• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıkma bağlantı çivi ve cıvataları

Sonuçlar

Sıkma bağlantı çivi ve cıvataları - Ithalat/Ihracat

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI, Türkiye, Ankara merkezli lider bir çelik bağlantı elemanı üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler sunuyor ve bağlantı elemanlarının tercih edilen küresel tedarikçisi haline geliyoruz. Ankara/Saray'da 10.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 üretim tesisiyle zengin mirasımızı müşteri odaklı bir yaklaşımla harmanlıyoruz. KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI'nda müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sıcak dövme ve soğuk şekillendirme yöntemlerini kullanarak cıvata, saplama cıvatası, ankraj cıvatası ve somun üretiminde uzmanlaşmış durumdayız. Uzmanlığımız, elektro galvanizli ve sıcak daldırma galvanizli kaplamalar sunan çeşitli çelik bağlantı elemanlarına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, sıcak dövme yoluyla büyük ölçekli cıvatalara ve özel bağlantı elemanlarına odaklanarak geometri ve Zn-Nikel kaplama uygulamalarında da uzmanız. Enerji, inşaat, endüstriyel parçalar, çelik konstrüksiyon, havaalanı inşaatı, rafineriler ve makine endüstrisi gibi çeşitli sektörlere hitap ediyoruz. Gelişmiş makine ve ekipmanlarımız, üstün kaliteli sipariş parçaları verimli bir şekilde üretmemizi sağlıyor. Yeteneklerimiz otomatik kesme, sıcak dövme, soğuk şekillendirme, işleme, haddeleme, ısıl işlem, kaplama ve kalite kontrolü kapsamaktadır. KLR markası altında, M 12 ila M 80 çapında cıvata ve vidalar, M 8 ila M 220 mm arasında dişli çubuklar ve saplamalar ve M 20 ila M 80 uzunluğunda somunlar sağlıyoruz. Ayrıca ankraj cıvataları, U-Cıvatalar ve J-Cıvatalar da sunuyor ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşan kapsamlı bir stok tutuyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 2. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve size ürünlerimizin uzun süre dayanacağı garantisini vermekteyiz. Altenberge (Almanya) ve Kaohsiung (Tayvan) kentlerinde bulunan üretim tesislerimizde bir sanayi tesisi olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Sağlam tutuş! Yüksek kaliteli bağlantı elemanlarımız sayesinde çeşitli malzeme ve bileşenleri güvenli bir şekilde monte edebiliyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarından faydalanmanız için işinizi cıvata, somun vb. alanında çok sayıda özel hizmetlerle kolaylaştırıyoruz. Esnek hizmet! Ürünlerimizi Vestfalya, Altenberge'deki merkezimizden de Tayvan, Kaohsiung'daki şubemizden de çeşitli sektörlerdeki endüstri şirketlerine tedarik ediyoruz.

 3. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  SFSB : acil / kısa teslimat süresiyle EN 10204 3.1 sertifikalı hammaddelerden çizime/şartnameye göre her tür malzemeden üretilmiş bağlantı elemanlarının (cıvatalar, saplamalar, somunlar) tedariki için ana iş ortağınız (20 yıllık deneyimle). Offshore, enerji, petrokimya ve ağır sanayi; acil ihtiyaçları karşılama. Özel parçalar: saat/gün düzeyinde teslimat: tüm Avrupa'ya tedarik imkanları. Herhangi bir üreticiye bağlı değildir. ASTM Pim cıvatalar, Türbin cıvataları, yüksek sıcaklık cıvataları, tüm tipleriyle DIN 2510. Her şekil çap, uzunluk ve malzeme tipi.

 4. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Metal tutturucular, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, küçük metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIMA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIMA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Könnern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PÖTTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÖTTER GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breckerfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Güverte işleri, Metal vidaları, Ahşap vidaları, sac vidaları, Paslanmaz vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. WERDA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERDA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. REINWENT

  Türkiye

  Reinwent is a steel-based product supplier located in Istanbul, Turkey and provides you with high-quality products with competitive prices. As Reinwent, we are experts in the field of steel industry. We work with 70 different manufacturers all over the world mainly in Turkey. Currently, we work with over 25+ countries. Some of the products are Perimeter Security Fencing: •Concertina Flat Wrap Razor Wire •Concertina Spiral Razor Wire •3D Welded Panel Fence •Twin Wire Double Panel Fence •358 High Security Fence •Chainlink Fence Agricultural Fencing: •Barbed Wire Fasteners: •Coil Nails •Common Nails •Plastic Strip Nails •C-Rings •Razor Wire Clips Tools: •Razor Wire Clip Tool •Battery C-Ring Tool Garden Fencing: •Artificial Grass Fence Raw Materials: •Black Annealed Wire •Galvanized Steel Coils •Hot Dip Galvanized Wire Coil •PVC Coated Wire Moreover, Reinwent is the main product manufacturer in Turkey and we supply the all over the world. We have stocks in our warehouse. As Reinwent, we supply several materials even if it is not included in our product range. Also, our products are customizable.

  Tüm ürünler arasında "sıkma bağlantı çivi ve cıvataları"

 2. DALGIC GLOBAL IC VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak Dalgıç Raptiye markamızla 15 yıldır üretmekte olduğumuz bant raptiyesi, coco civata, menteşeli raptiye ve sac kayış raptiyesi gibi ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Her geçen gün gelişen ve çeşitlenen ürün yelpazemiz ile başta maden ocakları olmak üzere, kum ocağı, çakıl ocağı ve sac kayış kullanılan tüm tesislere parça tedariği sağlamaktayız. Bağlantı elemanları konusunda üretici ve profesyonel oluşumuz yılların tecrübesi kaynaklıdır. Bant raptiyesi (Belt fastener) üretiminde Türkiye'de sektöre yön veren firmalardan biriyiz. Dalgıç Şirketler Grubu (Dalgıç Kalıp, DLG Plast, DLG Mold, Dalgıç Makine, Dalgıç Global) bünyesinde bulunmaktayız. Güçlü ve dayanıklı olarak ürettiğimiz bağlantı ekipmanlarımıza dünyanın herhangi bir noktasında rastlayabilirsiniz. Şayet bulunduğunuz alanda Dalgıç Raptiye markamızla karşılaşmadıysanız sizinle beraber o bölgede de yer almak istediğimizi büyük bir istekle ifade edebiliriz. U-Bolt, J-Bolt, Koko Civata, Oval Jakson Cıvata, Çelik Koko, Bant Raptiyesi, Somun, Menteşeli Raptiye vb. 93 farklı ürün grubumuzla hizmetinizdeyiz.

  Tüm ürünler arasında "sıkma bağlantı çivi ve cıvataları"

 1. HANROMA INTERNATIONAL TRADE COMPANY

  Türkiye

  Hanroma is the international trade company who is provides the special and standard fasteners for Oil refiners, Solar Energy, Engineering&Construction, Automotive and Heavy Plant&Machinery Manufacturing sectors. In addition, as an international trade company, it carries out export-import activities in various sectors. By supporting the main manufacturers in sales-marketing, logistics, warehouse and distribution processes, it helps their products to compete in the international market.

  Tüm ürünler arasında "sıkma bağlantı çivi ve cıvataları"

 2. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Almanya

  Son birkaç yıldan bu yana Anker Schroeder, çelik mühendisliği, yapı mühendisliği, köprü mühendisliği, ağır iş makineleri mühendisliği ve ağır kaldırma tekniği için zorlu demirleme tekniği alanında güvenilir bir partner olmuştur. Kalitemize güvenebilirsiniz. Ürün programımıza yuvarlak çelik bağlantıları, delikli teçhizat, çekiç başı teçhizatı, kürem uçlu teçhizat, teçhizat bağlantıları, bağlantı demiri- 25 t'den 1500 t'ye kadar azami taşıma kapasitesi, özel bağlantı demiri, yükleme bağlantı demiri, eğimli bağlantı demiri, standart bağlantı demiri, gergi sistemleri, kordon başı da dahildir.

 3. CARBOPUNCH ENDUSTRIYEL SANAYI TEKNOLOJILERI TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Turkish fastener Fast provides a wide range of high quality products to screw and bolt users in the field of fasteners. company’s which specializes in import and export trade and has gained a deep mass throughout the country, has adopted customer satisfaction as a principle and aims at sustainability with its more innovative steps every day. Our company is in a leading position in cooperation with its business partners. We have proven our success by offering the best price and reducing our customers’ inventory costs by 50%. We are the leading fasteners supplier company of the world, representing our country in this field of expertise. Standard Screws, ( DIN 7500, 7504, 7985, 7981, ISO 14581, 14583 etc ) (Thread forming screws for plastic) ( Similar to Ejot PT, Delta PT, Taptite etc ) Special cold form pin, bolt, spring, turned parts Optical sorting available No minimum order quantity Special and small packing Sectors We Serve; All automotive fasteners Aircraft fasteners Construction fasteners Electronic device connectors High-tech or industrial fasteners

 4. MARO FASTENERS B.V.

  Hollanda

  HERŞEY BAĞLANTI ELEMANLARI İLE İLGİLİ Güvenlik asla bir sorun olmamalı. Birçok sektör, emniyet ve güvenlik prosedürleri gibi bağlantı elemanları için son derece zorlayıcı gereklilikleri yerine getirmek zorundadır. Bu durumlarda, uzman bir ortağın güvenirliğini arıyorsun. 30 yılı aşkın tecrübesiyle, uluslararası bağlantı elemanları bizim için uzmanlık alanıdır. Sektörünüzün özelliklerini bilen ve size kapsamlı bağlantı elemanı sunabilen bir ortak. MARO Fasteners, uluslararası bir ticaret şirketidir ve sizin için ünlü üreticilerin kaliteli ürünleriyle olan bağlantıyı kuruyoruz. Gerekli bilgi ve deneyimi edindiğimiz branşlar: - Onshore ve Offshore bağlantı elemanları - İnşaat bağlantı elemanları - Yağ ve Gaz bağlantı elemanları - Otomotiv bağlantı elemanları - Diğer sektörler için bağlantı elemanları - Ticaret. Müşterilerimize kişiselleştirilmiş ve son derece uzman bir çabayla destek olmayı ve onlara yardım etmeyi amaçlıyoruz.

 5. ACS CIVATA

  Türkiye

  Çelik, paslanmaz, pirinç, polyamid (plastik) malzemelerden civata, vida, saplama, somun, rondela üretimi başta olmak üzere standart ve özel bağlantı elemanları üretimi.

 6. APIS MC LTD

  Birleşik Krallık

  APIS MC LTD, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Titan cıvatalar, bağlama elemanları, plastik çöp kutuları, Petrokimyasal sınıf cıvatalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halesowen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LARCO - SCHMIERTECHNIK

  Almanya

  LARCO - SCHMIERTECHNIK, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ehningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KLAUS FISCHER GMBH

  Almanya

  KLAUS FISCHER GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EWK GMBH

  Almanya

  EWK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schöntal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. QUANZHOU XITEJI ADVANCED CO;LTD

  Çin

  QUANZHOU XITEJI ADVANCED CO;LTD, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Quanzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SHAFTS GMBH

  İsviçre

  SHAFTS GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lachen Sz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. HAGUE FASTENERS LIMITED

  Birleşik Krallık

  HAGUE FASTENERS LIMITED, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, bağlama elemanları, özel tasarım cıvatalar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. METALLHÜTTEN- UND RECYCLINGGESELLSCHAFT SCHUMACHER MBH & CO. KG

  Almanya

  METALLHÜTTEN- UND RECYCLINGGESELLSCHAFT SCHUMACHER MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rommerskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MECANINDUS

  Fransa

  MECANINDUS, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, gupilyalar, kerpetenler, ara parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mere, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MELFAST

  Amerika Birleşik Devletleri

  MELFAST, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. vida ve cıvata diş çekme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fairfield, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. BEDOUET

  Fransa

  BEDOUET, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, yivli miller, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, gergiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluses Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. THOMAS WELDING SYSTEMS

  Belçika

  THOMAS WELDING SYSTEMS, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saplama kaynağı ekipmanı, yivli miller, özel mekanik sökülebilir parçalar, mekanik parça üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. DR.-ING. FOLZ GLEITLAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  DR.-ING. FOLZ GLEITLAGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Püttlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz