• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • türbin ile delme hizmetleri

Sonuçlar

Türbin ile delme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. WERNER MITSCHELE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERNER MITSCHELE GMBH, yılında kurulan ve Türbin ile delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pleidelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZW HYDRAULIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ZW HYDRAULIK AG, yılında kurulan ve Türbin ile delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rümlingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Türbin ile delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Merkers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PFLEGHAR GMBH & CO. KG

  Almanya

  PFLEGHAR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Değirmen - makine aletleri, Seyyar kilitler, Türbin ile delme hizmetleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Değirmen - makine aletleri, Seyyar kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baienfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK

  Almanya

  SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK, yılında kurulan ve Türbin ile delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Murr, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK

  Avusturya

  PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Türbin ile delme hizmetleri, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Türbin ile delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  İtalya

  ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Türbin ile delme hizmetleri, Tarak makinesi, Türbin ile delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripalimosani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L.

  İtalya

  DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alba Adriatica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OBERTO S.R.L.

  İtalya

  OBERTO S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GEOCIPO S.R.L.

  İtalya

  GEOCIPO S.R.L., yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solbiate Con Cagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FORMATO ERNESTO

  İtalya

  FORMATO ERNESTO, yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velletri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  İtalya

  LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio Saliceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. I.GE.M. S.R.L.

  İtalya

  I.GE.M. S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prisco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  İtalya

  IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamezia Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MIRA SERVICE S.R.L.

  İtalya

  MIRA SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mogliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  İtalya

  SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alghero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L.

  İtalya

  MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L., yılında kurulan ve Toprak analizi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altopascio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  İtalya

  G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  İtalya

  SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Farigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. M.C.S. S.R.L.

  İtalya

  M.C.S. S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S.

  İtalya

  IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S., yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MARCHESELLI DANIELE

  İtalya

  MARCHESELLI DANIELE, yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Türbin ile delme hizmetleri, Hidroelektrik fabrikaları, Türbin ile delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crevalcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ITAL SONDA S.R.L.

  İtalya

  ITAL SONDA S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'agata Li Battiati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GE.LA.MO.

  İtalya

  GE.LA.MO., yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villar San Costanzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  İtalya

  FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LUMA PERFORAZIONI S.R.L.

  İtalya

  LUMA PERFORAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montorio Al Vomano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  İtalya

  TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, yılında kurulan ve Kuyu delme izleme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FERRARI SOIL S.R.L.

  İtalya

  FERRARI SOIL S.R.L., yılında kurulan ve Yıkım müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menconico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. PIGLI

  İtalya

  PIGLI, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu inşaatları, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Türbin ile delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L.

  İtalya

  GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Toprak analizi, Türbin ile delme hizmetleri, Toprak analizi, Türbin ile delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chianciano Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz