• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik patlayıcı şarjları

Sonuçlar

Plastik patlayıcı şarjları - Ithalat/Ihracat

 1. RIPAMONTI DR. GIANNI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  RIPAMONTI DR. GIANNI S.R.L., yılında kurulan ve Plastik patlayıcı şarjları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Patlayıcılar ve havai fişekler, patlayıcı alanlarının islahı, patlayıcılar, Patlayıcılar ve havai fişekler, maden ocağı ve taş ocakları için patlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ornavasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ORICA BELGIUM

  Belçika

  ORICA BELGIUM, yılında kurulan ve Plastik patlayıcı şarjları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. maden ocağı ve taş ocakları için patlayıcılar, dinamit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatelet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PIROTECNIA SANCHEZ SA

  İspanya

  PIROTECNIA SANCHEZ SA, yılında kurulan ve Piroteknik maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patlayıcılar ve havai fişekler, Plastik patlayıcı şarjları, Patlayıcılar ve havai fişekler, Plastik patlayıcı şarjları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CONSORZIO ARTIGIANI CAVATORI DELLA VALMALENCO

  İtalya

  CONSORZIO ARTIGIANI CAVATORI DELLA VALMALENCO, yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik patlayıcı şarjları, Barut, Plastik patlayıcı şarjları, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiesa In Valmalenco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PIROTECNICA TEANESE S.R.L.

  İtalya

  PIROTECNICA TEANESE S.R.L., yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Plastik patlayıcı şarjları, Piroteknik maddeleri, Plastik patlayıcı şarjları, Piroteknik maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STAR COMET FIREWORKS S.R.L.

  İtalya

  STAR COMET FIREWORKS S.R.L., yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik patlayıcı şarjları, Barut, Plastik patlayıcı şarjları, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Severo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LUCIANO SORLINI S.P.A.

  İtalya

  LUCIANO SORLINI S.P.A., yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik patlayıcı şarjları, Barut, Plastik patlayıcı şarjları, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvagese Della Riviera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RWM ITALIA MUNITIONS S.R.L.

  İtalya

  RWM ITALIA MUNITIONS S.R.L., yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik patlayıcı şarjları, Barut, Plastik patlayıcı şarjları, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghedi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. XINDAER

  Çin

  XINDAER, yılında kurulan ve Plastik patlayıcı şarjları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CAEM CONSULENZA APPALTI EDILI MINERARI DI ROLF LENNART ABERSTEN & C. S

  İtalya

  CAEM CONSULENZA APPALTI EDILI MINERARI DI ROLF LENNART ABERSTEN & C. S, yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yıkım müteahhitleri, Plastik patlayıcı şarjları, Yıkım müteahhitleri, Plastik patlayıcı şarjları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CHEMRING ENERGETICS UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  CHEMRING ENERGETICS UK LIMITED, yılında kurulan ve Plastik patlayıcı şarjları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Barut, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stevenston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. WUHAN KANGZHENG SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  WUHAN KANGZHENG SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Plastik patlayıcı şarjları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GE.D.ES. S.R.L.

  İtalya

  GE.D.ES. S.R.L., yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik patlayıcı şarjları, Barut, Plastik patlayıcı şarjları, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sambuca Di Sicilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PYRAGRIC INDUSTRIE

  Fransa

  PYRAGRIC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Plastik patlayıcı şarjları sektöründe faaliyet gösteren bir. Piroteknik maddeleri, Piroteknik maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rillieux La Pape, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EMEX HUNGARY KFT

  Macaristan

  EMEX HUNGARY KFT, yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik patlayıcı şarjları, Plastik patlayıcı şarjları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. F.R.E. S.R.L.

  İtalya

  F.R.E. S.R.L., yılında kurulan ve Patlayıcılar ve havai fişekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik patlayıcı şarjları, Barut, Plastik patlayıcı şarjları, Barut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civita Castellana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. B.D.S. SRL

  İtalya

 6. TECNOMINE S.A.S.

  İtalya

 7. ORICA DENMARK A/S

  Danimarka

 8. S.E.I. S.P.A.

  İtalya

 1. KJELL FOSS AS

  Norveç

 2. NITREX S.R.L.

  İtalya

 3. ELOVITSA JSC

  Bulgaristan

 4. KEMICA LTD

  Birleşik Krallık

 5. PIROTECNICA EUROPEA S.R.L.

  İtalya

 6. GATTERMAYER FRANCO FRANCO

  İtalya

 7. CO.VE.SMI. S.R.L.

  İtalya

 8. PRAVISANI S.P.A.

  İtalya

 9. ERICH LIEBENWEIN-SCHULT GESELLSCHAFT M.B.H. KG

  Avusturya

 10. INTER.E.M. S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz