• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik konveyör tesisleri

Sonuçlar

Pnömatik konveyör tesisleri - Ithalat/Ihracat

 1. DEC DEUTSCHLAND GMBH - DEC GROUP

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEC DEUTSCHLAND GMBH - DEC GROUP, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geisenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FELCO-FÖRDERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FELCO-FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Stefan, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. MILENYUM CONVEYOR

  Türkiye

  Milenyum Conveyor olarak başarıya giden yolun, müşterimize kaliteli, hızlı ve yenilikçi ürünler sunmak olduğunu biliyoruz. Satış öncesi ve sonrası 7/24 verdiğimiz teknik ve danışmanlık desteklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sanayi sektöründe Cnc işleme tezgâhına sahip işletmelerin talaş tahliye ve boryağı filtrasyon, ürünlerinizin taşınması için gereken sistem ihtiyaçlarını karşılıyoruz Çelik paletli talaş konveyörü, dip kazıma talaş konveyörü, dram filtreli talaş konveyörü, helezon talaş konveyörü, manyetik talaş konveyörü, talaş arabası, talaş yükleme boşaltma asansörü, talaş dönüşüm sistemi, talaş kırıcı, talaş santrifüj, kağıt filtreli seperatör, manyetik ünite, merkezi filtrasyon sistemi, elavatör konveyör gibi ürünlerde sürekli yaptığımız tasarım yenilikleri ile birlikte inovatif ürünler üretiyoruz. Bu nedenle, "Geleceğe taşımak" adlı yeni bir görev tanımı şirketimizin ne olmak istediğimize ve oraya nasıl ulaşacağımıza ilişkin yol haritasıdır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve başarılarına katkıda bulunmak, aynı zamanda endüstrideki gelişmeyi ürünlerimize entegre etmek temel prensibimizdir. Cnc Talaş Konveyörü , Cnc Konveyör , Kaba Talaş Konveyörü , Çelik Paletli Talaş Konveyörü , Talaş Konveyörü , Manyetik Talaş Konveyörü Çelik paletli konveyör , Dip kazımalı konveyör, Manyetik konveyör, Drum (tambur) filtre konveyör , Parça Taşıma Konveyörü (Pres altı), Hat konveyörü, Çelik konveyör paleti, PVC bantlı transfer konveyörü, Modüler bantlı konveyör, Rulo konv

 4. GOZET MACHINE CONVEYOR TIMBER FACTORY SYSTEMS

  Türkiye

  Firmamız 1976 yılında İzmir'de kuruldu. Kereste fabrikalarına hizmet amaçlı konveyörler üretmekteyiz. Urünlerimizin büyük bir bölümünü yurtdışında kurulan kereste fabrikalarının hizmetine sunduk. Bunu yanısıra yurt içinde de kereste sektörünün tanınmış büyük kuruluşlarının bir çoğunda Gözet Makine konveyörlerinin tercih edilmiş olması bizi gururlandırmaktadır. Projelendirme aşamasından, teslim anına kadarki titiz çalışma, kaliteli ürün, zamanında teslim ve satış sonrası servis kalitesi Gözet Makine'ye duyulan güvenin temelini oluşturur. Bu bilinçle prensiplerimizden ödün vermeden çalışmamıza devam edeceğiz. .

 5. FIMA MAKINA VE OTOMASYON

  Türkiye

  HAKKIMIZDA FİMA MAKİNA, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla profesyonel kadro ile çıktığı yolda, doğru yer ve zamanda kaliteli ürün, uygun fiyat politikasını ilke edinmiştir. Ürün çeşitliliğini günden güne genişleten FİMA MAKİNA, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan hayatını kolaylaştıran ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. FİMA MAKİNA’nın kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Yüksek kalite anlayışı içerisinde titizlikle yürütülen bu çalışmalar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. ​ MİSYON Güçlü marka değerimizi her geçen gün yükseltmek için dürüstlük, kalite ve güvenilirlik ilkelerimiz ile ürün, hizmet ve projeler üreterek ilerleriz. Tüm müşteri, paydaş, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile memnuniyet odaklı çalışma prensibini benimseriz. ​ VİZYON FİMA MAKİNA’nın ulusal/uluslararası pazarlarda etkinliğini ve bilinirliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda sürekli gelişen, sürdürülebilir büyüme ile sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin dünya çapında güvenilir ve saygın bariyer markası olmak. ​ DEĞERLERİMİZ Müşteri odaklı çalışmak; müşterilerimizin istek ve taleplerini öngörerek üstün memnuniyet seviyesini koruruz. İnovasyon ve kalite; sektörün öncüsü olmak, yenilikçi fikirler ve ürünler geliştirmek için çalışır ve her zaman kaliteli ürün hedefleriz. Açık iletişim, şeffaf yönetim ve ekip çal

  Tüm ürünler arasında "pnömatik konveyör tesisleri"

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Talaş Konveyörü Talaşlı İmalat Geri Dönüşüm Sistemleri Talaş Konveyörü ve Proses Sıvı Filtrasyon Sistemleri Her çeşit konveyör imalatları, talaş işleme sistemleri, ihtiyaca ve projeye özel konveyör sistemlerini üretmekteyiz. Türkiye'de bir çok projede imalatını yaptığımız konveyörler kullanılmaktadır. Dip Kazımalı, çelik paletli ve manyetik konveyörler, talaş kırıcı ve santrifüjlüme sistemleri haricinde proses sıvı filtreleme sistemleri ile hizmet vermekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "pnömatik konveyör tesisleri"

 2. EMIST

  Türkiye

  Talaşlı imalat için çelik paletli konveyör, talaş ve proses sıvıların geri dönüşüm makineleri üretimi, tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Konveyör ve talaş geri dönüşüm sistemlerin bakım ve servis gibi talaşlı imalat yağ buharı filtre cihazları haricinde pnömatik çelik talaşların kırma makineleri, pnömatik taşıma ve silo üretmekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "pnömatik konveyör tesisleri"

 3. KAYZER KONVEYÖR

  Türkiye

  Yatay ve dikey taşıma yapabilmek için ürünün ebadına, ağırlığına göre ve üretim alanına göre tüm hesaplamaları yaparak en doğru ürünü geliştirmektedir. Yüksek yerlere istifleme yaparak istif miktarını artırabilir, iş gücünü daha verimli kullanarak işçilik maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kalite odaklı çalışan firmamız size özel ARGE ve ÜRGE çalışmaları yaparak en kaliteli çözümü üretme garantisi vermektedir.

  Tüm ürünler arasında "pnömatik konveyör tesisleri"

 4. OZHAK MAKINA SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Kablo ve gruplama sektörüne makineler yapmaktayız. aynı zamanda özel montaj makineleri üretmekteyiz. kablo sarma, krimpleme kablo açıcı, kablo sarıcı, uç açma kesme makinelerimiz bulunmakta. Müşterimizin isteğine göre özel üretim makinelerde üretmekteyiz.

 5. AKRATECH MAKINE

  Türkiye

  Konveyör, lift ve özel makine imalatı yapan firmamız, otomasyonlu konveyör hattı tasarım ve imalatında ayrıca metal dedektörlü konveyör ve check weigher konusunda uzmandır.

 1. PET INTERNATIONAL TRADING AG

  İsviçre

  PET INTERNATIONAL TRADING AG, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Sursee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. KT-SAKKAS GMBH & CO. KG

  Almanya

  KT-SAKKAS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Aurachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FÖRDER- UND ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  FÖRDER- UND ANLAGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederfischbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEUHOF E.K.

  Almanya

  NEUHOF E.K., yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freudenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MIHAMAX ENGINEERING LTD

  Bulgaristan

  MIHAMAX ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. MEC HANDLING S.R.L.

  İtalya

  MEC HANDLING S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bresso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. STAWIMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  STAWIMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARINIMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  MARINIMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verrua Po, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GRUPPO FABRIZIO S.R.L.

  İtalya

  GRUPPO FABRIZIO S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fondi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NORMICOM S.R.L.

  İtalya

  NORMICOM S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgonzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BEVINI S.R.L.

  İtalya

  BEVINI S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Cesario Sul Panaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GAMUT S.R.L.

  İtalya

  GAMUT S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianezza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ELIGRAF 81

  İtalya

  ELIGRAF 81, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STIVAL OTTORINO S.R.L.

  İtalya

  STIVAL OTTORINO S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MOVIND S.R.L.

  İtalya

  MOVIND S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selvazzano Dentro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OCS OVERHEAD CONVEYOR SYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  OCS OVERHEAD CONVEYOR SYSTEMS S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanfre', İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OFFICINA MECCANICA MARANI

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA MARANI, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. WEAS S.R.L.

  İtalya

  WEAS S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LUNAY MAKINA MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  LUNAY MAKINA MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. GUIDETTI SISTEMI

  İtalya

  GUIDETTI SISTEMI, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri, Taşıma zincirleri, Pnömatik konveyör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz