• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pulman kiralama

Sonuçlar

Pulman kiralama - Ithalat/Ihracat

 1. BUSCOM

  Fransa

  Verified by europages badge

  BUSCOM, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Gezi/Seyahat ve turizm, kiralık otobüs, Perdeleme, transfer hizmeti, nakliye şirketleri, büyük boyutlu turizm otobüsü kiralanması, uluslar arası turizm otobüsleri kiralanması, taşımacılık hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C., yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, büyük turistik geziler için sürücülü otobüs kiralanması, spor etkinlikleri için minibüs ve otobüs kiralanması, Pulman kiralama, otobüsler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portogruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ROIG DRIVE MALLORCA!

  İspanya

  Verified by europages badge

  ROIG DRIVE MALLORCA!, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, kopya çizimler, okul servisi otobüsleri, işçi taşımacılığı ve servisi, gezi konaklamaları, havaalanına transfer, Sert PVC levhalar, Pulman kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cala D'or (santanyí)-Illes Balears, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AUTOCARES FALCÓN LEÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  AUTOCARES FALCÓN LEÓN, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, yolcu taşımacılığı, Pulman kiralama, sevılla'da otobüs kiralama hizmeti, grup taşımacılığı, engelliler için taşımacılık hizmeti, şoförlü minibüs kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOSERVIZI RUSSO DI SALVATORE RUSSO & C. SNC

  İtalya

  Kitle turizmine yönelik otobüs kiralama, ulusal ve uluslararası hizmetler, Sicilya'da geziler, Etna ve Taormina'ya geziler. Törenler için şoförlü ve şoförsüz araba kiralama . Limuzin servisi. VIP servis . Büyük minibüs kiralama, yerel ve uluslar arası hizmetler, Sicilya'ya turlar, Etna ve Taormine gezileri. Törenler için şoförlü ve şoförsüz araç kiralama. Limuzin hizmeti. VIP hizmeti. İtalya’da ve tüm dünyada, kısa ve uzun mesafeli seyahatler için konforlu kitle turizmine yönelik otobüsler kiralama.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WIKA TRANS KOWALSKI MICHAL

  Polanya

  Adım Michał Kowalski ve 2008'den bu yana yolcu taşıması yapan Wika Trans firmasını işletiyorum. Genel müdürlüğümüz Świnoujście'de bulunmakla birlikte, çoğu hizmetlerimizi Almanya ve komşu ülkelerde sunmaktayız. Kendi lüks seyahat otobüs filomuz mevcuttur. Firmamız tecrübeli ve iyi huylu şoförleri işe alır. Zamanında ve güvenli seyahatler garanti ederiz. Size otobüs kiralama ve en üst seviye taşıma hizmeti öneriyoruz. Sizden haber bekliyoruz.

 2. ELITE BUS ALICANTE

  İspanya

  Taxis Alicante Özel Havayolu Taşımacılığı.Taksiler, 1/8 kişilik şoförlü araç kiralama, resmi araçlar, kamu hizmetine yönelik harita ve sigortalar. TAXISALICANTE özel bir şoförlü araç, taksi, 5-6-7 kişilik mini van hizmeti sunmaktadır.

 3. GRANDOURE

  İspanya

  Grandoure'da, Madrid ve Valladolid'de, otokar, minibüs ve şoförlü lüks araç kiralama konusunda uzmanız. Küçük grup taşımacılığında uzmanız, engelli kişilere uygun araçlara sahibiz ve VIP hizmetleri sunuyoruz.

 4. AUTOCARES CABRANES

  İspanya

  Autocares Cabranes 1945 yılında kurulmuş olan ve otobüs, minibüs kiralama alanında uzman bir şirkettir, Asturias bölgesinin en modern araç filosuna sahiptir. Autocares Cabranes size danışmanlık sağlamak için tüm tecrübesiyle hizmetinizdedir. Bizden ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özel teklif isteyin. Kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyeti bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizdir. Filomuz hem ekipmanı hem de teknolojisiyle ulusal çapta en modern filolardan biridir.

 5. KEOPSRENTACAR

  Türkiye

  ticariarackiralama , aractedarik hizmetleri keopsrentacar 2002 yılında sektörde yerini almıştır şöförlü şöförsüz arac kiralama da uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz keopsrentacar özel nakliyelerinizde keopsrentacar size bir adım yakın dost el

 1. AUTOCARS BAIES DES ANGES

  Fransa

  French Riviera Transports şirketi, Fransa’nın Côte d’Azur, Menton, Vence, Antibes, Monaco, Cannes, Nice şehirlerine turistik otomobil ve şoförlü otobüs kiralama hizmetleriyle taşımacılık yapmaktadır. Her tür konfora sahip, klimalı, televizyonlu ve tuvaletli ulaşım araçları. Fransa, Avrupa taşımacılığı. Nice, Monaco, Cannes için, Côte d’Azur’daki düğün törenleri ve ailesel etkinlikler için otobüs taşımacılığı hizmeti verilmektedir.

 2. AUTOCORB - BUS RENTAL

  İspanya

  Kamu ve özel kurumlar, eğitim merkezleri, seyahat acenteleri, etkinlik organizatörleri, spor ve hobi kulüpleri ve topluluklar için otokar ve minibüs kiralama hizmetleri sunuyoruz.

 1. AUTOCARES MARTÍNEZ

  İspanya

  Şehirlerarası otobüslerle her türlü hizmeti sunuyoruz: karayoluyla özel ve düzenli yolcu taşımacılığı. Özellikle de özel gezilerde, turistik yolcu taşımacılığı hizmetlerinde uzmanız.

 2. HERMANOS BRAVO VÁZQUEZ AUTOCARES Y MICROBUSES

  İspanya

  En son model otobüs ve midibüs kiralama hizmetleri. Tam konforlu ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarla seyahat.

 3. MINIVIP'S

  İspanya

  >Sürücülü lüks araç ve limuzin kiralama işletmesi. Minibüs ve otobüsler. İş amaçlı yolcu taşımacılığı ve personel servisleri. Çok dil bilen sürücüler.

 4. PLEASANT TRAVEL - TRANSPORTE DE PASSAGEIROS

  Portekiz

  PLEASANT TRAVEL - TRANSPORTE DE PASSAGEIROS, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sürücülü araç kiralama, Pulman kiralama, şoförlü araba kiralanması, şoförlü otokar kiralama, Sürücülü araç kiralama, Pulman kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loures, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. INTX

  Birleşik Krallık

  INTX, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uluslar arası turizm otobüsleri kiralanması, şoförlü otokarlar, şoförlü limuzin kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. GEBERT EVENTBUS GMBH

  Almanya

  GEBERT EVENTBUS GMBH, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. otokar ile yolcu taşımacılığı, uluslar arası turizm otobüsleri kiralanması, gösteri için oto kiralama, sürücülü otobüs ve minibüs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ammersbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SARACINI BUS S.R.L.

  İtalya

  SARACINI BUS S.R.L., yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Perdeleme, gezi organizasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ALQUILER DE AUTOBUSES TORRES BUS

  İspanya

  ALQUILER DE AUTOBUSES TORRES BUS, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. otobüs kiralama, pıckup kiralanması, kiralık otobüs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gatafe-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRESSATO BUS SAS

  İtalya

  PRESSATO BUS SAS, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şoförlü minibüs kiralama, Perdeleme, şoförlü otokar kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cernusco Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VIP CAR S.A.

  İspanya

  VIP CAR S.A., yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, okul araçları kiralanması, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, kiralık otobüs, yolcu taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Getafe-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VIAGGIAREGIDI DI EGIDI ETTORE

  İtalya

  VIAGGIAREGIDI DI EGIDI ETTORE, yılında kurulan ve Seyahat acenteleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sürücülü araç kiralama, Pulman kiralama, Sürücülü araç kiralama, minivan kiralanması, Pulman kiralama, özel taksi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ETNABUS TRAVEL

  İtalya

  ETNABUS TRAVEL, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, büyük boyutlu turizm otobüsü kiralanması, otobüs kiralama, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, araç kiralama servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TIMEBUS

  Birleşik Krallık

  TIMEBUS, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, Sergi standları, Pulman kiralama, Sergi standları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Albans, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. S.L.A. (SALES-LENTZ)

  Lüksemburg

  S.L.A. (SALES-LENTZ), yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uluslararası seyahat - yolcu vagonları, Seyahat acenteleri, okul servisi otobüsleri, Uluslararası seyahat - yolcu vagonları, Seyahat acenteleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bascharage, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. LEUNENS

  Belçika

  LEUNENS, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gezi/Seyahat ve turizm, Pulman kiralama, Gezi/Seyahat ve turizm, Pulman kiralama, taşımacılık hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MAJORCA TRANSFERS

  İspanya

  MAJORCA TRANSFERS, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstri videoskopları, gidiş geliş seferli otobüs kiralanması, otobüs kiralama, özel taksi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. LUXURY COACH HIRE SCOTLAND

  Birleşik Krallık

  LUXURY COACH HIRE SCOTLAND, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. AUTOCARES LACT

  İspanya

  AUTOCARES LACT, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, otokar, otobüs, büyük boyutlu turizm otobüsü kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul