• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • rondela (sızdırmaz conta)

Sonuçlar

Rondela (sızdırmaz conta) - Ithalat/Ihracat

 1. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters şirketi, hepsi farklı tasarımlarda olmak üzere, örn. ahşap vidalar, metrik vidalar, sac vidaları, rondelalar, pullar, somunlar veya ağır hizmet tipi tespit elemanları, emniyet vidaları ve güneş enerjisi sistemleri tespit elemanları gibi ürünlerin yanı sıra müşteriye özel ve çizime göre üretilecek parçalar gibi paslanmaya ve aside dayanıklı bağlantı elemanları, DIN ve diğer standartlara uygun parçalar konusunda güvenilir iş ortağınızdır. Müşterilerimizle paslanmaz bir bağ kurmaktayız. Ve bunu da, 32.000'den fazla farklı stok kalemi, 200'den fazla kararlı ve kalifiye çalışanımız ve modern kalite yönetimi sistemimizle gerçekleştirmekteyiz. Çevrim içi mağazamızda yüksek nitelikli çelikten mamul çeşitli vidalar, somunlar, pul ve rondelalar, cıvatalar, saplamalar, halatlar, zincirler, pimler ve yüksek nitelikli çelikten yapılmış diğer birçok bağlantı elemanı gibi tüm envanter kalemlerini bulabilirsiniz. S + P çevrim içi mağazasına erişim için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 2. GEORG MARTIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Martin – Hassasiyet konusundaki partneriniz. 60 yıldan beri makine ve tesis yapımı için delme ve derin çekme parçaları gibi ara tabakalar üretmekteyiz. Ürün çeşitliliğimiz endüstrinin tüm önemli alanlarını, özellikle baskı makinesi ve otomotiv endüstrisini, hava ve uzay yolculuğu şirketlerini kapsamaktadır. Güvenilir olmanın verdiği özgüvenle ve sahip oldukları yılların tecrübesi ve teknik bilgi birikimi sayesinde yüzden fazla çalışanımız her gün yüksek hassasiyet ve kalite gerektiren en zorlu talepleri yerine getirmektedir. Ürünlerimiz: Mesafe diskleri, makine imalatı için metal ara katmanlar, pullar, hassas zımbalanmış parçalar, zımbalanmış parçalar, metal folyolar, kendinden yapışkanlı çelik folyolar, mekanik yapı gruplarının sipariş üzerine üretimi, motor takozları, soyulabilir uyum parçaları, 2D lazerli işleme, sacdan mamul hassas yapı grupları

 3. KORRODIN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm otomat parçaların, çizim parçalarının ve özel bileşenlerin tedariği için C parçaları uzmanınız. İsteğinize göre tam olarak uygulanabilen çeşitli (özel) malzemeler ve yüzeyler sunuyoruz. Faaliyet alanlarımız : Havacılık ve uzay, otomotiv, makine mühendisliği, optik ve hassas mühendislik, tıp teknolojisi, savunma, elektrik endüstrisi, rüzgar/güneş enerjisi, demiryolu veya yarı iletken endüstrisi, çeşitli faaliyet alanlarımıza yalnızca örnektir. VDA veya PPAP'a göre de ilk numune alma işlemleri güvenli bir şekilde sağlanır. RoHS ve REACh uyumluluğu, sürdürülebilir tedarik ve kaynakların dikkatli kullanımı bizim için çok önemlidir. Tedarik ve kalite güvence sözleşmelerinin yanı sıra müşteri ve tedarikçi denetimleri günlük çalışmalarımızın temelini oluşturur. Tüm özel, otomat ve standart parçaların tedarikine ek olarak, ihtiyaçlarınıza ve koşullarınıza tam olarak uyarlanabilen bir C-parça yönetimi de sunuyoruz.

 4. TEPROSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEPROSA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rondela (sızdırmaz conta), Lazer kesimi, ince manyetik saclar, lpg vanaları, paslanmaz çelik işleme, Rondela (sızdırmaz conta), hassas ölçülü saclar, kesilmiş ince sac, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WINKELSHOP.DE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WINKELSHOP.DE GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hadamar, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOTSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOTSA GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bottrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KOLB KS FASTENERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOLB KS FASTENERS GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. trapez dişlisi çubukları, Vidalar, pas ve aside dayanıklı, Altıgen cıvata somunları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KOLB KS FASTENERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOLB KS FASTENERS GMBH, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Rondela (sızdırmaz conta), Alıştırma vidaları, mil, başsız cıvatalar (saplamalar), Rondela (sızdırmaz conta), izole devamlı duvarlar, Altıgen somunlar, ınox vidalar, özel cıvata ve saplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANS PETER SCHULTE GMBH

  Almanya

  Hans Peter Schulte GmbH, ikinci nesil tarafından yönetilen bir aile şirketi olup 1964 yılından bu yana makineli üretim endüstrisinde öncü bir şirket haline gelmiştir. Ürünlerimiz birçok alanda kullanıma uygundur. Hans Peter Schulte GmbH'nin merkezi Sauerland'daki Plettenberg'dedir. Şirketimiz hassas torna parçaları ve boru kesitleri için üretici bir endüstri şirketidir. Toplamda 20 çalışan istihdam edilmekte ve yıl içerisinde milyonlarca ürün üretilmektedir. Üretim teknolojimiz sektör çapında öncü bir teknolojiye göre donatılmıştır. Yalnızca paralel süreçlerimizi şeffaf ve etkili hale getiren en iyi sistemleri kullanmaktayız. Müşterilerimiz pazar koşullarına uygun fiyatlarla daha kaliteli ürünlere ihtiyaç duyar. Esnekliğimiz, kısa teslimat sürelerini ve talepten teslimata kadar uzman bir gelişimi garanti eder.

 5. SUN FASTENERS LTD.STI.

  Türkiye

  Sun Bağlantı Elemanları, 2012 yılında, Özellikle pullar ( Düz, Konik, Yaylı, Kare, Çentikli, eğimli ) küçük, büyük metal pres baskı parçaların imalatına adanmış uzun bir geçmişi olan, şu anda Türkiye’de lider ve Avrupa’da lider olmaya hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Kaliteli lider bir üreticidir. SUN Bağlantı Elemanları; tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm alanda tüm paydaşları için güvenirlik ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar. SUN Bağlantı Elemanları, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerin tatminini sağlamayı ve global kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

 1. ZMT ARGENTUM INDUSTRIA STUDIUM LIMITED COMPANY

  Türkiye

  ZMT Metal San.Tic. Ltd. Şti., kurulduğu yıldan itibaren sektörde en üst sıralarda yerini almış, oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiş ve sektörün belirleyicisi konumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini benimsemiş, müşterilerini iş ortağı olarak özümsemiştir. ZMT Metal, sektörün lideri olup, cıvata, somun, rondela, matkap uçlu vida-sunta vidası-gijon-düz ve yaylı rondela, dübel, inox bağlantı, tüm bağlantı elemanları ve hırdavat ithalatıyla imalat sanayindeki çok büyük bir açığı kapatmakla beraber kaliteyi beraberinde getirmiştir.Müşteri memnuniyetine önem verir, müşterilerimize ve tüketicilerimize her zaman duyarlı ve dürüst davranırız.

 2. ASIL CIVATA

  Türkiye

  Asil Civata olarak sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile civata, somun, pul, rondela, ankraj, saplama, gijon, u-bolt, kanca ve gözlü civatalar üretmektedir. Ürünlerimizi sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile ürettiğimizden , ürünlerimiz genellikle enerji nakil hattı direkleri, otoyol korkulukları, poligon direkleri, GSM direkleri, aydınlatma direkleri, inşaat ve çelik yapılar gibi alanlarda paslanmaz özelliğini uzun süre kaybetmemesinden dolayı tercih edilmektedir.

 1. MEX FASTENERS AND HARDWARE FACTORY

  Türkiye

 2. SCHRAUBEN.EXPERT - INH. MICHAEL KRÖGER

  Almanya

  SCHRAUBEN.EXPERT - INH. MICHAEL KRÖGER, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bad Hönningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SEDIR OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  SEDIR OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik yağ bileşenleri üretimi, rakorlar, Pnömatik ve hidrolik ekipman, Endüstri/Sanayi - Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. NOTUM GMBH

  Almanya

  NOTUM GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pollenfeld-Preith, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SICOPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  SICOPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erkelenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A.

  İspanya

  MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A., yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rondela (sızdırmaz conta), metal kelepçeler, yaylar, Rondela (sızdırmaz conta), flanşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. GRAFITVERARBEITUNG UDO ARNOLD INH. DANIEL WEBER E.K

  Almanya

  GRAFITVERARBEITUNG UDO ARNOLD INH. DANIEL WEBER E.K, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OFFICINE RIVA S.P.A.

  İtalya

  OFFICINE RIVA S.P.A., yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. debriyaj balatası, motosiklet depoları için tapalar, metal soğuk kalıplama, araba parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND

  Almanya

  ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rondela (sızdırmaz conta), Rondela (sızdırmaz conta), destek ayakları, kapaklar, Kablo geçişi aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. K & G HERMANN GMBH

  Almanya

  K & G HERMANN GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wellendingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JARI SYSTEMS

  Belçika

  JARI SYSTEMS, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Somunlar, Rondela (sızdırmaz conta), Vidalar, tespitleme malzemeleri, Somunlar, Rondela (sızdırmaz conta), Vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harelbeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GEBR. GROSSHEIM PRESS- UND STANZWERK

  Almanya

  GEBR. GROSSHEIM PRESS- UND STANZWERK, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, tırtıllı pullar, Cıvata ve somun, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AIEV-PROCIDEC

  Fransa

  AIEV-PROCIDEC, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, metal kesme, konik pullar, Çelik ve metallere şekil verilmesi, sac kesme ve işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woippy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SCHELLHORN GMBH & CO. KG VERBINDUNGSTECHNIK

  Almanya

  SCHELLHORN GMBH & CO. KG VERBINDUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Somunlar, Rondela (sızdırmaz conta), Vidalar, Alet ve hırdavat, Somunlar, Rondela (sızdırmaz conta), Vidalar, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfedelbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LAMECO GMBH

  Almanya

  LAMECO GMBH, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MANUFACTURES CUSELL, S.L.

  İspanya

  MANUFACTURES CUSELL, S.L., yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pullar, bağlantı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polinyà (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. FABRIRO

  Belçika

  FABRIRO, yılında kurulan ve Rondela (sızdırmaz conta) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, paslanmaz çelik pullar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. AFIM S.R.L.

  İtalya

  AFIM S.R.L., yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Rondela (sızdırmaz conta), Rondela (sızdırmaz conta) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz