• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları

Sonuçlar

Taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları - Ithalat/Ihracat

 1. ARTUR RECAMBIOS BCN IMPORT EXPORT : ARTUR RECAMBIOS POLAND

  Polanya

  Verified by europages badge

  Artur Recambios, 2012 yılında kurulmuş bir Polonyalı otomotiv parçaları toptancısıdır. Polonya pazarından ithal edilen otomobiller için orijinal yedek parçaların satışı ve satın alınmasıyla uğraşan profesyonelleriz. Depomuz tüm araç markaları için geniş bir yedek parça stoğu sunar: BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford, Peugeot, Renault ve daha fazlası... Satın almak istediğiniz tüm markalar için kendi yedek parça stoğumuz ve tüm yedek parçalar için gerekli tedarikçilerimiz bulunmaktadır. Konteynerlerde teslim edilen otomotiv yedek parçalarının perakende ve toptan satışını gerçekleştiriyoruz. Polonya'dan Barselona ve Valensiya'ya doğrudan teslimat hizmetimiz mevcuttur. İspanya'daki diğer şehirlere ve diğer ülkelere yapılan teslimatlarda ulusal ve uluslararası paket servisleri kullanılmaktadır. İkinci el parçalarda uzman olarak, müşteriler ile iletişimimizi kolaylaştırmak üzere konuştuğumuz diller arasında Lehçe, İngilizce ve İspanyolca bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmekten ve bizim aracılığımızla satın almaktan veya sipariş vermekten çekinmeyin, size kaliteli hizmet garantisi veriyoruz.

 2. AGIL AUTOPARTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Agil Autoparts, Paris yakınlarında yerleşik, Avrupa'dan ve dünyadan otomotiv profesyonelleri için büyük miktarlarda yeni ve orijinal araba yedek parçalarının satışında uzmanlaşmış bir Fransız şirketidir. Misyonları, otomotiv profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için her tür araç için hızlı kullanılabilirliğe sahip kaliteli yedek parçalar sağlamaktır. Jaguar Land Rover, Renault gibi prestijli markalar için orijinal parçaların yanı sıra tüm araç markaları için Bosch, Valeo, TRW, Wix gibi en kaliteli muadil parçaları tedarik etmektedir. Yedek parçaların hızlı bulunabilirliği, otomotiv profesyonelleri için çok önemlidir. Bu nedenle Agil Autoparts, ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı taahhüt eder. Profesyonellerden oluşan ekipleri, müşterilere ihtiyaç duydukları parçaları bulmaları için özel hizmet ve uzman tavsiyesi sunmaya hazırdır. Agil Autoparts, yedek parçalarını Avrupa'ya ve dünyanın her yerine ihraç etmekte ve müşterilerine rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaktan gurur duymaktadır. Tüm otomobil parçası ihtiyaçlarınız için iletişime geçmekten çekinmeyin ve Agil Autoparts'ın neden otomotiv profesyonellerinin tercih ettiği iş ortağı olduğunu kendiniz öğrenin!

 3. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Aveyron (Fransa) ilinde faaliyetlerini sürdüren hurda oto alım-satım işletmesi AUTO PIECE BURGUIERE otuz yılı aşkın bir süreden beri hizmetinizdedir. Ekibimiz sizlere ikinci el mekanik parçalardan, otomobil aksesuarlarından ve/veya kazalı ve iyi durumdaki araçlardan oluşan zengin bir çeşit sunuyor. Şirketin geniş bir ikinci el yedek parça seçenekleri yelpazesi mevcuttur: binek otomobil, ticari araç, küçük otomobil, 4X4 ve bazen de motosiklet ve tarım araçları yedek parçaları. Tüm kullanılmış parçalarımız 3 ay garantilidir. Yedek parçalarınızın Fransa'nın büyük kentlerine 48 - 72 saat içerisinde teslimi mümkündür. Taleplerinizi mümkün olan en iyi biçimde yerine getirmek amacıyla parçalarınızın sökümü için 6000 m²lik bir alanı hizmetinize sunuyoruz. Bu alanda tüm kazalı ve iyi durumdaki, satışa hazır araçlarımızı görebilirsiniz. Birlikte iş yaptığımız farklı taşımacılık firmaları bu araçları sizlere 8 gün içerisinde teslim edebilmektedirler. Şirket çevre koruma normlarına uyum ve sizlere hizmet için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

 4. DGS AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  DGS Autodywan, otomobil aksesuarları alanında yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya adanmış lider bir otomotiv şirketidir. Araçlar söz konusu olduğunda kişiselleştirme ve özelleştirmenin önemini anlıyoruz. Geniş araç aksesuarları yelpazemiz aracınızın işlevselliğini, konforunu ve tarzını geliştirmek için tasarlanmıştır. İster iç mekan ister dış mekan iyileştirmeleri arıyor olun, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli ürün yelpazesine sahibiz.

 5. ATV ELMER GRONAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATV Elmer Gronau GmbH firmasının merkezi Gronau'da (Westfalen) Almanya-Hollanda sınırındadır. Yaklaşık 500.000 kalemden fazla ürün içeren ve sürekli büyüyen, kapsamlı bir stok ve teslimat programına sahibiz. Hedefimiz gelecekteki piyasa taleplerini yeniden tanımlamaktır. Piyasa araştırmaları göstermiştir ki hızlı teslimat, esnek mal tedariki ve yüksek bir kalite seviyesi gelecekte en önemli unsurlar olacaktır. Uygun eğitimleri almış danışmanlarla profesyonel danışmanlık hizmeti vermek, normal işlerimize eklediğimiz bir artıdır. Amacımız tek bir şirketten komple ve kapsamlı bir ürün programı sunmaktır. Tüm dünyadaki müşterilerimiz arasında örn. ithalatçılar, ihracatçılar, araç yedek parça toptancıları ve perakendecileri, araç üreticileri, sevkiyat firmaları, atölyeler, inşaat firmaları, sanayi firmaları, yönetim kurumları ve resmi makamlar da mevcuttur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RUTHARDT ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUTHARDT ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Magstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH, yılında kurulan ve Taşıtlar için vites kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, standart vites kutusu, transmisyon organları, motor aktarma sistemi, araçlar için transmisyonlar, Otomobiller - aksesuarlar, Taşıtlar ve kamyonlar için aksesuarlar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomotiv parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberkrämer Ot Vehlefanz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. 3D BAVARIA

  Almanya

  Verified by europages badge

  3D BAVARIA, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRIMA FRICTION MATERIAL REIBBELAG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIMA FRICTION MATERIAL REIBBELAG GMBH, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meinerzhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, yılında kurulan ve Otomobil işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, Dizel motorlar için yedek parçalar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Taşıtlar için vites kutuları, Motorlu boşaltma/atım, Ticari araçlar - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, çıkma araba parçaları ve bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villorba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz motorları, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quickborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MECARM SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MECARM SRL, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt frenleri, Araba yedek parçaları ve kısımları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, fren, FCA, toptan debriyaj, Taşıt frenleri, AUDI, motorlu taşıtlar için debriyajlar ve bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caserta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AUTOSERVICE 2000 & C. S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  AUTOSERVICE 2000 & C. S.N.C., yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dış lastikler, lastik onarıcısı, lastikler, Dış lastikler, otomobil sökülebilir parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Medesano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AUTOPARTS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AUTOPARTS SRL, yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil sökülebilir parçaları, bütün alanlar için yedek parçalar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, orijinal yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Copertino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LEONPART AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  LEONPART is a Turkish company and a major international supplier of Automotive spare parts, components, for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT and FORD trucks and light trucks with the Support of more than 300 Turkish and German OEM and OES supplier factories. We export about 20 countries worldwide since 2008. Your best solution for locating or manufacturing hard-to-find and legacy parts, and components for obsolete or discontinued equipment and systems. Your best source you will need for all your automotive spare parts among our 30, 000 Turkish high quality parts and Much more wide Europian brands and types of parts … Mainly what we Supply are; Suspension Parts; Air springs, Rods, V Rods, Supports, Silencers, Bushings, Leaf springs, Shock absorbers, Traverses and many more for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, FORD, BMC and American Trucks. •Brake Components; Brake Pads, Brake Rotors Discs, Brake Drums, Brake shoes, Brake wires •Air Brake System parts; Compressors, Compressor Repair kits, Pipes, Valves, Connectors, Dryers •Clutches, Clutch boosters, Pressure Plates, Flywheels , Clutch wires •Wheel Rims, Nuts, Bolts •Differencial Parts; Hub, sun Planetary gears, Gear sets, Complete sets, •Gears for Gear box. •Cabin Tilting pump, Cylinders, Shock absorbers, Fenders, wipers, water tanks •Heating fans and motors •Engine Water pump, oil pump, belts , tentioners, piston sets •Leaf Springs, Brackets, Supports, Connectors

 5. AUTOSHAUS PREMIER AUTOMOTIVE

  Türkiye

  *Otomotiv satış sonrası pazarının tüm ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı servis ve rekabetçi fiyat avantajları ile karşılamak. Ürün Yelpazesi *25.000+Referans Ürün *60 Otomobil Markası *Turbo hortumu, Radyatör hortumu, Yakıt borusu, Motor takozu, Şanzıman takozu, Pedal lastiği, Salıncak burcu, Gazlı amortisör, Kapı çıtaları, Kapı menteşesi, Viraj lastiği, Şaft takozu, Şaft kaplini, *To meet all the needs of the automotive after-sales market with a fast service and competitive price advantages by prioritizing customer satisfaction with a quality service concept Product Range *25.000+Product References *60 Brand of Automotive *Turbo hose, Radiator hose, Fuel pipe, Engine mounting, Gearbox mounting, Peddal rubber pad, Suspension bushing, Gas spring, Door moulding, Door check strap, Stabilizer rubber, Shaft mounting, Shaft coupling etc.

  Tüm ürünler arasında "taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları"

 6. GENERAL TICARI ARACLAR DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  GENERAL SPARE PART (GENERAL MOTORLU ARACLAR) is a full-range spare parts supplier of commercial vehicles of well-known brands in the worldwide automotive market. Our comprehensive product range includes more than 600 thousand different spare parts. We supply complete ranges of: Mercedes and Man commercial vehicles genuine spare parts, Mercedes, Man Europian parts, Mercedes, Man, Iveco, Daf, Scania, Volvo Turkish high quality aftermarket parts., more than 50% of our sales consist of original genuine products. Leonpart is our registered spare part brand with the respected value and quality. All our products are chosen from the OE supplier factories and all are 100% made in Turkey. As one of the largest full-range spare part supplier. Bosch, Sachs, Luk, Ina are some of our major brands. Leonpart Brethren and Camione are our brands for truck spare parts such as brake pads, wheel drum, wheel hub, hub cap, clutch, tie rod, steering rod, air spring, engine support, etc.

  Tüm ürünler arasında "taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları"

 7. HAROS SPARE PARTS

  Türkiye

  Haros Spare Parts is a reputable company that offers its customers high-quality products and services. Our parent company, Haros Global Ltd., has been in the industry for over a decade, and we are proud to be a part of this successful and growing company. In our Turkey-based operations, we manufacture and wholesale a wide range of truck and trailer spare parts that are suitable for different types and brands of vehicles such as DAF, MAN, VOLVO, MERCEDES, SCANIA... We are committed to providing our customers with excellent customer service, prompt delivery, and competitive pricing. Our team of experts makes sure that our clients get the best advice and support possible, and we continuously strive to improve our products and services to meet our customers' needs.

  Tüm ürünler arasında "taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları"

 8. KONTAKT GRUP ( GLOBAL FOREIGN TRADE )

  Türkiye

  Kontakt Grup Dış Ticaret Şirketi Türkiye'nin dış ticaret kampanyasında öncü rol oynamak ve dış ticaret faaliyetlerini organize etmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, önde gelen özel ve kamu sanayi kuruluşlarına ihracat hizmetlerinin yanı sıra bu kuruluşların hammadde taleplerinin karşılanması için ithalat hizmetleri de vermektedir. Şirket ayrıca dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktadır. Firmamızın öncü politikası, müşterilerimizin tüm ürün ve servis gereksinimlerini karşılayacabileceği bir tedarikçi firma olmaktır. Taleplere en hızlı şekilde yanıt vermek, en doğru ürünü en uygun koşullarda sunmak ve tedarik sürecini en kaliteli ve en hesaplı bir şekilde tamamlamak firma politikalarımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilerimizi en son gelişmelerden, son teknoloji ürün ve servislerden haberdar etmek ve konularının uzmanlarıyla bir araya getirerek fikir alış verişi sağlamak müşteri memnuniyeti ve güven politikamızın önemli unsurlarından biridir

  Tüm ürünler arasında "taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları"

 1. ALS MOTORLU ARACLAR - KAMYON TIR YEDEK PARÇA - TRUCK SPARE PARTS

  Türkiye

  ALS Motorlu Araçlar, 1983 yılından beri sektörde köklü bir geçmişe sahip olan, Konya merkezli bir kamyon ve tır yedek parça satış mağazasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, kaliteli ürünler ve deneyime dayalı hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Zengin tecrübe ve uzmanlıkla donanmış bir ekiple, Man ve Mercedes gibi önde gelen kamyon ve tır üreticilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize güvenilir, etkili ve tam teşekküllü çözümler sunmaktayız. Firmamızın envanterinde Man ve Mercedes grubunun kamyon ve tır yedek parçaları bulunmaktadır. Bu sayede, araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ALS Motorlu Araçlar'ı tercih etmeniz için güçlü bir neden sunmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

 2. UYGAR AUTO SPARE PARTS

  Türkiye

  Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv yedek parça tedarikçisi olan şirkettir. Yedek parça toptan ve perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz sizlere kaliteli ve uygun fiyatla en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları"

 3. KURT-SAN OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Kurtsan Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında kurulmuştur ve o günden bu yana kamyon, otobüs, traktör ve treylerler için porya üretimini sürdürmektedir. Tüm ticari araç pazarında 400 den fazla ürün çeşidi ile Kurtsan, bu alanda Dünya liderliğini de sürdürmektedir. Bu ürün portföyüne ek olarak her türlü özel porya imalatı da fabrikamızda yapılmaktadır. Ayrıca ürün gamına yeni eklenen tekerlek rulmanları ile birlikte firmamız katma değeri yükselmiş son mamul olan Porya Kitlerini de 2009 yılı itibariyle piyasaya sunmuştur. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sertifikasına sahip olan tesisimizde teknik resim, modelleme, dökümhane, CNC tezgâhlarında işleme, kalite kontrol, boyama, paketleme ve depolama üniteleri bulunmaktadır. Aynı zamanda ihracatını da hızla artıran şirketimiz Türkiye'de ve Avrupa bulunan bazı dingil firmalarına da OEM üretimlerini sürdürmektedir. Yedek parça sektöründe de dünyanın 73 ülkesinde bulunan bayilerimiz aracılığı ile satışlarımız sürmektedir.

  Tüm ürünler arasında "taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları"

 4. BILLARD ENGRENAGES

  Fransa

  BILLARD ENGRENAGES işletmesi 60 yılı aşkın bir süreden beri silindirik dişli, düz konik dişli ve spiral konik dişli imalatında uzmanlaşmıştır. Bilgi ve deneyim birikimimizi, ister komple işleme olsun, ister ayna ya da mahruti dişlide bir işleme ya da taşlama operasyonu olsun, talebinize göre uyarlıyoruz. 600 mm. çapa kadar silindirik veya helezon dişli işleme ve taşlama. 500 mm. çapa kadar düz konik dişli işleme. 450 mm.ye kadar spiral-konik dişli işleme ve taşlama, 275 mm.ye kadar yüksek hızlı işleme. Dişlilerimizi 3D Gleason Sygma7 tezgahında hesaplıyor ve kontrol ediyoruz. Dişli işleme, dişli taşlama, coniflex yöntemiyle dişli işleme, gleason tezgahta coniflex yöntemiyle dişli işleme, spiral-konik dişli işleme ve taşlama, düz konik dişli işleme, konik dişli işleme, silindirik dişliler, düz konik dişliler, spiral-konik dişliler, silindirik dişli işleme ve taşlama, helezon dişli işleme ve taşlama.

 5. MTJ AUTO CLIPS

  Türkiye

  Şerefoğlu Otomotiv ilk olarak 1976 yılında 'Oto Şeref' olarak kurulmuştur. 1999 yılında şirket adını değiştirdi ve bu güne kadar 'Şerefoğlu Otomotiv' olarak devam etti. Firmamız Türkiye'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa'da yer almaktadır. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'den müşterilerimize hizmet etmenin yanısıra Tüm Dünya'da çeşitli Ülkelerdeki müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Renault, Volkswagen, Audi, Peugeot, Honda, BMW, Toyota, Ford, Fiat, Tofaş. hizmet sağladığımız markalardır. Özel ya da stoklarınızda olmayan herhangi bir marka için, kalıp, kalıp tasarımı ve plastik üretimi, isteyen müşterilerimiz için özel parçalar yapabiliriz.

 6. HORTON EUROPE GMBH & CO. KG

  Almanya

  60 yıldan uzun endüstriyel deneyimimiz, birinci kalite hizmet verme sorumluluğu, güvenilirlik ve yenilikçiliği ile Horton tüm dünyada yüksek kaliteli motor soğutma sistemleri alanında tercih edilen bir tedarikçidir. Şirketimiz orijinal donanım uygulamaları ve tüm dünyadaki yedek parça piyasaları için fan kavramaları, fanlar ve bunlara ait bileşenleri üretir. ürünlerimiz: Soğutma üniteleri, şarj havası radyatörleri, motor fanları, araç soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, hava soğutmalı su radyatörleri vb.

 7. OTO KUTLU

  Türkiye

  Firmamız ; Ali KUTLU tarafından 1984 yılında faaliyet merkezini Samsun’a taşımıştır. Firmamız 450 tonun üzerinde makas, 200.000 adetin üzerinde parça stoğuyla Samsun’da ağır vasıta ve hafif ticari araçların yedek parça tedarikçisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Ürün gruplarımız ; makas - fren balataları - disk&kampana - bijon - kaliper tamir takımları - amortisör vb. ürünlerin toptancılığını ve distribütörlüğünü yapmaktadır. MERCEDES - MAN - FORD TRUCK - DAF - RENAULT - VOLVO - ALL TRAILER yürüyen aksam yedek parçalarını toptan satışını yapmaktadır.

 8. CAR SYSTEMS LLC

  Rusya

  CarSystems spor arabalar, pahalı arabalar ve süpersonik savaş uçaklarının sesine benzeyen Thor ses-güçlendirici elektronik egzoz sistemlerinin üreticisidir. Thor elektronik egzoz sistemi küresel bir metal muhafaza içerisine yerleştirilmiş bir veya iki yüksek performanslı hoparlör ve bir mobil uygulamadan oluşur. Ses koleksiyonları sürekli olarak güncellenir, bunu telefonunuz, akıllı saatiniz veya standart araba tuşları ile değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz. Sesin yüksekliğini, başlangıç sesini, tınısını, patlama sayısını, rölantiyi ve egzoz sistemi ses güçlendiricisinin çalışma tonunu ayarlayabilirsiniz. Egzoz sisteminin kurulumu fabrika garantisini geçersiz kılmaz. 2005 yılından sonra üretilmiş herhangi bir arabaya monte edilebilirler. CarSystems şirketi araba modifiye atölyelerine aktif ses egzoz sistemlerinin global toptan tedariğini sunmaktadır. Üretici Thor aktif ses sisteminde 2 yıl garanti sunmaktadır. Cihazın kullanım ömrü 10 yıldır.

 9. BOMANTI IC VE DIS TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  Bomanti, Yıllar içinde edindiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterileri ile paylaşan, yenilikleri ve operasyonel mükemmelliği, büyüme stratejisinin temeli olarak kabul eden genç ve tecrübeli beyinlerden oluşan ekibi ile Konya’nın Lider Dorse Dingili üreticilerindendir.Nakliye ve Dorse sektörünün değişen taleplerini sürekli olarak göz önünde tutarak ürünlerini geliştirme çabası içinde olan Bomanti, ürettiği Dorse dingilleri ile özellikle Orta-Doğu ve Afrika ülkelerinde Ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.Farklı tip ve kapasitede üretilen Yarı Römork ve Dorse dingilleri Yığma makas ve Hava süspansiyonlu olmak üzere özellikle Tanker, Tenteli, lowbed, Silobas, Damper Dorse ve Konteyner taşıyıcı dorseler için üretmektedir.Başlıca ürünlerimiz- 9, 12 ve 14 Ton Kapasiteli Pilot Tip Hava süspansiyonlu Dorse Dingilleri- 12, 14 ve 16 Ton Kapasiteli Çift Lastik Yığma Makaslı Dorse Dingilleri.- Ters Makas 10 Bijon ve İspit Tip Dingilleri.- Dorse aksam ve paçaları

 10. OKKS

  Türkiye

  Компания «Orta Karadeniz Kauçuk Sanayi» OKKS (Орта Карадениз Каучук Санайи) была основана в 1974 году в Бурсе для производства резиновых деталей для автомобильной промышленности и тракторных запчастей. Сегодня наша фабрика, общая площадь которой составляет 10 000 м², 7 000 м² которая закрыта в промышленной зоне Хасанага, продолжает свою деятельность в соответствии с мировыми стандартами благодаря обновленному оборудованию. Компания "OKKS" производит оригинального качества, проверенные временем запчасти для экскаваторов-погрузчиков (JCB, HIDROMEK, CATERPILLAR, VOLVO, TEREX); Тракторов (FIAT, FORD, CASE, NEW HOLLAND, MASSEY, BELARUS, JOHN DEERE), а также ремкомлект суппорта для машин тяжелого транспорта/грузовиков (KNORR, MERITOR, WABCO, HALDEX). Обладая 48-летним опытом и квалифицированным персоналом, Орта Карадениз Каучук Санайи приняла 100% политику контроля со своей лабораторией анализа и испытаний резины. Кроме того, в качестве принципа принята политика 100% удовлетворенности клиентов. Орта Карадениз Каучук Санайи, при поддержке своей основной команды менеджеров и сотрудников, реализует производство в соответствии со стандартами ISO 9001 и гордится тем, что предоставляет качественный сервис для отечественной и международной автомобильной промышленности.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taşıtlar - mekanik komponentler ve yedek parçaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.672 Şirketler