• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • saç fırçaları

Sonuçlar

Saç fırçaları - Ithalat/Ihracat

 1. ELEGANCE COSMETIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Orleans'ta bulunan ELEGANCE COIFFURE, kuaför profesyonellerine yönelik geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler ve aksesuarlar sunan bir butiktir. Kuaförlük dünyasında uzun yıllara dayanan deneyimiyle ELEGANCE COIFFURE, müşterilerini memnun etmek amacıyla kusursuz kaliteyi garanti etmek için en iyi ürünleri dikkatle seçmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için mağazamızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. MOTO TECHNICA OWO VERANSTALTUNGEN UND OBERFLÄCHENTECHNIK E. K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOTO TECHNICA OWO VERANSTALTUNGEN UND OBERFLÄCHENTECHNIK E. K., yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nördlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LESSMANN GMBH DRAHTBÜRSTENFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  LESSMANN GMBH DRAHTBÜRSTENFABRIK, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oettingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NORDISCHE BÜRSTENFERTIGUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORDISCHE BÜRSTENFERTIGUNG GMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krempdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PILEX BÜRSTENDICHTUNGEN

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PILEX BÜRSTENDICHTUNGEN, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hallein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HOUBEN GMBH FABRIK TECHNISCHER BÜRSTEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOUBEN GMBH FABRIK TECHNISCHER BÜRSTEN, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BÜRSTENFABRIK KURT MEISSNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜRSTENFABRIK KURT MEISSNER GMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REKA HANDELSGESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  REKA HANDELSGESMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BMT BÜRSTEN- UND MASCHINENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BMT BÜRSTEN- UND MASCHINENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lichtenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BÜRSTEN-BONNET E.K

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜRSTEN-BONNET E.K, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwaigern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SÄTTELE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SÄTTELE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Todtnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. G. STRAUSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  G. STRAUSS GMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BJZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BJZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUZEYLER GRUP KOZMETIK VE ELEKTRONIK DIŞ TICARET SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Kuzeyler Grup Kozmetik İstanbul Merkezli 2009 yılında kuruldu, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kozmetik ve güzellik ürünleri kapsamında İstanbul ve Shenzen'de üretim gerçekleştirmektedir .18 ülkede bulunan müşteri ve markalar -Kiko-Maybeline, X Ariel gibi dünya markalarının çözüm ortağı olarak üretici üretici ve özelleştirici olarak rol üstlenmektedir Profesyonel ve amatör makyaj kullanıcılarına özel üretim yüksek kaliteli makyaj fırçaları ve makyaj ürünleri özelleştirerek tedarik etmektedir Makyaj fırçaları alanında profesyonel üretim , zamanında tedarik, özelleştirme alanında tecrübeli iş birliği için iletişime geçebilirsiniz Tüm üretim / tedarik çalışmaları sırasında müşterilerimize kendi markalarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.İhtiyaç duyulan ürünler hakkında sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız alanlarda tüm yasal vergilendirme, gümrükleme süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak çalışılan ürün kimliğini oluşturuyoruz. Kuzeyler Kozmetik Fason üretim ve tedarik tesisleri ile GMP standartlarında üretim / tedarik yapmaktadır.

 3. MOKOSH ACCESSORIES

  Türkiye

  Mokosh Accessories is a professional fashion accessories manufacturer with over 40 years of experience in Turkey. We are located in Istanbul City, which is known as the bridge connecting Asia to Europe. We are is a well-known company in the market with a wide range of hair accessory products. We have worked with many retailers worldwide for the past 20 years. Providing excellent quality products, competitive prices, innovative designs and sincere services, we have won the trust of customers at home and abroad. We have a great capability to produce hair accessories in a variety of colors and models to keep up with the latest fashion trends. Our products are of high quality, robust, simple to use, and are capable of meeting global demands. Mokosh Accessories can be a good choice if you want to increase the profitability of your business because of our advantageous geographical location, interesting products, and competitive rates. If you are interested in any of our product range, please feel free to contact us.

  Tüm ürünler arasında "saç fırçaları"

 4. ARET BRUSH INDUSTRY AND IMPORT EXPORT LTD CO.

  Türkiye

  Firmamız 1970’den gelen tecrübe ile 1991 yılında kadın girişimci olarak ‘sıfır’ sermaye ile üretim hayatına başlamıştır. Her dönemin şartlarına göre üretim bandını genişletmiş ve yenilemiştir. Uzman personelimiz ve deneyimli kadromuzla çeşitli fırça modellerinin imalatını gerçekleştirmekte, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özgün çözümler sunmaktayız. Ürünlerimizin ham maddesi ısıya dayanıklı en iyi cins 6.6 HB Alman malı naylon ve tabii kıldır. Fırça saplarımız elinizin tutuşuna göre tasarlanmıştır. 200’den fazla çeşit olan ürün yelpazemizde özgün tasarımlara da yer vermekteyiz. Ürünlerimizi 30’a aşkın ülkeye ihracat yapmaktayız. Yerli üretim olan mallarımızın yurt dışında da kabul görmesi ve aranan bir ürün, bilinen bir marka olması bizi ayrıca gururlandırıyor. Ve ülkemizde de Türkiye’nin her iline ürünlerimiz ulaşmaktadır.

 5. ARGADAL

  Türkiye

  Argadal Saç Fırçası ve Kişisel Bakım Ürünleri Ürünlerimiz Saç Fırçası, Boya Fırçası, Topuk Törpüsü, Kişisel Bakım Ürünleri Firmamız, 1997 senesinde Koru Ağaç İşleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Ürünlerimizin kalitesi ve kalite güvencesiyle, firmamız kısa sürede Avrupa ve Asyanın lider fırça üreticileri arasında yerini almıştır. Ürünlerimiz yeni teknoloji ve CNC makinelerle üretilmektedir. Üretim gücünü gelişen teknolojiyle daima zirvede tutan firmamız ürün yelpazesini de sürekli genişletmektedir. Koru Ağaç İşleri müşterilerine verdiği kalite ve güven anlayışıyla sektöründe tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Koru Ağaç İşleri -- Koru Fırça -- Argadal

 6. Difas Firca ve Plastik SAN. ve Tic. A.S

  Türkiye

  We are one the leading tooth and hairbrush manufacturers of Turkey. We export to more than 30 countries all around the world located on 5 continents both under our own brand DIFAS as well as for major international companies PL under their brand. We share the wish to expand our cooperation. For more information, you can refer to our website www.difas.com.tr. We remain in your service for further questions. Best Regards, Osman BASIMER Export Manager Mob: + 90 532 6742430

  Tüm ürünler arasında "saç fırçaları"

 7. HARTMANN INDUSTRIEBÜRSTEN

  Almanya

  HARTMANN INDUSTRIEBÜRSTEN, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KRIETE INDUSTRIEVERTRETUNG

  Almanya

  KRIETE INDUSTRIEVERTRETUNG, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Herren Steinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SINTONIA ACCONCIATURE UNISEX

  İtalya

  SINTONIA ACCONCIATURE UNISEX, yılında kurulan ve Kuaför salonları aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saç fırçaları, kuaförler için yapay saç kuyrukları, saç ürünleri, Saç fırçaları, saç boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VITABROSSE

  Tunus

  VITABROSSE, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş fırçaları, Oral hijyen, Diş fırçaları, fırçalar, diş macunları, Oral hijyen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. LAIB BÜRSTEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  LAIB BÜRSTEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauffen Am Neckar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NIEBLING TECHNISCHE BÜRSTEN GMBH

  Almanya

  NIEBLING TECHNISCHE BÜRSTEN GMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burgbernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WEDO TRADE SOLUTIONS LTDA

  Brezilya

  WEDO TRADE SOLUTIONS LTDA, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, naturel kozmetik ürünler, saç şampuanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İhracat desteği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Itu, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 6. TASO-BÜRSTEN FRITZ THALER JUN. GMBH

  Almanya

  TASO-BÜRSTEN FRITZ THALER JUN. GMBH, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TANGLE ANGEL

  Birleşik Krallık

  TANGLE ANGEL, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. antistatik fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harrogate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MICHAEL KEIL BÜRSTEN + ENTGRATMASCHINEN

  Almanya

  MICHAEL KEIL BÜRSTEN + ENTGRATMASCHINEN, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. INDUSTRIEBÜRSTEN KÖRBER E.U.

  Avusturya

  INDUSTRIEBÜRSTEN KÖRBER E.U., yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Klosterneuburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. XUCHANG YU QI HAIR PRODUCTS FACTORY

  Çin

  XUCHANG YU QI HAIR PRODUCTS FACTORY, yılında kurulan ve Saç fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz