• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıt jantları jant çemberleri

Sonuçlar

Taşıt jantları jant çemberleri - Ithalat/Ihracat

 1. TYRESYSTEM (RSU GMBH)

  Almanya

  Verified by europages badge

  TYRESYSTEM (RSU GMBH), yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, St. Johann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TNY JANT KAPAK OTO AKSESUAR ELEKTRONIK TICARET LTD ŞTI

  Türkiye

 3. MURAT PLASTIK SANAYI

  Türkiye

  Gıda, kozmetik, ilaç ve temizlik ürünleri sanayilerinin ihtiyacı olan şişe ve şişelere ait kapak ve özel itina gerektiren enjeksiyon ürün ihtiyacını en iyi kalite ile karşılamaktadır. Firmamız 400 m2’lik kapalı alanda 10cc’den 2.500cc’ye kadar ambalaj üretimi yapmakta ve üretim esnasında kullandığı hammaddeler , PP, PE, PVC , PC vb ’dir.

  Tüm ürünler arasında "taşıt jantları jant çemberleri"

 4. ALCAR WHEELS GMBH

  Avusturya

  16 ÜLKEDEKİ NALCAR MARKALARINDA ALCAR29 ŞİRKETLERİN DÜNYASI: • AEZ - TASARIM. KALİTE. LIFESTYLE.• DOTZ - TRENDS. TUNING. ÖZEL.• KALİTELİ - GENÇ. MODERN. ÖZELLİKLE KALİTELİ.• TÜM ARAÇLAR İÇİN ÇELİK JANTLAR - ÜNİVERSAL. GÜVENİLİR. SERTİFİKALI.ALCAR stratejik olarak çelik ve alüminyum jantlara odaklanmış uluslararası bir sanayi ve ticaret grubudur. ALCAR Şirketler Grubu Avrupa otomobil jantları pazarında pazar lideridir. Ana faaliyet alanımız, çelik ve hafif alaşım jantların üretimi, uluslararası ve ulusal toptan satışının yanı sıra lastik basıncı izleme sistemleri, lastikler ve komple jantların pazarlama, dağıtım ve satışıdır.

 5. OZGU OTOMOTIV MAMULLERI SAN. VE TURIZM TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Özgü otomoti̇v fi̇rmamiz1978 yilinda kuruldu bu yildan i̇ti̇baren otomoti̇v sektöründe hi̇zmet veri̇yor.Alümi̇nyum jant ve lasti̇k toptan satişi yapmaktayiz.Pdw-hyfly-altenzo ve accelera lasti̇kleri̇ni̇n türki̇ye di̇stri̇bütörüyüz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PAPADAKOS V., S.A.

  Yunanistan

  Şirketin kurucusu Vaios Papadakos 1966 yılında 25 metrekarelik küçük bir dükkanla işe başladı; bisiklet satışı ve tamiri konusundaki 17 yıllık deneyimi sonrasında şirket faaliyetlerini her biri 80 metrekare olan iki mağazaya taşıdı. 1997 yılında şirket şehir merkezinde bulunan 4 katlı ve 1000 metrekarelik binasına taşındı. Piyasa lideri bisiklet markalarını sunan, uzman ekibiyle bisiklet jantı üretimine de başlayan şirketimiz artık en zor beğenen müşterilere tam bir ürün serisi sunmaktadır

 2. REIFEN OCHS E. K.

  Almanya

  REIFEN OCHS E. K., yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VECTOR -ALLOY WHEELS

  Kazakistan

  VECTOR -ALLOY WHEELS, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pavlodar, Kazakistan 'de bulunmaktadır.

 4. TORRALLARDONA TALLERS SL

  İspanya

  TORRALLARDONA TALLERS SL, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Manresa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. WALTER BÜRKLE HANDELS GMBH

  Almanya

  WALTER BÜRKLE HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gammertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INTERBAND

  Belçika

  INTERBAND, yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Dış lastikler, otomobil sökülebilir parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri, motosiklet jantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NAPRAWA FELG KLEWICZ

  Polanya

  NAPRAWA FELG KLEWICZ, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALAIN PNEUS

  Belçika

  ALAIN PNEUS, yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, tekerlek kontrolü, lastik montajı, araçlar için kelepir aksesuarlar, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DOWNFORCE - ASSISTÊNCIA AUTOMÓVEL E PNEUS, LDA

  Portekiz

  DOWNFORCE - ASSISTÊNCIA AUTOMÓVEL E PNEUS, LDA, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alaşım jant, alüminyum tekerlekler, jant sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marco De Canaveses, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. MAG-CAR. TERAKOWSKA M.

  Polanya

  MAG-CAR. TERAKOWSKA M., yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, Taşıt jantları/jant çemberleri, motorlu araçlar için lastikler, klimalı otomobil, motorlu taşıtlar için fitreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leszno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. REWHEELS SRL

  İtalya

  REWHEELS SRL, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. alaşım jant sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerreto Guidi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ATRAXION

  Belçika

  ATRAXION, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Dış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, 4x4 çıkma parçalar, quad (dört tekerlekli motosiklet) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. REX GDN LIMITED

  Birleşik Krallık

  REX GDN LIMITED, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları, Lastikler ve aksesuarlar, Dış lastikler, pnömatik distribütörler, İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları, Lastikler ve aksesuarlar, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. DS OTOMOTIV

  Türkiye

  DS OTOMOTIV, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. jant, oto iç lastiği ve plastik atık yakma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AUTOPLUS AG

  Almanya

  AUTOPLUS AG, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, motorlu araçlar için lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, otomoil aksesuarları, motorlu taşıtlar için bataryalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IDEAL REIFEN GMBH

  Almanya

  IDEAL REIFEN GMBH, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dış lastikler, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WHEELSSHOP

  Almanya

  WHEELSSHOP, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Freimersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SMW WHEELS (DBA SMW ENGINEERING)

  Latviya

  SMW WHEELS (DBA SMW ENGINEERING), yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum -mangenezyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 4. TITAN FRANCE SAS

  Fransa

  TITAN FRANCE SAS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, kataforez boya, elektroforez, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flers Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. S.C.RUBBER CAR S.R.L.

  Romanya

  S.C.RUBBER CAR S.R.L., yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dış lastikler - tamir gereçleri, Taşıt jantları/jant çemberleri, Lastikler ve aksesuarlar, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler, Dış lastikler - tamir gereçleri, Taşıt jantları/jant çemberleri, Lastikler ve aksesuarlar, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. HÄMMERLING - THE TYRE COMPANY GMBH

  Almanya

  HÄMMERLING - THE TYRE COMPANY GMBH, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CARACTERE AUTOMOBILE

  Belçika

  CARACTERE AUTOMOBILE, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, spoyler, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werbomont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PPHU JARBET

  Polanya

  PPHU JARBET, yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kaplanmış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Kaplanmış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, kumlama, lakeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pabianice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. REIFEN WONDRASCHEK GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  REIFEN WONDRASCHEK GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dış lastikler, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. ODNAWIANIEFELG.PL -RENOWACJA FELG WARSZAWA -PROSTOWANIE FELG

  Polanya

  ODNAWIANIEFELG.PL -RENOWACJA FELG WARSZAWA -PROSTOWANIE FELG, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taşıt jantları jant çemberleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

291 Şirketler