• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su tesisatları güvenlik valfleri

Sonuçlar

Su tesisatları güvenlik valfleri - Ithalat/Ihracat

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalitesiyle ünlü WESA, sıhhi tesisat, ısıtma ve teknik malzeme toptan satışı ihtiyaç ve istekleri için kapsamlı bir küresel vana, ısıtma, boru hattı ve endüstriyel armatürler ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz: Armatürler, boru hattı armatürleri, flanşlı küresel vanalar, kesme klapeleri, paslanmaz çelik armatürler, pislik tutucular (armatürler), paslanmaz çelikten küresel vanalar, klapeler, çekvalfler

 2. OFFICINE SBARRA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sbarra atölyeleri, flanş üretmek üzere kurulduğu 1964 yılında önceleri Andrea Sbarra’ya ait bir şahıs şirketi iken 1980 yılında Andrea ve Roberto Sbarra'ya ait bir ortaklık şirketine dönüştü. Küçük ebatlarda bir firma olmasına rağmen gerek ulusal gerekse Avrupa pazarında çok sayıda takdir kazanarak sektörde kendini kanıtladı.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  PIRPED INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, Perçinler, perçin çivileri, Ses kayıt çözümleri, Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, paslanmaz çelik flanşlar, Boru aksesuarları, Perçinler, perçin çivileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PETROLTECNICA SICILIANA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PETROLTECNICA SICILIANA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun, oleodinamik vanalar, dövme bağlantı elemanları, Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. S T E E L WERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  S T E E L WERK GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GEORG FISCHER FITTINGS GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Traisen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARBURGER FLANSCHEN GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brachbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  ANGLO STAINLESS LTD, yılında kurulan ve Metal tertibatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, alçak basınç rakorları, yüksek basınçlı rakorlar, metalik ekleme bileziği, Paslanmaz çelik flanşlar, paslanmaz tespitleme için malzemeler, boru montaj parçaları, Paslanmaz çelik boru dirsekleri, basınç boruları için form parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FERTUBI FRIULI S.R.L., yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, kaynaklı borular, metalik boru ve boru hattı, Su tesisatları güvenlik valfleri, dikişsiz borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Udine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Boru Hattı Ekipmanları ve Boru Hattı Ürünleri. Offshore Products International Ltd.'yi tanıtmak için bu fırsatı kullanmak istiyoruz. Boru Hattı ürünleri Üreticisi ve Ortağı olan şirket, müşterilerine verimlilik ve hizmetleriyle tanınmaktadır. Hedefleri, inovasyon yoluyla pazar payını artırmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek üzerine yoğunlaşmıştır. Tüm Boru Hattı Ekipmanlarında İngiltere, Avrupa ve Dünya Çapında teslimat yapılmaktadır. Offshore ürünlerinde yeni bir Sualtı departmanımız açılmıştır.

 1. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  İtalya

  Karbonlu çelik flanşlar NPT, ASA ve paslanmaz rakorlar demir ve paslanmaz borular supaplar; paslanmaz, karbonlu çelik ve pres döküm rakorlar. ISPEL deneyleri ve X ışınlarına göre altıncı kategoride paslanmaz A106/333 borular.

 2. GINOX SRL

  İtalya

  GINOX s.r.l. şirketi, oenoloji (şarap bilimi), kimya ve tarımsal gıda sektörlerinde faaliyet gösteren, tüm İtalya ve Avrupa Birliği ülkelerine dağılmış oldukça fazla sayıdaki müşterileri için, sipariş üzerine ve kişiye özel teknik resimlere göre, UNI, DIN, TUV, ASA normlarına uygun flanşlar, çeşitli rakorlar (kaynaklı, vida dişli, konik ağızlı) üretmektedir.

 1. TEJI VALVE GROUP CO., LTD

  Çin

  Teji valve group CO., LTD 1980’lerde kurulmuştur. Bilyeli vana, sürgülü vana, konik vana, çek valfi, kelebek valf konusunda uzmanız. API, DIN, BS, JIN, GB ile. Malzeme, karbon çeliği, paslanmaz çelik, duplex paslanmaz, alaşımlı çelik ve süper duplex paslanmaz çeliği kapsar. 1/4 inçten 80 inçe boy. Düzgün kontrollü 150LB’den 2500LB’ye basınç sınıfı. Şirket, API6D, API607 (yangın güvenliği), GOST, CE, ISO vs.. sertifikalarına sahiptir.. Tüm NDT (hasarsız) testleri geçerlidir.

 2. FAD INTERNATIONAL

  İtalya

  Fad International İtalya'da Via Monza - Gessate'de (Milano'ya bağlı komün) yerleşik bir işletmedir, hadde mamulü boru ve rakorlar, flanşlar, valfler, karbon çeliğinden, paslanmaz çelikten ve alaşımlı malzemelerden mamul fren ve direksiyon donanımlarının satışı konusunda faaliyet gösteren bir lider işletmedir. İşletme ayrıca borulardan veya dövme kovanlardan ve kovan borusu gövdelerinden elde edilen rakorların üretimini de yapmaktadır.

 3. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Birleşik Krallık

  ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınçlı cihazlar, dondurma makinesi imalatı, büyük ebatlı flanşlar, Kodlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  İtalya

  INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, sanayi boruları için flanşlar, Su tesisatları güvenlik valfleri, çekme telli rakorlar, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ancona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SODELUX SA

  Belçika

  SODELUX SA, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Su tesisatları güvenlik valfleri, Musluklar ve valfler, PVC boru ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Su tesisatları güvenlik valfleri, Musluklar ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Almanya

  SINO VANGUARD CAPITAL GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Almanya

  IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HQ PIPELINE CO.,LTD

  Çin

  HQ PIPELINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Su tesisatları güvenlik valfleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Birleşik Krallık

  PIPES & FITTINGS UK LTD, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. boru işleri, arıcılık ürünleri, kazan boruları, bağlama elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dartford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. G.E.ASRL

  İtalya

  G.E.ASRL, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum ergitme, alüminyum flanşlar, kokil kalıpta döküm, El frezesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelseprio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Fransa

  SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Metal tertibatlar, burçlar, Su tesisatları güvenlik valfleri, contalar, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grand Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Almanya

  IRLE BIEGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kreuztal-Littfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Almanya

  F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Halkalar, dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Filderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Almanya

  ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  HAVIT HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baar-Ebenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  İtalya

  MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Fosil yakıt enerji santrelleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, kazan imal makinaları için malzemeler, Fosil yakıt enerji santrelleri, Lojistik yardımı-uluslararası proje sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ABA BEUL GMBH

  Almanya

  ABA BEUL GMBH, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı vanaları, Sıhhi su tesisatı vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FERRARI SRL

  İtalya

  FERRARI SRL, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. flanş ve bağlantı elemanları tedariği, çelik flanşlar, flanş uzantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz