• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su tesisatı bağlantıları

Sonuçlar

Su tesisatı bağlantıları - Ithalat/Ihracat

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan uzun süredir ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalar, bina tekniği ve otomatik sektörleri için çok farklı malzemelerden ve nominal çaplarda kesme klapeleri, kelebek klapeler ve kontrol klapeleri üretiyoruz. Bu süreçte stoktaki yapı parçalarını kullanıyor, kısa sürede monte ediyor ve istenen tahrik sistemleriyle donatıyoruz. Sistem görevlerinize çözüm getirmek bizim işimiz.

 2. GNALI BOCIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Brescia ilinin Lumezzane bölgesinde bulunan, Gnali kardeşler tarafından 70'li yılların sonunda kurulan GNALI BOCIA GPL, Teknik Gaz ve su bazlı çalışan teçhizatlar için regülatörler, basınç düşürücüleri, vanalar, emniyet vafleri ve rakor üretiminde uzman bir firmadır. GPL gazı içn emniyetli ve kaliteli, pirin., bakır ve çinko alaşımlarından imal edilmil rakorlar üretiyoruz. Uzun yıllara varan deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Gnali Bocia kendi sektöründe, büyük üretici şirketlerin ve ulusal ve uluslararası bayilerin de yer aldığı pazarda lider konumuna yükselmiştir. Yüksek kalite standatları ve kalite-fiyat oranını sürekli olarak en iyi duruma getirmek için gösterdiğimiz gayret ile Gnali Bocia firması insana ve teknolojiye daima yatırım yapmaktan kaçınmayarak sahip olduğu konumu koruma, müşterilerini memnun etme ve geleceğe yönelik yeni hedefler belirleme çizgisinde kararlılıkla devam etmektedir. Kuruluş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. UNI CEI EN, ISO/IEC 17025

 3. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADIS France, ATEO Group, su şebeke bağlantıları ve vana ekipmanı üreticisi ve dağıtıcısıdır. Web sitemizde, öncelikle profesyoneller için tasarlanmış su şebeke ekipmanı konusunda ihtiyaçlarınıza birçok cevap bulabilirsiniz. Etkileşimli bir katalog, dökme demir ve pirinç ürünlerimizi görüntülemenize ve teknik veri sayfalarını indirmenize olanak tanır. ISO 9001 sertifikalıyız. Bu, üretimin tüm aşamalarında kontrollü bir süreç ve titiz kontroller için garantinizdir. CE standartlarına uygun olarak ürünlerimiz kaliteyi, yeniliği ve güvenliği garanti eder. ATEO, müşterilerine her zaman kaliteli ürünler ve hizmetler sunma konusunda kararlı olmuştur. Bünyemizde uygulanan süreçler, kalitenin hizmetinde ve ekibimizin müşterilerimize yönelik taahhütlerine saygı duymada gerçek araçlar oluşturmaktadır.

 4. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  Toptan bağlantı parçaları tedarikinde güvenilir ortağınız Szczawinski.pl'ye hoş geldiniz! İşletmenizin zorlu ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürün yelpazemiz, profesyonel su temini ve sıhhi tesisatlar için gerekli her şeyi içerir. Hassas su sayaçlarından sağlam dişli vanalara, pirinç bağlantı parçalarından dökme demir sıkıştırma ve onarım rakorlarına kadar tüm temel ürünleri tek bir yerde sunuyoruz. Ürünlerimiz güvenilir üreticilerden temin edilmekte olup güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamaktadır. İhtiyaçlarınızı gecikmeden karşılamak için kapsamlı bir envanter bulunduruyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir ve profesyonel ekibimiz işiniz için en iyi seçimleri yapmanıza yardımcı olmak üzere tavsiye ve yardım sunmaya hazırdır. Ürün Yelpazemiz: su sayacı konsolları, su sayaçları ve aksesuarları, pirinç rakorlar, galvanizli rakorlar, dişli vanalar, onarım rakorları, dökme demir rakorlar ve bantlar.

 5. LIBERTI & PARODI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Liberti & Parodi firması endüstriyel hidrolik malzeme tedariği ve gemi tesisatçılığı endüstrisine malzeme tedariğinde uzmanlaşmıştır. Firma aynı zamanda paslanmaz çelik, tunç, bakır, pvc ve karbon çelik gibi farklı malzeme türlerinden bağlantı flanşları ( JIS, DIN, UNI, ANSI), valfler ve kaplinlerin satışında uzmanlık sahibidir. Cenevre'de yer alan firma tüm İtalya ve Avrupa sahasında faaliyet göstermektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRANSFLUID

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRANSFLUID, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, Paslanmaz çelik boru bilezikleri, musluk contaları, Su tesisatı bağlantıları, paslanmaz çelik bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ste Hélène Du Lac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DMD INOX

  Fransa

  Verified by europages badge

  DMD INOX, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik boru bilezikleri, yüksek basınçlı vanalar, Elektrovanalar, boru montaj parçaları, çekvalfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marnaz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ITAL-TAP SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ITAL-TAP SRL, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, çamaşır makinası muslukları, prinç musluklar, Sıhhi su tesisatı, pirinç boru imalatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, hidrolik bağlantı elemanları, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel uygulamalar için rakor ve supaplar, kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gussago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BALVINOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  BALVINOX, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Su tesisatı bağlantıları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, pnömatik valfler, Silikon borular ve hortumlar, kelebek vanalar, Boru aksesuarları, sanayi boruları için rakorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perwez, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel uygulamalar için rakor ve supaplar, kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gussago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FRA.BO S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRA.BO S.P.A., yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pirinç rakorlar, kaynak bağlantılı rakorlar, hidrolik bağlantı elemanları, hidrolik sektör ve sıcak kullanım suyu için bağlantı elemanları, sıkma bağlantılı rakorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gussago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TECNOVIELLE S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNOVIELLE S.P.A., yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vanalar, bilyalı supap, pirinç rakorlar, endüstriyel uygulamalar için rakor ve supaplar, özel rakorlar, endüstriyel metal bağlantı elemanları, borular için polietilen rakorlar, hidrolik bağlantı elemanları, hidrolik sektör ve sıcak kullanım suyu için bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. USO FAUCETS & SHOWER MIXERS

  Türkiye

  ÜSO WATER FAUCET ARMATURES is excited to share its knowledge and experience, which it has gained throughout its production of more than 20 years, with you, our valued customers. Since the day it was founded, ÜSO has been producing faucets and faucets with its expert staff and state-of-the-art equipment. ÜSO has been recognized in the armature industry in a short time thanks to the importance it attaches to quality and its determination to achieve the challenge from the very first moment of its establishment, and it has never given up on these principles. The unchanging principles of our company have been 'always quality', 'service', 'delivery of products on time' and 'reasonable prices'. ÜSO, which produces kitchen, sink and bathroom faucets; It has had a considerable market at home and abroad. Working with the principle of 'honesty and quality in service', the guarantee of success and continuity in production; Thank you for your close attention and support. export assistant manager Aytac Sen +90 532 630 08 48

 3. METAL GALERI

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli faaliyet yürütmektedir. Boru-profil makineleri üretimi, boru- profil makineleri yedek parçaları üretimi, iç çapak aparatları, boru makinesi kalıpları, boru-profil boyama makineleri üretimi, boru-profil boyama makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makineleri üretimi, sac dilme makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makinesi bıçakları üretimi gibi işlerde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca panel çit sistemleri üretimi yapmaktadır. Kutu profil, sanayi borusu, doğalgaz borusu, hat boruları, levha sac, köşebent demir, demir lama, demir silme, HEA demir, HEB demir, NPI demir, NPU demir, inşaat demiri gibi çelik ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapmaktadır.

 4. YNR EXPORT TRADE

  Türkiye

  YNR Trading was established in Adana in 2020 for the production of automobile belts, spare parts, rubber-metal and plastic parts. Our domestic activities continue in the food sector, in which we have been a wholesaler since 2010. We produce dry food domestically. We plan to take our place in the foreign market by directing our work to export as wholesale marketing. Many workshops support us with our principle of honesty that has been going on for years in the domestic market. In addition to various product groups, quality products are provided by researching the domestic market in line with the requests of our customers. We aim to develop our company in export in this direction by adopting the principles of honesty and integrity among our working rules.

 5. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Almanya

  Üretim ve kullanım arasındaki aracı.. Son derece yüksek esnekliğe sahip çok özel bir stok programı - Gücümüz avantajınızdır! 1972 yılında şirketimizin kurulmasından bu yana kendimizi üretim ve kullanım arasında bir aracı olarak görmekteyiz. Boru aksesuarları alanında oldukça uzmanlaşmış bir stok programı ile, emniyetli bir bağlantı için size her şeyi sağlama olanağımız mevcuttur. Uzman danışmanlığımız ile her zaman yanınızdayız. ERZET, yakl. 10.000 ton ve 15.000 yüksek raf depolama yeri kapasitesi ile Avrupa'nın en yüksek stok tutan boru aksesuar tedarikçilerinden biridir. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, ERZET'in yüksek standartlarına, güvenilirliğine ve esnekliğine güvenmektedir. Teslimat programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Problem değil! Sadece ürün yelpazesi ve hizmetler bölümlerini ziyaret ediniz.

 6. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Fransa

  Savoie'deki Domessin'de bulunan Robinet Frigorifique Français (RFF), soğutma için çelik ve inokstan imal edilmiş endüstriyel vanaların üretiminde uzmanlaşmıştır ve dünya çapında soğutma tesisleri için tercih edilen bir ürün yelpazesi sunmaktadır: Devre kesici vanalar, Düzenleyiciler, Geri tepme önleyici klapeler, Klapeli vanalar, Filtreler, denge ağırlıklı tahliye çıkışları, manüel veya motorlu küresel vanalar, PN25, PN65, çelik veya paslanmaz çelik, NH3, CO2 ve diğer soğutucu akışkanlar için vanalar. Doğal gaz için GDF tarafından onaylı "ANTONSANTI" marka çelik bağlantı parçaları, ayrıca "Isolet" marka aksesuar ve kitler üretmekteyiz. Talepkar bir müşteri kitlesini memnun etmek için, Robinet Frigorifique Français şirketi soğutma tesisleri için kalite ve rekabet gücü sunan modern üretim tekniklerini kullanmaktadır. Ürünlerimiz -50°C ile +150°C arasındaki sıcaklıklarda amonyak, CFC, HCFC, HFC ve diğer soğutucu akışkanlar kullanılarak soğutma tesislerinde kullanılmaktadır.

 7. PISKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Pişkin Makina 1968 yılında Türkiye sanayi ve ticaretinin beşiği olan Galata Kalafatyeri’nde Süleyman Pişgin ve oğulları Maksut ve Zülfü Pişgin tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışındaki nalbur, hırdavat , mekanik tesisat ve tarımsal sulama konularında faaliyet gösteren müşterilerine her türlü su tesisatlarına yönelik boru bağlantı ve boru ekleme malzemelerinin üretimi ve satışı konularında hizmet vermektedir. Pişkin Makina anakent büyükşehir il ve ilçe belde belediyelerine yönelik şehir şebeke içme suyu boru tesisatlarında kullanılan sfero döküm priz kolye, boru bağlantı adaptör kaplinleri, priz musluk , vana buşakleleri, menhol kapak ve kanal ızgaraları üretmektedir. Yarım asırı geçen üretim gücünü gelişen zaman ve değişen ürün çeşitliliğine bağlı olarak kendince yorumlayan Pişkin Makine mekanik tesisat malzemeleri üretim ve pazarlama deneyimini gelecek kuşaklara ve yıllara taşımayı hedef edinmiştir.

 8. ASEL METAL

  Türkiye

  شركة (أسل متال) التّركية، لتصنيع الوصلات النّحاسيّة (مستلزمات التّمديدات الصّحيّة, -السّباكة-) بكلّ المقاسات، بالإضافة الى المعدّات البحريّة الخاصّة باليخوت، وصمّامّات و وصلات الهواء والغاز والماء. نُصنّعُ حسب الطلب * WTS: +90 532 158 11 50 TEL: +90 212 472 12 32 FAX: +90 212 472 12 31 https: //www.aselmetal.com.tr/

 1. EM-TECHNIK GMBH

  Almanya

  emtechnik-Gruppe 160 çalışanı ile özel plastikten kaliteli küçük armatürlerin ve vidalı bağlantıların dünya çapında öncü bir üreticisi durumundadır ve ürünlerini müşterilerin isteği doğrultusunda daima geliştirmeyi amaçlar. Şirket 1965 yılında Ludwigshafen'da kurulmuştur ve günümüzde ikinci nesil olarak Maxdorf fabrikasından Michael Meier tarafından başarılı şekilde yönetilmektedir.

 2. SANHA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Boru sistemlerinde uzman

 3. BEPAR MÜHENDISLIK

  Türkiye

  BEPAR MÜHENDISLIK, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, pirinç aksesuarlar, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Fittings, vana parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. EM-TECHNIK ITALIA SRL

  İtalya

  EM-TECHNIK ITALIA SRL, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, hızlı rakorlar, sıkma bağlantılı rakorlar, Su tesisatı bağlantıları, endüstriyel uygulamalar için rakor ve supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vimercate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HECKL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  HECKL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Kissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EREDI BOSSINI F. SNC

  İtalya

  EREDI BOSSINI F. SNC, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, hassas tornalama işlemleri, Banyo aksesuarları, yüksek basınçlı rakorlar, Su tesisatı bağlantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SWAGELOK LEIPZIG

  Almanya

  SWAGELOK LEIPZIG, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınç regülatörleri, boru montaj parçaları, çabuk takma/sökme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Markranstädt Ot Frankenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SUTTER HYDRAULIK & PNEUMATIK AG

  İsviçre

  SUTTER HYDRAULIK & PNEUMATIK AG, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bilyeli musluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zunzgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. CARLOSERVICE

  Belçika

  CARLOSERVICE, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Merkezi ısıtma - Sistemler, ELEKTRİK TESİSATLARI, sıhhi tesisat, Merkezi ısıtma - Sistemler, ELEKTRİK TESİSATLARI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tienen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SCHWER FITTINGS. SP. Z O.O.

  Polanya

  SCHWER FITTINGS. SP. Z O.O., yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lubliniec, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz