• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tanı reaktifleri

Sonuçlar

Tanı reaktifleri - Ithalat/Ihracat

 1. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Sun Chemical, Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış bir kimyasal madde üreticisidir. Şirketimiz onlarca yıllık geçmişe olup, dünya çapındaki distribütörlere hizmet veren, temizlik ürünleri ve diğer çeşitli kimyasalların lider tedarikçisi olarak ün kazanmıştır. Uzun vadeli ortaklıklara öncelik veriyoruz ve çoğu sürekli olan müşterilerimizle yakın ilişkiler sürdürüyoruz. Özel satış sonrası ekibimiz, projelerimizin başarısını sağlamak için destek ve yardım vermek üzere her zaman hazırdır. Çin, Birleşik Krallık, ABD, Kenya ve Brezilya gibi ülkeler de dahil olmak üzere kimyasallarımızı dünya çapında tedarik edip gönderirken, tüm potansiyel müşterilerimizi küresel ölçekte işimizi bir sonraki seviyeye taşımak için bize katılmaya davet ediyoruz. Tesislerimiz ve ürünlerimiz, kalite ve güvenlik standartlarını garanti etmek için SGS, Bureau Veritas (BV) ve Certification Inspection Section gibi prestijli uluslararası denetim şirketleri tarafından onaylanmıştır. Fabrikalarımız ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 ve ISO 9001 dahil olmak üzere ISO sertifikalarına sahiptir ve uluslararası çevre ve güvenlik standartlarını korumayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya talebinize özel bir yanıt için iletişim sayfamız aracılığıyla doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. CORIS BIOCONCEPT

  Belçika

  Verified by europages badge
 3. VOSTRAMED AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  VOSTRAMED AG, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baar, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. BESTBION DX - DIAGNOSTISCHE PRODUKTE UND BERATUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BESTBION DX - DIAGNOSTISCHE PRODUKTE UND BERATUNG GMBH, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BIOSEPAR GMBH

  Almanya

  Biosepar GmbH şirketi, 1987 yılından bu yana yüksek kaliteli, tıbbi teşhis maddeleri ve analitik laboratuvar yardımcı malzemeleri geliştirmekte ve üretmektedir. Bunlar: Beşerî Stuhl parazitolojisi ve hayvanî gaita parazitolojisi için formalin içermeyen tanı maddeleri, histoloji için formalin içermeyen fiksatifler ve laboratuvardaki moleküler biyoloji ve filtrasyon cihazları için RNAse inhibitörleridir. Şirket stratejisi: Ekolojik olarak duyarlı ve çevre dostu olan en yeni teknolojilerin ve malzemelerin araştırılması ve geliştirilmesi. "Made in Germany" olan yüksek teknolojili ürünlerimiz dünya çapında tanınmaktadır. Memnun müşteriler, örnek müşteri hizmetleri ve münferit ürün çözümleri bizim için doğaldır. Tüm çalışanlarımız fikirleri ve yaratıcılıkları ile katkıda bulunmak için her türlü çabayı göstermektedirler. Onların motivasyonu ve yetkinliği, Almanya içi ve dışındaki tüm müşterilerimiz tarafından takdir edilen ürünlerimizin birinci sınıf kalitesini garanti etmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIOMED LABORDIAGNOSTIK GMBH

  Almanya

  BIOMED Labordiagnostik GmbH, beşeri tıpta tanılama alanında güvenilir ve yenilikçi ortak olarak bilinmektedir. Temel yetkinliklerimiz rutin tetkik ürünleri ve cihazları ve hastalıkların tespiti ve önlenmesi için özel laboratuvarlardır. İmmünoloji, enfektoloji, sitoloji, hematoloji veya güvenli tarama yöntemleri alanında çok çeşitli test yöntemlerini kapsanmaktadır. Müşteriler, tedarikçiler ve çalışanlarla yakın işbirliği içinde, test spektrumunu genişletmemizi ve böylece optimum ürün kalitesi ve tavizsiz kalite standartlarıyla anlaşılır test sonuçları elde etmemizi sağlayan ürünler geliştiriyoruz. Ürün portfolyomuz, otomatik klinik-kimyasal analiz cihazınızdaki elektrolitleri, enzimleri, substratları, proteinleri ve diğer parametreleri ölçmek için kullanılan tüm yaygın analizörler için çeşitli reaktifleri içerir. Özellikle lateks ve konsantre reaktifler takdir edilmektedir.

 2. KARLTG A.G GMBH

  Almanya

  Biz Nitril eldiven, yüz maskesi ve ilgili ürünlerin distribütörüdür. biz tüm hedefe sevk, biz ürün en iyi kaynağı, bizim Procuts teor qualitty için pazarlarda bilinir. Nitril eldiven söz konusu olduğunda önde gelen ticaret şirketiyiz, ayrıca daha büyük siparişle müşterilere indirim satıyoruz, bir kez güvenli, hızlı ve hızlı teslimat sağlayabilirsiniz iş dönemi üzerinde anlaşmaya varıldı. biz büyük ve uzun vadeli bir iş için sabırsızlanıyoruz tüm müşterilerimize hoş geldiniz. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN GEÇERLİ İLETİŞİM E-POSTANIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ. Biz Nitril eldiven, yüz maskesi ve ilgili ürünlerin distribütörüdür. biz tüm hedefe sevk, biz ürün en iyi kaynağı, bizim Procuts teor qualitty için pazarlarda bilinir. Nitril eldiven söz konusu olduğunda önde gelen ticaret şirketiyiz, ayrıca daha büyük siparişle müşterilere indirim satıyoruz, bir kez güvenli, hızlı ve hızlı teslimat sağlayabilirsiniz iş dönemi üzerinde anlaşmaya varıldı. biz büyük ve uzun vadeli bir iş için sabırsızlanıyoruz tüm müşterilerimize hoş geldiniz. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN GEÇERLİ İLETİŞİM E-POSTANIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 3. ARBILIM BIOTECHNOLOGY INDUSTRY FOREIGN TRADE INC.

  Türkiye

  ARBILIM BIOTECHNOLOGY INDUSTRY FOREIGN TRADE INC., yılında kurulan ve Biyomedikal ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tanı reaktifleri, biyomedikal, Tanı reaktifleri, biyolojik ve mikrobiyolojik laboratuar kontrolleri, moleküler biyoloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Istanbul, Turkey, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "tanı reaktifleri"

 4. DIALAB PRODUKTION UND VERTRIEB VON CHEMISCH-TECHNISCHEN PRODUKTEN UND LABORINSTRUMENTEN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  DIALAB PRODUKTION UND VERTRIEB VON CHEMISCH-TECHNISCHEN PRODUKTEN UND LABORINSTRUMENTEN GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. OENOLAB DIAGNOSTICS

  Fransa

  OENOLAB DIAGNOSTICS, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap analiz cihazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hendaye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AMPLEXDIAGNOSTICS GMBH

  Almanya

  AMPLEXDIAGNOSTICS GMBH, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gars, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEADINGTON MEDICAL TECHNOLOGY LTD

  Birleşik Krallık

  HEADINGTON MEDICAL TECHNOLOGY LTD, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tıbı teşhis ürünleri, fiziyopatolojik solunum cihaz ve malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oxford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ALMED LABSYSTEMS

  Latviya

  ALMED LABSYSTEMS, yılında kurulan ve Kimya - Laboratuvar maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tanı reaktifleri, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Hassas aletler ithalat ve ihracatı, Tıp/İlaç ve cerrahide bir kere kullanılıp atılan ürünler, Tanı reaktifleri, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Hassas aletler ithalat ve ihracatı, Tıp/İlaç ve cerrahide bir kere kullanılıp atılan ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. BIORON DIAGNOSTICS GMBH

  Almanya

  BIORON DIAGNOSTICS GMBH, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi teşhis, enzimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Römerberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HISS DIAGNOSTICS GMBH

  Almanya

  HISS DIAGNOSTICS GMBH, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHENYANG XIN GUANG CHEMICAL FACTORY

  Çin

  SHENYANG XIN GUANG CHEMICAL FACTORY, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, inorganik kimyasal ürünler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. FLAREBIO

  Avusturya

  FLAREBIO, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sydney, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. BIOANALYTIC GMBH

  Almanya

  BIOANALYTIC GMBH, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Umkirch/freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SEM LABORATUAR CIHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TIC. INC.

  Türkiye

  SEM LABORATUAR CIHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TIC. INC., yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda ve konserve endüstrisi için dezenfektan ürünler, dispanser teşhisleri, metabolizma hastalıkları, İlk yardım çantası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. MAST GROUP LTD.

  Birleşik Krallık

  MAST GROUP LTD., yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Merseyside, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MEDIC EXPERT

  Fransa

  MEDIC EXPERT, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi analizler, Tıbbi malzemeler, teşhis laboratuvarları, teşhis ve bir konuya yönelik teşhis analiz laboratuarları için cihazlar, Tıbbi analizler, Tıbbi malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nancy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAGTIVIO

  Hollanda

  MAGTIVIO, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nuth, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. JOURILABS

  Etyopya

  JOURILABS, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. farmasötik tanı ürünleri, mikoloji, antiseptikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Addis Ababa, Etyopya 'de bulunmaktadır.

 4. ARTRON LABORATORIES INC

  Kanada

  ARTRON LABORATORIES INC, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burnaby, Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. EUPROTEIN INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  EUPROTEIN INC., yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, North Brunswick Nj, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. MAST DIAGNOSTIC

  Fransa

  MAST DIAGNOSTIC, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mikrobiyoloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amiens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CURALUX GBR

  Almanya

  CURALUX GBR, yılında kurulan ve Kimya - Laboratuvar maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tanı reaktifleri, Tanı reaktifleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BENDER MEDSYSTEMS GESMBH - AN EBIOSCIENCE COMPANY

  Avusturya

  BENDER MEDSYSTEMS GESMBH - AN EBIOSCIENCE COMPANY, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya - Laboratuvar maddeleri, Tanı reaktifleri, Biyoteknoloji, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Kimya - Laboratuvar maddeleri, Tanı reaktifleri, Biyoteknoloji, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. LAB CONNECT

  Çek Cum.

  LAB CONNECT, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Petrvald, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. 5 PRIME GMBH

  Almanya

  5 PRIME GMBH, yılında kurulan ve Tanı reaktifleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyoteknoloji, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri, Kimya - İthalat/İhracat, Biyoteknoloji, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri, Kimya - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tanı reaktifleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

132 Şirketler