• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıcak hava jeneratörleri

Sonuçlar

Sıcak hava jeneratörleri - Ithalat/Ihracat

 1. GENERAL VAPEUR S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Otuz yılı aşkın bir süredir profesyonel ve endüstriyel temizlik alanında faaliyet gösteren Menikini grubunun şirketleri, pazarlama, araştırma ve üretimi optimize etmek için bir araya geldi. Tüm ürünler, en yüksek kalite ve belgelendirme standartlarına uygunluğu garanti edecek şekilde tamamen kendi fabrikalarında ve en kaliteli malzemelerle üretilir. Menikini grubu, en özgün İtalyan "aile şirketi" örneklerinden biridir.

 2. TSB ENERGY

  Türkiye

  TSB ENERGY ülkemiz sınaisinin en büyük sorunu olan enerji tüketimi üzerine çalışmalar yapan ve ülke sınaisinin ihracat pazarında elini rahatlatan verimlilik arttırıcı patentli projeler üreten, ürün kalitesini arttıran enerji sistemlerini kuran ve birçok hatalı tesiste revize enerji prosesleri oluşturarak tesisin geleceğini kurtaran bir enerji firmasıdır. Tesislerde yaptığımız çalışmalarda enerji maliyetlerinin %30 - %40 daha aşağılara çekilebileceği fark edilmiştir. Firmamızın ana hedefi tam bağımsız üretim için ülkemizin enerji kaynaklarını tasarladığımız yüksek verimli sistemlere ( Buhar Kazanı, Buhar Jeneratörü, Kızgın Yağ Kazanı, Sıcak Hava Kazanı, Sıcak su kazanına) uygulayarak, enerjinin toplam üretim maliyetindeki payını düşürmektir. Ülke sınaisinin hep yanında olan TSB ENERGY çalışmalarını referanslarıyla ve sözleriyle kanıtlamıştır ve bu doğrultuda da sürdürmeye devam edecektir.

 3. KÜBLER GMBH

  Almanya

  KÜBLER GMBH, yılında kurulan ve Elektrotermik - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, İndüksiyonlu ısıtma sistemleri, Sıcak hava jeneratörleri, İndüksiyonlu ısıtma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludwigshafen Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HALLER INFRAROT GMBH

  Almanya

  HALLER INFRAROT GMBH, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riedlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Romanya

  EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Sıcak hava jeneratörleri, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stefanestii De Jos, Ilfov, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGAR-POWER AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

  Polanya

  AGAR-POWER AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Elektrik jeneratörleri, Elektrik jeneratörleri, elektrojen gruplar, elektrojen grup veya süreklilik için aküler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. AIRCHAUD DIFFUSION

  Fransa

  AIRCHAUD DIFFUSION, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Selestat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PORTAILMOVIL

  İspanya

  PORTAILMOVIL, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak hava jeneratörleri, pc (personnel computer) leasıng'i, Mobil cihaz aksesuarları, dizüstü bilgisayar bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AIRLAT

  Fransa

  AIRLAT, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak hava üreteçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fecamp, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TERMICO

  Belçika

  TERMICO, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, kalorifer kazanları, ısıtma için ekipmanlar ve aksesuarlar, ışıma ile ısıtan borular, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SCANDIAOVNEN A/S

  Danimarka

  SCANDIAOVNEN A/S, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ünite ısıtıcıları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Endüstriyel kazanlar, Ünite ısıtıcıları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleroed, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. STARIMPEX CONSULTING

  Türkiye

  STARIMPEX CONSULTING, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik jeneratörleri, Elektrik jeneratörü, Elektrik jeneratörleri, mazotlu elektrojen gruplar, jeneratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CHAUFFAGE DENIS

  Belçika

  CHAUFFAGE DENIS, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Isı pompaları - Dahili ısıtma, Sıcak hava jeneratörleri, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Isı pompaları - Dahili ısıtma, güneş panelleri montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavelot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LAMIER GROUP SRL

  İtalya

  LAMIER GROUP SRL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, pelet sistemleri, Fırınlar ve sıcak havalı kurutucular, Boya odası, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quarrata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HEINISCH GES.M.B.H.

  Avusturya

  HEINISCH GES.M.B.H., yılında kurulan ve Endüstriyel radyatörler ve konvektörler/ısı aktarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Endüstriyel ısı pompaları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Sıcak hava jeneratörleri, Endüstriyel ısı pompaları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. EQUIPOS DE COMBUSTION SOCIEDAD LIMITADA

  İspanya

  EQUIPOS DE COMBUSTION SOCIEDAD LIMITADA, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Endüstriyel kazanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Getxo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VASSART & CO

  Belçika

  VASSART & CO, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motorinli ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forest, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FREMAP INDUSTRIES

  Belçika

  FREMAP INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Sıcak hava jeneratörleri, diş açılmış ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. BLOWTHERM S.P.A.

  İtalya

  BLOWTHERM S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel ısıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Dahili ısıtıcılar, Sıcak hava jeneratörleri, Dahili ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BECKMANN

  Almanya

  BECKMANN, yılında kurulan ve Mutfak mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Su tesisatı donatım ve aksesuarları, Sıcak hava jeneratörleri, Su tesisatı donatım ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BIELLA CLIMA

  İtalya

  BIELLA CLIMA, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Dökme demir kazanlar, Endüstriyel ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ACME SYSTEMS S.A.S.

  İtalya

  ACME SYSTEMS S.A.S., yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BIEMMEDUE S.P.A.

  İtalya

  BIEMMEDUE S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MIBE S.R.L.

  İtalya

  MIBE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ORVALDI POWER PROTECTION SP Z O O

  Polanya

  ORVALDI POWER PROTECTION SP Z O O, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, Sıcak hava jeneratörleri, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. F.A.I.P. S.R.L.

  İtalya

  F.A.I.P. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PROTON GROUP

  Ukrayna

  PROTON GROUP, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak hava üflemeli kaloriferler, endüstriyel havalandırma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. KIP IMPEX SRL

  Romanya

  KIP IMPEX SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Sıcak hava jeneratörleri, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. BABCOCK WANSON ITALIANA S.P.A.

  İtalya

  BABCOCK WANSON ITALIANA S.P.A., yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fiziksel, termik ve manyetik yöntemlerle su deminerilizasyon tesisatları, endüstriyel kullanım için ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavenago Di Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TERMOTECNICA FESTI E BRESCIANI

  İtalya

  TERMOTECNICA FESTI E BRESCIANI, yılında kurulan ve Isıtma ve havalandırma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Sıcak hava jeneratörleri, Endüstriyel kazanlar, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Zeno Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz