTSTOFFE GMBH

  Almanya

  BAUM KUNSTSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birkenfeld-Gräfenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SUPERFICI SRL

  İtalya

  SUPERFICI SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel zeminler, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Endüstriyel zeminler, uygulama, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  BECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hohentengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FREY SERVICEVERPACKUNGEN INH. THOMAS FREY

  Almanya

  FREY SERVICEVERPACKUNGEN INH. THOMAS FREY, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dombühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MIRIAM VON DER RUHR - VERPACKUNGEN

  Almanya

  MIRIAM VON DER RUHR - VERPACKUNGEN, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Karton/Mukavva - Üretim, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Karton/Mukavva - Üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HELMUT LEITGAB

  Avusturya

  HELMUT LEITGAB, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Contalar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Contalar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ybbs An Der Donau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. 2M SYSTEME GMBH

  Almanya

  2M SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JOSEF HRDLICKA - MUSTERKOFFER

  Avusturya

  JOSEF HRDLICKA - MUSTERKOFFER, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. TEKNI-PLEX EUROPE

  Belçika

  TEKNI-PLEX EUROPE, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erembodegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. MÄRTENS INDUSTRIE-SERVICE GMBH & CO.KG

  Almanya

  MÄRTENS INDUSTRIE-SERVICE GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Pas önleyici kimyasal ürünler, Boyalar ve cilalar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Pas önleyici kimyasal ürünler, Boyalar ve cilalar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Plastik malzeme - kaplamalar ve laminantlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.259 Şirketler