• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • seramik ve emayeler için fırınlar

Sonuçlar

Seramik ve emayeler için fırınlar - Ithalat/Ihracat

 1. BTF

  Belçika

  Verified by europages badge

  BTF, tüm endüstriyel sektörlere yönelik olarak ölçüye göre fırın, aynı şekilde seramik fırınları ve 1.800°C sıcaklığa kadar ulaşabilecek her türden fırın serisinin tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Hava ortamında, nötr gaz ortamında, vakum altında çalışacak şekilde veya su verme, düşük sıcaklıkta sertleştirme, çifte su verme, ergitme, kurutma, eskitme, ön ısıtma gibi özel termik işlemlere yönelik tasarlanabilirler, Ayrıca BTF, malzemelerin ısıya direnme testleri için de fırınlar tasarlamakta ve üretmektedir. Ar-Ge departmanlarına yönelik olarak şirketlere ve sertifikalı laboratuvarlara teknik destek vermekteyiz. Bu fırınlar, kendimize ait yönetim ve veri derleme sistemleri ile donatılmıştır, böylece çeşitli normlara ve standartlara göre testler yapabilmektedir (Bu standartlar: EN-1363-1; EN-1363-2; ASTM-E119; UL-263; BS-476-20; HCM; RWS). Her markadan fırınlara bakım, onarım ve yenileme hizmetleri ile termik çiftler, regülatörler, yalıtkan ve/veya refrakter malzemeler, bobin halinde veya blendajlı rezistanslar gibi yedek parçalar sunuyoruz.

 2. FOURS HC

  Belçika

  Verified by europages badge

  FOURS HC, gazlı ve elektrikli her türlü sanayi tipi fırın araştırması, tasarımı ve üretimi gerçekleştirir. Fırınlarımız birkaç dm³'ten m³'e sipariş üzerine 0°C'den 1800°C'ye tüm sıcaklıklar için üretilir. Camcılık, metalürji, çömlekçilik gibi alanlarda hem zanaatkarlar hem de sanayi için fırınlar üretiyoruz. Talepler, uygulamanız (kurutma, füzyon, yeniden pişirme, temperleme, emaye) için gerekli olan termik işlem güçlüklerine göre ele alınır)

 3. SI.GA. FORNI - SOCIETA' COOPERATIVA A RL

  İtalya

  Kurumsal yapılandırma şeklimiz sürekli destek sunmayı garanti ettiğimiz müşterilerimizle doğrudan ilişki içinde olmamızı sağlamaktadır ve gerektiğinde talep üzerine standart üretim dışı fırınlar da gerçekleştirmekteyiz. Geleneksel el sanatlarının sağladığı artı değerleri göz ardı etmeden yeniliğe verdiğimiz değer ürünlerimizde çok yüksek kalite seviyesine erişmemizin garantisidir. Tasarımın, uygulamanın ve üretimin tüm aşamalarının kapsanmasını sağlamak amacıyla entegre bir sistem olarak Teknik Destek ve Tasarım Servisi kurulmuştur.

 4. PAGNOTTA TERMOMECCANICA S.R.L

  İtalya

  PAGNOTTA TERMOMECCANICA S.R.L, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Termik işlem için ocakları/fırınları, döner bantlı fırınlar, Termik işlem için ocakları/fırınları, endüstriyel elektrikli fırın üretimi, termik işlemler için elektrikli endüstriyel fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deruta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RVM HOLDING

  Hollanda

  RVM HOLDING, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gazlı fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bemmel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOLUTIONS CÉRAMIQUES

  Fransa

  SOLUTIONS CÉRAMIQUES, yılında kurulan ve Seramikler- porselen ve çanak- çömlekler-tabaklar- endüstriyel ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yaratıcı hobiler - Hobi malzemeleri, Seramik ve emayeler için fırınlar, camcılık için fırınlar, seramik pişirme, Yaratıcı hobiler - Hobi malzemeleri, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Georges-D'orques, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MICHEL KERAMIKBEDARF

  İsviçre

  MICHEL KERAMIKBEDARF, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Parlatıcı boyalar, Çömlek eşyalar, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Parlatıcı boyalar, Çömlek eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ANDREA WOLBRING KERAMIK- UND TÖPFEREIBEDARF GMBH & CO KG

  Almanya

  ANDREA WOLBRING KERAMIK- UND TÖPFEREIBEDARF GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Boyalar ve cilalar, Parlatıcı boyalar, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Boyalar ve cilalar, Parlatıcı boyalar, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baldham, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RANTZAUER TÖPFERBEDARF A. MOHR

  Almanya

  RANTZAUER TÖPFERBEDARF A. MOHR, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Boyalar ve cilalar, Madeni inşaat malzemeleri, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barmstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ADOTHERM

  Türkiye

  ADOTHERM, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. seramik pişirme, seramik, porselen, Seramik fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. LEHMHUUS AG

  İsviçre

  LEHMHUUS AG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aesch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. MTL-BROCK

  Almanya

  MTL-BROCK, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Çömlek eşyalar, Seramikler- porselen ve çanak- çömlekler-tabaklar- endüstriyel ürünler, Seramik ve emayeler için fırınlar, Çömlek eşyalar, Seramikler- porselen ve çanak- çömlekler-tabaklar- endüstriyel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diedorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ENITHERM SARL

  Fransa

  ENITHERM SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar, camcılık için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deluz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GEYCO

  Belçika

  GEYCO, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik fırını, seramik endüstrisi çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-Le-Château, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HAPPY COOKING CO.,LTD

  Çin

  HAPPY COOKING CO.,LTD, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yongkang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. FOMET S.R.L.

  İtalya

  FOMET S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, yüksek frekanslı elektrikli endüstriyel fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CERITHERM

  Fransa

  CERITHERM, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oradour Sur Vayres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NUOVA O.M.P. S.R.L.

  İtalya

  NUOVA O.M.P. S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LINEA SPRAY S.R.L.

  İtalya

  LINEA SPRAY S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallerin verniklenmesi, Seramik ve emayeler için fırınlar, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PREDERI VITTORIO & FIGLI S.N.C. DI PREDERI FRANCO E GIAMPIETRO

  İtalya

  PREDERI VITTORIO & FIGLI S.N.C. DI PREDERI FRANCO E GIAMPIETRO, yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, camcılık için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. C.E.F.I. S.R.L.

  İtalya

  C.E.F.I. S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, yüksek frekanslı elektrikli endüstriyel fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellamonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PYROTEC BRENNOFENBAU GMBH

  Almanya

  PYROTEC BRENNOFENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOMMERHUBER GMBH

  Avusturya

  SOMMERHUBER GMBH, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steyr, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. LUIS FILIPE - PLACAS ESMALTADAS

  Portekiz

  LUIS FILIPE - PLACAS ESMALTADAS, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. emaye, seramik üstü renkli fotoğraflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. EMILIE OÜ

  Estonya

  EMILIE OÜ, yılında kurulan ve Sofra ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kil ve kaolen (porselenlik kil), Seramik ve emayeler için fırınlar, Kil ve kaolen (porselenlik kil), Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 6. PRALITAL S.R.L.

  İtalya

  PRALITAL S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. KITTEC GMBH

  Almanya

  KITTEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CHR. AGATHOCLEOUS LTD

  Kıbrıs (Güney)

  CHR. AGATHOCLEOUS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egkomi, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 9. FORNS ROMAGUERA

  İspanya

  FORNS ROMAGUERA, yılında kurulan ve Seramik ve emayeler için fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrikli fırınlar, Elektrikli fırınlar, elektrikli fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Bisbal D'emporda-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. NEMECEK OFENBAU GMBH

  Avusturya

  NEMECEK OFENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik ve emayeler için fırınlar, Seramik ve emayeler için fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wieselburg An Der Erlauf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz