• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • polistiren

Sonuçlar

Polistiren - Ithalat/Ihracat

 1. LITCHEMA, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  LITCHEMA, UAB, yılında kurulan ve Polimerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme için granüller, Kauçuk ve plastik malzeme ithalat ve ihracatı, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Polistiren, Plastik malzemeden ambalajlar, Polietilen, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme için granüller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. BAGE PLASTICS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BAGE PLASTICS GMBH, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Marien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ZENTRAPLAST KUNSTSTOFFRECYCLING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ZENTRAPLAST KUNSTSTOFFRECYCLING GMBH, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Langenstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. INFINEX REPOLY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INFINEX REPOLY GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme için granüller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polistiren, plastik maddeler, plastikler için yapıştırıcılar, plastik malzeme işleme, plastik malzemelerin fason parçalanması, Polietilen filmler, Polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gera, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, polistiren ambalajlar, Paketleme ve ambalaj firmaları, Balık ambalajları, elektrikli ev aletleri ambalajı, genleşmiş polistiren konteynerler, ambalaj, genleşmeli polistiren, senterlenmiş genleşmeli polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'angelo Di Piove Di Sacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEVEP DI POZZI E. & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DEVEP DI POZZI E. & C., yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj tepsileri, şişmeli polistren pervazlar, polistiren ambalajlar, senterlenmiş genleşmeli polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OBERTO PLAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OBERTO PLAST SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Yarı işlenmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastiklerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, polistiren, abs fren sistemi, Plastiklerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, pvc, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, naylon işleme, plastik atıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aglie', İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fotoğraf çerçeveleri, akrilik levhalar, poster çerçeveleri, tablo çerçeveleri, grafik resim, afişler, Plastik levha, Yatay depolama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MGG POLYMERS GMBH

  Avusturya

  MGG Polymers şirketi, 2004 yılında American MBA Polymers Inc. ve Müller-Guttenbrunn Group şirketlerinin bir ortak girişimi olarak kuruldu. Genel merkezi Kematen / Ybbs'de bulunan MBA Polymers Austria, 2017 yılında Müller-Guttenbrunn Group tarafından tamamen devralınmış ve unvanı MGG Polymers olarak değiştirilmiştir. MGG Polymers, sentetik maddeler yönünden zengin atıklardan (WEEE), çok çeşitli sentetik madde cinsleri ve işleme kalitelerini ekonomik olarak geri kazanan devrim niteliğinde bir sürece sahiptir. Bu yüksek teknolojili tesis, örn. elektrikli cihaz ve motorlu taşıt parçalarından, elektrikli ev aletlerinin ve diğer ürünlerin bileşenleri gibi, UL, RoHS ve REACH yönetmeliklerine uyması gereken çok çeşitli ürünlerin geri dönüşümünü gerçekleştirerek ağırlıklı olarak ABS, PP, PS ve PC / ABS bileşikleri yüksek kaliteli sentetik granülleri ve bileşikler üretmektedir. Tesis dünyanın önde gelen plastik işleme merkezlerinden biridir. 20.000 m2'lik bir alanda, 4 vardiyalı model yılda 50.000 ton malzeme işlemektedir.

 5. COPIM SNC

  İtalya

  Copim, polistiren ambalaj tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Ürün yelpazemiz çok çeşitlidir: kalıpsız üretilmiş polistiren kutuların pazarlamasını yapmaktayız; dolgu malzemesi torbaları; dekorasyon amaçlı, sergiler ve fotoğraf stüdyoları için özel kişiler ve şekiller gerçekleştirmekteyiz; kornişler, sütun başlıkları, tonozlar, kubbe elemanları gibi beton prefabrike elemanlar için polistiren kalıplar. ; hafifletilmiş alt katmanlar oluşturmak için betona karıştırılmak üzere torbalanmış ve öğütülmüş polistiren tanecikleri.

 1. STS (SOCIETE DE TRANSFORMATION DE STYRENE)

  Fransa

  STS firması yüksek yoğunluklu genleştirilmiş polistirenden sanayi, ordu, profesyonel balıkçılık, spor ekipmanları, dekorasyon, sıhhi malzemeler ve reklam sektörlerine yönelik beyaz ve renkli malzemelerin üretimini yapar. Üst kalıp olanağına sahip teknik parçalar üretiyoruz. Seviye algılama şamandıraları, profesyonel balıkçılık şamandıraları (Tramails, Œufs, Girondins, Boules, Cubes Klegecel, Cigares, vb.). Yüzme alan sınırları ve Slalom işaretlemeleri. Sipariş üzerine ücretsiz fiyat teklifi.

 2. POLIBOX

  İtalya

  POLIBOX, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genleşmeli polistiren, genleşmeli polistiren ambalaj malzemeleri, koli köpükleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nove, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CARAMONT GMBH & CO. KG

  Almanya

  CARAMONT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BÖSEL PLASTIC MANAGEMENT GMBH

  Almanya

  BÖSEL PLASTIC MANAGEMENT GMBH, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bösel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POWER PACK SRL

  İtalya

  POWER PACK SRL, yılında kurulan ve Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genleşmeli polistiren, uygun üretimler, ambalaj ve kondisyon materyalleri, polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. P.E.F DI PERGAMO GIUSEPPE

  İtalya

  P.E.F DI PERGAMO GIUSEPPE, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Mercato San Severino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. POLIMEC S.R.L.

  İtalya

  POLIMEC S.R.L., yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genişletilmiş polistirenden izotermik kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fombio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. POLISUR 2000, S.A.

  Portekiz

  POLISUR 2000, S.A., yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polimerler, kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olhão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH

  Almanya

  PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH, yılında kurulan ve Plastik köpük sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Polistiren, Polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ACRYPLEX

  Belçika

  ACRYPLEX, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polistiren, plastik maddeler, akrilik imalatı, Polistiren, reklam malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diepenbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BALTIC KUNSTSTOFF HANDELS GMBH

  Almanya

  BALTIC KUNSTSTOFF HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Ev ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Polistiren, granüle plastik malzemeler, termoplastik granüller, poliyamid, Polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCAIPLEX ROMA SRL

  İtalya

  SCAIPLEX ROMA SRL, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Boru aksesuarları, polistiren, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, polikarbonat işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ELENI SRL

  İtalya

  ELENI SRL, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. polistiren çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Padovana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. POLIMATRIX S.A.S.

  İtalya

  POLIMATRIX S.A.S., yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. senografi düzenleme, polistiren çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carinaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MEDPYC S.A

  Tunus

  MEDPYC S.A, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj kesecikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kairouan, Tunus 'de bulunmaktadır.

 6. ISOPOR GMBH

  Almanya

  ISOPOR GMBH, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TORWELL TECHNOLOGIES CO.,LIMITED

  Çin

  TORWELL TECHNOLOGIES CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. TAHBIB PLASTIC COMPANY

  Suudi Arabistan

  TAHBIB PLASTIC COMPANY, yılında kurulan ve Polimerler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. polipropilen, polietilen, polistiren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riyadh, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 9. MACASA

  İspanya

  MACASA, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hernani, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. POLIDEKOR SRL

  İtalya

  POLIDEKOR SRL, yılında kurulan ve Polistiren sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. 3 boyutlu polistiren çalışmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coriano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Polistiren - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

410 Şirketler