• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tahliye tesisleri

Sonuçlar

Tahliye tesisleri - Ithalat/Ihracat

 1. O.M.V. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.V., makine teli "bobinleri" veya çubuk paketleme ve taşıma donanımları ve makineleri üretiminde ve tasarımında uzmanlaşmıştır; kare kesitli paketleri bağlamak için bağlama makineleri; sıkıştırma üniteleri; makine teli yığınları bağlama üniteleri; düz boru şeritleri için paketleme makineleri; çubuk yığınları için hidrolik ve pnömatik makineler; katlı yığınları katlama ve paketleme makineleri; makine teli yığınları bağlama makineleri; yığın boşaltma ve taşıma üniteleri.

 2. CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  Carpenteria Manzanese 1975'den bu yana endüstriyel makineler alanında faaliyet göstermektedir. Bugün, aspirasyon, boyama, enerji geri kazanımı ve ses yalıtımına ilişkin sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyen çözümleri ile, endüstriyel makineler alanında uzmanlaşmış bir firmadır.

 3. HONKE E.U. SUPERSAUGER ZUBEHÖR

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HONKE E.U. SUPERSAUGER ZUBEHÖR, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, St. Michael In Obersteiermark, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. PHOSPHORIS MP FILTER

  Fransa

  Verified by europages badge

  PHOSPHORIS MP FILTER, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel emme, endüstriyel toz filtreleri, endüstriyel fanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Vakumlu temizleyiciler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diemoz, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LM NEW TECHNOLOGY

  İtalya

  Verified by europages badge

  LM NEW TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Elektrikçilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cilalama ekipmanları, Ev ve bina otomasyonu, Tahliye tesisleri, boya kurutma fırınları, Cilalama ekipmanları, Ev ve bina otomasyonu, Tahliye tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. UBM GROUP

  Türkiye

  UZMAN BANYO MİMARI UBM Banyo; 1994 yılında faalıyete geçtığımız ilk andan itibaren, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, yenilikçi fikirler ile sektörel gelişme ve tüketici memnunyetine katkıda bulunmayı öncelik edinmiştir. Ulusal ve uluslararası standartlar çizgisinde, ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetim ve üretimde kalite standartlarını sürekli geliştirmeyi hedefleyen firmamız, TSE belgeli ve birçok patentli ürün ve tasarımı ile gerek yurtiçi gerek yurtdışında ürünler ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. Günümüzde Airvent, UBM markaları çatısında sunduğumuz plastik yapı ve banyo malzemeler, banyo mobilyaları, duşakabin, küvet ve duş tekneler, hırdavat ürünler, alüminyum aksesuar ürünler ve duş kanalı gibi ürünler ile iç ve dış ticarette ülkemiz ekonomisine katkı vermekteyiz. 11.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş fabrikamız, bölge satış ofislerimiz ve yurtdışı ihracat ofislerimizle, bugünün ve yarının üreten Türkye’sinin ulusal ve uluslararası büyüyen bir başarı hikâyesi olabilmek için çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlememize katkıda bulunan tüm çalışanlarımızın ve değerli müşterlerimizin bize duydukları güven ve verdikleri desteğe teşekkür ederiz. UBM Plastİk San. Tc. Ltd. Şt.

  Tüm ürünler arasında "tahliye tesisleri"

 3. VTKFUL ABBATTITORI DI FULIGGINE PER PIZZERIE PANIFICI TRATTAMENTO ODORI FUMI

  İtalya

  VTKFUL ABBATTITORI DI FULIGGINE PER PIZZERIE PANIFICI TRATTAMENTO ODORI FUMI, yılında kurulan ve Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahliye tesisleri, hava emme tesisatları tasarımı, emme davlumbazları, Tahliye tesisleri, hava aspiratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STUCCHI 1950 S.R.L.

  İtalya

  STUCCHI 1950 S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, duman ve toz aspiratörleri, filtreli hortumlar, Vakumlu temizleyiciler, kaynak dumanı aspiratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DU-PUY SRL

  İtalya

  DU-PUY SRL, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahliye tesisleri, Tahliye tesisleri, Toz giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HPM ENGINEERING SRL

  İtalya

  HPM ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya odası, ortamın korunması, endüstriyel emme, hava aspiratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberino Di Mugello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. B.M.B. MECCANICA

  İtalya

  B.M.B. MECCANICA, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, hava aspiratörleri, aspiratörler, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, aspirasyon tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. IVISION SRL

  İtalya

  IVISION SRL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cattolica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LAMIER GROUP SRL

  İtalya

  LAMIER GROUP SRL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak hava jeneratörleri, pelet sistemleri, Fırınlar ve sıcak havalı kurutucular, Boya odası, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quarrata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AMS

  Fransa

  AMS, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. merkezi aspiratör tesisatının bakımı, merkezi aspiratör tesisatının onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CENTROVENTILAZIONE S.R.L.

  İtalya

  CENTROVENTILAZIONE S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, ıslak toz aspiratörleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INDEST SRL

  İtalya

  INDEST SRL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava aspiratörü tesisatları, Tesisat için parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LEGNANI CORRADI VECCHI S.R.L.

  İtalya

  LEGNANI CORRADI VECCHI S.R.L., yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Tahliye tesisleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Tahliye tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. A.T.S. S.R.L.

  İtalya

  A.T.S. S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, endüstriyel atık su arıtma işlemleri için komple tesisatlar, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzano Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SORGATO S.R.L.

  İtalya

  SORGATO S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, toz buharı emme ve soğurma tesisatları, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncade, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VETERES S.R.L.

  İtalya

  VETERES S.R.L., yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Tahliye tesisleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, Tahliye tesisleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civita Castellana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. C.M.L. S.R.L.

  İtalya

  C.M.L. S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, ıslak toz aspiratörleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dueville, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FAINI ERMANNO

  İtalya

  FAINI ERMANNO, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sanayi cila makineleri, Vakumlu temizleyiciler, Sanayi cila makineleri, Vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Delle Stiviere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MISTRAL S.R.L.

  İtalya

  MISTRAL S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, endüstriyel hava vantilatörleri, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barlassina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TILM ARREDAMENTI

  İtalya

  TILM ARREDAMENTI, yılında kurulan ve Mağaza tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mesleki mobilyalar, Tahliye tesisleri, Mesleki mobilyalar, Tahliye tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Teatino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AIR PROJECT S.R.L.

  İtalya

  AIR PROJECT S.R.L., yılında kurulan ve Isıtma ve havalandırma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tahliye tesisleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, Tahliye tesisleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verderio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BORGHESI ANGIOLINO & C. S.N.C.

  İtalya

  BORGHESI ANGIOLINO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Dahili kullanım amaçlı vantilatörler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Dahili kullanım amaçlı vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fagnano Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SO.M.I.T. S.R.L.

  İtalya

  SO.M.I.T. S.R.L., yılında kurulan ve Yalıtım taşeronları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tahliye tesisleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, Tahliye tesisleri, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mantova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. O.M.C.A. OFFICINA MECCANICA COSTRUZIONI AERODINAMICHE DI MESSINA VINCENZO

  İtalya

  O.M.C.A. OFFICINA MECCANICA COSTRUZIONI AERODINAMICHE DI MESSINA VINCENZO, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, toz buharı emme ve soğurma tesisatları, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. B.A.I.A. BARBIERI ADRIANO

  İtalya

  B.A.I.A. BARBIERI ADRIANO, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, Aspiratör ve bacası, Dumanı havayı çekme sistemleri - yangından koruyucu, Aspiratör ve bacası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pesaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz