• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sondaj fabrika ve ekipmanları

Sonuçlar

Sondaj fabrika ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1987 yılında tüccar Reimund Freund ile teknisyen Raimund Foidl tarafından kurulan Rover Technik Freund und Foidl GmbH günümüzde yönetim merkezi Lennestadt –Südwestfalen kentinde bulunan, ana faaliyet konusu yeraltı boru döşeme alanında üretim, pazarlama, satış ve danışmanlık olan köklü bir şirkettir. Faaliyetlerin odak noktası yatay ve dikey sondaj ve kazık çakmadır. Hız ve esneklik ile birlikte güvenilirlik ön plandadır. Bu düşünce tarzı ile, büyük şirketlerin aksine, müşterilerimize kısa hizmet kanalları ve hızlı kararların verdiği tüm avantajları sunmaktayız. 20 yılı aşkın bir süredir Rover Technik hem Almanya'da hem de dış ülkelerde yeraltı boru döşeme alanında çok sayıda iddialı projeyi yürütmüş ve denetlemiştir. Her zaman alınan başarılı sonuçlar burada ekipmanlarının verimli kullanılmasını ve danışmanlığımızın kalitesini ön plana çıkartmaktadır.

 2. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 3. TF KIMYA LTD. STI

  Türkiye

  Tedarik zinciri yönetiminin satınalma segmentine adanmış 15 yılın ardından, başta endüstriyel kimyasallar ve yardımcı kimyasallar olmak üzere sanayinin atar damarı niteliğindeki hammadde ve yarı mamul ihtiyaçlarını, Kaliteli Ürün, Rekabetçi Fiyat, Hızlı ve Güvenilir Hizmet felsefesi ile hareket ederek tüm iş ortaklarımıza değer katmaktır.

 4. SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, matkap, delme makineleri, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meinersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Almanya

  TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tünel inşaatları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Tünel inşaatları, iç yüzey frezeleri, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hainichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SHEFFIELD DEEP BORE

  Birleşik Krallık

  SHEFFIELD DEEP BORE, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin delinmesi, makina mühendisliği, iç perdah, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. DIGGA EUROPE LIMITED

  Birleşik Krallık

  DIGGA EUROPE LIMITED, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal tespitleme saplamaları, sonsuz dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hungerford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. STOCKHOLM PRECISION TOOLS

  İsveç

  STOCKHOLM PRECISION TOOLS, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sollentuna, İsveç 'de bulunmaktadır.

 5. SAS GUILMAN

  Fransa

  SAS GUILMAN, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Sondaj fabrika ve ekipmanları, Endüstriyel bakım, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Sondaj fabrika ve ekipmanları, pnömatik posta tesisatları, Endüstriyel bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Herblain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI.

  Türkiye

  NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları, delme makinaları, toprak delme işleri için borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. STDS-JANTZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  STDS-JANTZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Sondaj fabrika ve ekipmanları, İş makineleri, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VAN WIELE NICKY

  Belçika

  VAN WIELE NICKY, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sint-Gillis-Waas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EMCI

  Fransa

  EMCI, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Perray En Yvelines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VAN VULPEN B.V.

  Hollanda

  VAN VULPEN B.V., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Sondaj fabrika ve ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorinchem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ATLAS COPCO MCT GMBH

  Almanya

  ATLAS COPCO MCT GMBH, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Sondaj fabrika ve ekipmanları, İş makineleri, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IDEAL DIGGER HIRE ESSEX

  Birleşik Krallık

  IDEAL DIGGER HIRE ESSEX, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chelmsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. VAN DELFT INFRA B.V.

  Hollanda

  VAN DELFT INFRA B.V., yılında kurulan ve Su ve toprak analizleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capelle Aan Den Ijssel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V.

  Hollanda

  KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oss, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA

  Almanya

  IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TERRA AG FUR MASCHINENBAU

  İsviçre

  TERRA AG FUR MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zofingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT

  Türkiye

  INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. E + M BOHR-GMBH

  Almanya

  E + M BOHR-GMBH, yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaufering, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V.

  Hollanda

  VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werkendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH

  Almanya

  LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neubulach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH

  Almanya

  COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Untereisesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI

  Türkiye

  AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI, yılında kurulan ve Sondaj fabrika ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. RTG RAMMTECHNIK GMBH

  Almanya

  RTG RAMMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sondaj fabrika ve ekipmanları, Sondaj fabrika ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schrobenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz